Испечати | Затвори го прозорот

Работа на платформа

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Македонија и Свет
Име на форумот: Македонци ширум светот
Опис на форумот: Новости и активности на нашинците од сите континенти
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=23885
Датум на принтање: 30.Ноември.2021 во 09:25
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Работа на платформа
Постирано од: brbrbr
Наслов: Работа на платформа
Датум на внесување: 17.Јануари.2011 во 12:59
dali ima nekoj info za rabota na naftena platformaКоментари:
Постирано од: Zelenikovo
Датум на внесување: 28.Јануари.2019 во 05:55

зар за ова не треба машинса стручна спрема, и јас би сакал да чујам искуство ...


Постирано од: Орка
Датум на внесување: 28.Јануари.2019 во 12:07
Кај мене еден комшија отиде со угостителско.
Ги врза работите и остана во Шведска.
Беше тоа пред дванаесетина години.Тогаш
значи не било пресудно образованието,не знам сега.


Постирано од: pajser
Датум на внесување: 28.Јануари.2019 во 14:47
,,kolku platformi bre ima,,

-------------
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontroliranaИспечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk