Испечати | Затвори го прозорот

Ким Кардашијан -тема

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Стил на живот
Име на форумот: Мода и убавина
Опис на форумот: Креатори, козметика, фризура, целулит, трендови...
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=26245
Датум на принтање: 03.Март.2021 во 01:24
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Ким Кардашијан -тема
Постирано од: емил
Наслов: Ким Кардашијан -тема
Датум на внесување: 06.Јануари.2013 во 20:59
Тука може да ставате сè што ви одговара или не ви одговара во врзка со оваа цура .

-------------Коментари:
Постирано од: емил
Датум на внесување: 06.Јануари.2013 во 20:59
Фотоподборка за деня / Funny pictures for 19-12-2012

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 06.Јануари.2013 во 21:00
http://www.vratovrazka.bg/images/stories/strasti/women/sexiest08_6/kim.jpg

-------------


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 06.Јануари.2013 во 21:02
Mi se dopagja temava:)

Emil mnogu si kreativen i inovativen:)

-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: емил
Датум на внесување: 06.Јануари.2013 во 21:07
http://woman.hotnews.bg/static/uploads/content/11/kim-kardashian-leann-rimes-8303-1.jpg

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 06.Јануари.2013 во 21:08
http://www.emodno.com/ww/wp-content/uploads/2012/07/KIM-KARDASHIAN-2.jpg

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 06.Јануари.2013 во 21:09
http://woman.hotnews.bg/static/uploads/content/06/Kim-kardashian-bikini-ass-crack-in-miami-01.jpg

-------------


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 06.Јануари.2013 во 21:09
Ja pozdraviv tvojata ideja za nova tema,inaku ne te sfativ sto sakas da mi kazes:))

-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: емил
Датум на внесување: 06.Јануари.2013 во 21:12
http://img2.grad.bg/300x225/kim_kardashian.jpg

-------------


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 06.Јануари.2013 во 21:13


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: емил
Датум на внесување: 06.Јануари.2013 во 21:16
http://www.bliasak.bg/uploads/newBroi/file31677.jpg

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 06.Јануари.2013 во 21:17
http://www.prekrasna.bg/wp-content/uploads/2011/05/%D0%9A%D0%B8%D0%BC-%D0%9A%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B0%D1%88%D0%B8%D1%8F%D0%BD.jpg

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 06.Јануари.2013 во 21:19
http://mamita-bg.com/wp-content/uploads/2012/06/5.gif

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 06.Јануари.2013 во 21:19
http://woman.hotnews.bg/static/uploads/content/49/kim-kardashian-2012-06-20-shopping-paris-009.jpg

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 06.Јануари.2013 во 21:20


-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 06.Јануари.2013 во 21:20


-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 06.Јануари.2013 во 21:27
http://klukite.com/images/stories/news/sladosti/2011/11/Kim-Kardashian-Earrings.jpg

-------------


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 06.Јануари.2013 во 21:27


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: емил
Датум на внесување: 06.Јануари.2013 во 21:29
http://85.14.28.178/tialoto/files/articles/290x380/8b1b6ea203db37d1ca7c6a963058a891.jpg

-------------


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 06.Јануари.2013 во 21:29


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: емил
Датум на внесување: 06.Јануари.2013 во 21:30
http://kliuki.bg/wp-content/uploads//2012/09/145306.jpg

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 06.Јануари.2013 во 21:32
http://images.ibox.bg/2009/05/16/kim%202/519x692.gif

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 06.Јануари.2013 во 21:35
http://www.slava.bg/images/content/2013/01/02/45947/kim-kardashian-kanye-west.jpg

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 06.Јануари.2013 во 21:36
http://kliuki.bg/wp-content/uploads//2012/11/kim1.jpg

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 06.Јануари.2013 во 21:57
http://www.bgavenue.net/site/wp-content/uploads/2012/09/Kim41.jpg

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 06.Јануари.2013 во 21:58


-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 06.Јануари.2013 во 21:58


-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 06.Јануари.2013 во 21:59
http://senzacia.net/wp-content/uploads/2012/06/Kim-Kardashiyan-1.jpg

-------------


Постирано од: zabegan
Датум на внесување: 07.Јануари.2013 во 00:15
Ким Кардашијан е само богато разгалено детиште, кое со своите години што ги има, не знае ни патиките да си ги врзе (фигуративно кажано)
нема нешто што напорно го заработила, а да не е преку своето тело, се и е дадено на готово, на тацна, и за мене е тотално ирелевантна личност во тој поглед


-------------
размисли пред да напишеш глупост


Постирано од: FosterThePeople
Датум на внесување: 07.Јануари.2013 во 02:55
Хахахаха да!Лежи лебу да те јадам.А дека е убава е убава е,само малце г*зот да си го пособере.

-------------
I just wanna feel real love.


Постирано од: емил
Датум на внесување: 07.Јануари.2013 во 09:00
http://www.bgavenue.net/site/wp-content/uploads/2012/09/Kim41.jpg

-------------


Постирано од: zabegan
Датум на внесување: 07.Јануари.2013 во 16:43
Originally posted by FosterThePeople FosterThePeople напиша:

Хахахаха да!Лежи лебу да те јадам.А дека е убава е убава е,само малце г*зот да си го пособере.
тоа не го негирам, јака си е среќа


-------------
размисли пред да напишеш глупост


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 07.Јануари.2013 во 21:50
Kim Kardashian


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 07.Јануари.2013 во 21:53


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: емил
Датум на внесување: 07.Јануари.2013 во 21:58
http://technosviat.info/wp-content/uploads/2010/09/Kim-K.jpg

-------------


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 07.Јануари.2013 во 22:00


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: емил
Датум на внесување: 07.Јануари.2013 во 22:02
http://kliuki.bg/wp-content/uploads//2012/06/10.jpg

-------------


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 07.Јануари.2013 во 22:03


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: емил
Датум на внесување: 07.Јануари.2013 во 22:13
http://www.megalife.bg/Portals/0/EasyDNNNews/4339/250300p523EDNMainkim-kardashian-hot-bikini-2011-fat12.jpg

-------------


Постирано од: LiDivio
Датум на внесување: 07.Јануари.2013 во 22:58
голема насмевка


Постирано од: LiDivio
Датум на внесување: 07.Јануари.2013 во 23:00


Постирано од: LiDivio
Датум на внесување: 07.Јануари.2013 во 23:03


Постирано од: емил
Датум на внесување: 08.Јануари.2013 во 20:21
http://www.bliasak.bg/uploads/newBroi/file16318.jpg

-------------


Постирано од: zagor
Датум на внесување: 08.Јануари.2013 во 22:13

..одвратна ми е у пм.Најдебилно суштество во последнава година на светска сцена... 

...кај ја "населивте "на овој форум.не-------------
...zagor e ziv,se drugo e laga.


Постирано од: емил
Датум на внесување: 08.Јануари.2013 во 22:44
http://content.maritsa.com/news/2012/03/0000030036_w480.jpg

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 08.Јануари.2013 во 22:46
http://radiofresh.bg/uploads/images/040712_kim_kardashian_kanye_west120407092306.jpg

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 08.Јануари.2013 во 22:54
image

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 09.Јануари.2013 во 17:07
http://www.emodno.com/ww/wp-content/uploads/2012/04/kim-kardashian4.jpg

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 09.Јануари.2013 во 17:10
http://www.newsmaker.bg/files/week%2052/kim-k.jpg

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 09.Јануари.2013 во 22:25
http://images.ibox.bg/2009/05/16/kim%202/519x692.gif

-------------


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 10.Јануари.2013 во 01:44
 

-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 10.Јануари.2013 во 01:45
 

-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: емил
Датум на внесување: 13.Јануари.2013 во 11:18
kim4.jpg500

-------------


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 13.Јануари.2013 во 16:46
Kim Kardashian


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 13.Јануари.2013 во 16:46
Kim Kardashian


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 13.Јануари.2013 во 16:47
Kim Kardashian


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 13.Јануари.2013 во 16:48
Kim Kardashian


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Santijago
Датум на внесување: 13.Јануари.2013 во 17:04
Originally posted by zabegan zabegan напиша:

Ким Кардашијан е само богато разгалено детиште, кое со своите години што ги има, не знае ни патиките да си ги врзе (фигуративно кажано)
нема нешто што напорно го заработила, а да не е преку своето тело, се и е дадено на готово, на тацна, и за мене е тотално ирелевантна личност во тој поглед

Само еден коментар на темата збунетост
Се согласувам со забеган ... ма да ќе додадам дека е вештачко напумпано тело на кое без шминка и најрамнодушниот би се исплашил а веројатно би имал и кошмари плазење
На фан страната на ФБ на секоја слика коментирав со "Еба е" така би и тука за сите слики само едно не ми е јасно ... има милиони посекси девојки на светов некои се обидуваат да привлечат внимание на јавност но не им успева , како оваа вреќа за плашило на бостан успева да привлече толку внимание збунетост


-------------
I'm out bcz of pathetic around here


Постирано од: BellaGrandma
Датум на внесување: 13.Јануари.2013 во 17:32
Оваа цурава ми е крајно антипатична..
Само што како и сите останати така и она на еден неславен начин стана "позната"
Лигла..-------------
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.


Постирано од: zagor
Датум на внесување: 13.Јануари.2013 во 19:55

..коњска фаца.

Ретко или никогаш не давам коментар околу изглед на некоја личност ама ова е неподнослива.Ја отварав оваа тема за да прочитам дали сум единствен со вакво мислење ...а кога најдов истомисленици...доста е.Никад више.-------------
...zagor e ziv,se drugo e laga.


Постирано од: емил
Датум на внесување: 14.Јануари.2013 во 07:41


-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 14.Јануари.2013 во 07:41


-------------


Постирано од: LiDivio
Датум на внесување: 15.Јануари.2013 во 08:48
во секој случај е подобра од оние анорексични манекенки... голема насмевкаплазење
 


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 17.Јануари.2013 во 13:06

ФОТО: Од домашно порно на арапска насловна страна

Со своето домашно порно видео, сочните фотосесии и бурниот приватен живот, Ким Кардашијан е последната жена која што би се очекувало да се најде на насловната страна на арапски магазин. Сепак, очигледно нештата се менуваат.

Кими се позираше облечена во црно бела комбинација создавајќи имиџ на арапска принцеза за потребите на магазинот Hia.

-Hia е реномирано списание за арапски жени и почестена сум што се најдов на насловната страна. Ова снимање беше сосема поинакво од сите други фотосесии кои што ги имам направено и задоволна сум со тоа како излезе насловната. Можев да носам некои неверојатно гламурозни креации од врвниот дизајнер Stéphane Rolland, изјави КК.-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: емил
Датум на внесување: 19.Јануари.2013 во 17:32
Kim Kardashian Clothes

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 19.Јануари.2013 во 17:33
Kim Kardashian Clothes

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 19.Јануари.2013 во 17:33
Kim Kardashian Clothes

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 19.Јануари.2013 во 17:34
Kim Kardashian Clothes

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 19.Јануари.2013 во 17:35
Kim Kardashian Clothes

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 19.Јануари.2013 во 17:36
Kim Kardashian Clothes

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 19.Јануари.2013 во 17:37
Kim Kardashian Handbags

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 19.Јануари.2013 во 17:41
Kim Kardashian Clothes

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 19.Јануари.2013 во 17:41
Kim Kardashian Clothes

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 19.Јануари.2013 во 17:42
Kim Kardashian Shoes

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 19.Јануари.2013 во 18:16
Kim Kardashian Clothes

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 19.Јануари.2013 во 18:17
Kim Kardashian Clothes

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 19.Јануари.2013 во 18:17
Kim Kardashian Clothes

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 19.Јануари.2013 во 18:18
Kim Kardashian Clothes

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 19.Јануари.2013 во 21:31
Kim Kardashian Clothes

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 19.Јануари.2013 во 21:32
Kim Kardashian Clothes

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 19.Јануари.2013 во 21:32
Kim Kardashian Clothes

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 19.Јануари.2013 во 21:33
Kim Kardashian Clothes

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 19.Јануари.2013 во 21:34
Kim Kardashian Clothes

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 19.Јануари.2013 во 21:35
Kim Kardashian Clothes

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 19.Јануари.2013 во 21:36
Kim Kardashian Clothes

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 19.Јануари.2013 во 21:37
Kim Kardashian Clothes

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 19.Јануари.2013 во 21:37
Kim Kardashian Clothes

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 19.Јануари.2013 во 21:38
Kim Kardashian Accessories

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 19.Јануари.2013 во 21:39
Kim Kardashian Shoes

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 19.Јануари.2013 во 21:41
Kim Kardashian Clothes

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 20.Јануари.2013 во 08:26
Kim Kardashian Shoes

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 20.Јануари.2013 во 08:26
Kim Kardashian Clothes

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 20.Јануари.2013 во 08:41
Kim Kardashian Clothes

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 20.Јануари.2013 во 08:41
Kim Kardashian Shoes

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 20.Јануари.2013 во 08:42
Kim Kardashian Clothes

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 20.Јануари.2013 во 18:34
Kim Kardashian Clothes

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 20.Јануари.2013 во 18:34
Kim Kardashian Clothes

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 20.Јануари.2013 во 18:35
Kim Kardashian Handbags

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 20.Јануари.2013 во 18:40
Kim Kardashian Shoes

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 21.Јануари.2013 во 06:56
Kim Kardashian Shoes

-------------Испечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk