Испечати | Затвори го прозорот

Се прашувам ???

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Општо
Име на форумот: Разно
Опис на форумот: Немате соодветен подфорум? Бујрум овде на муабет...
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=24750
Датум на принтање: 23.Јануари.2021 во 06:46
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Се прашувам ???
Постирано од: zamislena
Наслов: Се прашувам ???
Датум на внесување: 22.Јули.2011 во 23:47

 

 Темата ... Се прашувам .... од авторот 

http://forum.idividi.com.mk/member_profile.asp?PF=4625&FID=39 - DJAKONDO  ..........ќе стартува одново ...

п.с.   старата  замина во  Архива.Коментари:
Постирано од: Marko Polo 1
Датум на внесување: 22.Јули.2011 во 23:50
SP...

ima uste mesto u toa arhivata?
da ne treba da pripustime uste nekoe "krilo"?

-------------
Incredible Blue


Постирано од: Calipso
Датум на внесување: 23.Јули.2011 во 00:48
СП..спие ли морнаров некогаш

-------------
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!


Постирано од: Marko Polo 1
Датум на внесување: 23.Јули.2011 во 00:50
sp... dali i teknue deka ubavo i jako kafe pravi...

-------------
Incredible Blue


Постирано од: *moon*
Датум на внесување: 23.Јули.2011 во 03:45
sp....so kogo li uziva sega ?

-------------
Ако го победиш моментот ти си најсилниот човек на светот


Постирано од: ekszi88
Датум на внесување: 23.Јули.2011 во 10:37
Se prashuvam... i kako jas ispadnav kriva za neshto shto vrska nemav deka se sluchuva?


Постирано од: емил
Датум на внесување: 24.Јули.2011 во 06:39
сп-Дали сте знаеле дека не можете да го затворите едното око без да го помрднете образот ?

-------------


Постирано од: ekszi88
Датум на внесување: 24.Јули.2011 во 12:41
Kaj da najdam suvo shishe


Постирано од: Marko Polo 1
Датум на внесување: 24.Јули.2011 во 12:43
zemi mokro i duvaj u nego.

-------------
Incredible Blue


Постирано од: ekszi88
Датум на внесување: 24.Јули.2011 во 13:10
go staiv na sonce


Постирано од: Marko Polo 1
Датум на внесување: 24.Јули.2011 во 13:17-------------
Incredible Blue


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 25.Јули.2011 во 00:28
SP...Koga My ke odi na odmor

-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: Marko Polo 1
Датум на внесување: 25.Јули.2011 во 01:02
I kade?

-------------
Incredible Blue


Постирано од: *moon*
Датум на внесување: 25.Јули.2011 во 03:43
sp....dali gospod bi prostil ?
jas ne


-------------
Ако го победиш моментот ти си најсилниот човек на светот


Постирано од: mamamd
Датум на внесување: 26.Јули.2011 во 09:52
СП...Од навика ли...немаат ли друго што да прават...збунетост
active_users.asp - Активни корисници
active_users.asp">Активни%20корисници Вкупно има 116 active_users.asp - Активни корисници онлајн, 111 Гости 5 Членови
Членови онлајн: member_profile.asp?PF=15174 - kejt-d-grejt , member_profile.asp?PF=26504 - Klara-D , member_profile.asp?PF=19394 - MyWay , member_profile.asp?PF=20652 - renatax , member_profile.asp?PF=15104 - mamamd-------------


Постирано од: Tetratka
Датум на внесување: 29.Јули.2011 во 21:52
сп: Да се бричам или не....збунетост
ох,... како ме мрзи...тага


-------------
за секој случај - користете ГРОМОБРАН!!!Постирано од: MyWay
Датум на внесување: 29.Јули.2011 во 22:07
сп да одам да купам или не

-------------

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......Постирано од: MyWay
Датум на внесување: 29.Јули.2011 во 23:00
тоа завршив...

сега сп дали да си го пуштам филмчето...

-------------

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......Постирано од: Marko Polo 1
Датум на внесување: 29.Јули.2011 во 23:04
kje napustis fino drustvo za eden film? pfff...

-------------
Incredible Blue


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 29.Јули.2011 во 23:36
SP ...zasto se dreme ovde , a ne se seta po gradov

-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: Santijago
Датум на внесување: 30.Јули.2011 во 01:24
Сп...зошто секогаш се нешто ми излегува лутина тага

-------------
I'm out bcz of pathetic around here


Постирано од: *moon*
Датум на внесување: 30.Јули.2011 во 02:55
se prasuvam ....zosto e tolku prazno ovde?-------------
Ако го победиш моментот ти си најсилниот човек на светот


Постирано од: sanja-a
Датум на внесување: 01.Август.2011 во 22:42
сп... зарем само јас не отидов на одмор?

-------------
Обожавам луѓе кои ме смеат.
Искрено, мислам дека смеењето е нешто што го сакам најмногу.
Тоа лечи многу болести. Можеби тоа е најважното нешто кај човекот.
Одри Хепберн


Постирано од: MyWay
Датум на внесување: 01.Август.2011 во 22:50
sp saka li koleskata so mene da ide

-------------

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......Постирано од: sanja-a
Датум на внесување: 01.Август.2011 во 22:52
сп... кога

-------------
Обожавам луѓе кои ме смеат.
Искрено, мислам дека смеењето е нешто што го сакам најмногу.
Тоа лечи многу болести. Можеби тоа е најважното нешто кај човекот.
Одри Хепберн


Постирано од: MyWay
Датум на внесување: 01.Август.2011 во 22:57
vo nedela

-------------

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......Постирано од: vivi1
Датум на внесување: 04.Август.2011 во 09:49
sp....site li se na kafe...ili doruckuvaatтага

-------------
vivi


Постирано од: volkswagen
Датум на внесување: 04.Август.2011 во 09:50
како успеав сето тоа да го испијам... збунетост

-------------


Постирано од: vivi1
Датум на внесување: 04.Август.2011 во 09:52
znaci mozesголема%20насмевка

-------------
vivi


Постирано од: MyWay
Датум на внесување: 04.Август.2011 во 11:16
sp zostoooooooo...изненадување

-------------

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......Постирано од: Kali
Датум на внесување: 04.Август.2011 во 22:00
се прашувам, ама нешто не ми е гајле плазење


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 05.Август.2011 во 00:08
Sp ...Vo Prilep tolku e spor internetot , ili voopsto i go nema

-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: MyWay
Датум на внесување: 05.Август.2011 во 00:28
sp neli mu teknuva deka poplavata go ima izbaceno...internetot....

-------------

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......Постирано од: Marko Polo 1
Датум на внесување: 05.Август.2011 во 00:31
duri go ima i zalapano...

-------------
Incredible Blue


Постирано од: MyWay
Датум на внесување: 05.Август.2011 во 00:39
sp kaj mu zabeguva pametot

-------------

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......Постирано од: Marko Polo 1
Датум на внесување: 05.Август.2011 во 00:41
koj pamet?

-------------
Incredible Blue


Постирано од: MyWay
Датум на внесување: 05.Август.2011 во 00:42
tvojot......

-------------

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......Постирано од: Marko Polo 1
Датум на внесување: 05.Август.2011 во 00:48
se uste ne e dokazano deka postoi takvo nesto...

-------------
Incredible Blue


Постирано од: vanesa
Датум на внесување: 06.Август.2011 во 18:46
sp...kako od indiferenten do tvorechki stav


Постирано од: vivi1
Датум на внесување: 06.Август.2011 во 21:24
nemam prasanjaголема%20насмевка

-------------
vivi


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 06.Август.2011 во 22:04
Sp ..Zakasniv ili podraniv vecerva

-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: *moon*
Датум на внесување: 07.Август.2011 во 00:56
da go tresnam kompjuterov ?-------------
Ако го победиш моментот ти си најсилниот човек на светот


Постирано од: vivi1
Датум на внесување: 07.Август.2011 во 21:20
sp...kako toa forumov se svede na dvajcaтага

-------------
vivi


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 07.Август.2011 во 21:42
Sp ...koga

-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: vivi1
Датум на внесување: 07.Август.2011 во 21:43
sp.....zosto kafeto e segokas izgovorголема%20насмевка

-------------
vivi


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 07.Август.2011 во 21:45
Sp...Kako drugacije da i kazam deka sakam da ja vidam

-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: vivi1
Датум на внесување: 07.Август.2011 во 21:48
sp zosto sedime bez maickiтага

-------------
vivi


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 07.Август.2011 во 21:49
SP ...Saka da si legneme

-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: vivi1
Датум на внесување: 07.Август.2011 во 21:52
sp...kaj se spielo nema 10тага

-------------
vivi


Постирано од: ekszi88
Датум на внесување: 08.Август.2011 во 00:37
Dali se isplati da zaspijam?


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 08.Август.2011 во 00:39
Sp..Kolkava li e sto vaka se prasuva

-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: Marko Polo 1
Датум на внесување: 08.Август.2011 во 00:39
ne, nikoj nema da ti plati.

-------------
Incredible Blue


Постирано од: MyWay
Датум на внесување: 08.Август.2011 во 00:44
сп без пари ли е спиењето

-------------

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 08.Август.2011 во 00:45
SP...Zs prasuva

-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: ekszi88
Датум на внесување: 09.Август.2011 во 13:51
da odam do starata doma ili da cekam na nedovetnion?збунетост


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 09.Август.2011 во 14:08
Sp

Koga kje go opravat forumov
aman od ona server eror,gluposti...


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: vivi1
Датум на внесување: 09.Август.2011 во 14:28
sp...sto dremam uste....ajde bajголема%20насмевканамигнување

-------------
vivi


Постирано од: ekszi88
Датум на внесување: 09.Август.2011 во 19:48
Kaj e kafeto???


Постирано од: pajser
Датум на внесување: 09.Август.2011 во 20:04
големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање
 
 kafeto pristigaголема%20насмевка


-------------
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 09.Август.2011 во 22:19
Sp ...do koga vakaaaaaa-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: ekszi88
Датум на внесување: 09.Август.2011 во 22:29
Originally posted by pajser pajser напиша:

големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање  kafeto pristigaголема%20насмевка
A neshto shekerce imas da mi zajmis, neli?


Постирано од: vivi1
Датум на внесување: 09.Август.2011 во 22:29
sp....nesto ama ne kazuvamцрвенеење

-------------
vivi


Постирано од: mamamd
Датум на внесување: 10.Август.2011 во 00:03
СП..будна ли сум или спијамзбунетост

-------------


Постирано од: vivi1
Датум на внесување: 10.Август.2011 во 00:24
budna si mam i kuckas tukaголема%20насмевка

-------------
vivi


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 10.Август.2011 во 00:39
SP...Zasto

-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: vivi1
Датум на внесување: 10.Август.2011 во 00:44
sp....sto mu e segaголема%20насмевка

-------------
vivi


Постирано од: Феникс
Датум на внесување: 10.Август.2011 во 00:50
se prashuvam....zoshto  u posledno vreme samo se logiram, a ne pishuvam.........do mene li eтага ...........do forumov li eтага.........

-------------
...Ne gledaj nazad so gnev, nitu napred so strav, gledaj naokolu so razbiranje. ...


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 10.Август.2011 во 00:52
Sp..Da ja ovde ili na LP

-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: vivi1
Датум на внесување: 10.Август.2011 во 01:11
sp kaj zaglaviголема%20насмевка

-------------
vivi


Постирано од: ekszi88
Датум на внесување: 10.Август.2011 во 10:38
sp... zaso se upropasti vaka vremevo?


Постирано од: ekszi88
Датум на внесување: 11.Август.2011 во 14:07
sdp... zoso mi e vaka prazno?


Постирано од: Tetratka
Датум на внесување: 12.Август.2011 во 03:28
зш си ојдоф дома .. шо ми текна сега во најуботоизненадување

-------------
за секој случај - користете ГРОМОБРАН!!!Постирано од: Tetratka
Датум на внесување: 12.Август.2011 во 03:29
Originally posted by ekszi88 ekszi88 напиша:

sdp... zoso mi e vaka prazno?

зш немаш кој да ти напрајт полноголемо%20гушкање


-------------
за секој случај - користете ГРОМОБРАН!!!Постирано од: ekszi88
Датум на внесување: 12.Август.2011 во 23:58
more polno mi e sea.. mashala


Постирано од: *moon*
Датум на внесување: 14.Август.2011 во 00:51
nekoj za kafe ?

-------------
Ако го победиш моментот ти си најсилниот човек на светот


Постирано од: Andjelina
Датум на внесување: 14.Август.2011 во 00:55
sp ke saka li?-------------
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасуваПостирано од: Tetratka
Датум на внесување: 14.Август.2011 во 01:51
сп зашо сакам кафе у ниедно време, а и се шо е полно....збунетост

-------------
за секој случај - користете ГРОМОБРАН!!!Постирано од: ekszi88
Датум на внесување: 15.Август.2011 во 04:26
Kje izdrzam?


Постирано од: Calipso
Датум на внесување: 16.Август.2011 во 19:49
СП..зашо се вратив

-------------
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!


Постирано од: *moon*
Датум на внесување: 17.Август.2011 во 00:39
sp....?

-------------
Ако го победиш моментот ти си најсилниот човек на светот


Постирано од: vivi1
Датум на внесување: 17.Август.2011 во 00:43
sp....uste 5 min i idam da spijamголема%20насмевка

-------------
vivi


Постирано од: *moon*
Датум на внесување: 17.Август.2011 во 01:33
sp.....ziveat li nekoi luge?

-------------
Ако го победиш моментот ти си најсилниот човек на светот


Постирано од: Guilty
Датум на внесување: 19.Август.2011 во 12:37
sp ,......zosto tolku zaebano e tuka?


Постирано од: mamamd
Датум на внесување: 19.Август.2011 во 19:41
http://www.youtube.com/watch?gl=MX&feature=related&v=G0imE2pOZK4">Ќе и се допадне ли ова на Рената ?голема%20насмевка

-------------


Постирано од: Calipso
Датум на внесување: 19.Август.2011 во 21:26
СП..да идам или

-------------
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!


Постирано од: Calipso
Датум на внесување: 21.Август.2011 во 17:48
СП..баксуз или глупавост

-------------
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!


Постирано од: *moon*
Датум на внесување: 22.Август.2011 во 00:29
сп.......смешно или тажно?

-------------
Ако го победиш моментот ти си најсилниот човек на светот


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 22.Август.2011 во 01:27
sp...zasto se vaka na mene mi pravat


Грешка

Можете да испраќате по 30 лични пораки на час. Вие го надминавте ограничувањето..

-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: vivi1
Датум на внесување: 22.Август.2011 во 21:49
sp.....kako jas ne nadminuvamзбунетост

-------------
vivi


Постирано од: bond....james b
Датум на внесување: 22.Август.2011 во 23:32
sp........kaj se starite?

-------------
You live only ONCE!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 22.Август.2011 во 23:44
Sp
 
Zasto sekogas e vaka?...


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 23.Август.2011 во 22:44
Sp...Koj li ke se slika na ova toplo vreme

-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: vivi1
Датум на внесување: 23.Август.2011 во 23:00
sp....ama nema odgovorтрепкање

-------------
vivi


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 24.Август.2011 во 23:13
SP,
 
Kade se lugjevoголема%20насмевказбунетост?
na pekolnive +40 kidnaa na razladuvanje izgledaголема%20насмевка


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: vivi1
Датум на внесување: 24.Август.2011 во 23:41
намигнувањеtuka se...se tusiraatзбунетост

-------------
vivi


Постирано од: mamamd
Датум на внесување: 25.Август.2011 во 00:19
Originally posted by Valerija Valerija напиша:

SP,
 
Kade se lugjevoголема%20насмевказбунетост?
na pekolnive +40 kidnaa na razladuvanje izgledaголема%20насмевка

На Водно..додека не почне забранатагазење%20од%20смеење


-------------


Постирано од: Kastro
Датум на внесување: 25.Август.2011 во 17:59
sp......sto im e ?

-------------
Vistinskiot maz ima edna Lavica …a ne, stado od ovci…(ovcite na ovcharite)


Постирано од: MyWay
Датум на внесување: 26.Август.2011 во 12:40
sp kako se ukociv tolkuзбунетост

-------------

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......Постирано од: Guilty
Датум на внесување: 26.Август.2011 во 12:42
sp...... sto ne si odam?!изненадување


Постирано од: Guilty
Датум на внесување: 26.Август.2011 во 12:47

Профил: renatax Статистика
Лик  
Корисничко име: renatax
Група: Модератор Модератор
репутација: 5797
Статус: Активен
Онлајн статус: Онлајн
Регистриран: 27.Декември.2008 во 15:38
Последна посета: Денес во 12:42
Пораки: 10639 [10,95 пораки на ден]
Пребарај пораки: search_form.asp?USR=renatax">Пребарувај%20низ%20останатите%20пораки%20по renatax
Информација Комуницирај
Пол: Скриен
Age: Unknown
Локација: Не е дадено
WEB страна: Не е дадено
Професија: Не е дадено
Интереси: Не е дадено
Приватна порака: pm_new_message_form.asp?name=renatax">Испрати%20лична%20порака
Листа на пријатели: pm_buddy_list.asp?name=renatax">Додај%20во%20листа%20на%20пријатели
Email адреса: Личен податок
MSN Messenger: Не е дадено
AIM адреса: aim:goim?screenname=0&message=Hello+Are+you+there?">AIM%20адреса
Yahoo Messenger: Не е дадено
ICQ број: Не е даденоZoshto skrien?изненадување da ne si mushko?збунетостИспечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk