Испечати | Затвори го прозорот

Од која песна никогаш не ви е доста?

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Забава
Име на форумот: Музика
Опис на форумот: Жанрови, спотови, групи, награди, концерти...
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=25721
Датум на принтање: 23.Април.2019 во 10:00
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Од која песна никогаш не ви е доста?
Постирано од: Schatzii7
Наслов: Од која песна никогаш не ви е доста?
Датум на внесување: 27.Април.2012 во 17:56
Сигурно имате неколку или барем една песна од која никако да ви здосади,
кои што можете да ги слушате и по 100 пати на ден?среќа

Да почнам прва.
Оваа песна никогаш нема да ми стане досадна, ја обожавам.-------------
»Wenn ein Deutscher einen Zug ausrauben möchte, kauft er sich als erstes eine Fahrkarte.« :) (Lenin 1917)Коментари:
Постирано од: d4 b3
Датум на внесување: 27.Април.2012 во 17:58


-------------
Go ahed be! Mejk maj dej!


Постирано од: Schatzii7
Датум на внесување: 27.Април.2012 во 18:08
љубов

-------------
»Wenn ein Deutscher einen Zug ausrauben möchte, kauft er sich als erstes eine Fahrkarte.« :) (Lenin 1917)


Постирано од: LiDivio
Датум на внесување: 27.Април.2012 во 18:16


-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 27.Април.2012 во 18:16


-------------


Постирано од: gonzo
Датум на внесување: 27.Април.2012 во 18:40


-------------
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.


Постирано од: goran-twin
Датум на внесување: 27.Април.2012 во 19:03
%20" rel="nofollow - http://www.youtube.com/watch?v=fmiJNHOcQ3s

%20" rel="nofollow - http://www.youtube.com/watch?v=nI0ocFuea_s


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 27.Април.2012 во 21:48

Шац, ќе ти ја наполнам темава со моите песни голема насмевка

бакнеж-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: viktorija123
Датум на внесување: 27.Април.2012 во 22:23
Mene nikogash ne mi e dosta od pesnite shto gi pushta Anasteaголемо гушкање

-------------
There is no doer..... But if you have one, let him do self-inquiry.


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 27.Април.2012 во 22:35
Originally posted by viktorija123 viktorija123 напиша:

Mene nikogash ne mi e dosta od pesnite shto gi pushta Anasteaголемо гушкање


големо гушкање-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Calipso
Датум на внесување: 28.Април.2012 во 00:34
 

-------------
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!


Постирано од: Schatzii7
Датум на внесување: 28.Април.2012 во 02:00
Ако, затоа е отворена темаваголемо гушкање
-------------
»Wenn ein Deutscher einen Zug ausrauben möchte, kauft er sich als erstes eine Fahrkarte.« :) (Lenin 1917)


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 28.Април.2012 во 09:51

оваа... намбр уан ѕвезда
-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 28.Април.2012 во 23:50

мечтаење
-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: d4 b3
Датум на внесување: 28.Април.2012 во 23:54


трепкање


-------------
Go ahed be! Mejk maj dej!


Постирано од: viktorija123
Датум на внесување: 30.Април.2012 во 08:38


-------------
There is no doer..... But if you have one, let him do self-inquiry.


Постирано од: ekszi88
Датум на внесување: 30.Април.2012 во 11:59
Песна на која се исплакав ко мало дете вчера и ми олесна мноооогу. љубов
Огромна благодарност до човеков.-------------
Never apologize for being sensitive or emotional. Let this be a sign that you've got a big heart aren't afraid to let others see it. Showing your emotions is a sign of strength!!


Постирано од: viktorija123
Датум на внесување: 01.Мај.2012 во 15:46


-------------
There is no doer..... But if you have one, let him do self-inquiry.


Постирано од: viktorija123
Датум на внесување: 03.Мај.2012 во 08:29


-------------
There is no doer..... But if you have one, let him do self-inquiry.


Постирано од: viktorija123
Датум на внесување: 03.Мај.2012 во 20:00


-------------
There is no doer..... But if you have one, let him do self-inquiry.


Постирано од: pajser
Датум на внесување: 03.Мај.2012 во 21:06


-------------
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana


Постирано од: viktorija123
Датум на внесување: 04.Мај.2012 во 17:31
pozajmeno od Anasteaнамигнувањеголемо гушкање-------------
There is no doer..... But if you have one, let him do self-inquiry.


Постирано од: viktorija123
Датум на внесување: 05.Мај.2012 во 18:56
 среќа

-------------
There is no doer..... But if you have one, let him do self-inquiry.


Постирано од: Феникс
Датум на внесување: 05.Мај.2012 во 19:10


-------------
...Ne gledaj nazad so gnev, nitu napred so strav, gledaj naokolu so razbiranje. ...


Постирано од: viktorija123
Датум на внесување: 05.Мај.2012 во 22:40


-------------
There is no doer..... But if you have one, let him do self-inquiry.


Постирано од: d4 b3
Датум на внесување: 05.Мај.2012 во 22:59


-------------
Go ahed be! Mejk maj dej!


Постирано од: d4 b3
Датум на внесување: 05.Мај.2012 во 23:09-------------
Go ahed be! Mejk maj dej!


Постирано од: d4 b3
Датум на внесување: 05.Мај.2012 во 23:33


-------------
Go ahed be! Mejk maj dej!


Постирано од: Calipso
Датум на внесување: 05.Мај.2012 во 23:37
 

-------------
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!


Постирано од: d4 b3
Датум на внесување: 06.Мај.2012 во 00:18-------------
Go ahed be! Mejk maj dej!


Постирано од: mrzla
Датум на внесување: 06.Мај.2012 во 02:35
Денеска не ми е доста од ......Шилаа

-------------
И бричот падна на колена пред зборот:

Те преколкувам кажи како да се наострам како тебе,сакам да колам без да пуштам крв


Постирано од: d4 b3
Датум на внесување: 06.Мај.2012 во 11:35


-------------
Go ahed be! Mejk maj dej!


Постирано од: Schatzii7
Датум на внесување: 06.Мај.2012 во 13:19


-------------
»Wenn ein Deutscher einen Zug ausrauben möchte, kauft er sich als erstes eine Fahrkarte.« :) (Lenin 1917)


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 06.Мај.2012 во 13:33


-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: d4 b3
Датум на внесување: 06.Мај.2012 во 13:45


-------------
Go ahed be! Mejk maj dej!


Постирано од: LiDivio
Датум на внесување: 06.Мај.2012 во 14:11


-------------


Постирано од: d4 b3
Датум на внесување: 07.Мај.2012 во 00:58-------------
Go ahed be! Mejk maj dej!


Постирано од: pajser
Датум на внесување: 07.Мај.2012 во 10:11


-------------
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana


Постирано од: ekszi88
Датум на внесување: 07.Мај.2012 во 10:14
љубов-------------
Never apologize for being sensitive or emotional. Let this be a sign that you've got a big heart aren't afraid to let others see it. Showing your emotions is a sign of strength!!


Постирано од: viktorija123
Датум на внесување: 07.Мај.2012 во 10:32


-------------
There is no doer..... But if you have one, let him do self-inquiry.


Постирано од: LiDivio
Датум на внесување: 07.Мај.2012 во 17:42


-------------


Постирано од: ekszi88
Датум на внесување: 07.Мај.2012 во 20:31


-------------
Never apologize for being sensitive or emotional. Let this be a sign that you've got a big heart aren't afraid to let others see it. Showing your emotions is a sign of strength!!


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 08.Мај.2012 во 11:45

љубов-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 09.Мај.2012 во 13:58


-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: viktorija123
Датум на внесување: 09.Мај.2012 во 22:46


-------------
There is no doer..... But if you have one, let him do self-inquiry.


Постирано од: viktorija123
Датум на внесување: 11.Мај.2012 во 10:57


-------------
There is no doer..... But if you have one, let him do self-inquiry.


Постирано од: ekszi88
Датум на внесување: 12.Мај.2012 во 17:46
Ама апсолутно никогаш нема ни да ми биде доста од песнава љубов-------------
Never apologize for being sensitive or emotional. Let this be a sign that you've got a big heart aren't afraid to let others see it. Showing your emotions is a sign of strength!!


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 16.Мај.2012 во 10:38

пијаното љубов
-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: viktorija123
Датум на внесување: 16.Мај.2012 во 17:45


-------------
There is no doer..... But if you have one, let him do self-inquiry.


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 18.Мај.2012 во 16:56


-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: LiDivio
Датум на внесување: 18.Мај.2012 во 17:10
сршено срце
 


-------------


Постирано од: viktorija123
Датум на внесување: 19.Мај.2012 во 20:40


-------------
There is no doer..... But if you have one, let him do self-inquiry.


Постирано од: Schatzii7
Датум на внесување: 24.Мај.2012 во 00:40
љубов

-------------
»Wenn ein Deutscher einen Zug ausrauben möchte, kauft er sich als erstes eine Fahrkarte.« :) (Lenin 1917)


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 24.Мај.2012 во 00:49


-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: d4 b3
Датум на внесување: 25.Мај.2012 во 09:09


-------------
Go ahed be! Mejk maj dej!


Постирано од: ekszi88
Датум на внесување: 25.Мај.2012 во 15:15

That's Rock Bottom
When this life makes you mad enough to kill
That's Rock Bottom
When you want something bad enough to steal
That's Rock Bottom
When you feel you have had it up to here
Cause you mad enough to scream but you sad enough to tear
-------------
Never apologize for being sensitive or emotional. Let this be a sign that you've got a big heart aren't afraid to let others see it. Showing your emotions is a sign of strength!!


Постирано од: LiDivio
Датум на внесување: 25.Мај.2012 во 17:08


-------------


Постирано од: brza
Датум на внесување: 25.Мај.2012 во 18:07


-------------
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein


Постирано од: Blue Scarlet
Датум на внесување: 25.Мај.2012 во 18:18


-------------
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!Постирано од: LiDivio
Датум на внесување: 25.Мај.2012 во 18:21
 
голема насмевкаплазење
плазење


-------------


Постирано од: Blue Scarlet
Датум на внесување: 25.Мај.2012 во 18:24
голема насмевканамигнувањеплазење-------------
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!Постирано од: LiDivio
Датум на внесување: 25.Мај.2012 во 18:28
голема насмевкатрепкањеголемо гушкање
 


-------------


Постирано од: Blue Scarlet
Датум на внесување: 25.Мај.2012 во 18:31
газење од смеењеголемо гушкање-------------
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!Постирано од: LiDivio
Датум на внесување: 25.Мај.2012 во 18:33
бакнежбакнежбакнежголема насмевка
 
 
плазењеголемо гушкање


-------------


Постирано од: brza
Датум на внесување: 25.Мај.2012 во 18:35


-------------
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein


Постирано од: LiDivio
Датум на внесување: 26.Мај.2012 во 18:16


-------------


Постирано од: LiDivio
Датум на внесување: 26.Мај.2012 во 18:23
намигнување
 


-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 26.Мај.2012 во 18:35


-------------


Постирано од: goran-twin
Датум на внесување: 28.Мај.2012 во 02:14Постирано од: viktorija123
Датум на внесување: 28.Мај.2012 во 07:54


-------------
There is no doer..... But if you have one, let him do self-inquiry.


Постирано од: LiDivio
Датум на внесување: 28.Мај.2012 во 18:56

http://www.youtube.com/watch?v=0J7joQeElR8" rel="nofollow - Северина љубов-------------


Постирано од: goran-twin
Датум на внесување: 28.Мај.2012 во 21:50

Постирано од: LiDivio
Датум на внесување: 28.Мај.2012 во 22:03


-------------


Постирано од: LiDivio
Датум на внесување: 28.Мај.2012 во 22:13
среќа
 


-------------


Постирано од: goran-twin
Датум на внесување: 28.Мај.2012 во 22:24
Постирано од: Messenger
Датум на внесување: 29.Мај.2012 во 04:05-------------
Truth needs no laws to support it. Throughout history only lies and liars have resorted to the courts to enforce adherence to dogma.


Постирано од: ekszi88
Датум на внесување: 30.Мај.2012 во 21:35


-------------
Never apologize for being sensitive or emotional. Let this be a sign that you've got a big heart aren't afraid to let others see it. Showing your emotions is a sign of strength!!


Постирано од: LiDivio
Датум на внесување: 30.Мај.2012 во 21:56


-------------


Постирано од: LiDivio
Датум на внесување: 30.Мај.2012 во 21:59


-------------


Постирано од: d4 b3
Датум на внесување: 30.Мај.2012 во 22:19


-------------
Go ahed be! Mejk maj dej!


Постирано од: ekszi88
Датум на внесување: 01.Јуни.2012 во 15:04


-------------
Never apologize for being sensitive or emotional. Let this be a sign that you've got a big heart aren't afraid to let others see it. Showing your emotions is a sign of strength!!


Постирано од: Marko Polo 1
Датум на внесување: 01.Јуни.2012 во 22:36
http://youtu.be/5dp9Tpj88-g" rel="nofollow - iio - is it love

-------------
Incredible Blue


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 02.Јуни.2012 во 15:31


-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: ekszi88
Датум на внесување: 03.Јуни.2012 во 13:20


-------------
Never apologize for being sensitive or emotional. Let this be a sign that you've got a big heart aren't afraid to let others see it. Showing your emotions is a sign of strength!!


Постирано од: LiDivio
Датум на внесување: 03.Јуни.2012 во 14:17


-------------


Постирано од: LiDivio
Датум на внесување: 03.Јуни.2012 во 14:24


-------------


Постирано од: ekszi88
Датум на внесување: 05.Јуни.2012 во 11:38
тага роза-------------
Never apologize for being sensitive or emotional. Let this be a sign that you've got a big heart aren't afraid to let others see it. Showing your emotions is a sign of strength!!


Постирано од: viktorija123
Датум на внесување: 06.Јуни.2012 во 09:19
 голема насмевка

-------------
There is no doer..... But if you have one, let him do self-inquiry.


Постирано од: pajser
Датум на внесување: 06.Јуни.2012 во 10:59
намигнување

-------------
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana


Постирано од: viktorija123
Датум на внесување: 06.Јуни.2012 во 11:18
 плазењеголема насмевка

-------------
There is no doer..... But if you have one, let him do self-inquiry.


Постирано од: pajser
Датум на внесување: 06.Јуни.2012 во 12:05
голема насмевка

-------------
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana


Постирано од: Blue Scarlet
Датум на внесување: 07.Јуни.2012 во 01:19

голема насмевка


-------------
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!Постирано од: Pica pica
Датум на внесување: 09.Јуни.2012 во 11:31
Постирано од: LiDivio
Датум на внесување: 09.Јуни.2012 во 11:57
НАТО НАТО мое злато..... свиркање
 
 
голема насмевка


-------------


Постирано од: Pica pica
Датум на внесување: 09.Јуни.2012 во 12:04
Постирано од: Calipso
Датум на внесување: 12.Јуни.2012 во 01:46
 

-------------
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!


Постирано од: Blue Scarlet
Датум на внесување: 14.Јуни.2012 во 12:49


-------------
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!Постирано од: LiDivio
Датум на внесување: 14.Јуни.2012 во 12:52
 
плазење омилен цртан, омилена тема.... трепкање


-------------


Постирано од: LiDivio
Датум на внесување: 14.Јуни.2012 во 12:57
голема насмевка
 


-------------


Постирано од: Blue Scarlet
Датум на внесување: 14.Јуни.2012 во 12:58
голема насмевкаплазење-------------
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!
Испечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk