Испечати | Затвори го прозорот

Агенции за недвижности

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Стил на живот
Име на форумот: Aрхитектура и дизајн
Опис на форумот: Хармоничен спој на наука и уметност...
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=27694
Датум на принтање: 03.Април.2020 во 19:35
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Агенции за недвижности
Постирано од: vmp
Наслов: Агенции за недвижности
Датум на внесување: 03.Април.2017 во 11:18
Ја поставувам темата бидејќи сметам дека е корисно да се разменат искуства кои членовите и посетителите на форумов ги имаат. Дали е подобро да се оди преку агенција ии директно; дали имале проблеми со одредени агенции итн. За почеток, прашувам дали некој имал билокакво искуство со агенцијата Citylife - агенција за недвижности?Испечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk