Испечати | Затвори го прозорот

Добро утро

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Општо
Име на форумот: Разно
Опис на форумот: Немате соодветен подфорум? Бујрум овде на муабет...
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=25106
Датум на принтање: 23.Септември.2020 во 20:51
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Добро утро
Постирано од: Valerija
Наслов: Добро утро
Датум на внесување: 07.Ноември.2011 во 08:18

Добро утро на сите со нова темаголемо%20гушкање-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!Коментари:
Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 07.Ноември.2011 во 08:29

И кафенце за новата темасреќа

 -------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: pajser
Датум на внесување: 07.Ноември.2011 во 08:53
 e ovoa samo za tebe li go stavi ., barem na dvash trish da beshe ., a vaka ., ama aj neise ., denes    em 7mi   em ponedelnik    znachi uspeshna nedela na .,   rabotna cheka.,    du na site ., od vale i meneголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање

-------------
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana


Постирано од: емил
Датум на внесување: 08.Ноември.2011 во 07:23
http://s304.photobucket.com/albums/nn199/Pierangelo0/?action=view&current=goodmorningcupatea.gif">Photobucket  
 
добро утро големо%20гушкањеголемо%20гушкање


-------------


Постирано од: MyWay
Датум на внесување: 08.Ноември.2011 во 09:12
Гутен Морген....................големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање
ихт арбајтен.....голема%20насмевка-------------

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......Постирано од: Andjelina
Датум на внесување: 08.Ноември.2011 во 09:32
dobro utroголема%20насмевка-------------
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасуваПостирано од: MyWay
Датум на внесување: 08.Ноември.2011 во 09:36
Добро утро анџелинчеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањебакнежбакнеж

како си голема%20насмевка


-------------

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......Постирано од: Andjelina
Датум на внесување: 08.Ноември.2011 во 09:47
kafepijacki raspolozena od sabajleголема%20насмевка

-------------
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасуваПостирано од: MyWay
Датум на внесување: 08.Ноември.2011 во 09:53
е ај наздравје-------------

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......Постирано од: емил
Датум на внесување: 09.Ноември.2011 во 06:38
image 
 
дoбро утро големо%20гушкањеголемо%20гушкање


-------------


Постирано од: Andjelina
Датум на внесување: 09.Ноември.2011 во 09:47
dobro vi utroголемо%20гушкање-------------
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасуваПостирано од: емил
Датум на внесување: 10.Ноември.2011 во 04:28
http://s282.photobucket.com/albums/kk269/foxi72/?action=view&current=tazacafe.gif">Photobucket  
 
добро утро големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање


-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 11.Ноември.2011 во 04:27
http://www.spicecomments.com/">Good%20Morning%20Comments  
 
добро утро големо%20гушкањеголемо%20гушкање


-------------


Постирано од: MyWay
Датум на внесување: 11.Ноември.2011 во 09:14
Dobro utro........големо%20гушкање
spremav kafe za Mindy ama mi letnaне%20знам


-------------

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......Постирано од: Klara-D
Датум на внесување: 11.Ноември.2011 во 09:22
 
 
  Dobro utro
 
ke si zemam eve jas  zs  ne letnav ,  prizemjena sum голема%20насмевка


Постирано од: MyWay
Датум на внесување: 11.Ноември.2011 во 09:31
големо%20гушкањеголемо%20гушкањее па слободно
и добро утро Кларасреќа


-------------

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......Постирано од: Klara-D
Датум на внесување: 11.Ноември.2011 во 09:42
 ... Fala  fala  eve nesto i za tebe  големо%20гушкање
 
 
 
 


Постирано од: MyWay
Датум на внесување: 11.Ноември.2011 во 09:50
тенкјууууууголемо%20гушкањеголемо%20гушкање

-------------

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......Постирано од: емил
Датум на внесување: 12.Ноември.2011 во 07:57
http://www.spicecomments.com/">Good%20Morning%20Comments  
 
добро утро големо%20гушкањеголемо%20гушкање


-------------


Постирано од: којсумјас
Датум на внесување: 12.Ноември.2011 во 09:18
Добро утро ранобудници...големо%20гушкање


Постирано од: kejt-d-grejt
Датум на внесување: 12.Ноември.2011 во 09:43
Најубаво на цел свет е кога се разбудуваш без брзање и не ти се станува од кревет
па се превртуваш,
си гледаш низ прозор,
си размислуваш за се` и за ништо...

ете тоа се вика Добро Утро среќа


-------------
се' што е убаво во животот е поезија. сето друго е проза


Постирано од: емил
Датум на внесување: 13.Ноември.2011 во 06:22
http://www.spicecomments.com/">Good%20Morning%20Comments  
добро утро големо%20гушкањеголемо%20гушкање


-------------


Постирано од: Andjelina
Датум на внесување: 13.Ноември.2011 во 12:15
големо%20гушкање

-------------
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасуваПостирано од: Calipso
Датум на внесување: 13.Ноември.2011 во 13:51
Добро утро


-------------
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!


Постирано од: panter123
Датум на внесување: 14.Ноември.2011 во 05:49
Dobro utro


Постирано од: емил
Датум на внесување: 14.Ноември.2011 во 06:41
image 
 
dfobro utro големо%20гушкањеголемо%20гушкање


-------------


Постирано од: MyWay
Датум на внесување: 14.Ноември.2011 во 09:24
Добро утро...големо%20гушкање-------------

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 15.Ноември.2011 во 10:18


-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: Klara-D
Датум на внесување: 16.Ноември.2011 во 08:54
Dobro utro !
 
 


Постирано од: емил
Датум на внесување: 16.Ноември.2011 во 08:56
http://s258.photobucket.com/albums/hh276/savinasavi1/?action=view&current=9.jpg">Photobucket  
 
добро утро големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање


-------------


Постирано од: MyWay
Датум на внесување: 16.Ноември.2011 во 09:04
Доброооооооголемо%20гушкањеголемо%20гушкање-------------

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......Постирано од: емил
Датум на внесување: 17.Ноември.2011 во 07:32
 
 
dobro utro големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање


-------------


Постирано од: MyWay
Датум на внесување: 17.Ноември.2011 во 09:06
Добро утро....големо%20гушкање
големо%20гушкањеизгледа мене ми носи кафенцељубов-------------

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......Постирано од: na oko
Датум на внесување: 17.Ноември.2011 во 09:32
dobro utro idividovci!!!!!!

-------------
na kamen shto se trkala mov ne se nafaka


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 17.Ноември.2011 во 09:49


-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: Орка
Датум на внесување: 18.Ноември.2011 во 04:08
Добро утро ќе да е


Постирано од: емил
Датум на внесување: 18.Ноември.2011 во 06:55
големо%20гушкањеголемо%20гушкање 
 
добро утро


-------------


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 18.Ноември.2011 во 08:35
DOBRO UTRO.....


-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: Calipso
Датум на внесување: 18.Ноември.2011 во 10:00


-------------
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!


Постирано од: емил
Датум на внесување: 19.Ноември.2011 во 05:55
 
 
добро утро големо гушкање


-------------


Постирано од: Marko Polo 1
Датум на внесување: 19.Ноември.2011 во 08:55
Dobro utro...

-------------
Incredible Blue


Постирано од: pajser
Датум на внесување: 19.Ноември.2011 во 09:02
ajmo i lokumche

-------------
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana


Постирано од: Marko Polo 1
Датум на внесување: 19.Ноември.2011 во 09:06
m-m-m...

a cackalici?

-------------
Incredible Blue


Постирано од: *moon*
Датум на внесување: 19.Ноември.2011 во 21:48
a sega Dobra Vi vecer na site, vo noviov dom ! тага

-------------
Ако го победиш моментот ти си најсилниот човек на светот


Постирано од: емил
Датум на внесување: 20.Ноември.2011 во 05:49
 
 
добро утро


-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 21.Ноември.2011 во 06:38
 
 
добро утро


-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 23.Ноември.2011 во 07:33
 
 
добро утро


-------------


Постирано од: ekszi88
Датум на внесување: 23.Ноември.2011 во 07:37
Dobro utroзевањеПостирано од: Marko Polo 1
Датум на внесување: 25.Ноември.2011 во 09:39
dobro utroooo...

-------------
Incredible Blue


Постирано од: MyWay
Датум на внесување: 25.Ноември.2011 во 09:43
e aj davaj uste kafe.....замисленост

-------------

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......Постирано од: pajser
Датум на внесување: 25.Ноември.2011 во 09:49
auuu ., ste padnale od noze pravejki kafeплазење aj du
 
 ., aj koj kako ke pristiga  neka se sluzhiголемо гушкање


-------------
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana


Постирано од: MyWay
Датум на внесување: 25.Ноември.2011 во 09:53
e vaka ti ke napravis...za site...голема насмевка
 
dobro utroголемо гушкање


-------------

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......Постирано од: Marko Polo 1
Датум на внесување: 25.Ноември.2011 во 10:06
uf...

aj, radi lepo drustvo kje pijam uste edno...

-------------
Incredible Blue


Постирано од: емил
Датум на внесување: 26.Ноември.2011 во 05:27
 
 
добро утро


-------------


Постирано од: ekszi88
Датум на внесување: 26.Ноември.2011 во 07:35
Dobro utro


Постирано од: Marko Polo 1
Датум на внесување: 26.Ноември.2011 во 10:23
dobro utroooo...

-------------
Incredible Blue


Постирано од: Calipso
Датум на внесување: 27.Ноември.2011 во 12:24
Добро утрозевање
-------------
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!


Постирано од: Klara-D
Датум на внесување: 28.Ноември.2011 во 08:07
Dobro utro среќа
 


Постирано од: емил
Датум на внесување: 28.Ноември.2011 во 08:19
 
 
добро утро


-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 30.Ноември.2011 во 05:16
 
 
добро утро


Постирано од: Marko Polo 1
Датум на внесување: 30.Ноември.2011 во 08:24
Dobro utro...

-------------
Incredible Blue


Постирано од: vivi1
Датум на внесување: 30.Ноември.2011 во 08:39
dobro utro..ama na kogo кул

-------------
vivi


Постирано од: емил
Датум на внесување: 01.Декември.2011 во 06:35
 
 
добро утро големо гушкањеголемо гушкањеголемо гушкање


Постирано од: Феникс
Датум на внесување: 01.Декември.2011 во 08:50
големо гушкањеdobro utro

-------------
...Ne gledaj nazad so gnev, nitu napred so strav, gledaj naokolu so razbiranje. ...


Постирано од: vivi1
Датум на внесување: 01.Декември.2011 во 10:03
ova kafencevo za mene e црвенеење

-------------
vivi


Постирано од: емил
Датум на внесување: 02.Декември.2011 во 06:36
 
 
добро утро


Постирано од: емил
Датум на внесување: 03.Декември.2011 во 08:51
 
 
дoбро утро


Постирано од: Kali
Датум на внесување: 03.Декември.2011 во 09:21
Dobro utro, i ubav vikend!


Постирано од: емил
Датум на внесување: 04.Декември.2011 во 06:26
 
 
добро утро


Постирано од: ekszi88
Датум на внесување: 04.Декември.2011 во 06:50
Добро утро... мх мх, што убаво се наспав.. пет минути зевање ебате несоницата ебате изнервираност белким уште еден стадиум што треба да го надминам... аман уште колку стадиуми има по ѓаволите?изнервираност

Сепак ДОБРО УТРО ангелроза


-------------
Never apologize for being sensitive or emotional. Let this be a sign that you've got a big heart aren't afraid to let others see it. Showing your emotions is a sign of strength!!


Постирано од: MyWay
Датум на внесување: 05.Декември.2011 во 09:28
dobro utrooooooголемо гушкањеголемо гушкање

-------------

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......Постирано од: емил
Датум на внесување: 06.Декември.2011 во 07:13
 
 
добро утро


Постирано од: MyWay
Датум на внесување: 06.Декември.2011 во 09:52

Dobro utroooooooголемо гушкање-------------

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......Постирано од: Klara-D
Датум на внесување: 06.Декември.2011 во 10:27
dobro utro , izgleda ke bide i denov dobar  среќа


Постирано од: емил
Датум на внесување: 07.Декември.2011 во 07:09
 
 
добро утро


Постирано од: Santijago
Датум на внесување: 07.Декември.2011 во 07:18
Д.утро...собна послуга ... 


-------------
I'm out bcz of pathetic around here


Постирано од: емил
Датум на внесување: 09.Декември.2011 во 05:20
 
 
добро утро


Постирано од: Calipso
Датум на внесување: 09.Декември.2011 во 08:59
Добро утро..
 


-------------
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!


Постирано од: емил
Датум на внесување: 10.Декември.2011 во 07:02
 
 
добро утро


Постирано од: zamislena
Датум на внесување: 11.Декември.2011 во 09:49
 ....Добро утро....среќа-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 12.Декември.2011 во 06:11
 
 
добро утро


Постирано од: pajser
Датум на внесување: 12.Декември.2011 во 09:11


-------------
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana


Постирано од: емил
Датум на внесување: 13.Декември.2011 во 06:41
 
 
 
добро утро


Постирано од: емил
Датум на внесување: 15.Декември.2011 во 07:56
 
 
добро утр0


Постирано од: MyWay
Датум на внесување: 15.Декември.2011 во 12:09

guten morgen....

ziv covek nema kafe da pocasti...тага-------------

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......Постирано од: емил
Датум на внесување: 16.Декември.2011 во 06:37
http://s393.photobucket.com/albums/pp16/dari71_2008/?action=view&current=1111354.jpg" rel="nofollow">Photobucket  
 
dobro utro


Постирано од: pajser
Датум на внесување: 16.Декември.2011 во 10:40
vtora tura od mene......koj kako ke doaga neka se sluzhi
 
 


-------------
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana


Постирано од: емил
Датум на внесување: 17.Декември.2011 во 06:29
 
 
добро утро


Постирано од: емил
Датум на внесување: 18.Декември.2011 во 07:35
 
 
добро утро


Постирано од: Andjelina
Датум на внесување: 18.Декември.2011 во 10:07

добро ви утро голема насмевка


-------------
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасуваПостирано од: емил
Датум на внесување: 19.Декември.2011 во 07:23
 
 
добро утро


Постирано од: ekszi88
Датум на внесување: 19.Декември.2011 во 07:49
Dobro utro среќа

-------------
Never apologize for being sensitive or emotional. Let this be a sign that you've got a big heart aren't afraid to let others see it. Showing your emotions is a sign of strength!!


Постирано од: Santijago
Датум на внесување: 19.Декември.2011 во 07:53
Какво добро..ај нека е добро утрозевање


-------------
I'm out bcz of pathetic around here


Постирано од: Klara-D
Датум на внесување: 19.Декември.2011 во 08:38
Dobro utro  Emil , Ekszi . Santijago ...среќа


Постирано од: ekszi88
Датум на внесување: 19.Декември.2011 во 08:45
мафтањеголемо гушкање

-------------
Never apologize for being sensitive or emotional. Let this be a sign that you've got a big heart aren't afraid to let others see it. Showing your emotions is a sign of strength!!


Постирано од: MyWay
Датум на внесување: 19.Декември.2011 во 10:57
poveleteeeeeee.......
 
ajmo malku light..........големо гушкање
 


-------------

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......Постирано од: Andjelina
Датум на внесување: 19.Декември.2011 во 11:01


-------------
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасуваПостирано од: емил
Датум на внесување: 20.Декември.2011 во 05:13
 
 
добро утро


Постирано од: Kastro
Датум на внесување: 20.Декември.2011 во 07:54


Dobro utroголемо гушкање
Постирано од: Andjelina
Датум на внесување: 20.Декември.2011 во 08:04
ранобудници добро утро голема насмевка-------------
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува
Испечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk