Испечати | Затвори го прозорот

Викторија Бекам-модна икона

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Стил на живот
Име на форумот: Мода и убавина
Опис на форумот: Креатори, козметика, фризура, целулит, трендови...
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=26560
Датум на принтање: 21.Април.2024 во 03:29
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Викторија Бекам-модна икона
Постирано од: Valerija
Наслов: Викторија Бекам-модна икона
Датум на внесување: 18.Јули.2013 во 13:17
За некого препотентна,за друг премногу слаба дури и анорексична,за трет само сопруга на легендата Дејвид Бекам.Сепак мора да признаеме дека е едена од најелегантите жени во светот.Искрено мене ми се допаѓа нејзиниот моден стил,секогаш е добро средена,ретко прави модни грешки.http://marieclaire.media.ipcdigital.co.uk/11116/0000679e9/39dd_orh100000w427/Victoria-Beckham.jpghttp://i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/02379/dita-VB_2379854a.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!Коментари:
Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 18.Јули.2013 во 13:21
http://i1.mirror.co.uk/incoming/article1858615.ece/ALTERNATES/s615b/Victoria-Beckham-1858615.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 18.Јули.2013 во 13:23
http://cdn04.cdn.justjared.com/wp-content/uploads/2012/09/beckham-positive/victoria-beckham-gets-positive-reviews-at-fashion-week-01.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 18.Јули.2013 во 13:23
http://i.perezhilton.com/wp-content/uploads/2013/05/victoria-beckham-beige-sleeveless-coat-shopping(1)__oPt.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 18.Јули.2013 во 13:24
http://l2.yimg.com/bt/api/res/1.2/6yZhVdM02zfhd1c02FrcVw--/YXBwaWQ9eW5ld3M7cT04NQ--/http://mit.zenfs.com/466/2012/12/david-beckham-victoria-beckham-21122012.jpghttp://cdn03.cdn.justjared.com/wp-content/uploads/2007/04/vix-sheer/victoria-beckham-sheer-shirt-06.jpghttp://shechive.files.wordpress.com/2012/10/victoria-beckham-15.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 18.Јули.2013 во 13:25
http://assets9.heart.co.uk/2012/37/victoria-beckham-and-harper-new-york-fashion-week-2012-1347444848-view-0.jpeghttp://i.dailymail.co.uk/i/pix/2012/11/22/article-2236689-16287D4C000005DC-24_634x649.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 18.Јули.2013 во 13:27
http://i1.cdnds.net/13/23/618x1098/victoria-beckham-range-rover.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 18.Јули.2013 во 13:28
http://marieclaire.media.ipcdigital.co.uk/11116/000061cc4/f84c_orh750w480/David-and-Victoria-Beckham.jpgСлика


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 18.Јули.2013 во 13:29
СликаСлика


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 18.Јули.2013 во 13:31
http://cdn04.cdn.justjared.com/wp-content/uploads/2012/07/beckham-spree/victoria-beckham-parisian-shopping-spree-with-cruz-09.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 18.Јули.2013 во 13:37
Ех,го има најзгодниот маж на планетава:)

Сликаhttp://www3.pictures.fp.zimbio.com/David+Beckham+David+Victoria+Beckham+Out+Dinner+DQBmR4UUDlGx.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 18.Јули.2013 во 18:51
http://www1.pictures.stylebistro.com/pc/Victoria+Beckham+wearing+bright+purple+skirt+5QWRlehQKZex.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 18.Јули.2013 во 18:54
http://cdn02.cdn.justjared.com/wp-content/uploads/2009/11/beckham-bob/victoria-beckham-bob-03.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 18.Јули.2013 во 18:55
http://4.bp.blogspot.com/-ndVfjIIShzE/UV1ecd4F-CI/AAAAAAAACIg/addohQSMjcQ/s1600/blog+vb.jpghttp://i.perezhilton.com/wp-content/uploads/2013/06/victoria-beckham-posh*tis__oPt.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 18.Јули.2013 во 22:19
http://images.askmen.com/galleries/singer/victoria-beckham/pictures/victoria-beckham-picture-5.jpghttp://topnews.in/light/files/victoria_beckham11.jpg
http://3.bp.blogspot.com/-7LKMb4EXofY/T8UZHPnI2EI/AAAAAAAABX0/uGFLtmYuGas/s400/victoria+beckham+%252844%2529.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 19.Јули.2013 во 11:55
http://media2.onsugar.com/files/2012/09/38/0/192/1922398/120923-beckhams.xxxlarge/i/Victoria-Beckham-Shorts-Soccer-David-Beckham.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 19.Јули.2013 во 11:56
http://fashionstyleguru.files.wordpress.com/2012/06/images770445_davidbeckham_victoria14a.jpghttp://img2.timeinc.net/people/i/2007/startracks/070423/david_beckham.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 19.Јули.2013 во 11:57
http://cdn03.cdn.justjared.com/wp-content/uploads/2012/05/beckham-sportsspec/david-beckham-27th-anniversary-sports-spectacular-07.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 19.Јули.2013 во 11:59
http://cdn03.cdn.justjared.com/wp-content/uploads/2009/03/victoria-david/victoria-david-beckham-milan-01.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: емил
Датум на внесување: 19.Јули.2013 во 13:28
Как знаменитости ведут себя на публике (20 фото)

-------------


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 20.Јули.2013 во 23:12
http://www.celebritystyleguide.com/images/items/Victoria-Beckham-Swan-Collar-Crepe-Dress.jpghttp://www.umekobeautyfashion.com/wp-content/uploads/2011/10/victoria-beckham-clothing-style.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 20.Јули.2013 во 23:12
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/c0.105.851.315/p851x315/1052950_10151680039533684_1231246824_o.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 20.Јули.2013 во 23:13
http://metrouk2.files.wordpress.com/2013/01/ad_74894139-e1359563013665.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 26.Јули.2013 во 13:36
http://l3.yimg.com/bt/api/res/1.2/X1NeH.PrGsC6qsS4nf9cng--/YXBwaWQ9eW5ld3M7cT04NQ--/http://media.zenfs.com/en-GB/blogs/the-juice/vbgiantbag.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 28.Јули.2013 во 00:14
http://www3.pictures.stylebistro.com/bg/Victoria+Beckham+Dresses+Skirts+Evening+Dress+WQ3yGVyf3sIl.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 28.Јули.2013 во 10:08
http://www1.pictures.stylebistro.com/pc/Victoria+Beckham+Dresses+Skirts+Day+Dress+PP3-dZjngvpl.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 28.Јули.2013 во 10:08
http://www2.pictures.stylebistro.com/pc/Victoria+Beckham+Tops+Loose+Blouse+oJgcLLdATx6l.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 28.Јули.2013 во 10:10
http://i00.i.aliimg.com/wsphoto/v0/1009000348/Free-Shipping-2013-New-Fashion-Summer-Victoria-Beckham-dress-women-casual-knee-length-mid-calf-OL.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 28.Јули.2013 во 10:10
http://www2.pictures.stylebistro.com/bg/Victoria+Beckham+Tops+Button+Down+Shirt+6U4F7fX6Qrul.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 28.Јули.2013 во 12:05
http://2.bp.blogspot.com/-KHhwhU3KZPM/UK_Lm25VsWI/AAAAAAAAAEA/9zgj-njoHLw/s1600/Victoria+Beckham+little+green+dresses.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 28.Јули.2013 во 12:07
http://www4.pictures.gi.stylebistro.com/Victoria+Beckham+Dresses+Skirts+Evening+Dress+XWXMzB9B-aSl.jpg

Prekrasen fustan,prekrasen nakit!
Toa e Viktorija!


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 28.Јули.2013 во 12:08
http://www.chicintuition.com/wp-content/uploads/2008/08/victoria-beckham-back-dress.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 28.Јули.2013 во 12:09
http://media.onsugar.com/files/2010/06/25/4/192/1922564/83da017e7803587d_Victoria-Beckham-in-Giles-D.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 29.Август.2013 во 15:15
http://www.myfashionlife.com/wp-content/uploads/2013/03/victoria-beckham-china.jpghttp://moda.culturamix.com/blog/wp-content/gallery/victoria-beckham/victoria-beckham-4.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 29.Август.2013 во 15:16
http://fashionbombdaily.com/wp-content/uploads/2013/03/victoria-beckham-twitter-victoria-beckham-colour-black-cap-sleeve-dress-rupert-sanderson-birdie-cockatoo-applique-pumps-1.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 29.Август.2013 во 15:20
http://www.therichest.com/wp-content/uploads/2011/05/victoria-beckham-and-david-beckham-fragrance.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 02.Септември.2013 во 09:03
http://i4.mirror.co.uk/incoming/article685314.ece/ALTERNATES/s615b/Victoria%20Beckham%20seen%20shopping%20at%20the%20Prada%20and%20Miu%20Miu%20stores%20in%20New%20York%20City,%20USA-685314.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 02.Септември.2013 во 09:03
http://stardomreport.com/wp-content/uploads/2013/03/Victoria-Beckham.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 02.Септември.2013 во 09:04
http://i6.cdnds.net/13/16/450x699/victoria_beckham_birthday.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 02.Септември.2013 во 09:05
http://i.perezhilton.com/wp-content/uploads/2012/10/victoria-beckham-gets-harper-dancing__oPt.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 02.Септември.2013 во 09:06
http://img2.timeinc.net/people/i/2013/startracks/130311/victoria-beckham-435.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 02.Септември.2013 во 09:08
http://marieclaire.media.ipcdigital.co.uk/11116/0000727f1/8eca_orh100000w427/victoria-beckham-new-york-garticle-1.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 02.Септември.2013 во 09:09
http://i.perezhilton.com/wp-content/uploads/2013/08/victoria-beckham-airport-style__oPt.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 02.Септември.2013 во 09:09
http://img2.timeinc.net/people/i/2009/stylewatch/best_hair/090824/victoria-beckham.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: емил
Датум на внесување: 09.Септември.2013 во 08:00
Виктория Бэкхэм (10 фото)

-------------


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 09.Септември.2013 во 13:55
http://www.celebritybabyscoop.com/files/2013/05/FFN_Beckhams_CHP_050313_51086589-960x1469.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 09.Септември.2013 во 13:55
http://i.huffpost.com/gen/1126431/thumbs/o-HARPER-BECKHAM-facebook.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 09.Септември.2013 во 13:58
http://static.entertainmentwise.com/photos/Image/430POSHWEMBLEY.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 10.Септември.2013 во 20:31
http://3.bp.blogspot.com/-pijvH_7l-SM/UCkcnwqbouI/AAAAAAAADHQ/W7O8dCM662s/s1600/Victoria+Beckham+(Posh+Spice)+performs+with+the+Spice+Girls+during+the+Closing+Ceremony+at+the+2012+Summer+Olympics.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 10.Септември.2013 во 20:32
http://www.celebritybabyscoop.com/files/2012/07/FFN_Beckam_Victoria_FF2_062412_9216169-500x687.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 10.Септември.2013 во 20:33
http://st2-fashiony.ru/pic/celebrity/pic/26491/21.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 10.Септември.2013 во 20:34
http://data.whicdn.com/images/20636269/article-2065018-0ECC781700000578-335_306x489_large.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: емил
Датум на внесување: 21.Септември.2013 во 10:56
Виктория Бекхэм (Victoria Beckham) (12 HQ фото)

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 21.Септември.2013 во 10:56
Виктория Бекхэм (Victoria Beckham) (12 HQ фото)

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 21.Септември.2013 во 10:57
Виктория Бекхэм (Victoria Beckham) (12 HQ фото)

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 21.Септември.2013 во 10:58
Виктория Бекхэм (Victoria Beckham) (12 HQ фото)

-------------


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 22.Септември.2013 во 16:50
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2009/09/01/article-1210588-06418CF2000005DC-473_306x712.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 30.Септември.2013 во 18:57
http://i00.i.aliimg.com/wsphoto/v0/602413424_1/Free-shipping-new-Women-s-color-blocking-patchwork-round-neck-orange-blue-dress-Celebrity-pencil-Dresses.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 30.Септември.2013 во 18:58
http://i01.i.aliimg.com/wsphoto/v0/602416123_1/Free-shipping-newest-Women-s-blue-V-neck-Stretch-Cotton-Pencil-knee-length-dress-Celebrity-Dresses.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 05.Октомври.2013 во 19:43
http://3.bp.blogspot.com/-7KC_214yyms/US5izUDvCyI/AAAAAAAAGOc/RVFdD4PJrAU/s1600/08.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 05.Октомври.2013 во 19:44
http://style.catalogs.com/images/victoria%20beckam%20with%20text.JPG


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 05.Октомври.2013 во 19:45
http://www.hellomagazine.com/imagenes//celebrities/2013041612098/victoria-beckham-harper-kids-los-angeles/0-61-728/victoria-beckham--z.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 05.Октомври.2013 во 19:46
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2008/07/21/article-0-0203DCE000000578-972_468x534.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 05.Октомври.2013 во 19:46
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2010/07/02/article-1291289-0A4A592B000005DC-735_468x573.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 05.Октомври.2013 во 19:47
http://i2.mirror.co.uk/incoming/article1743831.ece/ALTERNATES/s615b/Victoria%20Beckham%20out%20and%20about%20in%20London-1743831.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 05.Октомври.2013 во 19:49
http://media1.onsugar.com/files/2012/10/43/1/192/1922398/92a75f35a83e5446_spl450105_002.preview_wm/i/Victoria-Beckham-Wearing-Jeans-NYC.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 05.Октомври.2013 во 19:49
http://www.celebitchy.com/wp-content/uploads/2008/11/81019w2_beckham_b_gr_03.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 05.Октомври.2013 во 19:50
http://www.celebritystyleguide.com/images/items/Victoria-Beckham-In-Stripe-Pants-Arrives-With-Kids-at-LAX.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: BIBI_G_3
Датум на внесување: 05.Октомври.2013 во 19:57
Originally posted by Valerija Valerija напиша:

http://style.catalogs.com/images/victoria%20beckam%20with%20text.JPG
   е да, и јас вака чистам по дома...стилот,де..а и штиклата истоПостирано од: Valerija
Датум на внесување: 10.Октомври.2013 во 18:17
http://www.crnobelo.com/images/stories/topic2/stilska-evolucija-na-victoria-bekam-7.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 10.Октомври.2013 во 18:18
http://www.hellomagazin.rs/wp-content/uploads/2013/02/victoria-beckham-harper-new-york-city-for-fashion-week-05.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 10.Октомври.2013 во 18:20
http://content.animalnewyork.com/wp-content/uploads/2009/08/picture-19.png


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 10.Октомври.2013 во 18:21
http://www.rts.rs/upload/storyBoxImageData/2010/07/03/5916222/Viktoria-Bekam-tex-1.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 10.Октомври.2013 во 18:22
http://photos.leblogvideo.fr/wp-content/uploads/2011/05/victoria-beckham-casquette.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 10.Октомври.2013 во 18:23
http://i.perezhilton.com/wp-content/uploads/2013/09/victoria-beckham-paris-shopping__oPt.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 13.Октомври.2013 во 16:13
http://s7.postimg.org/l3ilygcd7/victoria_069.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 13.Октомври.2013 во 16:17
http://2.bp.blogspot.com/-KgiCKoRZkas/UQhMFLyBxJI/AAAAAAAAexI/0K-QF2MuAnQ/s400/556392_10151379326848684_1859915154_n.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 13.Октомври.2013 во 16:20
http://www.cesare-paciotti.com/media//fvnews/resized/1350309143693158418_victoria_beckham.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 13.Октомври.2013 во 16:20
http://www2.pictures.stylebistro.com/pc/Victoria+Beckham+Heels+Pumps+sE2ihagdt32l.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 13.Октомври.2013 во 16:21
http://cdn.iofferphoto.com/img/item/531/518/528/free-ship-victoria-beckham-2013-2-tones-silk-dress-91c5.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 13.Октомври.2013 во 16:23
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2013/02/21/article-2282023-1825811D000005DC-852_634x828.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 13.Октомври.2013 во 16:26
http://www.purpleleaves.de/blog/wp-content/uploads/2013/06/Victoria-Beckam-by-Ellen-von-Unwerth-.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 13.Октомври.2013 во 16:28
http://www.celebritystreetstyle.com/images/batch/posh-css-fix.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 13.Октомври.2013 во 16:43
http://1.bp.blogspot.com/-iamL7NlWEtY/UZfd5sNPglI/AAAAAAAADtI/HiA54mh-yFo/s1600/Victoria+Beckham+Birkin+bag+collection+from+Hermes+brown+028.jpeg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 13.Октомври.2013 во 18:06
victoria beckham short hairstyle


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 13.Октомври.2013 во 18:07
victoria beckham hairstyles 5


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 13.Октомври.2013 во 18:08
http://static.entertainmentwise.com/photos/Image/david-victoria.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 13.Октомври.2013 во 18:09
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2013/09/09/article-0-1BB8BCE2000005DC-975_634x843.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 13.Октомври.2013 во 18:11
http://www.denimblog.com/wp-content/uploads/2013/08/Victoria-Beckham-Victoria-Beckham-Power-Stretch-Skinny-Jeans-1.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 13.Октомври.2013 во 18:12
http://img.spokeo.com/public/900-600/victoria_beckham_2002_01_02.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 13.Октомври.2013 во 18:14
http://www.focusmag.co/Images/Noticias/Victoria-Beckam-Wimbledon/Victoria-Beckham-Louis-Vuitton-2013-Wimbledon2.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 16.Октомври.2013 во 19:24
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2013/03/05/article-0-1872C089000005DC-357_634x703.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 16.Октомври.2013 во 19:25
http://cdn2-public.ladmedia.fr/var/public/storage/images/news/photos/photos-victoria-beckham-paris-une-ville-qu-elle-adore-368886/victoria-beckham-et-paris-une-histoire-d-amour-a-travers-les-annees-368896/4707436-1-fre-FR/Victoria-Beckham-et-Paris-une-histoire-d-amour-a-travers-les-annees_portrait_w674.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 16.Октомври.2013 во 19:29
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2012/10/24/article-2222062-15A707D9000005DC-286_634x681.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 16.Октомври.2013 во 19:33
http://icydk.com/wp-content/uploads/2012/10/FFN_Beckham_Victoria_TEACH_102312_50924172.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 16.Октомври.2013 во 19:37
http://static1.puretrend.com/articles/7/77/06/7/@/884787-victoria-beckham-le-22-juin-2013-637x0-2.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 16.Октомври.2013 во 19:41
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2013/09/15/article-2421436-1BD7B812000005DC-490_634x1040.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 16.Октомври.2013 во 19:47
http://www.gotceleb.com/wp-content/uploads/celebrities/victoria-beckham/wearing-jeans-at-the-apple-store-in-london/Victoria-Beckham---In-Jeans-and-Boots-12.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 16.Октомври.2013 во 19:57
http://cdn3-public.ladmedia.fr/var/public/storage/images/news/photos/photos-victoria-beckham-sortie-matinale-avec-les-amours-de-sa-vie-sous-le-soleil-de-l-a-390834/victoria-beckham-et-ses-enfants-a-beverly-hills-le-4-avril-2013-390841/4887254-1-fre-FR/Victoria-Beckham-et-ses-enfants-a-Beverly-Hills-le-4-avril-2013_portrait_w674.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 16.Октомври.2013 во 19:58
http://images2.fanpop.com/image/photos/9300000/Victoria-Beckham-Sons-Montage-Mates-victoria-beckham-9314181-817-1222.jpg


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!Испечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk