Испечати | Затвори го прозорот

Машки парфеми

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Стил на живот
Име на форумот: Мода и убавина
Опис на форумот: Креатори, козметика, фризура, целулит, трендови...
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=2349
Датум на принтање: 21.Октомври.2020 во 21:41
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Машки парфеми
Постирано од: maja
Наслов: Машки парфеми
Датум на внесување: 01.Декември.2005 во 01:26
Момци какви парфеми користите, каква колонска вода

-------------Коментари:
Постирано од: Ghost
Датум на внесување: 01.Декември.2005 во 01:27
одлично, желбата на вени види вици е исполнета, со што еве јас прво ќе почнам, го користам црвениот и плавиот СТР8 парфем, и барем за сега немам намера да го менувам

-------------
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          


Постирано од: brmm
Датум на внесување: 01.Декември.2005 во 01:27
Ми се свиѓа Calvin - one...  и не е темава ама STR дезодоранс црвен ми е мн добар-дури парфем немам најдено така добро да мириса... барем за мене...


-------------


Постирано од: brmm
Датум на внесување: 01.Декември.2005 во 01:29

Ghost ме превари, ама моево беше напишано на женски парфеми..но нема везе дезодорансот мене ми се свиѓа STR црвен...-------------


Постирано од: Ghost
Датум на внесување: 01.Декември.2005 во 01:29
има парфеми, како нема  ама другарче во тинекс или пак во било кој супермаркет не ги барај, таму само дезодоранси има.. Пробај во специјализираните парфимерии... Гарант ги имаат

-------------
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          


Постирано од: Ghost
Датум на внесување: 01.Декември.2005 во 01:31
закон е и црвениот дезодоранс нема што.. Дефинитивно ги обожавам цела палета на СТР8

-------------
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          


Постирано од: brmm
Датум на внесување: 01.Декември.2005 во 01:42

парфемче во темно плаво шишенце...-------------


Постирано од: maja
Датум на внесување: 01.Декември.2005 во 08:58


-------------


Постирано од: Boogie
Датум на внесување: 01.Декември.2005 во 12:43

 


 


 


MOJATA OMILENA KOLEKCIJA


 


E


ELEMENTS AQUA OD HUGO-------------
http://www.TattooArtists.org/boogie" rel="nofollow - Борбата продолжува,поробениот за слобода а слободниот за совршенство


Постирано од: maja
Датум на внесување: 02.Декември.2005 во 22:59

На вас од појакиот пол ви го препорачувам мошусот, кој ке ја опие секоја жена :)

-------------


Постирано од: Синдарела
Датум на внесување: 03.Декември.2005 во 19:47
ДЕФИНИТИВНО НАЈДОБРИТЕ МАШКИ ПАРФЕМИ КОИ МЕ ПРАВАТ ДА ШИЗНАМ
  http://rds.yahoo.com/S=96062857/K=HUGO+PERFUMES/v=2/SID=e/TID=I999_73/l=II/R=5/SS=i/OID=c3655f208fe0dc7e/SIG=1gpkif0ib/EXP=1133721917/*-http%3A//images.search.yahoo.com/search/images/view?back=http%3A%2F%2Fimages.search.yahoo.com%2Fsearch%2Fimages%3Fp%3DHUGO%2BPERFUMES%26ei%3DUTF-8%26fr%3DFP-tab-web-t%26fl%3D0%26x%3Dwrt&h=369&w=339&imgcurl=www.perfumecheck.com%2Fmen%2Fimages%2Fhugo_boss_men.jpg&imgurl=www.perfumecheck.com%2Fmen%2Fimages%2Fhugo_boss_men.jpg&size=31.8kB&name=hugo_boss_men.jpg&rcurl=http%3A%2F%2Fwww.perfumecheck.com%2Fmen%2Fmenh.htm&rurl=http%3A%2F%2Fwww.perfumecheck.com%2Fmen%2Fmenh.htm&p=HUGO+PERFUMES&type=jpeg&no=5&tt=389&ei=UTF-8">The image “http://www.perfumecheck.com/men/images/hugo_boss_men.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.The image “http://www.perfumecheck.com/men/images/hugo_men.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.

-------------
http://www.fantasytrend.blogspot.com - TRENDY


Постирано од: veni vidi vici
Датум на внесување: 03.Декември.2005 во 20:06
 
Parfem za " Brzi momci "
 
http://www.perfumecheck.com/men/images/casual_women.jpg">Men Colognes and Men Perfumes


Постирано од: bazo
Датум на внесување: 03.Декември.2005 во 22:02
Salvatore Ferragamo parfum, a kolonska voda, pa se znae 4711 !

-------------
Life isnt about waiting for the storm to pass... I'ts about dancing in the rain.


Постирано од: igor_bt_mk
Датум на внесување: 04.Декември.2005 во 01:22

Овај е најдобар и најтраен, а како делува на женските кажете тие шо го имате мириснато.
Сакам да го слушнам вашето мислење...

-------------
www.titoslavija.com


Постирано од: maja
Датум на внесување: 01.Март.2006 во 08:52
ANGEL-MAN

-------------


Постирано од: blue
Датум на внесување: 01.Март.2006 во 08:56

природниот мирис на оној што го сакам.... ммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммПостирано од: v i v i
Датум на внесување: 01.Март.2006 во 09:05

armani.....klasika............i mosinoto da.....i eden koj vo momentov ne mi teknuva.....

iiii i bos i dune i iiiii      .......jacomo...... .....i toj sto ne mi teknuva.......-------------
tuka nekade....


Постирано од: Dogi
Датум на внесување: 01.Март.2006 во 09:39
Имам добри искуства со Davidoff.

Пробајте го ова: http://vip.rappdigital.fr/coolwater/english/coolwater.aspx-------------
Јас сум мајстор!

http://widget.meebo.com/mm.swf?asMwhdKtFb" rel="nofollow - Кликни овде за комуникација со мене (потоа кликнете во полето 'Edit nickname' и впишете го вашето име)


Постирано од: maja
Датум на внесување: 01.Март.2006 во 10:06

Дали и типот oде во пакет со Davidoff

-------------


Постирано од: Dogi
Датум на внесување: 01.Март.2006 во 10:50
Со него одат многу типови, само треба да ги најдеш! :)))
-------------
Јас сум мајстор!

http://widget.meebo.com/mm.swf?asMwhdKtFb" rel="nofollow - Кликни овде за комуникација со мене (потоа кликнете во полето 'Edit nickname' и впишете го вашето име)


Постирано од: maja
Датум на внесување: 01.Март.2006 во 13:13
Ги најдов Доги нема што, одличен машки парфем

-------------


Постирано од: Vallerija
Датум на внесување: 01.Март.2006 во 14:11
MEN 212KAROLINA HERERA

-------------
Sekogas so Vas


Постирано од: MisIcA
Датум на внесување: 01.Март.2006 во 22:17
Za vistinski maz, prav parfem-FERRARI

-------------
[IMG]http://img228.imageshack.us/img228/6007/donfior24yg.gif" />
Nema sustestvo bez ljubov,nitu vistinska ljubov bez ljubomora, nitu ljubomora bez neverstvo, nitu neverstvo bez pricina


Постирано од: nekojsi
Датум на внесување: 06.Март.2006 во 08:36
ANTONIO BANDERAS MEDITERANO


Постирано од: Чорбаџија
Датум на внесување: 06.Март.2006 во 13:50

Имате слушнато за ПИТРАЛОН??LOL  во некои дамнешни времиња единствен мирис афтершејв в СФРЈ кој можеше да се најди. И ден денес ми остана в сеќавање и изразот... мирисаш ко поп,-------------


Постирано од: монте кристо
Датум на внесување: 06.Март.2006 во 14:28
corbadzi , ne znam samo dali toj bese , imase eden vo kafeno sisence da ne mislis na nego

-------------
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .


Постирано од: Lion
Датум на внесување: 06.Март.2006 во 15:27

 

 " ONE "  Calvin Clain-------------
don't smoke and fly, take a bike and ride


Постирано од: Клементина
Датум на внесување: 06.Март.2006 во 15:40
Originally posted by Lion Lion напиша:

 

 " ONE "  Calvin Clain

 

да да добар е-------------
precious..


Постирано од: MisIcA
Датум на внесување: 20.Април.2006 во 19:10
Maz koj upotrebuva ferrari me opiva pagam na prva

-------------
[IMG]http://img228.imageshack.us/img228/6007/donfior24yg.gif" />
Nema sustestvo bez ljubov,nitu vistinska ljubov bez ljubomora, nitu ljubomora bez neverstvo, nitu neverstvo bez pricina


Постирано од: diplomec
Датум на внесување: 30.Април.2006 во 16:49
davidoff


Постирано од: only_me
Датум на внесување: 30.Април.2006 во 21:01

J Paul Gaultier e nesto fenomenalno, no sekoj parfem ja menuva bojata vo razlicnost od kozata, zatoa koj si ima ubava koza ubavo ke si mirisa:)))

Inaku najnoviot Lacoste e nesto sto momentalno e n°1Постирано од: MisIcA
Датум на внесување: 30.Април.2006 во 21:35
src Lacoste iam oseteno mmmmm

-------------
[IMG]http://img228.imageshack.us/img228/6007/donfior24yg.gif" />
Nema sustestvo bez ljubov,nitu vistinska ljubov bez ljubomora, nitu ljubomora bez neverstvo, nitu neverstvo bez pricina


Постирано од: Dana
Датум на внесување: 30.Април.2006 во 22:10
J Paul Gaultier, mmm, zakon...


Постирано од: Freya
Датум на внесување: 01.Мај.2006 во 01:45
Дип Вудс од Орифлејм

-------------
Во мене се борат две личности,идиот и гение, се плашам да не попушти попаметниот.


Постирано од: NostradamuS
Датум на внесување: 01.Мај.2006 во 21:49
Angel bez konk*rencija e najubaviot nashki parfem


Постирано од: Corporal^^
Датум на внесување: 24.Мај.2006 во 22:50
abe picku mater neka fati za maturata nemase parfem da si kupam a brzav i morav Jazz da kupam a barav Joop

-------------
Its not the size of the warrior in the fight, its the size of the fight in the warrior


Постирано од: Marck
Датум на внесување: 24.Мај.2006 во 23:36
Originally posted by diplomec diplomec напиша:

davidoff
Thumbs Up

-------------


Постирано од: eli1
Датум на внесување: 08.Јуни.2006 во 21:28
Polo Sport - Raulph Lauren


Постирано од: sexyemma
Датум на внесување: 24.Јуни.2006 во 19:55
J Paul Gaultier, mmm, zakon...
drugite se za nikade


Постирано од: SkorpijA
Датум на внесување: 25.Јуни.2006 во 01:55
Aqua di Gio, Aqua di Roma, J Paul.....

-------------


Постирано од: Corporal^^
Датум на внесување: 17.Јули.2006 во 12:33
abe Live Jazz nemate mirisnato da vidite so e parfem...

-------------
Its not the size of the warrior in the fight, its the size of the fight in the warrior


Постирано од: Sekretarka
Датум на внесување: 17.Јули.2006 во 13:06
Luge dali vi teknuva na onoj star dobar parfem DENIM. Jas mislam deka mu nema zamena.


Постирано од: butel2
Датум на внесување: 19.Јули.2006 во 10:39
DEEP WOODS иако е машки многу ми се свиѓа го купив за маж ми, а јас го користам


Постирано од: Dana
Датум на внесување: 20.Јули.2006 во 22:14
Originally posted by Corporal^^ Corporal^^ напиша:

abe Live Jazz nemate mirisnato da vidite so e parfem...
 
Mi zvuci poznato Tongue i ubavo.. Tongue


Постирано од: maja
Датум на внесување: 15.Август.2006 во 20:41
Live Jazz, mene ne mi e poznat ovoj mashki parfen

-------------


Постирано од: Dana
Датум на внесување: 15.Август.2006 во 22:42
Mnogu e dobar maja.. sexy e.

-------------
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />


Постирано од: Jelena
Датум на внесување: 16.Август.2006 во 10:38
Antonio Banderas

-------------


Постирано од: maja
Датум на внесување: 26.Септември.2006 во 12:21


-------------


Постирано од: Delfin
Датум на внесување: 26.Септември.2006 во 12:24
Hugo Boss - Number one


Постирано од: maja
Датум на внесување: 26.Септември.2006 во 12:47
Wow i tekako HUGO BOSS, mu go preporachav na edna mila osoba, zadovolen e go upotrebuva :)

-------------


Постирано од: Delfin
Датум на внесување: 26.Септември.2006 во 12:50
jas go dobiv poklon pred nekoe vreme....iskreno da ti kazam....me voodusevi kolku e suptilen.....ednostavno...parfem so karakter...


Постирано од: blue
Датум на внесување: 26.Септември.2006 во 12:57

sto cena e?Постирано од: Delfin
Датум на внесување: 26.Септември.2006 во 13:04

bidejki e poklon..od stranstvo ne znam...visoka e cenata no...ke prasam..ke ti kazam..Постирано од: maja
Датум на внесување: 26.Септември.2006 во 13:21
Eve vi ceni od parfimerija vo ITALIJA

Hugo boss - Boss no.1 toilette spray ( unboxed ) 34, 50 evra do 38,00 evra

Hugo boss - Hugo toilette spray 100ml 37,50 do 41, 00 evra
-------------


Постирано од: Delfin
Датум на внесување: 26.Септември.2006 во 13:29

jas ne sum siguren ..ama se si mislam deka na kutijata ima cena ...bas ke vidam za da sporedime ceni so vo HolandijaПостирано од: maja
Датум на внесување: 26.Септември.2006 во 13:31
Vazi ke vidime kade e poskapo ili poevtino, vo Italija ili Holandija :)

-------------


Постирано од: blue
Датум на внесување: 26.Септември.2006 во 13:36
fala na angazmanotTongue, stom vie dvajca go falite, dobra preporaka e ...ete na primer za poklon Big%20smile


Постирано од: Dana
Датум на внесување: 26.Септември.2006 во 23:18
Poniski se cenite sto gi napisa maja, kaj nas Boss e okolu 3500 - 4000 den. 50 ml..

-------------
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />


Постирано од: Tattoo Beauty
Датум на внесување: 27.Септември.2006 во 01:39
Originally posted by Delfin Delfin напиша:

Hugo Boss - Number one
 
 
definitivno no 1ClapWink


-------------
http://www.skin-artists.com" rel="nofollow - Skin-Artists.com

http://www.tattoo-passion.org" rel="nofollow - TattooPassion


Постирано од: chuchuliga
Датум на внесување: 27.Септември.2006 во 02:21
Pasha na Cartier


Постирано од: SkorpijA
Датум на внесување: 27.Септември.2006 во 20:40
Aqua Di Gio Thumbs%20Up

-------------


Постирано од: Dana
Датум на внесување: 28.Септември.2006 во 14:58
Yeah, Gio, Gio.. Tongue

-------------
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />


Постирано од: Betty
Датум на внесување: 05.Октомври.2006 во 23:47
deckomi go koristi GUCCI-ENVY i stvarno e mnogu seksipilen vo smisla na zborot ima mnogu zavodliv miris a jas istovremeno go koristam parfemot NAOMI CAMPBELL -NAOMI(cokoladniot) i e stvarno jaka kombinacija ..mmmmHeart

-------------
Vistinskiot prijatel e onoj koj te drzi za raka a ti go dopira srceto


Постирано од: Delfin
Датум на внесување: 24.Октомври.2006 во 09:43
Originally posted by maja maja напиша:

Eve vi ceni od parfimerija vo ITALIJA

Hugo boss - Boss no.1 toilette spray ( unboxed ) 34, 50 evra do 38,00 evra

Hugo boss - Hugo toilette spray 100ml 37,50 do 41, 00 evra


 
рековме да ги споредиме цените во Италија и Холандија...па вака..тука негде се ..
 
Hugo boss - Hugo toilette spray 100ml 37,50 do 41, 00 evra  овој ....е сега...125 мл ...се наоѓа од 35 - 40 еура :)


Постирано од: maja
Датум на внесување: 24.Октомври.2006 во 12:05
Znaci cenite se tuka nekade, zosto Italija e relativno skapa zemja, vo pogled na Germanija kade sto se e poevtino

-------------


Постирано од: Delfin
Датум на внесување: 24.Октомври.2006 во 12:43
Da ,informacijava e presna bas vcera se cuvme.....izgleda tuka se negde cenite vo Italija i Holandija...


Постирано од: maja
Датум на внесување: 20.Ноември.2006 во 20:02


-------------


Постирано од: maja
Датум на внесување: 28.Декември.2006 во 22:16
Boss Soul
Byblos

-------------


Постирано од: carter
Датум на внесување: 25.Јануари.2007 во 00:25
EJJJJJJ PA KOJ NEMOZE DA KAZE UBAV PARFEM SO E SKAP.AJ KAZETE UBAV PARFEM SO E EFTIN.STR8 PLAVIOT E TOP


Постирано од: perinosi
Датум на внесување: 25.Јануари.2007 во 00:28
Bondaz. 200 den.

-------------


Постирано од: BiG_kIsS
Датум на внесување: 25.Јануари.2007 во 15:44
UltraViolet...

-------------
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!


Постирано од: l_dijana
Датум на внесување: 25.Јануари.2007 во 16:08
Originally posted by sexyemma sexyemma напиша:

J Paul Gaultier, mmm, zakon...
drugite se za nikade
 
   ODLICEN IZBOR, NAJDOBAR E Thumbs%20Up


-------------
   DIJANA


Постирано од: Dana
Датум на внесување: 25.Јануари.2007 во 22:38
J Paul Gaultier maskiot e zakon, pagam u trans koga ke go osetam

-------------
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />


Постирано од: MisIca.
Датум на внесување: 29.Јануари.2007 во 22:11
Originally posted by maja maja напиша:

Ja na ovoj pagjam

-------------
Пред да го најдеш ПРИНЦОТ , треба да бакнеш многу ЖАБИ


Постирано од: carter
Датум на внесување: 29.Јануари.2007 во 22:35
ABE TI PAGAJ A KOJA E CENATA??


Постирано од: Dana
Датум на внесување: 29.Јануари.2007 во 23:21
Okolu 3000 den, se site maski parfemi od 50 ml. Plus minus 500 den.

-------------
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />


Постирано од: carter
Датум на внесување: 29.Јануари.2007 во 23:48


Originally posted by MisIca. MisIca. напиша:

Originally posted by maja maja напиша:

Ja na ovoj pagjam

JA PAGAM OD CENATALOLLOL


Постирано од: MisIca.
Датум на внесување: 30.Јануари.2007 во 09:59
Originally posted by carter carter напиша:Originally posted by MisIca. MisIca. напиша:

Originally posted by maja maja напиша:

Ja na ovoj pagjam

JA PAGAM OD CENATALOLLOL
Toa e parfem, ne e deodorant da se spricas kolku sto nemas mera.(mrzam deodoranti)Edno sisence tri meseci, cenata ne e mnogu ako sakas da si poseben ,zs imas na punenje kolku punis tolku plakas, zs da pagas od cenataLOL

-------------
Пред да го најдеш ПРИНЦОТ , треба да бакнеш многу ЖАБИ


Постирано од: Dana
Датум на внесување: 30.Јануари.2007 во 22:36
Abe, kvalitetnite parfemi i po 2 dena ostanuvaat na kozata, samo eden spric e dovolno.

-------------
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />


Постирано од: carter
Датум на внесување: 31.Јануари.2007 во 00:42
Originally posted by Dana Dana напиша:

Abe, kvalitetnite parfemi i po 2 dena ostanuvaat na kozata, samo eden spric e dovolno.

abe toa znam ali 3000 denari?dobro vie moze rabotite i mozete da go kupite a ja samo sportska ako fatamBig%20smile.mislam moze da mirisas ubavo i so poeftino ako imas vkus da si odberes.ja na primer nikad ne izleguvam od doma bez parfem staveno.


Постирано од: natalija
Датум на внесување: 31.Јануари.2007 во 09:14
Blue Jeans - Versace
C.C - One
Посебно чувство кога ќе го осетиш во близина мммEmbarrassedEmbarrassed


-------------


Постирано од: cecka
Датум на внесување: 31.Јануари.2007 во 23:44

crn Bulgari, i BOSS vo sisence kako topka....Постирано од: perinosi
Датум на внесување: 01.Февруари.2007 во 00:04
CRAVE na Calvin Klein skapicok e ama super e.

-------------


Постирано од: perinosi
Датум на внесување: 01.Февруари.2007 во 00:07
Od poevtinite koristam Bluerush i Fullspid od AVON,a od najevdinite BONDAGE extreme.

-------------


Постирано од: MisIcA,
Датум на внесување: 08.Мај.2007 во 16:32
Originally posted by perinosi perinosi напиша:

CRAVE na Calvin Klein skapicok e ama super e.
au kakov e


Постирано од: black-eyes
Датум на внесување: 09.Мај.2007 во 00:29
ako ne e nad 50evra nisto nevredi....Big%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smile

-------------


Постирано од: Droga
Датум на внесување: 09.Мај.2007 во 00:35
Имав Каролина Херера 212...ама отиде за брзо времеCry


Постирано од: black-eyes
Датум на внесување: 09.Мај.2007 во 00:42
se kapese so nego?Tongue

-------------


Постирано од: Droga
Датум на внесување: 09.Мај.2007 во 00:53
Originally posted by black-eyes black-eyes напиша:

se kapese so nego?Tongue
Абе кој влезе кај мене дома машко,женско ритуал му беше да стават од парфемот...


Постирано од: black-eyes
Датум на внесување: 09.Мај.2007 во 00:56
mozebi nekogas vredi...........LOL

-------------


Постирано од: Droga
Датум на внесување: 09.Мај.2007 во 00:59
Originally posted by black-eyes black-eyes напиша:

mozebi nekogas vredi...........LOL
Ете гледаш како знаеш дека вреди...Wink


Постирано од: Tattoo Beauty
Датум на внесување: 09.Мај.2007 во 14:11
Бос и ултра вајлетWinkWink

-------------
http://www.skin-artists.com" rel="nofollow - Skin-Artists.com

http://www.tattoo-passion.org" rel="nofollow - TattooPassion


Постирано од: BiG_kIsS
Датум на внесување: 09.Мај.2007 во 18:59
Boss и Str8 Tongue Ги обожавам 

-------------
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!


Постирано од: sweet esc.
Датум на внесување: 10.Мај.2007 во 10:19
Calvin Klein...Boss....Thumbs%20UpEmbarrassed


Постирано од: MisIcA,
Датум на внесување: 10.Мај.2007 во 11:54
"padnav" na Calvin Klein toj go upotrebuva maz mi, ah me opi


Постирано од: sandrica
Датум на внесување: 10.Мај.2007 во 14:54
STR8 i Eclat...ufffffffffffObozavam maski parfemi.

-------------
Just love


Постирано од: MisIcA,
Датум на внесување: 10.Мај.2007 во 19:52
obozavam ureden maz i uvek so parfem mmmm


Постирано од: tuturutka
Датум на внесување: 14.Мај.2007 во 20:38
YDV . . . Najdobar za mene . . . Wink

-------------
STRUGA


Постирано од: gocefbn
Датум на внесување: 14.Мај.2007 во 23:08
"k . a . o . s"


-------------
Make love and respect your professionПостирано од: canser
Датум на внесување: 19.Мај.2007 во 14:53
za mene vo leto go koristam frey a sekojdnevno koristam malizija
CoolИспечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk