Испечати | Затвори го прозорот

Две Марии

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Стил на живот
Име на форумот: Образование
Опис на форумот: Улично, основно, средно, високо...
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=27666
Датум на принтање: 23.Мај.2024 во 23:59
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Две Марии
Постирано од: RajkoPetko
Наслов: Две Марии
Датум на внесување: 23.Јануари.2017 во 18:20
Ќе може ли некој да ми објасни за што се работи во книгата Две Марии од Славко Јаневски? Ја прочитав, но не успеав целосно да ја разберам.Испечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk