Испечати | Затвори го прозорот

Што ви се прави во моментов?

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Општо
Име на форумот: Разно
Опис на форумот: Немате соодветен подфорум? Бујрум овде на муабет...
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=2390
Датум на принтање: 25.Февруари.2020 во 07:04
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Што ви се прави во моментов?
Постирано од: babyy
Наслов: Што ви се прави во моментов?
Датум на внесување: 06.Декември.2005 во 18:25
Ајде да ве видам........

-------------
http://www.glitterkiss.com">Коментари:
Постирано од: babyy
Датум на внесување: 06.Декември.2005 во 23:39
Сега гласав дека ми се спие

-------------
http://www.glitterkiss.com">


Постирано од: Ghost
Датум на внесување: 07.Декември.2005 во 01:23
малце сум поднапиен и никако не ми се легнува иако знам дека сабаље треба да станам за на работа

-------------
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          


Постирано од: babyy
Датум на внесување: 07.Декември.2005 во 01:25
КАј се поднапи духче?

-------------
http://www.glitterkiss.com">


Постирано од: babyy
Датум на внесување: 07.Декември.2005 во 01:26
Еве сега запалив цигарче

-------------
http://www.glitterkiss.com">


Постирано од: Ghost
Датум на внесување: 07.Декември.2005 во 01:32

еееееееееееее се поднапив кај што не треба, малце фалеше да ме натераат да останам на спиење и да ме искористат  ама машко срце не се дава-------------
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          


Постирано од: babyy
Датум на внесување: 07.Декември.2005 во 01:33
Ептен си насмеан изгледа и ти си искористил нешто

-------------
http://www.glitterkiss.com">


Постирано од: Ghost
Датум на внесување: 07.Декември.2005 во 01:39
никако, јас сум добра душа, само давам

-------------
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          


Постирано од: babyy
Датум на внесување: 07.Декември.2005 во 01:40
А што даваш?

-------------
http://www.glitterkiss.com">


Постирано од: Ghost
Датум на внесување: 07.Декември.2005 во 01:42
хммммммммм, што би сакала??????

-------------
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          


Постирано од: babyy
Датум на внесување: 07.Декември.2005 во 01:43
Па зависи што нудиш?

-------------
http://www.glitterkiss.com">


Постирано од: Ghost
Датум на внесување: 07.Декември.2005 во 01:44
абе чекај чекај сега.... Што ти е желба, не туку ми врти лево десно, стооооооооооојјјј црвено, и одговарај

-------------
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          


Постирано од: babyy
Датум на внесување: 07.Декември.2005 во 01:47
Немој само казна да ми пишеш што се залетав на црвено.
А моите желби можеби се невозможни за те*е затоа наброј нешто од асортиманот на твоите понуди

-------------
http://www.glitterkiss.com">


Постирано од: Ghost
Датум на внесување: 07.Декември.2005 во 01:49
невозможни???????????? хеххехееее, само ти искажи си се душичке, за останатото остави друг да му ја мисли

-------------
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          


Постирано од: babyy
Датум на внесување: 07.Декември.2005 во 01:54
Ама немој после:ама јас тоа неможам,јас не мислев така,претеруваш,ваква-онаква....

-------------
http://www.glitterkiss.com">


Постирано од: Ghost
Датум на внесување: 07.Декември.2005 во 01:56
хммммм..... кажувааааааааааааајјјјјјјјјјјјјјјјјјјјјјјјјјјјј  веќе аман

-------------
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          


Постирано од: babyy
Датум на внесување: 07.Декември.2005 во 01:58
Полека де,не викај,запали цигара релаксирај се кај се брзаш

-------------
http://www.glitterkiss.com">


Постирано од: Ghost
Датум на внесување: 07.Декември.2005 во 02:01

хмммм, секако бејби, под услов ти да ме релаксираш  лелееее вака ни швалериште не би кажало-------------
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          


Постирано од: babyy
Датум на внесување: 07.Декември.2005 во 02:04
Зарем веќе не се чувствуваш релаксиран

-------------
http://www.glitterkiss.com">


Постирано од: Ghost
Датум на внесување: 07.Декември.2005 во 02:05
ауууууууу да бе секако, али веќе да ти кажам право се почесто фрлам поглед кон креветон

-------------
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          


Постирано од: babyy
Датум на внесување: 07.Декември.2005 во 02:08
Да ти кажам искрено и јас исто,во 6 треба да станам

-------------
http://www.glitterkiss.com">


Постирано од: Ghost
Датум на внесување: 07.Декември.2005 во 02:12
jac y 7:15

-------------
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          


Постирано од: babyy
Датум на внесување: 07.Декември.2005 во 08:12
Ми се спие,ми се плаче

-------------
http://www.glitterkiss.com">


Постирано од: ivana
Датум на внесување: 07.Декември.2005 во 08:21
веќе станав и нема ПОАНТА  да ми се спие...сеа ми се иде некаде на тефериџ со кафе

-------------
Motivation is game in my hands


Постирано од: kafka
Датум на внесување: 07.Декември.2005 во 11:00
мене баш ништо не ми се прави

-------------
трократен победник на трките и еден од основачите на форумот


Постирано од: blue
Датум на внесување: 07.Декември.2005 во 13:10
Во моментов ми се прават макарони со три кила сос - 45 минути процедура, таман додека збеснам од глад  


Постирано од: Синдарела
Датум на внесување: 07.Декември.2005 во 13:32
МОРЕ ВО МОМЕНТОВ МИ СЕ ИДЕ  ПО ПРОДАВНИЦИ ЗШ ПОЧНА ДА МЕ ФАЌА ПРЕДНОВОГОДИШНА ТРЕСКА

-------------
http://www.fantasytrend.blogspot.com - TRENDY


Постирано од: Синдарела
Датум на внесување: 07.Декември.2005 во 20:46
А СЛИПЛЕС ИН МАКЕДОНИЈА КАКО СПИЕЊЕ!

-------------
http://www.fantasytrend.blogspot.com - TRENDY


Постирано од: veni vidi vici
Датум на внесување: 07.Декември.2005 во 21:44
LAZGOVCI Pa site vo momentov sakate da lutate niz forumot


Постирано од: joki
Датум на внесување: 07.Декември.2005 во 23:34
vo momentov ne da mi se spijat, ke zaspijam nad tastatura,a ma i mi se ubivat nekoj(prokleti profesori, ako ubijam nekoj to se tie)

-------------
Точачиња.


Постирано од: Alekta
Датум на внесување: 09.Декември.2005 во 01:23
vo momentov mi se jade cokolado i mi se odi vo SKOPJE....:))))

-------------
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....


Постирано од: Alekta
Датум на внесување: 09.Декември.2005 во 13:56

Originally posted by strumfeta strumfeta напиша:

vo momento cekaj be cekaj ne samo vo momentov so tresam zeleni .......mene mi se odi oh za da si ja vidam dada ili sk samo da si ja vidam

hehehehe i mene mi se od pp da si ja vidam dada......a sega edvaj cekam da dojde pettooooooookkkkk ama ne ovoj (denes) idniot!!!!!!!

eheheeeee da znaete jas i dada mi so ke pravime....-------------
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....


Постирано од: Alekta
Датум на внесување: 09.Декември.2005 во 13:57
Originally posted by strumfeta strumfeta напиша:

vo momentov mi se ...ne mi se pravi apsolutno nisto ali eve jadam cokolino

c c c c i mene mi se jade cokolinoooooooooooooooooo

waaaaaaaaaaaaaaaaaa sakam cokolinooooooooo-------------
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....


Постирано од: natalija
Датум на внесување: 09.Декември.2005 во 13:59
Пијам кафенцеееееееееееееееееееее

-------------


Постирано од: mimi24
Датум на внесување: 09.Декември.2005 во 14:28
E i jas pijam so tebe.i pa neka ni e nazdravje


Постирано од: natalija
Датум на внесување: 09.Декември.2005 во 14:41
Фал мила нека ни е наздравје а богами и цигарчево добро ми легна

-------------


Постирано од: Mindy
Датум на внесување: 10.Декември.2005 во 08:50
edinstveno sto mi se pravi vo momentot e da pisuvam na forumot 

-------------


Постирано од: Alekta
Датум на внесување: 10.Декември.2005 во 15:20
Originally posted by strumfeta strumfeta напиша:

Originally posted by Alekta Alekta напиша:

Originally posted by strumfeta strumfeta напиша:

vo momento cekaj be cekaj ne samo vo momentov so tresam zeleni .......mene mi se odi oh za da si ja vidam dada ili sk samo da si ja vidam

hehehehe i mene mi se od pp da si ja vidam dada......a sega edvaj cekam da dojde pettooooooookkkkk ama ne ovoj (denes) idniot!!!!!!!

eheheeeee da znaete jas i dada mi so ke pravime....

dade se ke pravime .....ke se zabavuvame do besvest

da da da dadickoooooo!!!!!! :)))))))0 -------------
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....


Постирано од: Синдарела
Датум на внесување: 10.Декември.2005 во 15:26
 ДА ЈАДАМ ЧОКОЛАДООО!

-------------
http://www.fantasytrend.blogspot.com - TRENDY


Постирано од: Alekta
Датум на внесување: 10.Декември.2005 во 15:29
jas odam da citam kniga...

-------------
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....


Постирано од: LouWeed
Датум на внесување: 10.Декември.2005 во 19:20
glasav za...mislam taka trebalo da pise....MI SE EBE MNOGU......
ama ne se davam lesno.........

-------------
http://www.myspace.com/louweed666 - NICE BOYs DONT PLAY ROCK&ROLL


Постирано од: Синдарела
Датум на внесување: 10.Декември.2005 во 19:36
шом не се даваш лесно знаши не е многу него она другото...  
  MALCE  
GotSmiley for FREE! Click Here
(user edited)
 

-------------
http://www.fantasytrend.blogspot.com - TRENDY


Постирано од: LouWeed
Датум на внесување: 10.Декември.2005 во 20:05
e ne......mnogu mnogu..ama ke bide malce,dek ne se davam lesno.........

-------------
http://www.myspace.com/louweed666 - NICE BOYs DONT PLAY ROCK&ROLL


Постирано од: Alekta
Датум на внесување: 11.Декември.2005 во 16:12
 i mene mi se jade cokolada....za prv  pat vo zivotot mi se jade milka so lesnici....

-------------
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....


Постирано од: Mindy
Датум на внесување: 11.Декември.2005 во 20:51
vo momentov mi se pee 

-------------


Постирано од: Alekta
Датум на внесување: 11.Декември.2005 во 21:55

mi se jade toblerone.....mnogu mnogu mnogu.....epten mnogu...-------------
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....


Постирано од: angelce
Датум на внесување: 12.Декември.2005 во 22:19

mene mi se spie mnogu

 -------------
was ist los?


Постирано од: maja
Датум на внесување: 12.Декември.2005 во 22:21
И мене ми се спие многу

-------------


Постирано од: Синдарела
Датум на внесување: 12.Декември.2005 во 22:24
GotSmiley for FREE! Click HereПА АЈДЕ ШТО ЧЕКАТЕ БРЗО В КРЕВЕТGotSmiley for FREE! Click HereGotSmiley for FREE! Click HereИЛИGotSmiley for FREE! Click Here

-------------
http://www.fantasytrend.blogspot.com - TRENDY


Постирано од: maja
Датум на внесување: 12.Декември.2005 во 22:27
А ако пропуштам со спиењето нешто и не сум во тек

-------------


Постирано од: Синдарела
Датум на внесување: 12.Декември.2005 во 22:37
САМО ПУШТИ ЛП ПА АКО СУМ ВО ТЕК ТЕ НАДОПОЛНУВАМ ПА ШО СЕ СЕКИРАШ АКО НЕ ТУКА СЕ АЛЕКТА И ШТРУМФЕТА ДА ПОМОГНАТGotSmiley for FREE! Click Here

-------------
http://www.fantasytrend.blogspot.com - TRENDY


Постирано од: maja
Датум на внесување: 12.Декември.2005 во 23:06
Срце си, нема што

-------------


Постирано од: Синдарела
Датум на внесување: 12.Декември.2005 во 23:15
читам си напишала нешто и викам си се премислила,а тоа шо било...GotSmiley for FREE! Click Hereфала

-------------
http://www.fantasytrend.blogspot.com - TRENDY


Постирано од: kafka
Датум на внесување: 13.Декември.2005 во 15:55
во моментов баш ништо не ми се прави

-------------
трократен победник на трките и еден од основачите на форумот


Постирано од: Mindy
Датум на внесување: 14.Декември.2005 во 07:39
vo momentov  razmisluvam za zurkata sto ke ja pravam vecer po povot 20 godini od mojot zivot

-------------


Постирано од: ivana
Датум на внесување: 14.Декември.2005 во 09:03
Originally posted by girl^^^ girl^^^ напиша:

vo momentov  razmisluvam za zurkata sto ke ja pravam vecer po povot 20 godini od mojot zivot


пошто ти е полн инбоксот..ај тука.. СРЕЌЕН РОДЕНДЕН ајт честото ДВА НУЛА  за те*е

а у контекст на темава....мене ми се јаде ТОРТА


-------------
Motivation is game in my hands


Постирано од: Maro
Датум на внесување: 15.Декември.2005 во 02:41
Мене ми се спие, 2-42 е сабајлечки, ај ќе си легнам

-------------


Постирано од: Alekta
Датум на внесување: 15.Декември.2005 во 10:57

jas edvaj cekam da dojde utre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

utre odam za sk.....a zadutre e TAKSIRAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!-------------
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....


Постирано од: natalija
Датум на внесување: 15.Декември.2005 во 18:02
Јадам Колачиња и сама си се чудам како

-------------


Постирано од: Синдарела
Датум на внесување: 15.Декември.2005 во 18:03
леле колку ми се јаде и мене нешто благо,до сега јадев и сега ми се сојаде нешто благо а дома нема ништооо!

-------------
http://www.fantasytrend.blogspot.com - TRENDY


Постирано од: natalija
Датум на внесување: 15.Декември.2005 во 18:10
Па јас јадев Пица па сега благо и си се чудам сама на се*е зашто јас ретко јадам благо..

-------------


Постирано од: Синдарела
Датум на внесување: 15.Декември.2005 во 18:16
јас обично нон стоп јадам нешто благо и затоа дома брзо ми снемува

-------------
http://www.fantasytrend.blogspot.com - TRENDY


Постирано од: natalija
Датум на внесување: 15.Декември.2005 во 18:23

ајде намали со тоа шекерот штетен е за забите

-------------


Постирано од: WORHOLL
Датум на внесување: 15.Декември.2005 во 18:33
....PA KE SI STAVIME VILICI....HEHEHE


Постирано од: WORHOLL
Датум на внесување: 15.Декември.2005 во 18:39
....mi se pu6i cigaraaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
....AMA NE PALAM.........GI OTKAZAV......


Постирано од: Синдарела
Датум на внесување: 15.Декември.2005 во 18:51
http://www.leancuisine.com/Products/Details.aspx?ProductID=320 - Puff Pancakes with maple baked fruitај касни си малце

-------------
http://www.fantasytrend.blogspot.com - TRENDY


Постирано од: WORHOLL
Датум на внесување: 15.Декември.2005 во 18:59
....ЦУК...ЧЕ СЕ ЗДе*еЛАМ...МОРАМ И НА ЛИНИЈА ДА ВНИМАВАМ....ВО ТИЕ ГОДИНИ СУМ БИЛ ВЕЛАТ....КАЈ СИ БЕ МОМЕ...ХЕХЕХЕХ....КО ЧЕ ТЕ ВИДАМ Те*е МИ ТЕКНУВА ДЕКА ЕДНАШ МИ ФАТИ КУСУР ЗА ОВА МОМЕ....


Постирано од: natalija
Датум на внесување: 15.Декември.2005 во 19:44
Originally posted by WORHOLL WORHOLL напиша:

....ЦУК...ЧЕ СЕ ЗДе*еЛАМ...МОРАМ И НА ЛИНИЈА ДА ВНИМАВАМ....ВО ТИЕ
ГОДИНИ СУМ БИЛ ВЕЛАТ....КАЈ СИ БЕ МОМЕ...ХЕХЕХЕХ....КО ЧЕ ТЕ ВИДАМ Те*е
МИ ТЕКНУВА ДЕКА ЕДНАШ МИ ФАТИ КУСУР ЗА ОВА МОМЕ....


ајде Умри машки издржи не пуши

-------------


Постирано од: Mindy
Датум на внесување: 15.Декември.2005 во 22:49
vo momentov mi se kara so nekoj

-------------


Постирано од: Mindy
Датум на внесување: 16.Декември.2005 во 07:09
 MNOGU MI SE JADEEEEEEEEEEEE

-------------


Постирано од: Alekta
Датум на внесување: 19.Декември.2005 во 14:11

SAKAM DA SE VRATI SABOTATAAAAAAAAAAAAAA  

 -------------
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....


Постирано од: Alekta
Датум на внесување: 20.Декември.2005 во 17:46
mi se jade cokolado....

-------------
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....


Постирано од: Mindy
Датум на внесување: 20.Декември.2005 во 23:15
vo momentov sum raspolozena za zafrkavanje

-------------


Постирано од: kafka
Датум на внесување: 22.Декември.2005 во 08:49
mi se spie

-------------
трократен победник на трките и еден од основачите на форумот


Постирано од: Mindy
Датум на внесување: 22.Декември.2005 во 11:15
mi se pie voda

-------------


Постирано од: Mindy
Датум на внесување: 23.Декември.2005 во 18:46
vo momentov mi se pisuva po forumot  

-------------


Постирано од: Ghost
Датум на внесување: 23.Декември.2005 во 19:01
мене ми сеееее..... да беееее да кажам... не може

-------------
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          


Постирано од: Alekta
Датум на внесување: 24.Декември.2005 во 01:25
mene mi se praj muabet so carnation!!!!!

-------------
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....


Постирано од: Mindy
Датум на внесување: 24.Декември.2005 во 10:14
mi se pie kafe

-------------


Постирано од: Mindy
Датум на внесување: 24.Декември.2005 во 11:54
vo momentov mi se jade pizza

-------------


Постирано од: brmm
Датум на внесување: 24.Декември.2005 во 12:25
Не знам што ми се прави, се направив...хммм

-------------


Постирано од: Mindy
Датум на внесување: 24.Декември.2005 во 12:36
vo momentot gi citam vasite postovi na forumot , a ne mi se prave nisto posebno....

-------------


Постирано од: Alekta
Датум на внесување: 25.Декември.2005 во 12:38

CRTAM PECURKI!!!!!!

PSY, FRACTALNI PECURKI....:))))

MOJOT CRTEZ BESE NAJDOBAR PA SEGA ZATOA TREBA NA HAMER DA GO CRTAM....EEEE KOJ MI E KRIV SO CRTAM TOLKU DOBRO.... 

LELE NARCIS....-------------
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....


Постирано од: Mindy
Датум на внесување: 25.Декември.2005 во 15:55
mi se igra karti 

-------------


Постирано од: maja
Датум на внесување: 25.Декември.2005 во 16:04
Ми се спие

-------------


Постирано од: NOT RESPONDING
Датум на внесување: 25.Декември.2005 во 17:30

Originally posted by girl^^^ girl^^^ напиша:

mi se igra karti 

epa aj da igrame-------------
NOT RESPONDING е искра на надеж во сивилото на македонското форумџиство- www.tepajvreme.blog.com.mk)---(www.skapunk.blog.com.mk- SKA PUNK BLOG)


Постирано од: Mindy
Датум на внесување: 25.Декември.2005 во 21:31
evaaaaaaaaaa  pa ti si bil online  

-------------


Постирано од: NOT RESPONDING
Датум на внесување: 25.Декември.2005 во 21:56

Originally posted by girl^^^ girl^^^ напиша:

evaaaaaaaaaa  pa ti si bil online  

zasto be , jas cesto sum online-------------
NOT RESPONDING е искра на надеж во сивилото на македонското форумџиство- www.tepajvreme.blog.com.mk)---(www.skapunk.blog.com.mk- SKA PUNK BLOG)


Постирано од: Mindy
Датум на внесување: 25.Декември.2005 во 22:02
pa ne vidov deka si online, koga se ukluciv direkno na ovaa tema preletav i vikam dobro e imalo koj da mi prave drustvo 

-------------


Постирано од: NOT RESPONDING
Датум на внесување: 25.Декември.2005 во 22:28
 za tebe u sekoe vreme

-------------
NOT RESPONDING е искра на надеж во сивилото на македонското форумџиство- www.tepajvreme.blog.com.mk)---(www.skapunk.blog.com.mk- SKA PUNK BLOG)


Постирано од: Mindy
Датум на внесување: 25.Декември.2005 во 22:44
loooooooooool   duri i koga svires???? bas vo sekoe ????  
fala sto mi stoes na raspoloaganje     


-------------


Постирано од: NOT RESPONDING
Датум на внесување: 26.Декември.2005 во 18:08

Originally posted by girl^^^ girl^^^ напиша:

loooooooooool   duri i koga svires???? bas vo sekoe ????  
fala sto mi stoes na raspoloaganje     

Nisto de, kako sto kazav za tebe u sekoe vreme-------------
NOT RESPONDING е искра на надеж во сивилото на македонското форумџиство- www.tepajvreme.blog.com.mk)---(www.skapunk.blog.com.mk- SKA PUNK BLOG)


Постирано од: Alekta
Датум на внесување: 26.Декември.2005 во 18:52

momentalno jadam torta, pijam coca cola:))) i sedam pred kompjuter....:)))

 -------------
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....


Постирано од: engie
Датум на внесување: 26.Декември.2005 во 18:59
A ne kanis na torta a????


Постирано од: NOT RESPONDING
Датум на внесување: 26.Декември.2005 во 22:52
Originally posted by Alekta Alekta напиша:

momentalno jadam torta, pijam coca cola:))) i sedam pred kompjuter....:)))

 

KRV DA TI SE STORI-------------
NOT RESPONDING е искра на надеж во сивилото на македонското форумџиство- www.tepajvreme.blog.com.mk)---(www.skapunk.blog.com.mk- SKA PUNK BLOG)


Постирано од: Mindy
Датум на внесување: 26.Декември.2005 во 23:48
vo momentot mi se jade ovosna salata 

-------------


Постирано од: NOT RESPONDING
Датум на внесување: 26.Декември.2005 во 23:52
vo momentov mi se jadat przeni kompiri

-------------
NOT RESPONDING е искра на надеж во сивилото на македонското форумџиство- www.tepajvreme.blog.com.mk)---(www.skapunk.blog.com.mk- SKA PUNK BLOG)


Постирано од: Mindy
Датум на внесување: 27.Декември.2005 во 00:02
e mnogu me interesira koj e toj sto glasal na anketava za :sakam da se pijancam 

-------------


Постирано од: Ghost
Датум на внесување: 27.Декември.2005 во 02:01
јас, зашто???

-------------
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          


Постирано од: babyy
Датум на внесување: 27.Декември.2005 во 08:20
МИ СЕ СПИЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

-------------
http://www.glitterkiss.com">Испечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk