Испечати | Затвори го прозорот

ЕП Идивиди кладилница 2012

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: АРХИВА
Име на форумот: Забава, разно, игри, интима
Опис на форумот: џиџимиџарница
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=25763
Датум на принтање: 28.Мај.2020 во 16:44
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: ЕП Идивиди кладилница 2012
Постирано од: Schatzii7
Наслов: ЕП Идивиди кладилница 2012
Датум на внесување: 06.Мај.2012 во 17:41
ЕП во фудбал оваа година е 14то Европско Првенство што ќе се одржи во Полска и Украина од 8ми јуни до 1ви јули 2012.
Церемонијата на отворањето ќе биде во Варшава, Полска, а финалето на првенството во Киев, Украина.
Како што веќе знаете на ЕВРО 2012 ќе учествуваат 16 европски фудбалски репрезенатции.
Што мислите која ќе биде најсилната репрезентација и ќе го однесе трофејот оваа година?
Дали Шпанија ќе ја одбрани титулата?
Однапред да кажам за да нема забуни како минатиот пат, во анкетава има место за 15
репрезентации, за една нема место. Впрочем да не објаснувам премногу ќе приметите самите
која недостасува, се надевам нема да ме нокаутирате поради тоаистепанхи, хи...
Предлагам овде да ги даваме и своите прогнози за сите натпревари, доколку има интерес за
Идивиди кладилница и доколку се пријави некој како кандидат кој ќе ги рачуна поените.да-------------
»Wenn ein Deutscher einen Zug ausrauben möchte, kauft er sich als erstes eine Fahrkarte.« :) (Lenin 1917)Коментари:
Постирано од: емил
Датум на внесување: 06.Мај.2012 во 17:48
Јас ќе ги пресметувам прогнозите мир

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 06.Мај.2012 во 17:51
Гласав за немците иаку ќе ги подржувам Хрватија и Италија на тоа првенство .Според мене тие два тима немат шанси за титула . 

Мислам дека немската машина нема да промаши овој пат титулата .А очекувам и ОГРОМНА нивна подкрепа од трибините .


-------------


Постирано од: Schatzii7
Датум на внесување: 06.Мај.2012 во 18:03
Се надевам ќе има повеќе учесници во Идивиди кладилницата, така е поинтересно...
колешката Блу не е нешто активна...можеби ќе се појави некоја друга што ќе ме дружи
да не бидам сама меѓу васхи, хи...
Како што може да се примети и јас гласав за Германците, со сето срце ќе навивам за нив и
би сакала да се закитат конечно со злато...во 2008 за влакно им избега.тага
Покрај нив ќе навивам и за Хрватите, бидејќи ми се омилени како народ од Балкановда-------------
»Wenn ein Deutscher einen Zug ausrauben möchte, kauft er sich als erstes eine Fahrkarte.« :) (Lenin 1917)


Постирано од: Santijago
Датум на внесување: 06.Мај.2012 во 18:14
Се надевам и јас на повеќе учесници тука ... 
Очекувам интересно првенство голема насмевка пред се фудбал за очи и неизвесност од почеток до крај.Пресврти , изненадувања , атракции ма се што го прави фудбалот повеќе и повеќе привлечен и интересен.
Јас си гласав за Холандија и мислам дека ќе има реприза од финалето на последното СП со Шпанија ама дека овој пат Холандија ќе си наплати задоволство
Покрај нив нормално како и секогаш си завивам и за "Лијепа Наша" и посакувам едно полуфинале за нив голема насмевка


-------------
I'm out bcz of pathetic around here


Постирано од: LiDivio
Датум на внесување: 06.Мај.2012 во 18:21
Ќе навивам за Русија, имаат мали шанси, но ако Грција можеше 2004 да биде првак, зошто да не и Русија оваа година (со бункер тактика)... хи, хи...
 
Ја повикувам госпоѓицата Блу Скарлет да се приклучи во прогнозирањето.... ако не се приклучи ќе пристапам кон праќање на ЛП со гњаваторска содржина.... газење од смеењеголемо гушкањеголема насмевка


-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 06.Мај.2012 во 18:24
Originally posted by Santijago Santijago напиша:

Се надевам и јас на повеќе учесници тука ... 

 

и да има и да нема каква врзка има тоа за тебе ? Тебе и онака во типувањето за ЛШ никаков те нема .Ти немам читано прогноза од преди нова година . Ваљда си зафатен не знам


-------------


Постирано од: Santijago
Датум на внесување: 06.Мај.2012 во 18:40
Не ми оди спортската емиле ... остави прогнозите 

-------------
I'm out bcz of pathetic around here


Постирано од: Schatzii7
Датум на внесување: 07.Мај.2012 во 16:31
Официјалната песна за ЕП 2012 - Endless Summer-------------
»Wenn ein Deutscher einen Zug ausrauben möchte, kauft er sich als erstes eine Fahrkarte.« :) (Lenin 1917)


Постирано од: LiDivio
Датум на внесување: 07.Мај.2012 во 16:36
плазењеплазењеголема насмевка
 


-------------


Постирано од: Schatzii7
Датум на внесување: 07.Мај.2012 во 16:53
Ама скакаат бабивесмеење

-------------
»Wenn ein Deutscher einen Zug ausrauben möchte, kauft er sich als erstes eine Fahrkarte.« :) (Lenin 1917)


Постирано од: Blue Scarlet
Датум на внесување: 14.Мај.2012 во 13:12
Originally posted by LiDivio LiDivio напиша:

Ќе навивам за Русија, имаат мали шанси, но ако Грција можеше 2004 да биде првак, зошто да не и Русија оваа година (со бункер тактика)... хи, хи...
 
Ја повикувам госпоѓицата Блу Скарлет да се приклучи во прогнозирањето.... ако не се приклучи ќе пристапам кон праќање на ЛП со гњаваторска содржина.... газење од смеењеголемо гушкањеголема насмевка


Povikot prifaten pod pritisok ....газење од смеењеголемо гушкање


-------------
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!Постирано од: Blue Scarlet
Датум на внесување: 14.Мај.2012 во 13:16
I kolku da se znae i ovaa godina bezrezervno kje gi podrzuvam italijancite голема насмевка..... a so zadovolstvo ke gi sledam Spanija, Holandija i Anglija ....... 

-------------
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!Постирано од: LiDivio
Датум на внесување: 14.Мај.2012 во 13:20

Батали ги нив..... тој Буфон повеќе се клади од јас, ти, Емил и Шатци заедно... газење од смеење-------------


Постирано од: Blue Scarlet
Датум на внесување: 14.Мај.2012 во 13:22
E bas zatoa i gi podrzuvam ... imam razbiranje za niv ...... газење од смеење

-------------
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!Постирано од: LiDivio
Датум на внесување: 06.Јуни.2012 во 09:01
Задутре почнува. хи, хи...

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 07.Јуни.2012 во 06:05
Полска - Грција 1-0 

Русија - Чешка 1-0


-------------


Постирано од: Blue Scarlet
Датум на внесување: 08.Јуни.2012 во 12:06
Ајде почнуваме .... голема насмевка
Со среќа на сите големо гушкање


Полска - Грција 1-0 

Русија - Чешка 1-1


-------------
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!Постирано од: LiDivio
Датум на внесување: 08.Јуни.2012 во 13:57
големо гушкање ај нека е со лесно... плазење
 
Полска - Грција  1:1
Русија - Чешка  2:0


-------------


Постирано од: Santijago
Датум на внесување: 08.Јуни.2012 во 15:51
Полска - Грција 1-2

Русија - Чешка 3-0


-------------
I'm out bcz of pathetic around here


Постирано од: gonzo
Датум на внесување: 08.Јуни.2012 во 16:22
Ајде и јас да се вклучам во прогнозите

Полска - Грција 2-0

Русија - Чешка   0-1-------------
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.


Постирано од: Blue Scarlet
Датум на внесување: 08.Јуни.2012 во 21:46
Originally posted by LiDivio LiDivio напиша:

големо гушкање ај нека е со лесно... плазење
 
Полска - Грција  1:1
Русија - Чешка  2:0


Uste e poluvreme na vtorata ama ..... замисленостизненадување
голема насмевкаплазење
плазење

голема насмевка

-------------
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!Постирано од: gonzo
Датум на внесување: 09.Јуни.2012 во 02:47
Originally posted by gonzo gonzo напиша:

Ајде и јас да се вклучам во прогнозите

Полска - Грција 2-0

Русија - Чешка   0-1
А кога ќе размислам подобро, ич да не се вклучувам...плазење


-------------
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.


Постирано од: емил
Датум на внесување: 09.Јуни.2012 во 04:34
1. ЛиВидио 4 

2. Емил 1 

3. Санти 1-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 09.Јуни.2012 во 04:35
Холандија - Данска 2-0 

Германија - Португалија 2-1


-------------


Постирано од: Blue Scarlet
Датум на внесување: 09.Јуни.2012 во 10:46
Холандија - Данска 3-0 

Германија - Португалија 2:1

Лош старт во кладилницава , Русите ме изненадија 100% - додека јас очекував затворени формации и тврда утакмица тие начукаа 4 замисленостголема насмевка


-------------
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!Постирано од: LiDivio
Датум на внесување: 09.Јуни.2012 во 11:42
Вперед Россия !!! љубовда
 
Холандија - Данска  2:1
Германија - Португалија  1:0


-------------


Постирано од: Pica pica
Датум на внесување: 09.Јуни.2012 во 12:05
Почна фудбал?Постирано од: gonzo
Датум на внесување: 09.Јуни.2012 во 12:51
Холандија - Данска          2:0
Германија - Португалија   3:1хм, хм, хм...


-------------
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.


Постирано од: емил
Датум на внесување: 09.Јуни.2012 во 23:14
1. ЛиВидио 7 

2. Емил 2 

3. Санти 1 

4.Блу Скарлет 1 

5.Гонзо 1


-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 09.Јуни.2012 во 23:17
Шпанија - Италија 1-0 

Ирска- Хрватска 1-1


-------------


Постирано од: Santijago
Датум на внесување: 10.Јуни.2012 во 01:34
Шпанија - Италија 3-1 

Хрватска - Ирска 2-1


-------------
I'm out bcz of pathetic around here


Постирано од: Blue Scarlet
Датум на внесување: 10.Јуни.2012 во 11:22
Шпанија - Италија 2:1

Хрватска - Ирска 1:1

Емил пак грешиш со никот  - ЛиДивио не ЛиВидио голема насмевка


П.С - Молба до Санти смени ги темите со кладилниците да не ја бркаме оваа кога другата е завршена за оваа сезона ..... среќа


-------------
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!Постирано од: LiDivio
Датум на внесување: 10.Јуни.2012 во 13:22
Шпанија - Италија  2:0
Хрватска - Р. Ирска  1:0


-------------


Постирано од: gonzo
Датум на внесување: 10.Јуни.2012 во 17:26
Шпанија - Италија    3:0
Хрватска - Р. Ирска  2:1

-------------
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.


Постирано од: емил
Датум на внесување: 11.Јуни.2012 во 05:04
1. ЛиДивио    8 

2. Емил           2 

3. Санти         2 

4.Гонзо           2 

5.Бл. Скарлет 1


-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 11.Јуни.2012 во 05:06
Франција - Англија 0-0 

Украина - Шведска 1-1


-------------


Постирано од: Blue Scarlet
Датум на внесување: 11.Јуни.2012 во 11:29
Франција - Англија 1-1

Украина - Шведска 1-2

Колку лошо ми оди треба или да се отказам или да почнам да земам часови од Ли ...... голема насмевкаплазење


-------------
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!Постирано од: d4 b3
Датум на внесување: 11.Јуни.2012 во 11:30
Украина - Шведска 0-5

-------------
Go ahed be! Mejk maj dej!


Постирано од: емил
Датум на внесување: 11.Јуни.2012 во 12:25
Originally posted by Blue Scarlet Blue Scarlet напиша:

 

Колку лошо ми оди треба или да се отказам или да почнам да земам часови од Ли ...... голема насмевкаплазење
 

на нас ни допаѓа да сме врз тебе ,но верувам дека нема никој да има против да се качиш врз него трепкање


-------------


Постирано од: Santijago
Датум на внесување: 11.Јуни.2012 во 12:47
Франција - Англија 2 -3

Украина - Шведска 2-1


-------------
I'm out bcz of pathetic around here


Постирано од: LiDivio
Датум на внесување: 11.Јуни.2012 во 13:00
Франција - Англија  1:1
Украина - Шведска  1:0
бакнеж ова е бакнеж за утеха на Бл. Скарлет... голема насмевкаплазење ама уште е рано, може ќе и` тргне... големо гушкање


-------------


Постирано од: gonzo
Датум на внесување: 11.Јуни.2012 во 13:22
Франсуска - Енглеска 3-1

Украјина - Швецка      0-1


-------------
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.


Постирано од: емил
Датум на внесување: 12.Јуни.2012 во 04:42
1. ЛиДивио    12 

2. Санти          5 

3. Бл. Скарлет 5 

4.Емил             3 

5.Гонзо            2


-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 12.Јуни.2012 во 04:43
Грција - Чешка 1-1 

Полска - Русија 1-1-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 12.Јуни.2012 во 06:36
 
Ирска навивачка го чека почетокот на фудбалската пресметка од Групата Ц на ЕП 2012 на нејзиниот тим против Хрватска во Познањ


-------------


Постирано од: Blue Scarlet
Датум на внесување: 12.Јуни.2012 во 11:36
Грција - Чешка 1:2

Полска - Русија 2:2


-------------
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!Постирано од: Santijago
Датум на внесување: 12.Јуни.2012 во 11:53
Грција - Чешка 2-1

Полска - Русија 1-3


-------------
I'm out bcz of pathetic around here


Постирано од: Milko01
Датум на внесување: 12.Јуни.2012 во 12:01
Grcija - Ceska 1:2

Rusija - Polska 2:1


Постирано од: gonzo
Датум на внесување: 12.Јуни.2012 во 13:53
Грција - Чешка  0-3

Полска - Русија 2-2


-------------
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.


Постирано од: LiDivio
Датум на внесување: 12.Јуни.2012 во 14:03
Грција - Чешка  0:1
Полска - Русија  1:2


-------------


Постирано од: LiDivio
Датум на внесување: 12.Јуни.2012 во 14:14
Кој кликнал на анкетата за Реп. Ирска ??? збунетостизненадување

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 13.Јуни.2012 во 04:23
1. ЛиДивио    13 

2. Бл. Скарлет 9 

3. Емил            6 

4.Санти           5 

5.Гонзо            4 

6. Милко01      3-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 13.Јуни.2012 во 04:24
Данска - Португалија  0-1 

Холандија- Германија 1-1


-------------


Постирано од: Blue Scarlet
Датум на внесување: 13.Јуни.2012 во 11:35
Данска - Португалија  1-2

Холандија- Германија 2-2


-------------
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!Постирано од: LiDivio
Датум на внесување: 13.Јуни.2012 во 14:01
Данска - Португалија  1:1
Холандија - Германија  2:1


-------------


Постирано од: Blue Scarlet
Датум на внесување: 13.Јуни.2012 во 14:22
Originally posted by емил емил напиша:

1. ЛиДивио    13 

2. Бл. Скарлет 9 

3. Емил            6 

4.Санти           5 

5.Гонзо            4 

6. Милко01      3Ova e dobar skok za dva dena ..... sega sum samo pod LI .... газење од смеењеплазење
плазење

-------------
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!Постирано од: gonzo
Датум на внесување: 13.Јуни.2012 во 18:27
Бидејки доцнам за првата еве само за

Холандија - Германија  2:2


-------------
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.


Постирано од: Santijago
Датум на внесување: 13.Јуни.2012 во 20:36
И јас доцнам ... да си пишам и одам да навивам 


Холандија - Германија 3-1


-------------
I'm out bcz of pathetic around here


Постирано од: емил
Датум на внесување: 14.Јуни.2012 во 04:52
1. ЛиДивио      13 

2. Бл. Скарлет 10 

3. Емил              7 

4.Санти             5 

5.Гонзо              4 

6. Милко01        3


-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 14.Јуни.2012 во 04:54
Италија - Хрватска 1-0 

Шпанија - Ирска     2-0


-------------


Постирано од: Blue Scarlet
Датум на внесување: 14.Јуни.2012 во 09:48
Италија - Хрватска 2-1

Шпанија - Ирска     3-0


-------------
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!Постирано од: LiDivio
Датум на внесување: 14.Јуни.2012 во 12:46
Италија - Хрватска  1:1
Шпанија - Р. Ирска  4:0


-------------


Постирано од: Schatzii7
Датум на внесување: 14.Јуни.2012 во 13:26
Prekasno se vklucuvam тага ispushtiv mnogu natprevari.

Италија - Хрватска 0:1

Шпанија - Ирска     5:0


-------------
»Wenn ein Deutscher einen Zug ausrauben möchte, kauft er sich als erstes eine Fahrkarte.« :) (Lenin 1917)


Постирано од: LiDivio
Датум на внесување: 14.Јуни.2012 во 13:42

голема насмевка добредојде на Шатци... големо гушкање

 
фали уште Марко Поло... размислување


-------------


Постирано од: Blue Scarlet
Датум на внесување: 14.Јуни.2012 во 14:05
Aaaaaaa ete ja koleskata ...... голема насмевкаголемо гушкање
Mozebi Li trebase da i zapreti i na nea so voznemiruvacki licni poraki za da bide redovna.... газење од смеењеплазење-------------
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!Постирано од: Santijago
Датум на внесување: 14.Јуни.2012 во 14:31
Ли да стави навивачка химна на Хрватска изненадување аууу 100% победува денес голема насмевка
Шаци , велкомен големо гушкање


Италија - Хрватска 1-2

Шпанија - Ирска 3-1


-------------
I'm out bcz of pathetic around here


Постирано од: gonzo
Датум на внесување: 14.Јуни.2012 во 15:17

Италија - Хрватска 1-2

Шпанија - Ирска     2-0


-------------
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.


Постирано од: Schatzii7
Датум на внесување: 14.Јуни.2012 во 17:39

големо гушкање
кловн

-------------
»Wenn ein Deutscher einen Zug ausrauben möchte, kauft er sich als erstes eine Fahrkarte.« :) (Lenin 1917)


Постирано од: gonzo
Датум на внесување: 15.Јуни.2012 во 00:04
Originally posted by LiDivio LiDivio напиша:

Италија - Хрватска  1:1
Шпанија - Р. Ирска  4:0Ти па...изненадување


-------------
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.


Постирано од: емил
Датум на внесување: 15.Јуни.2012 во 04:34
1. ЛиДивио      19 

2. Бл. Скарлет 11 

3. Емил              8 

4.Санти             6 

5.Гонзо              5 

6. Милко01        3 

7.Шатци            1


-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 15.Јуни.2012 во 04:36
Украина - Франција 1-1 

Шведска - Англија     0-1


-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 15.Јуни.2012 во 06:37
аплауз
Originally posted by LiDivio LiDivio напиша:

Италија - Хрватска  1:1
Шпанија - Р. Ирска  4:0
 
туууу царе среќа да 

ако од мене зависи веднаш би ти ја дадол титулата . Браво и поздрав да


-------------


Постирано од: Blue Scarlet
Датум на внесување: 15.Јуни.2012 во 11:15
Украина - Франција 1-2

Шведска - Англија     1-1


-------------
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!Постирано од: LiDivio
Датум на внесување: 15.Јуни.2012 во 13:39
Украина - Франција  0:0
Шведска - Англија  0:0


-------------


Постирано од: Blue Scarlet
Датум на внесување: 15.Јуни.2012 во 14:26
Originally posted by LiDivio LiDivio напиша:

Украина - Франција  0:0
Шведска - Англија  0:0


Сакаш да кажеш ке спиеме на фудбалот денеска? изненадувањезбунетост


-------------
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!Постирано од: LiDivio
Датум на внесување: 15.Јуни.2012 во 14:47
Originally posted by Blue Scarlet Blue Scarlet напиша:

Originally posted by LiDivio LiDivio напиша:

Украина - Франција  0:0
Шведска - Англија  0:0


Сакаш да кажеш ке спиеме на фудбалот денеска? изненадувањезбунетост
 
Не, ќе спиеме после фудбалот. газење од смеењеголема насмевка
Тешко дека ќе ги погодам ... не сум октоподот Паул... сепак тој имаше 8 нозе, а јас само 3... тага


-------------


Постирано од: Blue Scarlet
Датум на внесување: 15.Јуни.2012 во 14:50
Значи денеска си на нула ..... со спиење или без него .......  голема насмевкаплазење

-------------
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!Постирано од: Santijago
Датум на внесување: 15.Јуни.2012 во 16:35
Украина - Франција 2-1
Шведска - Англија 1-1


-------------
I'm out bcz of pathetic around here


Постирано од: емил
Датум на внесување: 15.Јуни.2012 во 22:58
1. ЛиДивио      19 

2. Бл. Скарлет 12 

3. Емил              9 

4.Санти             6 

5.Гонзо              5 

6. Милко01        3 

7.Шатци            1


-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 15.Јуни.2012 во 22:59
Чешка - Полска 0-1 

Грција - Русија  0-2


-------------


Постирано од: LiDivio
Датум на внесување: 15.Јуни.2012 во 23:33
Чешка - Полска  1:1
Грција - Русија  0:1


-------------


Постирано од: Blue Scarlet
Датум на внесување: 16.Јуни.2012 во 12:21
Чешка - Полска  1:2
Грција - Русија  0:2


-------------
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!Постирано од: Santijago
Датум на внесување: 16.Јуни.2012 во 15:59
Чешка - Полска 2-1

Грција - Русија 1-3


-------------
I'm out bcz of pathetic around here


Постирано од: mariija
Датум на внесување: 16.Јуни.2012 во 16:06
Чешка - Полска x-x

Грција - Русија 3+


-------------
"If you talk to God you're religious. If God talks to you, you're psychotic."


Постирано од: емил
Датум на внесување: 16.Јуни.2012 во 16:25
Originally posted by mariija mariija напиша:

Чешка - Полска x-x

Грција - Русија 3+
 

дај точен резултат за натпреварите инаку нема да ти ги  приватам типуванијата


-------------


Постирано од: gonzo
Датум на внесување: 16.Јуни.2012 во 17:08

Чешка - Полска    2- 3

Грција - Русија 1- 2


-------------
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.


Постирано од: mariija
Датум на внесување: 16.Јуни.2012 во 17:40
Чешка - Полска    1-1

Грција - Русија     1-3

-------------
"If you talk to God you're religious. If God talks to you, you're psychotic."


Постирано од: емил
Датум на внесување: 17.Јуни.2012 во 04:37
1. ЛиДивио      19 

2. Бл. Скарлет 12 

3. Емил              9 

4.Санти             7 

5.Гонзо              5 

6. Милко01        3 

7.Шатци            1


-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 17.Јуни.2012 во 04:38
Данска - Германија 0-1 

Португалија - Холандија 1-3


-------------


Постирано од: LiDivio
Датум на внесување: 17.Јуни.2012 во 12:59
Данска - Германија  1:2
Португалија - Холандија  0:2


-------------


Постирано од: Blue Scarlet
Датум на внесување: 17.Јуни.2012 во 13:04
Данска - Германија  0:2
Португалија - Холандија  1:2


-------------
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!Постирано од: LiDivio
Датум на внесување: 17.Јуни.2012 во 13:08

Вечер тепаат ... голема насмевка-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 17.Јуни.2012 во 13:14
Originally posted by LiDivio LiDivio напиша:

Вечер тепаат ... голема насмевка


 

и јас така мислам . Време им е . среќа


-------------


Постирано од: gonzo
Датум на внесување: 17.Јуни.2012 во 16:32
Данска - Германија          0-3

Португалија - Холандија  1-1


-------------
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.


Постирано од: Schatzii7
Датум на внесување: 17.Јуни.2012 во 20:05
Данска - Германија          0-2

Португалија - Холандија  0-1


-------------
»Wenn ein Deutscher einen Zug ausrauben möchte, kauft er sich als erstes eine Fahrkarte.« :) (Lenin 1917)


Постирано од: емил
Датум на внесување: 18.Јуни.2012 во 04:44
1. ЛиДивио      22 

2. Бл. Скарлет 13 

3. Емил              10 

4.Санти             7 

5.Гонзо              6 

6. Милко01        3 

7.Шатци            2


-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 18.Јуни.2012 во 04:45
Хрватска - Шпанија 2-2 

Италија - Ирска 2-0


-------------


Постирано од: Schatzii7
Датум на внесување: 18.Јуни.2012 во 09:41
Хрватска - Шпанија 1:3

Италија - Ирска        2:0


-------------
»Wenn ein Deutscher einen Zug ausrauben möchte, kauft er sich als erstes eine Fahrkarte.« :) (Lenin 1917)


Постирано од: Blue Scarlet
Датум на внесување: 18.Јуни.2012 во 11:15
Хрватска - Шпанија 1:2

Италија - Ирска        3:1


-------------
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!
Испечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk