Испечати | Затвори го прозорот

Матурски испит по хемија

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Стил на живот
Име на форумот: Образование
Опис на форумот: Улично, основно, средно, високо...
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=27815
Датум на принтање: 17.Јуни.2024 во 02:40
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Матурски испит по хемија
Постирано од: RajkoPetko
Наслов: Матурски испит по хемија
Датум на внесување: 29.Јануари.2018 во 21:48
Дали е тешко да се полага хемија како екстерен предмет по матура?Испечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk