Испечати | Затвори го прозорот

ШТО СЛУШАТЕ ВО МОМЕНТОВ?

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Забава
Име на форумот: Музика
Опис на форумот: Жанрови, спотови, групи, награди, концерти...
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=26907
Датум на принтање: 27.Мај.2024 во 14:25
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: ШТО СЛУШАТЕ ВО МОМЕНТОВ?
Постирано од: Анастеа
Наслов: ШТО СЛУШАТЕ ВО МОМЕНТОВ?
Датум на внесување: 06.Февруари.2014 во 09:55

Не ги бројам веќе, веројатно 6-ти или 7-ми циклус на темава.
Старата со многу страници ќе оди во архива.

Ај да ја наполниме и оваа со добра музика.големо гушкање

-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.Коментари:
Постирано од: Blue Scarlet
Датум на внесување: 06.Февруари.2014 во 10:31
Шефицата веднаш се фати за работа ... голема насмевкаголемо гушкање

Морам едноставно МОРАМ да ја ставам  ... плазење
-------------
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 06.Февруари.2014 во 11:02

трепкање


-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Blue Scarlet
Датум на внесување: 06.Февруари.2014 во 11:42


-------------
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!Постирано од: Blue Scarlet
Датум на внесување: 06.Февруари.2014 во 11:47


-------------
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 06.Февруари.2014 во 11:49

Блу, само јас и ти си слушаме денеска голема насмевка
-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Blue Scarlet
Датум на внесување: 06.Февруари.2014 во 12:40
И онака јас и ти сме најактивни тука ... голема насмевкаголемо гушкање
-------------
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!Постирано од: Blue Scarlet
Датум на внесување: 06.Февруари.2014 во 14:07


-------------
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!Постирано од: Blue Scarlet
Датум на внесување: 06.Февруари.2014 во 14:14


-------------
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 06.Февруари.2014 во 14:16

еееее, ми се иде да те големо гушкање за оваа плазење


Originally posted by Blue Scarlet Blue Scarlet напиша:-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Blue Scarlet
Датум на внесување: 06.Февруари.2014 во 14:18
А да си ја прекрстиме темава во „Што слушаат Анастеа и Блу“ а? смеење
големо гушкање
-------------
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!Постирано од: Ninja 35
Датум на внесување: 06.Февруари.2014 во 14:21
еве..да не сте само вие..
-------------
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 06.Февруари.2014 во 14:35
Originally posted by Blue Scarlet Blue Scarlet напиша:

А да си ја прекрстиме темава во „Што слушаат Анастеа и Блу“ а? смеење
големо гушкањеТаман ќе речев - може и ете ти еден Нинџа да ни го расипе женскиот пазар плазење

-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: mariija
Датум на внесување: 06.Февруари.2014 во 14:41
http://www.youtube.com/watch?v=9Pes54J8PVw

-------------
"If you talk to God you're religious. If God talks to you, you're psychotic."


Постирано од: Blue Scarlet
Датум на внесување: 06.Февруари.2014 во 14:44
Ништо од бинзнисот ... голема насмевка
-------------
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 06.Февруари.2014 во 14:46
-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Joshua_Tree
Датум на внесување: 06.Февруари.2014 во 14:58
https://www.youtube.com/watch?v=ZRAr354usf8

-------------
“Talk, talk, talk: the utter and heartbreaking stupidity of words.”
― William Faulkner, Mosquitoes


Постирано од: mariija
Датум на внесување: 06.Февруари.2014 во 15:26
http://www.youtube.com/watch?v=OfJRX-8SXOs

-------------
"If you talk to God you're religious. If God talks to you, you're psychotic."


Постирано од: емил
Датум на внесување: 06.Февруари.2014 во 17:25


-------------


Постирано од: ANA_MARIJA
Датум на внесување: 06.Февруари.2014 во 19:38


Постирано од: Орка
Датум на внесување: 06.Февруари.2014 во 19:38
Со оглед дека тука немам право на гласање,
го задржувам правото да коментирам за изборот.
https://www.youtube.com/watch?v=jC2ZY2loo74" rel="nofollow - Честитки и со лесно на реизбраната шефица.


Постирано од: емил
Датум на внесување: 06.Февруари.2014 во 20:32


-------------


Постирано од: KING35
Датум на внесување: 06.Февруари.2014 во 20:35
http://youtu.be/0fXXvRDKKoU


-------------
zivotot pisuva romani...a lugeto citaat stripovi


Постирано од: KING35
Датум на внесување: 06.Февруари.2014 во 20:41
http://www.youtube.com/watch?v=qgrw5kfmdYU

-------------
zivotot pisuva romani...a lugeto citaat stripovi


Постирано од: ANA_MARIJA
Датум на внесување: 06.Февруари.2014 во 20:41


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 06.Февруари.2014 во 23:38
Originally posted by Орка Орка напиша:

Со оглед дека тука немам право на гласање,
го задржувам правото да коментирам за изборот.
https://www.youtube.com/watch?v=jC2ZY2loo74" rel="nofollow - Честитки и со лесно на реизбраната шефица.


The Boss... смеење
Благодарам и да те частам едно кафе во Париз...големо гушкање
Ај може и кроасанче, да не кажеш скржла сумплазење


-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: д4б3
Датум на внесување: 06.Февруари.2014 во 23:46


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 06.Февруари.2014 во 23:55


-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 07.Февруари.2014 во 00:43-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: fiks
Датум на внесување: 07.Февруари.2014 во 03:15


-------------
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.Постирано од: камелеон
Датум на внесување: 07.Февруари.2014 во 05:23
http://www.youtube.com/watch?v=-jfo9ar_iRo

-------------
http://www.youtube.com/watch?v=sEj3Ife6rqU


Постирано од: Santijago
Датум на внесување: 07.Февруари.2014 во 10:10
Стил мај намбр ван
-------------
I'm out bcz of pathetic around here


Постирано од: SVOJA
Датум на внесување: 07.Февруари.2014 во 13:03
https://www.youtube.com/watch?v=c56vEgA4fjU" rel="nofollow - https://www.youtube.com/watch?v=c56vEgA4fjU

-------------
RODENA SREDE PURPURNI VODOPADI,DETE NA ZVEZDITE,GOSPODARKA NA ZELBITE,RATNIK,TRAGAC TAINSTVEN OSAMENIK.


Постирано од: Schatzii7
Датум на внесување: 07.Февруари.2014 во 14:43


-------------
»Wenn ein Deutscher einen Zug ausrauben möchte, kauft er sich als erstes eine Fahrkarte.« :) (Lenin 1917)


Постирано од: Schatzii7
Датум на внесување: 07.Февруари.2014 во 14:54


-------------
»Wenn ein Deutscher einen Zug ausrauben möchte, kauft er sich als erstes eine Fahrkarte.« :) (Lenin 1917)


Постирано од: Орка
Датум на внесување: 07.Февруари.2014 во 15:53
https://www.youtube.com/watch?v=AcMsiRlm8t4" rel="nofollow - https://www.youtube.com/watch?v=AcMsiRlm8t4


Постирано од: KING35
Датум на внесување: 07.Февруари.2014 во 16:02
http://www.youtube.com/watch?v=05cM0NPRFWo

-------------
zivotot pisuva romani...a lugeto citaat stripovi


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 07.Февруари.2014 во 16:26
-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: LiDivio
Датум на внесување: 07.Февруари.2014 во 18:16


-------------


Постирано од: LiDivio
Датум на внесување: 07.Февруари.2014 во 21:44


Постирано од: LiDivio
Датум на внесување: 07.Февруари.2014 во 21:49


Постирано од: LiDivio
Датум на внесување: 07.Февруари.2014 во 21:56


Постирано од: LiDivio
Датум на внесување: 07.Февруари.2014 во 22:01


Постирано од: LiDivio
Датум на внесување: 07.Февруари.2014 во 22:08


Постирано од: fiks
Датум на внесување: 07.Февруари.2014 во 23:33
Исто среќа

Originally posted by Анастеа Анастеа напиша:


 
-------------
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.Постирано од: Gabriela_S
Датум на внесување: 08.Февруари.2014 во 00:16


-------------
Никогаш немој да се каеш за нештото што си го направил, ако во тој момент си бил среќен


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 08.Февруари.2014 во 00:44
-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 08.Февруари.2014 во 01:08


-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 08.Февруари.2014 во 01:15-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: SVOJA
Датум на внесување: 08.Февруари.2014 во 10:27
http://www.youtube.com/watch?v=m9EyEW6xPNM" rel="nofollow - http://www.youtube.com/watch?v=m9EyEW6xPNM

-------------
RODENA SREDE PURPURNI VODOPADI,DETE NA ZVEZDITE,GOSPODARKA NA ZELBITE,RATNIK,TRAGAC TAINSTVEN OSAMENIK.


Постирано од: SVOJA
Датум на внесување: 08.Февруари.2014 во 12:09
http://www.youtube.com/watch?v=WyaRxdXVbq8" rel="nofollow - http://www.youtube.com/watch?v=WyaRxdXVbq8

-------------
RODENA SREDE PURPURNI VODOPADI,DETE NA ZVEZDITE,GOSPODARKA NA ZELBITE,RATNIK,TRAGAC TAINSTVEN OSAMENIK.


Постирано од: Joshua_Tree
Датум на внесување: 08.Февруари.2014 во 12:32
maestralen koncert na Sir Elton John(preporaka za site sladokusci na vistinskata muzika)

https://www.youtube.com/watch?v=vschhZ7TxIM


-------------
“Talk, talk, talk: the utter and heartbreaking stupidity of words.”
― William Faulkner, Mosquitoes


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 08.Февруари.2014 во 14:14
-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Орка
Датум на внесување: 08.Февруари.2014 во 18:34
https://www.youtube.com/watch?v=aD4ckZopSpA" rel="nofollow - https://www.youtube.com/watch?v=aD4ckZopSpA


Постирано од: Орка
Датум на внесување: 08.Февруари.2014 во 22:55
https://www.youtube.com/watch?v=wecSEIs0hR4" rel="nofollow - https://www.youtube.com/watch?v=wecSEIs0hR4


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 09.Февруари.2014 во 11:00
-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 09.Февруари.2014 во 11:06
-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 09.Февруари.2014 во 11:23


-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 09.Февруари.2014 во 12:08-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: fiks
Датум на внесување: 09.Февруари.2014 во 12:15


-------------
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.Постирано од: Joshua_Tree
Датум на внесување: 09.Февруари.2014 во 13:01
https://www.youtube.com/watch?v=qnnY_Z9OtC0

-------------
“Talk, talk, talk: the utter and heartbreaking stupidity of words.”
― William Faulkner, Mosquitoes


Постирано од: SVOJA
Датум на внесување: 09.Февруари.2014 во 15:21
https://www.youtube.com/watch?v=C0jp8jpVUfA" rel="nofollow - https://www.youtube.com/watch?v=C0jp8jpVUfA

-------------
RODENA SREDE PURPURNI VODOPADI,DETE NA ZVEZDITE,GOSPODARKA NA ZELBITE,RATNIK,TRAGAC TAINSTVEN OSAMENIK.


Постирано од: ANA_MARIJA
Датум на внесување: 09.Февруари.2014 во 15:23


-------------
Mи е гајле
И за универзумот и законите кои го движат,
Гајле ми е ако утре запре светов


Постирано од: KING35
Датум на внесување: 09.Февруари.2014 во 15:27
http://www.youtube.com/watch?v=sIUoP9e5Tv0

-------------
zivotot pisuva romani...a lugeto citaat stripovi


Постирано од: SVOJA
Датум на внесување: 09.Февруари.2014 во 15:57
https://www.youtube.com/watch?v=8UVNT4wvIGY" rel="nofollow - https://www.youtube.com/watch?v=8UVNT4wvIGY

-------------
RODENA SREDE PURPURNI VODOPADI,DETE NA ZVEZDITE,GOSPODARKA NA ZELBITE,RATNIK,TRAGAC TAINSTVEN OSAMENIK.


Постирано од: Орка
Датум на внесување: 09.Февруари.2014 во 18:50
https://www.youtube.com/watch?v=4vS2BcpKkpM" rel="nofollow - https://www.youtube.com/watch?v=4vS2BcpKkpM


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 09.Февруари.2014 во 20:32

За Филето плазење
-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: la fille
Датум на внесување: 09.Февруари.2014 во 20:34
Која ли сум јас од тие тројца? изненадување 

-------------
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 09.Февруари.2014 во 20:35

Ти си четвртиот елементплазење


-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: la fille
Датум на внесување: 09.Февруари.2014 во 20:50


-------------
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)


Постирано од: д4б3
Датум на внесување: 09.Февруари.2014 во 21:47
за филето бе
Постирано од: Орка
Датум на внесување: 09.Февруари.2014 во 22:03
https://www.youtube.com/watch?v=1rkiJnqWQgc" rel="nofollow - Што нема кафе нема...Барем убава музика пуштаат.


Постирано од: Schatzii7
Датум на внесување: 09.Февруари.2014 во 22:35


-------------
»Wenn ein Deutscher einen Zug ausrauben möchte, kauft er sich als erstes eine Fahrkarte.« :) (Lenin 1917)


Постирано од: la fille
Датум на внесување: 09.Февруари.2014 во 22:48
Орка, не сум те заборавила плазење Кафето те чека кај Фениксот трепкање
-------------
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 09.Февруари.2014 во 22:51
Originally posted by la fille la fille напиша:

Орка, не сум те заборавила плазење Кафето те чека кај Фениксот трепкање


свиркање
-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Schatzii7
Датум на внесување: 09.Февруари.2014 во 22:54


-------------
»Wenn ein Deutscher einen Zug ausrauben möchte, kauft er sich als erstes eine Fahrkarte.« :) (Lenin 1917)


Постирано од: Орка
Датум на внесување: 10.Февруари.2014 во 08:57
https://www.youtube.com/watch?v=fOQbJUXuKRo" rel="nofollow - https://www.youtube.com/watch?v=fOQbJUXuKRo


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 10.Февруари.2014 во 08:59

не знам што да слушам од сабајле, па ќе си пуштам ова на готово од Оркаплазење

Originally posted by Орка Орка напиша:

https://www.youtube.com/watch?v=fOQbJUXuKRo" rel="nofollow - https://www.youtube.com/watch?v=fOQbJUXuKRo


-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: SVOJA
Датум на внесување: 10.Февруари.2014 во 09:03
http://www.youtube.com/watch?v=WyaRxdXVbq8&feature=youtu.be" rel="nofollow - http://www.youtube.com/watch?v=WyaRxdXVbq8&feature=youtu.be

-------------
RODENA SREDE PURPURNI VODOPADI,DETE NA ZVEZDITE,GOSPODARKA NA ZELBITE,RATNIK,TRAGAC TAINSTVEN OSAMENIK.


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 10.Февруари.2014 во 09:15

Shower me with your kisses

-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Орка
Датум на внесување: 10.Февруари.2014 во 11:33
https://www.youtube.com/watch?v=R07mrbWFUU0" rel="nofollow - https://www.youtube.com/watch?v=R07mrbWFUU0


Постирано од: Blue Scarlet
Датум на внесување: 10.Февруари.2014 во 13:27


-------------
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!Постирано од: Joshua_Tree
Датум на внесување: 10.Февруари.2014 во 14:06
https://www.youtube.com/watch?v=DhiC_g8MZyk

-------------
“Talk, talk, talk: the utter and heartbreaking stupidity of words.”
― William Faulkner, Mosquitoes


Постирано од: Joshua_Tree
Датум на внесување: 10.Февруари.2014 во 14:12
https://www.youtube.com/watch?v=KabdEXYM11Q

-------------
“Talk, talk, talk: the utter and heartbreaking stupidity of words.”
― William Faulkner, Mosquitoes


Постирано од: Blue Scarlet
Датум на внесување: 10.Февруари.2014 во 14:16
Ете а таман јас мислев да ја ставам ... голема насмевкаголемо гушкањеЕве полесно да биде ... намигнување


-------------
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 10.Февруари.2014 во 14:19

ја утепав денеска...
до вечер сигурно и комшиите ќе научат да ја пеатхи, хи...Originally posted by Анастеа Анастеа напиша:


Shower me with your kisses

-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Joshua_Tree
Датум на внесување: 10.Февруари.2014 во 14:24
https://www.youtube.com/watch?v=YRcQs7Qbgic

-------------
“Talk, talk, talk: the utter and heartbreaking stupidity of words.”
― William Faulkner, Mosquitoes


Постирано од: Joshua_Tree
Датум на внесување: 10.Февруари.2014 во 15:00
https://www.youtube.com/watch?v=3MHkgwA8t-g

-------------
“Talk, talk, talk: the utter and heartbreaking stupidity of words.”
― William Faulkner, Mosquitoes


Постирано од: емил
Датум на внесување: 10.Февруари.2014 во 19:49


-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 10.Февруари.2014 во 20:00


-------------


Постирано од: Joshua_Tree
Датум на внесување: 10.Февруари.2014 во 20:04
https://www.youtube.com/watch?v=SW2R4Yxtef4

-------------
“Talk, talk, talk: the utter and heartbreaking stupidity of words.”
― William Faulkner, Mosquitoes


Постирано од: Schatzii7
Датум на внесување: 10.Февруари.2014 во 21:45


-------------
»Wenn ein Deutscher einen Zug ausrauben möchte, kauft er sich als erstes eine Fahrkarte.« :) (Lenin 1917)


Постирано од: ANA_MARIJA
Датум на внесување: 10.Февруари.2014 во 22:13


-------------
Mи е гајле
И за универзумот и законите кои го движат,
Гајле ми е ако утре запре светов


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 10.Февруари.2014 во 23:47
-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: fiks
Датум на внесување: 10.Февруари.2014 во 23:48
Лед Зепелин со цици љубов  
-------------
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 11.Февруари.2014 во 00:15-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 11.Февруари.2014 во 00:40-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Gabriela_S
Датум на внесување: 11.Февруари.2014 во 00:43
песнава што последно ја залепила Анастеа

-------------
Никогаш немој да се каеш за нештото што си го направил, ако во тој момент си бил среќен


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 11.Февруари.2014 во 01:01
-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: la fille
Датум на внесување: 11.Февруари.2014 во 01:02


-------------
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)Испечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk