Испечати | Затвори го прозорот

Протеини, аминокиселини, креатин фос. итн

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Здравје
Име на форумот: Вежбање
Опис на форумот: Фитнес, билдинг, џогинг, ролање, бицепси, трицепси...
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=25804
Датум на принтање: 12.Април.2024 во 22:50
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Протеини, аминокиселини, креатин фос. итн
Постирано од: Andrejj.
Наслов: Протеини, аминокиселини, креатин фос. итн
Датум на внесување: 21.Мај.2012 во 18:55
Здраво ја отварам темава бидејќи сум почетник и сум во предвид да коритсам протеини, но незнам какви се последиците, некои ми викат на стари години кожата на телото била целата збрчкана па се пласам дали некој знае нешто са ова, поздрав.Коментари:
Постирано од: gonzo
Датум на внесување: 21.Мај.2012 во 23:32
Нема никакви последици од користење протеини. Лапај слободно и вежбај редовно.

-------------
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.


Постирано од: goran-twin
Датум на внесување: 23.Мај.2012 во 18:52
Сепак внимавај претераното конзумирање и во големи количини ја згрутчува крвта во организмот.Испечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk