Испечати | Затвори го прозорот

Max DM i Max PUBLIC

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Технологија
Име на форумот: MaxARENA Gaming
Опис на форумот: сервери за online gaming (овозможено од MAXadsl)
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=27698
Датум на принтање: 04.Март.2024 во 05:29
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Max DM i Max PUBLIC
Постирано од: Cipiripi328
Наслов: Max DM i Max PUBLIC
Датум на внесување: 09.Април.2017 во 18:02
Da ne znae nekoj dali ke pocnat da rabotat Max DM i Max PUBLIC Serverite na Telekom sega brzo ili ne? Fala odnapred, pozz FONT=ARIALИспечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk