Испечати | Затвори го прозорот

СЛИКИ!!!

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Технологија
Име на форумот: Автомобили и моторцикли
Опис на форумот: Модели, карактеристики, новости, олдтајмери
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=2246
Датум на принтање: 26.Јануари.2021 во 12:56
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: СЛИКИ!!!
Постирано од: LouWeed
Наслов: СЛИКИ!!!
Датум на внесување: 24.Ноември.2005 во 16:18
ставете ни по некоја слика на вашиот дримкар........

-------------
http://www.myspace.com/louweed666 - NICE BOYs DONT PLAY ROCK&ROLLКоментари:
Постирано од: maja
Датум на внесување: 01.Декември.2005 во 08:55


-------------


Постирано од: Zoki_S
Датум на внесување: 03.Декември.2005 во 08:28
aj dobro utrooooo
eve edna od mene


-------------

Come on and be my little good luck charm -Постирано од: Maro
Датум на внесување: 04.Декември.2005 во 01:16

Mojot son......-------------


Постирано од: Maro
Датум на внесување: 04.Декември.2005 во 01:17

Ајде доста е сањање, ако југо југо кој ти го давада се рзбудиме со мојата реланост-------------


Постирано од: Синдарела
Датум на внесување: 04.Декември.2005 во 02:05
Во право си Маро добро е да се вратиме во реалноста и да се возиме по наш стандарт!!!

-------------
http://www.fantasytrend.blogspot.com - TRENDY


Постирано од: maja
Датум на внесување: 04.Декември.2005 во 02:32
Да,да се вратиме во стварноста ,но темата е дримкар, па не е лошо да сонуваме уште малку,нели?

-------------


Постирано од: Ghost
Датум на внесување: 04.Декември.2005 во 17:32
дефинитивно темата е дрим кар и не мислам дека маро би ја сакал баш онаа кола горе како негов дрим кар??????????

-------------
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          


Постирано од: Zoki_S
Датум на внесување: 19.Декември.2005 во 12:09


ај сега
има ли поеколошко нешто од ова

-------------

Come on and be my little good luck charm -Постирано од: natalija
Датум на внесување: 20.Декември.2005 во 16:11
Originally posted by Zoki_S Zoki_S напиша:

aj dobro utrooooo
eve edna od mene


Зокииииииииииииииииииии те убиввввввввввввввв со ова коливе ме умре....

-------------


Постирано од: Синдарела
Датум на внесување: 21.Декември.2005 во 00:58
ова беше првата моја љубов!

-------------
http://www.fantasytrend.blogspot.com - TRENDY


Постирано од: Zoki_S
Датум на внесување: 29.Декември.2005 во 14:18
Еве ја мојата љубоввввввввввввв-------------

Come on and be my little good luck charm -Постирано од: natalija
Датум на внесување: 29.Декември.2005 во 14:22
Абе супер ти е љубовта ..ама нели Жолта бе Зоки

-------------


Постирано од: Zoki_S
Датум на внесување: 29.Декември.2005 во 14:22
а ова е БМВ на ЛОУ
а та пред него ми е другарка од средно........


-------------

Come on and be my little good luck charm -Постирано од: natalija
Датум на внесување: 29.Декември.2005 во 14:25
Таман му ја погоди и колата и девојката на ЛОУ

-------------


Постирано од: Zoki_S
Датум на внесување: 29.Декември.2005 во 14:26
Еве слика за ДЛАБОКО размислување

ммммммммммммммммм-------------

Come on and be my little good luck charm -Постирано од: Zoki_S
Датум на внесување: 29.Декември.2005 во 14:28
Originally posted by natalija natalija напиша:

Таман му ја погоди и колата и девојката на ЛОУЕ ја ли
Вие што се тупите пред нова година со некој безвезе муабети
ај да видиме кој со што ке се возииииии

-------------

Come on and be my little good luck charm -Постирано од: natalija
Датум на внесување: 29.Декември.2005 во 14:34
Зоки ја немам кола

-------------


Постирано од: Zoki_S
Датум на внесување: 29.Декември.2005 во 14:44
Сеа ке ти најде бато


-------------

Come on and be my little good luck charm -Постирано од: Zoki_S
Датум на внесување: 29.Декември.2005 во 14:50
Еве те чека на паркинг


-------------

Come on and be my little good luck charm -Постирано од: Zoki_S
Датум на внесување: 29.Декември.2005 во 15:13
а сака ли некој друг
кај сте бе луѓе

-------------

Come on and be my little good luck charm -Постирано од: Zoki_S
Датум на внесување: 29.Декември.2005 во 15:21
Колку добри бандашиииииииии-------------

Come on and be my little good luck charm -Постирано од: maja
Датум на внесување: 29.Декември.2005 во 15:45
Ови е се позгодни бандаши, секојневни..... да не му ја мислиш многу

-------------


Постирано од: Zoki_S
Датум на внесување: 29.Декември.2005 во 15:47
класика си е класика

мустанг си е мустанг-------------

Come on and be my little good luck charm -Постирано од: maja
Датум на внесување: 29.Декември.2005 во 15:50
За овој избор малку треба дилема

-------------


Постирано од: maja
Датум на внесување: 29.Декември.2005 во 15:52
За оние кои обожаваат црни бандаши

-------------


Постирано од: Zoki_S
Датум на внесување: 29.Декември.2005 во 15:54
КОЛИ????????


-------------

Come on and be my little good luck charm -Постирано од: maja
Датум на внесување: 29.Декември.2005 во 15:55
Иако сега сме зима, но ке ја пробудиме пролетта

-------------


Постирано од: Zoki_S
Датум на внесување: 29.Декември.2005 во 15:57
Еве пак класика
Маја јас сум ти многу класичен тип
у некој поглед
хахаааааа-------------

Come on and be my little good luck charm -Постирано од: maja
Датум на внесување: 29.Декември.2005 во 15:58
Зоки , а зашто не ти верувам на ова за класиката

-------------


Постирано од: batt's
Датум на внесување: 29.Декември.2005 во 16:01
auuuuuuuuu, abe kako gi najdovte bandashive
sekoja cest

-------------


Постирано од: maja
Датум на внесување: 29.Декември.2005 во 16:03
Зоки ги најде, јас само презедов линк за БАНДАШИ

Од мене сега за сега толку.ЧАО до покасно

-------------


Постирано од: Zoki_S
Датум на внесување: 29.Декември.2005 во 16:05
дека си бе батсссссс
ај да видиме шо коли се возат по мало
а?

-------------

Come on and be my little good luck charm -Постирано од: batt's
Датум на внесување: 29.Декември.2005 во 16:06
abe si znaesh ti koja e najubava

-------------


Постирано од: Zoki_S
Датум на внесување: 29.Декември.2005 во 16:08
еве па мустанг и пак една школска моја


-------------

Come on and be my little good luck charm -Постирано од: batt's
Датум на внесување: 29.Декември.2005 во 16:15
auuuuuuuu, malava ama ima dobri patiki..pa..pa..pa...

-------------


Постирано од: Zoki_S
Датум на внесување: 29.Декември.2005 во 16:18
абе глеј ги халогенките
а еве ти ја школската моја пак-------------

Come on and be my little good luck charm -Постирано од: Zoki_S
Датум на внесување: 29.Декември.2005 во 16:27
Поштујем класика
али поштујем и жутоооооо


-------------

Come on and be my little good luck charm -Постирано од: batt's
Датум на внесување: 29.Декември.2005 во 16:33
auuuuuu, odma da se trgnee crnkata.......

ke ja izvitka haubata.......


aaaaaa, ke treba ja da stapam vo akcija

-------------


Постирано од: Zoki_S
Датум на внесување: 29.Декември.2005 во 16:34
е ајде
да те видам бе машко
ја плавата ке ја држам а ти удри по црната


-------------

Come on and be my little good luck charm -Постирано од: Zoki_S
Датум на внесување: 30.Декември.2005 во 08:51
ajde
дооооооообро утро
да се растегнеме малку после спиење


-------------

Come on and be my little good luck charm -Постирано од: natalija
Датум на внесување: 30.Декември.2005 во 08:55
Добро утро
Зокицеееее не туку ја тегни многу греота е
Иначе фала бејб за колата вчера ја шинав возејки по град

-------------


Постирано од: ana marija
Датум на внесување: 30.Декември.2005 во 08:57
zoki obleci ja zenskava oti ke nastine da znaesh


Постирано од: Zoki_S
Датум на внесување: 30.Декември.2005 во 09:00
ма ја грее љубовта кон мене
дури и жешка е

инаку

ДОБРО УТРОООООООО
ке ве удавам со коли денес

-------------

Come on and be my little good luck charm -Постирано од: natalija
Датум на внесување: 30.Декември.2005 во 09:08
Дави дави слободно Зоки
дај ваму и за мене една посебна таа вчера ја предував

-------------


Постирано од: Zoki_S
Датум на внесување: 30.Декември.2005 во 09:09
еве ме сликале сабајле како тргнувам на работа
ах тие папараци......


-------------

Come on and be my little good luck charm -Постирано од: natalija
Датум на внесување: 30.Декември.2005 во 09:14
абе не се секирај не им успеал негативот
Чути никој не виде

-------------


Постирано од: Zoki_S
Датум на внесување: 30.Декември.2005 во 11:07
Ajde
еве ме пакккккккккккк-------------

Come on and be my little good luck charm -Постирано од: natalija
Датум на внесување: 30.Декември.2005 во 11:22
Зокиии ајде за мене мило еден батка со некоја количка ...
дадиве на те*е ти ги давам

-------------


Постирано од: Zoki_S
Датум на внесување: 30.Декември.2005 во 12:18
ај пак да пробам


изглеа не бива

-------------

Come on and be my little good luck charm -Постирано од: natalija
Датум на внесување: 30.Декември.2005 во 12:19
ц ц ц ц ц Зоки..нема бато за дада


-------------


Постирано од: Zoki_S
Датум на внесување: 30.Декември.2005 во 12:22
ај вака сега
комбинација на црно и црвено
мммммммммммммм


-------------

Come on and be my little good luck charm -Постирано од: Zoki_S
Датум на внесување: 30.Декември.2005 во 12:29
или црвено и бело
ааааааааааааа


-------------

Come on and be my little good luck charm -Постирано од: Zoki_S
Датум на внесување: 30.Декември.2005 во 12:33
ај сега нешто олдтајмерски-------------

Come on and be my little good luck charm -Постирано од: Zoki_S
Датум на внесување: 30.Декември.2005 во 12:46
еве едно срце од количкаааа-------------

Come on and be my little good luck charm -Постирано од: engie
Датум на внесување: 30.Декември.2005 во 12:57

http://thx2.net/hot-chicks-fast-cars/images/00Ferrari550-6_jpg.jpg">

Ova od napredПостирано од: Zoki_S
Датум на внесување: 30.Декември.2005 во 12:58
auuuu
sekoja cest
Engie
aj sega jas nesto za tebe da najdam

-------------

Come on and be my little good luck charm -Постирано од: engie
Датум на внесување: 30.Декември.2005 во 13:03

http://thx2.net/hot-chicks-fast-cars/images/94Viper-9_jpg.jpg">

jas mislam deka crveno i plavo mnogu si idgovaraatПостирано од: Zoki_S
Датум на внесување: 30.Декември.2005 во 13:05
Eve bidejki sum dzentlmen i kavaler
za damata neka si odbere sto saka


-------------

Come on and be my little good luck charm -Постирано од: engie
Датум на внесување: 30.Декември.2005 во 13:08

A sto vikas za motorov.Znam deka ne e kola ama mi bese interesna slikata pa resiv da ja podelam so site vasПостирано од: engie
Датум на внесување: 30.Декември.2005 во 13:10

Sto uste nema da izmislat.Постирано од: engie
Датум на внесување: 30.Декември.2005 во 13:12

eve nesto zoltoПостирано од: Zoki_S
Датум на внесување: 30.Декември.2005 во 13:13
Ama e skap benzinovvvvv-------------

Come on and be my little good luck charm -Постирано од: engie
Датум на внесување: 30.Декември.2005 во 13:13

Zamisli i vakvo nesto mozes da najdes vo necija garaza.Постирано од: engie
Датум на внесување: 30.Декември.2005 во 13:17

Sto mislis za ova zokiПостирано од: Zoki_S
Датум на внесување: 30.Декември.2005 во 13:17
ajde malku so oldtajmeri-------------

Come on and be my little good luck charm -Постирано од: Zoki_S
Датум на внесување: 30.Декември.2005 во 13:19
Originally posted by engie engie напиша:


Sto mislis za ova zoki

e vakvo u graza sakam

-------------

Come on and be my little good luck charm -Постирано од: engie
Датум на внесување: 30.Декември.2005 во 13:22

Cim sme kaj mimatoto eve nesto od 50'sПостирано од: LouWeed
Датум на внесување: 30.Декември.2005 во 13:56
bravo....i uste sea nekoj mercedes od toa vreme........

-------------
http://www.myspace.com/louweed666 - NICE BOYs DONT PLAY ROCK&ROLL


Постирано од: engie
Датум на внесување: 30.Декември.2005 во 14:35

eve i za tebe Lou-ovie modeli se od 1951-55

neznam zosto slikive ne sakaat da se pokazat ke probam pak podocna.Постирано од: engie
Датум на внесување: 30.Декември.2005 во 14:47


Постирано од: Zoki_S
Датум на внесување: 30.Декември.2005 во 15:27
eve едно
старо Мини морисче


-------------

Come on and be my little good luck charm -Постирано од: Zoki_S
Датум на внесување: 30.Декември.2005 во 15:29
или вакво нешто

ХАРАШО


-------------

Come on and be my little good luck charm -Постирано од: Zoki_S
Датум на внесување: 30.Декември.2005 во 15:33
или еден Москвич-------------

Come on and be my little good luck charm -Постирано од: Zoki_S
Датум на внесување: 30.Декември.2005 во 15:36
Еве едно старо ауди


-------------

Come on and be my little good luck charm -Постирано од: Zoki_S
Датум на внесување: 30.Декември.2005 во 15:58
Ај со опел да видиме


-------------

Come on and be my little good luck charm -Постирано од: engie
Датум на внесување: 30.Декември.2005 во 16:04

red 55

Red 55 ChevroletПостирано од: engie
Датум на внесување: 30.Декември.2005 во 16:07

Picture of 1950 Ford

a ova e ford od 50'sПостирано од: engie
Датум на внесување: 30.Декември.2005 во 16:09

mislam deka bese dosta za denes ,da ostavime nesto i za utre.

golem pozdrav od mene i cao do site.Постирано од: engie
Датум на внесување: 31.Декември.2005 во 13:55
http://www.collegehumor.com/pictures/5693/">Click for Next Picture!


Постирано од: engie
Датум на внесување: 31.Декември.2005 во 14:00
http://www.collegehumor.com/pictures/13278/">Click for Next Picture!


Постирано од: Zoki_S
Датум на внесување: 05.Јануари.2006 во 08:55
Ajde
годинава да ни почне со убаиниииии


-------------

Come on and be my little good luck charm -Постирано од: Zoki_S
Датум на внесување: 05.Јануари.2006 во 09:07
Ради колата ми е ставена сликава


-------------

Come on and be my little good luck charm -Постирано од: Zoki_S
Датум на внесување: 05.Јануари.2006 во 09:10
ферари си е ферари

-------------

Come on and be my little good luck charm -Постирано од: engie
Датум на внесување: 05.Јануари.2006 во 16:45

Originally posted by Zoki_S Zoki_S напиша:

Ðàäè êîëàòà ìè å ñòàâåíà ñëèêàâà

A da toa bas bese ocigledno.Постирано од: elena
Датум на внесување: 14.Јануари.2006 во 22:22
Moj son-------------

...se ona sto ne e zapisano, kako nikogas da ne postoelo...


Постирано од: Zoki_S
Датум на внесување: 23.Јануари.2006 во 14:30
Originally posted by elena elena напиша:

<span style="color: rgb(153, 0, 0);">Moj son

</span>ммммммммм
ајде да сонуваме заедно

почитувам девојки со префинет вкус за автомобили

-------------

Come on and be my little good luck charm -Постирано од: Zoki_S
Датум на внесување: 24.Јануари.2006 во 15:28
Мислам дека се премногу нашминкани
тоа ти е исто како со жените
важно е што има внатре а од надвор сликата може и да излаже

-------------

Come on and be my little good luck charm -Постирано од: veni vidi vici
Датум на внесување: 24.Јануари.2006 во 16:01
FERRARI AUREA go obozavam
 
 
 


Постирано од: NRGMKD
Датум на внесување: 30.Јануари.2006 во 03:17

Sexy lady and car, from 2 fast 2 furious, fast and the furious - Fast Cool Cars - pretty lady

А јас ова го обожавам!!!-------------
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.


Постирано од: NRGMKD
Датум на внесување: 30.Јануари.2006 во 03:18

Girls and cars, from 2 fast 2 furious - Fast Cool Cars - Sexy lady

 

Ова бившата моја сакаше да се слика со мојата кола!!! И било мерак!!!-------------
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.


Постирано од: NRGMKD
Датум на внесување: 30.Јануари.2006 во 03:34

www.123autos.de

Ех да си имав едно вакво!!!!-------------
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.


Постирано од: maja
Датум на внесување: 08.Февруари.2006 во 22:21


Мене ми е сон, но на комшијата до мене не му е.Секое сабајле го гледам,еј...сон мој, а типот што го вози има 60 год.Вели кога ке заработам и на негова возраст ке го имам, е а на младост сега

-------------


Постирано од: NRGMKD
Датум на внесување: 10.Февруари.2006 во 17:41

Jas sakam oldatajmeri da se razbereme!!!-------------
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.


Постирано од: NRGMKD
Датум на внесување: 10.Февруари.2006 во 17:42

 

Ne e sedno kakva boja e kolata a?!!?!?!?-------------
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.


Постирано од: ice_dmx
Датум на внесување: 05.Март.2006 во 04:47


-------------
dudenz


Постирано од: maja
Датум на внесување: 05.Март.2006 во 11:26


-------------


Постирано од: natalija
Датум на внесување: 06.Март.2006 во 15:19


Ете го....како ќе го наџиџам ммммммммммммммммммммммммммммм

-------------


Постирано од: natalija
Датум на внесување: 06.Март.2006 во 15:22


-------------


Постирано од: natalija
Датум на внесување: 06.Март.2006 во 15:23


-------------Испечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk