Испечати | Затвори го прозорот

Најголемите модни промашувања

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Стил на живот
Име на форумот: Мода и убавина
Опис на форумот: Креатори, козметика, фризура, целулит, трендови...
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=27403
Датум на принтање: 27.Септември.2020 во 11:37
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Најголемите модни промашувања
Постирано од: Valerija
Наслов: Најголемите модни промашувања
Датум на внесување: 22.Април.2015 во 15:55
Еве уште една интересна темасреќа


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!Коментари:
Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 22.Април.2015 во 15:57
-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 22.Април.2015 во 16:09


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 22.Април.2015 во 16:13-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 22.Април.2015 во 17:03

-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 22.Април.2015 во 17:08

Најголемите модни промашувања и триумфи за оваа година


Годинава што измина беше експериментална година со многу модни промашувања, но и вистински погодоци. Погледнете ја модата која ја одбележа 2014-та година.

1. Ријана во проѕирен фустан


Ријана се појави во креација на Адам Селман на модните Оскари во јуни. Иако е прекриена со Swarovski кристали, фустанот не сокри многу од нејзиното тело. Но, барем поставеноста на кристалите беше добро направена, па тие успеаа да и’ ја сокријат бикини зоната. Ова можеме да го сметаме за ПОГОДОК, заради храброста и завидното тело на палавата пејачка.

2. Кендал Џенер во бел комбинезонМанекенката, попозната како сестра на Ким Кардашијан, се појави во едноделен и едноставен комбинезон, кој гласно говори за елеганцијата и софистифираноста. Вистински ПОГОДОК!

3. Храбрата и елегантна Лупита НионгоСо улогата со која ја покажа уметноста на нејзината глума ги освои срцата на сите, а талентот дополнително го унапреди со добар стил. Таа за брзо стана фаворит на црвениот тепих. Ја видовме во сина креација на Prada на доделувањето на Оскарите, а на доделувањето на Златниот Глобус заблеска во фустан на Ralf Loren. ПОГОДОК!

4. Отмената Џенифер ЛоренсМладата оскаровка оваа година се најде на мета на хакерите кои ги објавија нејзините разголени фотографии, очигледно не дозволи тоа да влијае на неа. Позната по тоа што пропагира здрав изглед, наспроти трендот на анорексија во Холивуд, Џенифер Лоренс лесно ги освои срцата на фановите, како и на модните критичари. ПОГОДОК!

5. Ема ВотсонЅвездата од серијалот Хари Потер, Ема Вотсон, високо котира на ранг листите на најдобро облечени жени во светот.

Нејзиниот стил се следи со години, од детските фустани до вистински секси тоалети, па со сигурност може да се каже дека Ема од година во година има сè подобар стил. ПОГОДОК!

6. Амбер Роуз во синџириВо август се појави на VMA доделувањето на награди прекриена со синџири. Всушност тоа претставуваше фустан сочинет од синџири. Амбер скоро се разведе од раперот Виз Калифе, па сега и го заслужи местото на најлошо облечена. ПРОМАШУВАЊЕ!

7. Кејти Холмс во фламенко стилТотално ПРОМАШУВАЊЕ за ова жолто издание на Кејти Холмс, за кое е заслужна модната куќа Marchesа. 

8. Лејди Гага прекриена со крзноКога Лејди Гага дојде во Roselend Balrum во март, едно прашање ги измачуваше сите – како успева да види каде оди? Гага е позната по ексцентричното облекување, почнувајќи од фустанот од месо, но Јети стилот од глава до пети ги остави сите во шок. Апсолутно ПРОМАШУВАЊЕ!

9. Хајди КлумПрочуената убавица тотално потфрли на доделувањето на Американските музички награди во црн фустан со необични отвори и розева лента. Нејзиниот избор разочара многу модни критичари кои очекуваа многу повеќе од најпознатата манекенка. ПРОМАШУВАЊЕ.

10. Џулија РобертсХаризматичната актерка на премиерата на филмот „А Normal Heart“ со овој стајлинг сосема потфрли, заради што ја прогласуваме за ПРОМАШУВАЊЕ. Во кратко бело здолниште кое едвај се наѕира под црниот блејзер, таа делува како да го облекла она што прво и дошло при рака.-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 22.Април.2015 во 20:26
-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 23.Април.2015 во 14:10


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 23.Април.2015 во 14:17


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 23.Април.2015 во 14:39


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 23.Април.2015 во 14:41


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 23.Април.2015 во 14:42


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 23.Април.2015 во 14:42


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 23.Април.2015 во 15:28


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 29.Мај.2015 во 22:46


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 29.Мај.2015 во 22:48


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 29.Мај.2015 во 22:50


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 03.Јуни.2015 во 22:44
-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 03.Јуни.2015 во 22:47
На CFDA доделувањето на модни награди биле истакнати жените од светот на шоубизнисот. Но, некои од нив како да залутале, а нивните модни комбинации ќе се трудиме што побргу да ги заборавиме.

Аманда Сејфрид има премногу од се`. Светки, цвеќиња, многу бои. Повеќе личи на паун, помалку на актерка со добар стил. Плус, погледнете ги нејзините стапала... Не поминале на педикир.


Актерката Џулијан Марголис е жена во години, но тоалета без никаква форма во сива боја со долна облека која се гледа? Катастрофа.


Кејти Холмс се појавила во тоалета која како да е направена од свилена завеса. Скапоцено и без идеја.


Ни овој настан не можел да помине без Ким Кардашијан. Ние не знаеме како да ја наречеме оваа тоалета, можеби вие имате некоја идеја?


Ешли Џуд некогаш била актерка по која воздивнуваа мажите ширум светот. Денес, таа изгледа како фолк пејачка на добра свадба.-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 15.Јуни.2015 во 07:03


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 05.Јули.2015 во 23:10


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 05.Јули.2015 во 23:16


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 09.Јули.2015 во 13:08

-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 11.Септември.2015 во 13:49

http://www.crnobelo.com/novosti/shou-biznis-i-trac/34133-kim-kardashijan-e-kralica-na-modnite-utki-karneri-i-cizmi-nad-kolena" rel="nofollow -

Ким Кардашијан  ја заслужи својата репутација како кралица на рушење на границите на тоа што може да носи една бремена жена со својот избор на облека.

kim-kardashijan-e-kralica-na-modnite-utki-karneri-i-cizmi-nad-kolena-01.jpg

Иако неодамна се појави во  http://www.crnobelo.com/novosti/shou-biznis-i-trac/34035-kim-kardashian-za-prv-pat-elegantna-i-prekrasna-vo-bremenosta-foto" rel="nofollow - Валентино фустан  во кој изгледаше елегантно и софистицирано, сепак повторно се врати на своите луди комбинации.

Во многуте избори на латекс материјали и тесни фустани може да се вброи и најновата комбинација која ја носи за време на модната недела во Њујорк.

34-годишната старлета го истакнува својот стомак со слоевито златно здолниште со шлиц од кој целосно се гледаат нејзините нозе, палто и маица со иста боја, како и чизми за чиј избор би се запрашале во однос на тоа какви совети добива таа од своите стилисти.

Што би рекле вие за нејзиниот избор?-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 12.Септември.2015 во 17:48
-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 15.Септември.2015 во 08:23


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 19.Септември.2015 во 22:55
-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 21.Септември.2015 во 19:55-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 01.Октомври.2015 во 16:15-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 10.Ноември.2015 во 17:54
Ким Кардашијан

Ким Кардашијан


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: zabegan
Датум на внесување: 10.Ноември.2015 во 20:05
ама го тупи оваа кардашиан, не е ни прва ни последна што била бремена

-------------
размисли пред да напишеш глупост


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 17.Декември.2015 во 21:44
Најлошо облечени во 2015 година: Ова се нарекува моден дебакл!
-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 31.Декември.2015 во 11:33

-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 15.Јануари.2016 во 20:33

-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 15.Јануари.2016 во 20:34
-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 15.Јануари.2016 во 20:34


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 22.Јануари.2016 во 21:40


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 29.Јануари.2016 во 08:21
-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 30.Јануари.2016 во 08:44


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 01.Февруари.2016 во 18:09


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 17.Февруари.2016 во 09:32
Модни утки

Модни утки

Модни утки

Модни утки


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 17.Февруари.2016 во 09:33
Модни утки

Модни утки

Модни утки

Модни утки


Модни утки

Модни утки


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 25.Февруари.2016 во 21:58
Brit AwardsBrit Awards

Brit Awards


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 25.Февруари.2016 во 21:59
Brit Awards

Brit Awards


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 01.Март.2016 во 15:49


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 01.Март.2016 во 15:50

-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 22.Март.2016 во 08:10-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 29.Март.2016 во 08:19


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 02.Април.2016 во 13:37


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 05.Април.2016 во 22:36
-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 19.Април.2016 во 20:33

-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 03.Мај.2016 во 15:49
-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 03.Мај.2016 во 15:50
-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 03.Мај.2016 во 15:50-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 03.Мај.2016 во 15:51


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 15.Мај.2016 во 15:23

Алиша Кис – фебруари 2003 г.

http://www.ladybook.mk/mk/postGallery/8431/Shto-li-si-mislele-/2" rel="nofollow">Statija gallery photo
Пинк – септември 2000 г.

http://www.ladybook.mk/mk/postGallery/8431/Shto-li-si-mislele-/3" rel="nofollow">Statija gallery photo
Пинк – август 2002 г.

http://www.ladybook.mk/mk/postGallery/8431/Shto-li-si-mislele-/4" rel="nofollow">Statija gallery photo
Џенифер Лопез – фебруари 2003 г.

http://www.ladybook.mk/mk/postGallery/8431/Shto-li-si-mislele-/5" rel="nofollow">Statija gallery photo
Мел Би – април 2001 г.

http://www.ladybook.mk/mk/postGallery/8431/Shto-li-si-mislele-/6" rel="nofollow">Statija gallery photo
 Мараја Кери – фебруари 2003 г.

Statija gallery photo
Кристина Агилера – април 2001 г.

http://www.ladybook.mk/mk/postGallery/8431/Shto-li-si-mislele-/8" rel="nofollow">Statija gallery photo
Кристина Агилера – август 2002 г.

http://www.ladybook.mk/mk/postGallery/8431/Shto-li-si-mislele-/9" rel="nofollow">Statija gallery photo
Лил Ким – август 2001 г.

http://www.ladybook.mk/mk/postGallery/8431/Shto-li-si-mislele-/10" rel="nofollow">Statija gallery photo
Лил Ким – септември 1999 г.

http://www.ladybook.mk/mk/postGallery/8431/Shto-li-si-mislele-/11" rel="nofollow">Statija gallery photo
Лил Ким – октомври 2003 г.

http://www.ladybook.mk/mk/postGallery/8431/Shto-li-si-mislele-/12" rel="nofollow">Statija gallery photo
Парис Хилтон – јануари 2001 г.

http://www.ladybook.mk/mk/postGallery/8431/Shto-li-si-mislele-/13" rel="nofollow">Statija gallery photo
Парис Хилтон – септември 2003 г.

http://www.ladybook.mk/mk/postGallery/8431/Shto-li-si-mislele-/14" rel="nofollow">Statija gallery photo
Aврил Лавин – август 2003 г.

http://www.ladybook.mk/mk/postGallery/8431/Shto-li-si-mislele-/15" rel="nofollow">Statija gallery photo
Гвен Стефани – октомври 2001 г.

http://www.ladybook.mk/mk/postGallery/8431/Shto-li-si-mislele-/16" rel="nofollow">Statija gallery photo
Ферги – ноември 2003 г.

http://www.ladybook.mk/mk/postGallery/8431/Shto-li-si-mislele-/17" rel="nofollow">Statija gallery photo
Анастасија – фебруари 2002 г.

http://www.ladybook.mk/mk/postGallery/8431/Shto-li-si-mislele-/18" rel="nofollow">Statija gallery photo
Џастин Тимберлејк – јули 2000 г.

http://www.ladybook.mk/mk/postGallery/8431/Shto-li-si-mislele-/19" rel="nofollow">Statija gallery photo
Бритни Спирс – декември 2000 г.

http://www.ladybook.mk/mk/postGallery/8431/Shto-li-si-mislele-/20" rel="nofollow">Statija gallery photo
Бритни Спирс – фебруари 2003 г.

http://www.ladybook.mk/mk/postGallery/8431/Shto-li-si-mislele-/21" rel="nofollow">Statija gallery photo
Бритни Спирс и Џастин Тимберлејк – јануари 2001 г.

http://www.ladybook.mk/mk/postGallery/8431/Shto-li-si-mislele-/1" rel="nofollow">Statija gallery photo


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 20.Мај.2016 во 18:56


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 28.Мај.2016 во 08:36
Ријана

Ријана

Ријана

Ријана


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 07.Јули.2016 во 18:56
-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 16.Јули.2016 во 13:09

-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 06.Август.2016 во 13:09
-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 24.Август.2016 во 21:24-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 07.Септември.2016 во 21:31
Ким Кардашијан

Ким Кардашијан

Ким Кардашијан


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 30.Септември.2016 во 10:40-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 30.Септември.2016 во 10:47
Ким Кардашијан и Кание Вест

Ким Кардашијан и Кание Вест

Ким Кардашијан и Кание Вест


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 05.Октомври.2016 во 08:43


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 07.Октомври.2016 во 22:06


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 11.Октомври.2016 во 16:17-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 25.Октомври.2016 во 08:47


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 19.Декември.2016 во 21:41

http://tocka.com.mk/images/content/sodrzina/08-rijana-modni-promasuvanja-vo-2016.jpg
-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 19.Декември.2016 во 22:14
ај, за разлика од Валерија јас ќе ги постирам модните промашувања кај мажите голема насмевка


  https://hips.hearstapps.com/cos.h-cdn.co/assets/cm/14/25/539f92a12c8d5_-_cos-worst-dressed-celeb-01-jeremy-scott-lgn.jpg        http://1.bp.blogspot.com/-9QMJMY36ddc/TefCDQI2kFI/AAAAAAAABwY/TP6OzwHsZAA/s400/gay%2Bman%2Bwith%2Bfunny%2Bcostume%2Bin%2Bstreet%2Bcross%2Bdress.jpg          http://loneorange.com/wp-content/uploads/2013/01/bad-dressed.jpg


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 19.Декември.2016 во 22:22
http://2.bp.blogspot.com/-hRSFOTlIf-s/UUmXhIwe4YI/AAAAAAAAALE/qD8N2Bv_x88/s1600/bad+dressed+man+3.jpg   https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ae/bc/64/aebc64235519e7a283c11a60c4732aa3.jpg


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 19.Декември.2016 во 22:25
http://media.gq.com/photos/55841d4f09f0bee564431cb0/master/pass/style-2012-12-worst-dressed-man-2012-worst-dressed-russell-brand-3.jpghttps://blackmanranting.files.wordpress.com/2016/01/style-advice-rules-of-style-201403-clueless-or-costume-aaron-paul-background-bad-dresser-vss.jpg


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 19.Декември.2016 во 22:29
http://m5.paperblog.com/i/38/387889/worst-dressed-2012the-most-omg-celebs-wears-L-oZBfDw.jpeg    http://images.sugarscape.com/userfiles/image/AAJANUARY2013/KATE/ed-sheeran-worst-dressed.jpg


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 19.Декември.2016 во 22:31
http://www.hotelfashionland.com/wp-content/uploads/2009/12/cb2web.jpg  http://2.bp.blogspot.com/-aIwAr0memAk/T8hhNlWTqjI/AAAAAAAAAns/Fi8HHRdlhPM/s1600/fashion_sucks_pics_05.jpghttp://media.gq.com/photos/55841d5309f0bee564431cb9/master/pass/style-2012-12-worst-dressed-man-2012-worst-dressed-russell-brand-6.jpg


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 19.Декември.2016 во 22:38
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/47/14/43/4714431431604f2bd099a67e72d13bc2.jpg http://cdni.condenast.co.uk/320x480/a_c/cbrown10_gq_27jan12_rex_b_320x480.jpg  http://s017.radikal.ru/i417/1111/b0/d5338ce11c88.jpg


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 21.Декември.2016 во 08:49
prvite-modni-fotki-na-nikol-kidman-se-tolku-loshi-shto-i-samata-se-smee-na-niv-2.png

prvite-modni-fotki-na-nikol-kidman-se-tolku-loshi-shto-i-samata-se-smee-na-niv-3.png


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 30.Декември.2016 во 17:19

-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 14.Јануари.2017 во 16:34

-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 14.Февруари.2017 во 08:38


Жаклин Ван Бирк

Модни утки на ГремиМодни утки на Греми

Грл Краш

Модни утки на ГремиМодни утки на ГремиМодни утки на Греми

Џој Вила

Модни утки на Греми
Модни утки на ГремиМодни утки на ГремиМодни утки на Греми

Соланж Ноулс

Модни утки на ГремиМодни утки на Греми

Кети Пери

Модни утки на Греми

Холзи

Модни утки на ГремиМодни утки на ГремиМодни утки на Греми

Џулиет Ларт

Модни утки на Греми

Си Ло Грин

Модни утки на Греми

Роуз Мекгован

Модни утки на ГремиМодни утки на Греми

Биг Фридија

Модни утки на Греми
-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 23.Февруари.2017 во 21:32

-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 23.Февруари.2017 во 21:33


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 27.Февруари.2017 во 08:33

Памела Силва – Конде

-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 09.Март.2017 во 08:18


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 09.Март.2017 во 08:18


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 09.Март.2017 во 08:19


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 08.Април.2017 во 08:36
-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 21.Април.2017 во 10:06


Линдис Пелас


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 25.Април.2017 во 16:10


Силвија Џефрис


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 26.Април.2017 во 08:42


Тајра Бенкс


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 02.Мај.2017 во 21:48
Ријана во Comme des Garçons

Ријана

Кети Пери во Maison Margiela Artisanal

Кети Пери

Мадона во Moschino

Мадона

Џулиен Мур во Calvin Klein

Џулиен Мур


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 02.Мај.2017 во 21:50
Соланж Ноулс во Thom Browne
Соланж Ноулс

Ники Минаж во H&M

Ники Минаж

Фарел Вилијамс и Хелен

Фарел Вилијамс и Хелен


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 07.Септември.2017 во 21:10
Ревија на Том Форд

Ревија на Том Форд


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 22.Септември.2017 во 08:58-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 24.Септември.2017 во 10:41


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 20.Октомври.2017 во 17:54


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 26.Октомври.2017 во 16:20Мирка Федерер


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 20.Ноември.2017 во 09:23
Najrazocaruvackite-modni-momenti-vo-2017-godina (1).jpg


Najrazocaruvackite-modni-momenti-vo-2017-godina (10).jpg


Najrazocaruvackite-modni-momenti-vo-2017-godina (6).jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 20.Ноември.2017 во 09:24
Najrazocaruvackite-modni-momenti-vo-2017-godina (4).jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 20.Ноември.2017 во 11:01
Najrazocaruvackite-modni-momenti-vo-2017-godina (2).jpg

Najrazocaruvackite-modni-momenti-vo-2017-godina (7).jpg


Najrazocaruvackite-modni-momenti-vo-2017-godina (4).jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!Испечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk