Испечати | Затвори го прозорот

Среќна Нова 2013 !!!

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: АРХИВА
Име на форумот: Забава, разно, игри, интима
Опис на форумот: џиџимиџарница
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=25326
Датум на принтање: 04.Март.2024 во 15:57
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Среќна Нова 2013 !!!
Постирано од: Santijago
Наслов: Среќна Нова 2013 !!!
Датум на внесување: 31.Декември.2011 во 05:28
Денес е последниот ден од старата година .... година исполнета со убави и лоши работи...
Уште една година е позади нас ... 

Во новата 2012 ви посакувам се што не ви се остварило претходната и многу повеќе .. ви посакувам добро здравје ... многу среќа .. и пари полна вреќа
Ви посакувам многу среќни и весели моменти со луѓето што ви се драги .. многу забава .. малку работа .. и добри и искрени пријатели.
Ви посакувам да се заљубите .. да се радувате .. бидете за миг надвор од реалноста и уживајте во дочекот на новата 2012 година ....

-------------
I'm out bcz of pathetic around hereКоментари:
Постирано од: Andjelina
Датум на внесување: 31.Декември.2011 во 16:30
е се спасивте вие од администрацијасмеење...сега ќе ви доаѓав на кавга...

само што се расчеститав Нова година и оп

Грешка
Можете да испраќате по 30 лични пораки на час. Вие го надминавте ограничувањето..


и како ја да честитам на останатите двестапетшеесет и нешо а да стигнам и да се нашминкам,лакирам,средам коса,изгланцам штикли,а?

на сите кои не успеав да испратам пораки(оти не ми дозволуваат)
големо гушкањебакнежголемо гушкање


-------------
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасуваПостирано од: pajser
Датум на внесување: 31.Декември.2011 во 19:11
<>narode forumski idividovski<> zdravje ., sreka i blagosostojba za site  vo novata 2012g
 
 


-------------
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana


Постирано од: Messenger
Датум на внесување: 31.Декември.2011 во 19:17


Srekjna i Berikjetna Nova 2012 !

Vash*te zhelbi neka bide najmalu neshto so shto kje ve izraduva godinava koja se raspostela pred nas!
-------------
Truth needs no laws to support it. Throughout history only lies and liars have resorted to the courts to enforce adherence to dogma.


Постирано од: mungos80
Датум на внесување: 31.Декември.2011 во 20:19
Среќна нова година !!!

-------------
“Додека ние се боревме,мизерувавме и гиневме,некои од народните пари си купуваат куќи и трупаат богатство“ - Ѓорѓи Сугарев


Постирано од: sanja-a
Датум на внесување: 31.Декември.2011 во 20:23
Во Новата Година бидете здрави, живи и секогаш насмеани за да можете да ги остварите сите ваши планови-------------
Обожавам луѓе кои ме смеат.
Искрено, мислам дека смеењето е нешто што го сакам најмногу.
Тоа лечи многу болести. Можеби тоа е најважното нешто кај човекот.
Одри Хепберн


Постирано од: *moon*
Датум на внесување: 01.Јануари.2012 во 00:16
SREKNA NOVA 2012 NA SITE FORUMDZII !

-------------
Ако го победиш моментот ти си најсилниот човек на светот


Постирано од: Omar
Датум на внесување: 01.Јануари.2012 во 01:04
Happy New year y'all! големо гушкање

-------------


Постирано од: gonzo
Датум на внесување: 01.Јануари.2012 во 01:09
Srecna nova 2012 godina i mnogu zdravje ovaa godina...големо гушкање

-------------
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.


Постирано од: ekszi88
Датум на внесување: 01.Јануари.2012 во 03:00
Srekna nova godina  големо гушкање големо гушкање големо гушкање големо гушкање големо гушкање големо гушкање големо гушкање големо гушкање големо гушкање големо гушкање големо гушкање големо гушкање големо гушкање големо гушкање големо гушкање големо гушкање големо гушкање големо гушкање големо гушкање големо гушкање големо гушкање големо гушкање големо гушкање големо гушкање големо гушкање големо гушкање големо гушкање големо гушкање големо гушкање големо гушкање големо гушкање големо гушкање големо гушкање големо гушкање големо гушкање големо гушкање големо гушкање големо гушкање големо гушкање големо гушкање големо гушкање големо гушкање големо гушкање големо гушкање големо гушкање големо гушкање големо гушкање големо гушкање

-------------
Never apologize for being sensitive or emotional. Let this be a sign that you've got a big heart aren't afraid to let others see it. Showing your emotions is a sign of strength!!


Постирано од: Messenger
Датум на внесување: 01.Јануари.2012 во 06:33
Chestito Nova 2012 niz svetot:-------------
Truth needs no laws to support it. Throughout history only lies and liars have resorted to the courts to enforce adherence to dogma.


Постирано од: Santijago
Датум на внесување: 01.Јануари.2012 во 06:53
Ме натераа да останам до сабајле да гледаммечтаење

NYC
-------------
I'm out bcz of pathetic around here


Постирано од: Santijago
Датум на внесување: 01.Јануари.2012 во 07:02
А што било во Лондон?
Наслушнав дека имало 12 минути огномет по повод 2012?
И освен олимписките игри имало и некој друг јубилејзбунетост
Елизабета била 60 години на тронот, па ќе имала дијамантски јубилеј. Среќничкахи, хи...


-------------
I'm out bcz of pathetic around here


Постирано од: емил
Датум на внесување: 01.Јануари.2012 во 07:16
Среќна нова година на сите форумџии.Бидете среќни,весели и насмејани.


Постирано од: Ninja 35
Датум на внесување: 01.Јануари.2012 во 09:00
srekjna nova 2012 godina na site forumdzii...големо гушкање

-------------
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!


Постирано од: dedanoe
Датум на внесување: 01.Јануари.2012 во 09:13
http://forums.armageddononline.org/threads/33724-D.D.-Era-that-is-Perpetuum-Mobile-Era-begins-tonight" rel="nofollow - watt do you mean H.N.Y. 2012 ??? haven't you heard the news lately ??? well, i just made them up !

-------------
https://sites.google.com/site/dedanoesphilosophia/home/eggcell_vs_spermatozoa_large-small_scale_of" rel="nofollow - The Impregnation Principle -- ORGASM JOY equals ARGEEDON BLAST


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 01.Јануари.2012 во 09:20
Srekjna i berikjetna 2012,mnogu zdravje,ljubov i uspeh!големо гушкање


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: LiDivio
Датум на внесување: 01.Јануари.2012 во 09:44
Среќна Нова година ... многу здравје и среќа ... среќаголемо гушкање

-------------


Постирано од: Kastro
Датум на внесување: 01.Јануари.2012 во 12:08
Vi posakuvam Srekna Nova Godina , ispolneta so zdravje ,sreka ,radost ,ljubov ,pari ....среќа

Постирано од: Marko Polo 1
Датум на внесување: 01.Јануари.2012 во 13:08

HAPYYYYYYYYYYYYYYY NEW YEAR!!!


cela 2012 neka vi e ispolneta so srekja, zdravje i nasmevki...

-------------
Incredible Blue


Постирано од: Calipso
Датум на внесување: 01.Јануари.2012 во 13:29
 

СРЕЌНА НОВА 2012 НА СИТЕ ФОРУМЏИИголемо гушкање


-------------
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!


Постирано од: Pica pica
Датум на внесување: 01.Јануари.2012 во 18:24
Нека новата година ви донесе многу радост и тага,
нека ви биде исполнета со љубов и гнев,
радоста да ви трае како еден ден,а тагата како илјада години.
Така додека не "умрете" и повторно се "родите",
на она место каде малкумина стигнале
таму каде нема да имате потреба ниту од исцелител ниту од џелад.Постирано од: saguaro
Датум на внесување: 01.Јануари.2012 во 18:43
Традиционално Новата Година ми почна со качување на Водно по мекото крцкаво снегче, а на врвот со чај и рум.
Прекрасен видик!


Постирано од: Mindy
Датум на внесување: 01.Јануари.2012 во 20:47
Среќна нова година до сите форумџии среќа
-------------


Постирано од: mamamd
Датум на внесување: 01.Јануари.2012 во 21:49
Дечки малечки
Во Новата 2012 ви посакувам -ДА НЕ КУРТУЛИТЕ ОД:
среќа, радост, здравје, љубов и пари доволно да не позајмуватенамигнување

ајде живели-------------


Постирано од: Феникс
Датум на внесување: 01.Јануари.2012 во 22:07
SREKNA NOVA GODINAголемо гушкање


-------------
...Ne gledaj nazad so gnev, nitu napred so strav, gledaj naokolu so razbiranje. ...


Постирано од: ekszi88
Датум на внесување: 02.Јануари.2012 во 02:39
Srekna nova godina lepotani i lepotici. Bidete unikatni na svoj nacin i bleskajte od radost. Ve gushkam

-------------
Never apologize for being sensitive or emotional. Let this be a sign that you've got a big heart aren't afraid to let others see it. Showing your emotions is a sign of strength!!


Постирано од: panter123
Датум на внесување: 02.Јануари.2012 во 16:12
SREKNA NOVA GODINA na site clenovi na forumot IDIVIDI neka novata 2012 godina vi donese mnogu zdravje, sreka, radost, ljubov, mnogu uspeh na sekoe pole, i podobruvanje na materijalnata blagosostojabaголемо гушкањеголемо гушкањеголемо гушкање


Постирано од: smilegirl
Датум на внесување: 02.Јануари.2012 во 17:29
СРЕЌНА НОВА ГОДИНА. Многу здравје, среќа и љубов !


Постирано од: sneska_v
Датум на внесување: 02.Јануари.2012 во 23:06
SREKNA NOVA GODINAголемо гушкање


Постирано од: Орка
Датум на внесување: 03.Јануари.2012 во 10:36

 Среќна нова година...

http://www.youtube.com/watch?v=ngXT9Zl1CBAПостирано од: Renatax
Датум на внесување: 03.Јануари.2012 во 10:53
На сите Вас драги форумџии сакам да ви ја честитам Новата 2012 Година и да Ви посакам здравје,година исполнета со огромни количини на љубов која ќе Ве поттикне и мотивира да успеете на сите полиња!

големо гушкање...бакнеж....големо гушкање....бакнеж......љубов....


-------------
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.Постирано од: zamislena
Датум на внесување: 03.Јануари.2012 во 16:53
 

  На   сите  форумџии ......
-------------


Постирано од: evangeline
Датум на внесување: 11.Јануари.2012 во 06:09
Jas docnam so chestitanje poradi rabotni obvrski :(

Srekjna nova 2012 na site chlenovi na IDIVIDI!


Постирано од: Marko Polo 1
Датум на внесување: 14.Јануари.2012 во 00:01
Koj e k'o nas... si imame nova godina na bis...


Srekjna nova... stara... staro-nova... wtf... 2012 godina

-------------
Incredible Blue


Постирано од: Бела
Датум на внесување: 14.Јануари.2012 во 00:11
Среќна Нова 2012 и од мене и да Ве следи здравје и среќа, остварување на сите желби


Постирано од: *moon*
Датум на внесување: 14.Јануари.2012 во 02:53
kakva li ke e?

-------------
Ако го победиш моментот ти си најсилниот човек на светот


Постирано од: BellaGrandma
Датум на внесување: 02.Јануари.2013 во 00:24
Санти кога ќе се врати сигурно ќе го смени насловот...само во Среќна нова година (без 2012)..ако не ве мрзи до тогаш да сменитеголема насмевка


Среќна нека ви е на сите..
..сите желби што сте ги имале а не ви се исполниле, да ви се исполнат...
..оваа година уште поуспешна да ви е од лани...
..да се испомажите/жените...
..да фатите швалерки/швалери..
...и да ја дочекаме вака и следната...
...и најважно..да сте сите здрави и живи...големо гушкање


-------------
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.


Постирано од: panter123
Датум на внесување: 03.Јануари.2013 во 00:35

SREKNA NOVA GODINA do site clenovi na IDIVIDI forumotда 

Mnogu zdravje, sreka, ljubov, uspeh na profesionalen i licen planсреќаПостирано од: mamamd
Датум на внесување: 03.Јануари.2013 во 10:46
Originally posted by mamamd mamamd напиша:

СРЕЌНА НОВА 2013 ГОДИНА НА СИТЕ ФОРУМЏИИ. големо гушкање


-------------


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 03.Јануари.2013 во 15:51

Уште еднаш - Среќна Нова 2013-та на сите идивидовци.големо гушкање
Имајте убави и весели Божиќни празници!
големо гушкање-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: sneska_v
Датум на внесување: 03.Јануари.2013 во 18:39
neka e srekna novata 2013 na site clenovi od forumot,zdravje,sreka i ljubov da ve prati vo istata................srekna novaaaaaaa


Постирано од: zamislena
Датум на внесување: 03.Јануари.2013 во 19:19


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 03.Јануари.2013 во 20:05
Srekjna i berikjetna 2013 godina na site lojalni chlenovi na idividi forumotголемо гушкање(aj i ovdeka da chestitamголема насмевка)
-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!Испечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk