Испечати | Затвори го прозорот

Помогнете ми со семинарската, архитектура

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Стил на живот
Име на форумот: Aрхитектура и дизајн
Опис на форумот: Хармоничен спој на наука и уметност...
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=26530
Датум на принтање: 24.Октомври.2020 во 02:36
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Помогнете ми со семинарската, архитектура
Постирано од: МрзливЧоек
Наслов: Помогнете ми со семинарската, архитектура
Датум на внесување: 27.Јуни.2013 во 00:27
Темата ми е ,,Архитектот во општеството,, но мозе да се интерпретира и како ,,Архитект,, или билошто слично на ова - ако не би ве мрзило, да ми линкнете текстови на македонски јазик на на оваа тема да мозам нешто да позајмам?Коментари:
Постирано од: aurelianus
Датум на внесување: 27.Јуни.2013 во 00:37
намигнувањеimas materijal kolku sakas vo temata podole SKOPJE 2014 ili LUNA PARK.taka nekako bese.

-------------
8"


Постирано од: МрзливЧоек
Датум на внесување: 27.Јуни.2013 во 00:42
Ако мозе да линкувате? Нов сум на форумов, незнам убаво да го оперирам и маневрирам


Постирано од: aurelianus
Датум на внесување: 27.Јуни.2013 во 00:50

ne e deka ne znaes,da ne mi te mrzi slucajno?намигнување

odis vo politika,ama poleka,pokroce(na te nane) sto bi rekle babite.голема насмевка-------------
8"


Постирано од: МрзливЧоек
Датум на внесување: 27.Јуни.2013 во 00:59
Малку незнаење, повеќе мрза и така
Немозам да ги најдам потребните информации, но како и да е благодарам на потрошеното време


Постирано од: Klimovska
Датум на внесување: 22.Мај.2015 во 01:28
Здраво,
Сакам да Ве змаолам да одвоите една минута и да ја одговорите оваа анкета. Многу ќе ми помогнете.
Ви благодарам!
https://docs.google.com/forms/d/1N5P_AJa3G1N2JbfxwmILQHUP0wfI2XyfF6BdtCL6Jk0/viewformИспечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk