Испечати | Затвори го прозорот

Ноќен живот во Прилеп

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Забава
Име на форумот: Ноќен живот
Опис на форумот: Што мислите за ноќниот живот во нашава ни Македонија?
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=2729
Датум на принтање: 22.Јули.2024 во 06:59
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Ноќен живот во Прилеп
Постирано од: KRSAC
Наслов: Ноќен живот во Прилеп
Датум на внесување: 20.Јануари.2006 во 11:44
STO E HIT VO PRILEPSKITE KAFICI?

-------------
DUDLACKI RABOTI P. S.Коментари:
Постирано од: joki
Датум на внесување: 20.Јануари.2006 во 13:09
не

-------------
Точачиња.


Постирано од: монте кристо
Датум на внесување: 21.Јануари.2006 во 10:40
A BE KRSAC DAJ DOISKAZI SE

-------------
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .


Постирано од: tommy
Датум на внесување: 21.Јануари.2006 во 21:10

E so shok bombi li ?! Aj ziti se kazi !Постирано од: Carnation
Датум на внесување: 24.Јануари.2006 во 01:47
odgovorot sleduva vednas po kratkiot blok reklami

-------------
Понекогаш дури и за Фројд бананата е само банана


Постирано од: la_luna
Датум на внесување: 24.Јануари.2006 во 01:53
Не знаеме


Постирано од: Maro
Датум на внесување: 24.Јануари.2006 во 20:22
ajde kaziii, aj strumfce kazi ni ti!

-------------


Постирано од: mende
Датум на внесување: 04.Февруари.2006 во 10:58
jaske vi kazam xit vo prilep e bombi segte pagat a nema zrtvi

-------------
mbm


Постирано од: LouWeed
Датум на внесување: 07.Февруари.2006 во 06:08
ја бев викенд во ПП........и мојот хит беше вајт рашн за 70ден............

-------------
http://www.myspace.com/louweed666 - NICE BOYs DONT PLAY ROCK&ROLL


Постирано од: Bella_Tigrica
Датум на внесување: 16.Јули.2006 во 02:27
Pojma nemam....a mozam da zamislam....nego ke molcam....ke gi cekam "reklamite"

-------------
Mislam....znaci postojam


Постирано од: R-C-F
Датум на внесување: 24.Септември.2006 во 01:43
vo  prilep  ne  im  e  dobran  tutunot  pa  zatoa  zabavite  malku  stagniraat

-------------
M O J O T    I Z B O R    E    I S L A M    N E K A    E    I     V A S


Постирано од: luckyboy
Датум на внесување: 15.Октомври.2007 во 22:59
ABE KO VO PRILEP SO IMA ZABAVI I PIJAJNE NIKADE NEMA!! PA NEMA NI DA IMA плазењеплазењеплазењеплазењеплазењеплазењеплазењеплазење


Постирано од: naum 1518118
Датум на внесување: 18.Октомври.2007 во 10:40
Ебаго така е... да не бев појден ке ме убедеше.... ама ебаго..појден сум и мислам дека е ... ебаго...

-------------
После рата сам добио ово садашње звање
За паре убијам,ломим кости и слично срање
Избегавам конфликте,нечу да се тучем
знам да бит че мртвих ако ја своју берету извучем!!!


Постирано од: EmIIIjA
Датум на внесување: 09.Декември.2007 во 23:01

ekstra!-------------


Постирано од: blackeye
Датум на внесување: 15.Декември.2007 во 15:48
Originally posted by EmIIIjA EmIIIjA напиша:

ekstra!

 
velis???na primer kade??


Постирано од: гoстин
Датум на внесување: 06.Март.2008 во 00:35
iskreno da vi kazam, mene bi mi bilo strav da iskocam vo prilep nokeska, mngou majmuni ima tamo


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 06.Март.2008 во 00:37
смеење 

-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: realna
Датум на внесување: 06.Март.2008 во 03:40
Originally posted by Vardar1947 Vardar1947 напиша:

iskreno da vi kazam, mene bi mi bilo strav da iskocam vo prilep nokeska, mngou majmuni ima tamo

срам да ти е
....па Прилеп фино е....еве јас ќе ви кажам..
освен ако не излегуваш со надевање дека ќе запознаеш некој прекрасен ,,,тогаш ќе си поминеш фино....еве на пример како мене
Еве овој викенд ке биде убаво петок дуле и коки вип
сабота танчер тhe end недела секаде ќе биде препреполно и убаво и интересно...така да следува добар викенд

-------------
srekata ne e vo parite no nema sreka bez pari, parite se sredstvo ne se sami po sebe cel!


Постирано од: Tonchie
Датум на внесување: 06.Март.2008 во 07:31
Aporea, и само Апореа \m/
За жал при мојата последна посета на Прилеп не отидов таму, скршив традиција.


-------------
Немам потпис, ама имам http://www.youtube.com/user/tonchie23 - профил на YouTube


Постирано од: mikilicious
Датум на внесување: 21.Март.2008 во 16:27
ABE UBO E PRILEP.. DOJDETE I VIDETE


Постирано од: harp13
Датум на внесување: 23.Март.2008 во 23:03
prilep e eden od retkite gradovi vo makedonija so najdobri lokali i so odlicen noken zivot(sum ziveel tamu dve godini)...samo sto na momenti e nebezbedno mesto taka da nemozes relativno da se opustis


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 24.Март.2008 во 03:55
Јас топ си поминав кога бев во ПП. Хекторче убо ме прошетка низ градот убави местенца за искачање и све то. за сечија душа имаше по нешто среќасреќасреќасреќа

-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: realna
Датум на внесување: 25.Март.2008 во 00:17
Originally posted by harp13 harp13 напиша:

prilep e eden od retkite gradovi vo makedonija so najdobri lokali i so odlicen noken zivot(sum ziveel tamu dve godini)...samo sto na momenti e nebezbedno mesto taka da nemozes relativno da se opustis
...немој така..како не безбедно баш напротив во Прилеп баш е безбедно кога јас се чувствувам безбедно а патем сум мн плашлива значи стварно е безбедно

-------------
srekata ne e vo parite no nema sreka bez pari, parite se sredstvo ne se sami po sebe cel!


Постирано од: монте кристо
Датум на внесување: 06.Мај.2008 во 08:35
prilep e bezbeden dodeka jas ne se ocukam , posle begajte zmii smokoj hahhahahhaголема%20насмевка , vo prilep e mirno nema problemi sea , ima uste mnogu malku sto treba vo zatvor da odat , se e ok.

-------------
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .


Постирано од: grunge_girl
Датум на внесување: 25.Јуни.2008 во 12:39
Jas mislam deka prilep ima dobar nojken zivot vo sporedba so nekolku gradovi od mk ....... ima i svirki, koncerti, zabavi ..... park ima i os e navazno luge se sobiraat .........

Inaku eve da vi dokazam deka e taka slusajte go ova:

na 28 ovaj mesec se odrzuva golem koncert na sest metal bendovi narecen MORATORIUM III. Proektot e na blue sky mladinskata organizacija- lokalniot klub vo Prilep . Ovaj nastan se odrzuva veke po tret pat vo prilep i ovaa godina e del od prilepsko kulturno leto......

Eve gi grupite koi ke nastapuvaat na koncertot:
- Vandal
-MARAS
- Warnament
- Serpentine Fire
- Schorch
- Skullcrush

pocetokot na koncertot e vo 20h i ke se odrzi na letnata scena na domot na kulturata Marko Cepenkov

 www.moratorium2008.blogspot.com

A baska ovaj koncert letovo se planiraat i drugi koncerti i svirki i zabavi i sobiranki taka da ne se zalete deka vo Prilep e slabo so nojkniov zivot ;)голема%20насмевканамигнување


-------------
all this pain is an ilusion....


Постирано од: којсумјас
Датум на внесување: 20.Јули.2014 во 12:04
http://tocka.com.mk/1/132231/za-vlez-vo-prilep-podgotvete-si-100-denari" rel="nofollow - За влез во Прилеп подгответе си 100 денари!И Охриѓани земале за се' пари...
А Прилепчани...
оти така бе...збунетост
а има 1 пиво гратис со влезницата...?

еехеее...
чудесна е нашата земја...
а народот...
уште почуден...
Постирано од: Santijago
Датум на внесување: 04.Август.2015 во 19:42
Da ne go urocham povekje od godina dena e bas super

-------------
I'm out bcz of pathetic around hereИспечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk