Испечати | Затвори го прозорот

Аксесоари - модни додатоци и детали

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Стил на живот
Име на форумот: Мода и убавина
Опис на форумот: Креатори, козметика, фризура, целулит, трендови...
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=2234
Датум на принтање: 16.Февруари.2019 во 19:00
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Аксесоари - модни додатоци и детали
Постирано од: Синдарела
Наслов: Аксесоари - модни додатоци и детали
Датум на внесување: 24.Ноември.2005 во 10:07

Мислите ли дека од некој од овие наведениве ви одговара или вас ви лежи некој друг додаток?Ш ТО МИСЛИТЕ ДЕКА СЕ КРИЕ ЗАД ОНОЈ КОЈ ОБОЖАВА ОДРЕДЕНИ ДОДАТОЦИ И НОН-СТОП ГИ НОСИ?

А шминката мислите ли дека е обавезен додаток или сте привртзаници за природниот изглед?
Коментари:
Постирано од: maja
Датум на внесување: 24.Ноември.2005 во 10:16
Бижутерија, марама ,ташна и нешто без кое не можам е КАИШ.Капи редовно,се носам од ова баш се.

-------------


Постирано од: Синдарела
Датум на внесување: 24.Ноември.2005 во 10:37

Обожавам кога ќе видам жена со шешир..Тоа ми е толку женствено толку привлечно како магнет за моите очи...Тоа е жена со стил за мене бидејќи шеширот не се носи на се за разлика од моменталниот тренд на носење на капа во стил на џеј ло или други пеачки од поп сцената

Таква жена е Исидора од србија води емисија во недела навечер на БКПостирано од: Синдарела
Датум на внесување: 24.Ноември.2005 во 12:52

Во моментов освен калиопи не ми текнува некоја што си држи ете така до некои свои додатоци кои ја обележуваат само неа дури и црната и црвената боја станаа нејзини обележјаПостирано од: Barbika
Датум на внесување: 24.Ноември.2005 во 12:53
Ги обожавам марамите(колекционер сум на истите),ја сакам и бижутеријата и драгите камчиња (исто и од нив имам голема колекција).Сепак не сум роб на постојано носење на истите,зависно од стилот во кој сум облечена и зависно од расположението на некој од сите погоре спомнати додатоци им давам предност.
Особите кои постојано ги носат наметнуваат да ги распознаваме по истите .Тоа воопшто не е негативно доколку е вкусно и во склад со стилот!
 
 


-------------


Постирано од: Синдарела
Датум на внесување: 24.Ноември.2005 во 12:55
http://www.wishlist.com.au/Product/ProductDetail.asp?SKUID=113622&CHID=3065&PCHID=3054">Superman Satin Boxers Ова е еден од машките модни додатоци


Постирано од: Barbika
Датум на внесување: 24.Ноември.2005 во 12:58
Што ли е супер на сликава?  
Супер боксерици со супер сликичка!
 
 


-------------


Постирано од: Синдарела
Датум на внесување: 24.Ноември.2005 во 13:01
Originally posted by Barbika Barbika напиша:

Øòî ëè å ñóïåð íà ñëèêàâà?  
Ñóïåð áîêñåðèöè ñî ñóïåð ñëèêè÷êà!
 
 

ова е моден додаток за машкото СУПЕР ЕГОПостирано од: Boogie
Датум на внесување: 24.Ноември.2005 во 13:37
ДОБРО Е ДА СЕ ВИДИ ДЕКА НА ВАКВИ МЕСТА СЕ ОДВОЈУВА МЕСТО И ЗА НАС МАШКИТЕ  Е ТОА ДОКАЖУВА КОЛКУ НЕ САКАТЕ И НЕМОЖЕТЕ БЕЗ НАС

-------------
http://www.TattooArtists.org/boogie" rel="nofollow - Борбата продолжува,поробениот за слобода а слободниот за совршенство


Постирано од: Синдарела
Датум на внесување: 24.Ноември.2005 во 18:50
буги еве зошто ние жените ги сакаме мажите и зошто не можеме без нив javascript zoom'http://static.zoovy.com/img/greatlookz/-/fishnetmensboxershorts'">fishnetmensboxershorts  


Постирано од: joki
Датум на внесување: 04.Декември.2005 во 13:14
obozavam racno izraboten nakit, ama sepak glasav za bizuterija, i ubavki tasnicinja, pleteni vakvi takvi, ama...ubetki i umiram, neznam kolku imam kupeni i kolku sama si gi imam napraeno, ne se niso posebno, ama za mene se posebni

-------------
Точачиња.


Постирано од: vatrena
Датум на внесување: 05.Декември.2005 во 09:40
бижутерија...ташна...марама..

-------------


Постирано од: Синдарела
Датум на внесување: 05.Декември.2005 во 17:40
СЕГА Е ХИТ ДА СЕ НОСИ БИЖУТЕРИЈА И МНОГУ СИ ЈА ПРАВАТ САМИ

-------------
http://www.fantasytrend.blogspot.com - TRENDY


Постирано од: Синдарела
Датум на внесување: 12.Декември.2005 во 22:41
fashion accessories metals decorates wristОВИЕ РАБОТИ ГЛЕДАМ ДОСТА ГИ НОСАТ И МАШКИ И ЖЕНСКИ...БАШ СЕ ИН!

-------------
http://www.fantasytrend.blogspot.com - TRENDY


Постирано од: ugro
Датум на внесување: 12.Декември.2005 во 22:42
taka e?


Постирано од: Merlinka
Датум на внесување: 13.Декември.2005 во 13:15
па сакам да носам бижутерија но сум алергична и морам да бирам друг накит кој е или сребрен или златен ,пластика,камења итнн
инаку ги обожавам сите модни додотоци

-------------
mErLiNka & KeNeDi


Постирано од: Синдарела
Датум на внесување: 13.Декември.2005 во 16:22

Originally posted by Merlinka Merlinka напиша:

ïà ñàêàì äà íîñàì áèæóòåðè¼à íî ñóì àëåðãè÷íà è ìîðàì äà áèðàì äðóã íàêèò êî¼ å èëè ñðåáðåí èëè çëàòåí ,ïëàñòèêà,ê 4;ìåœà èòíí
èíàêó ãè îáîæàâàì ñèòå ìîäíè äîäîòîöè

ти можеш да носиш титаниумски накит и украси како што се пирсовите,такви прстени и слично...обично поквалитетниот накит и го прават од титаниум и затоа се разлиува во цената со оној од турција....-------------
http://www.fantasytrend.blogspot.com - TRENDY


Постирано од: монте кристо
Датум на внесување: 29.Декември.2005 во 11:28
nosam ponekogas kozen  brejser i jas

-------------
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .


Постирано од: natalija
Датум на внесување: 29.Декември.2005 во 11:37
Марами обожавам така да ги имам во сите можни бои. По ташни сум луда и по чевли
Иначе бижутерија воопшто не користам ми пречи на кожата обожавам Филигрански рачно изработени работи и многу се застапени кај мене.
А и по каишите сум богами

-------------


Постирано од: монте кристо
Датум на внесување: 29.Декември.2005 во 11:46
a be nate ima nesto so ne sakas

-------------
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .


Постирано од: natalija
Датум на внесување: 29.Декември.2005 во 11:54
Има Хеки не набројав многу
Не сакам злато бејб и остале ствари

-------------


Постирано од: монте кристо
Датум на внесување: 29.Декември.2005 во 12:00
iii pa jas za zlato izgoren sum

-------------
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .


Постирано од: natalija
Датум на внесување: 29.Декември.2005 во 12:01
Originally posted by hektor hektor напиша:

iii pa jas za zlato izgoren sum

Знам и добро ти стои не мењај стил

-------------


Постирано од: maja
Датум на внесување: 29.Декември.2005 во 12:12
Originally posted by maja maja напиша:

Бижутерија, марама ,ташна и нешто без кое не можам е КАИШ.Капи редовно,се носам од ова баш се.
-------------


Постирано од: natalija
Датум на внесување: 29.Декември.2005 во 12:16
уф уф уф...
Ќе ме разболиш сега
ќе се дадам сега на шопинг
Ми се допага ташничката втора жолтата со цветчиња

-------------


Постирано од: natalija
Датум на внесување: 29.Декември.2005 во 12:24
Е ако де

-------------


Постирано од: maja
Датум на внесување: 29.Декември.2005 во 12:29


Без овие не можам :)

-------------


Постирано од: maja
Датум на внесување: 29.Декември.2005 во 12:31
Нате стависе малку во трошок, а знам дека уживаш во купување на модни додатоци како и сите девојки:))

-------------


Постирано од: natalija
Датум на внесување: 29.Декември.2005 во 12:38
Ах мила јас сум нон стоп во трошок за се што ми се допаѓа

-------------


Постирано од: maja
Датум на внесување: 29.Декември.2005 во 12:44
Знам, секогаш претеруваме со ова и после мелку време не ни се допаѓа ова и морало ново.Женска болест би рекла

-------------


Постирано од: natalija
Датум на внесување: 29.Декември.2005 во 12:50
Баш лоша Болест и на крај застануваш пред Плакарот кој крцка од се и свашта и викаш
ПА ЈАС НЕМАМ ШТО ДА ОБЛЕЧАМ


-------------


Постирано од: maja
Датум на внесување: 29.Декември.2005 во 12:53
Секогаш е така Нате

-------------


Постирано од: natalija
Датум на внесување: 29.Декември.2005 во 12:58
да да да и на крај кога ќе стигне помош како немаш види ова она..не ти баш иде во глава мислите ти се на куклата со гардероба која е помината низ продавниците..
мајка ми вика ок не џабе кажале колку повеќе имаш само се кука

-------------


Постирано од: vatrena
Датум на внесување: 30.Декември.2005 во 20:55
модни додатоци за секоја девојка...жена

-------------


Постирано од: angelce
Датум на внесување: 30.Декември.2005 во 21:17

ne mozam bez tasna i kaisi ,a bizuterija i drug nakit ne obozavam.-------------
was ist los?


Постирано од: Sister
Датум на внесување: 01.Јануари.2006 во 19:28
se obozavam!i mi se svigaat izlozenite raboti i na vatrena i na maja


Постирано од: rebeka
Датум на внесување: 02.Јануари.2006 во 12:25
KOLANITE KAKO MODNI DOTATOCI SE NOSEA OVAJA GODINA.MARAMITE SEGA SALOVITE, MALITE CANTI I BIZUTERIJA.JA STAVAM DODATOCI NO NE CESTO.

-------------

mnjkl


Постирано од: **MaRiJa**
Датум на внесување: 28.Јануари.2006 во 15:23
Секоја жена би требало да изгледа Вака!!::


Постирано од: **MaRiJa**
Датум на внесување: 28.Јануари.2006 во 16:03

ili pak vaka


Постирано од: oblachinja
Датум на внесување: 22.Јуни.2006 во 23:04
мислиш со фотошоп или без негоLOL

-------------


Постирано од: sexyemma
Датум на внесување: 24.Јуни.2006 во 10:09
 mi se svigaat izlozenite raboti i na vatrena i na maja . Super se


Постирано од: maja
Датум на внесување: 17.Август.2006 во 16:31


-------------


Постирано од: maja
Датум на внесување: 17.Август.2006 во 16:34


-------------


Постирано од: maja
Датум на внесување: 17.Август.2006 во 16:35


-------------


Постирано од: maja
Датум на внесување: 22.Август.2006 во 17:24-------------


Постирано од: maja
Датум на внесување: 22.Август.2006 во 17:43


-------------


Постирано од: maja
Датум на внесување: 22.Август.2006 во 17:44


-------------


Постирано од: maja
Датум на внесување: 22.Август.2006 во 17:49


-------------


Постирано од: maja
Датум на внесување: 22.Август.2006 во 17:51


-------------


Постирано од: maja
Датум на внесување: 22.Август.2006 во 18:06


-------------


Постирано од: elena
Датум на внесување: 23.Август.2006 во 17:05
mi se svigaat asesorive

-------------

...se ona sto ne e zapisano, kako nikogas da ne postoelo...


Постирано од: maja
Датум на внесување: 23.Август.2006 во 21:17


-------------


Постирано од: maja
Датум на внесување: 23.Август.2006 во 21:28


-------------


Постирано од: Mindy
Датум на внесување: 26.Август.2006 во 23:46
Shal

-------------


Постирано од: sexyemma
Датум на внесување: 03.Септември.2006 во 19:04
Od se po nesto. najmnogu imam marami, sesiri i tasni

-------------
Don't drink and drive, just walk and fly


Постирано од: maja
Датум на внесување: 28.Септември.2006 во 12:49


-------------


Постирано од: maja
Датум на внесување: 28.Септември.2006 во 12:50


-------------


Постирано од: maja
Датум на внесување: 28.Септември.2006 во 12:51


-------------


Постирано од: maja
Датум на внесување: 28.Септември.2006 во 12:55


-------------


Постирано од: plamenko
Датум на внесување: 28.Септември.2006 во 13:17
eh toa e problemot so zenite ne moze bez detalj toa e toa detaljot e mnogu vaze kolku pomal tolku po vazen:) mazot samo kaisot da mu stoi da ne mu pagaat:)


Постирано од: sexyemma
Датум на внесување: 28.Септември.2006 во 13:49
http://s66.photobucket.com/albums/h276/jellycat156/?action=view&current=BAG.jpg">th_BAG.jpg

-------------
Don't drink and drive, just walk and fly


Постирано од: sexyemma
Датум на внесување: 28.Септември.2006 во 13:50
Originally posted by plamenko plamenko напиша:

eh toa e problemot so zenite ne moze bez detalj toa e toa detaljot e mnogu vaze kolku pomal tolku po vazen:) mazot samo kaisot da mu stoi da ne mu pagaat:)
 
sto si tolkav kriticar sto sakame toa ke nosime


-------------
Don't drink and drive, just walk and fly


Постирано од: sexyemma
Датум на внесување: 28.Септември.2006 во 13:53
http://s28.photobucket.com/albums/c205/RpMyJnsNotMyHart/?action=view&current=Bags.jpg">th_Bags.jpg

-------------
Don't drink and drive, just walk and fly


Постирано од: sexyemma
Датум на внесување: 28.Септември.2006 во 13:54
http://s45.photobucket.com/albums/f77/naslover89/?action=view&current=Murakami-Vuitton-handbag-2003.jpg">th_Murakami-Vuitton-handbag-2003.jpg

-------------
Don't drink and drive, just walk and fly


Постирано од: sexyemma
Датум на внесување: 28.Септември.2006 во 14:02
http://s47.photobucket.com/albums/f195/Megmurph412/?action=view&current=colorfulearrings.jpg">th_colorfulearrings.jpg
 
http://s44.photobucket.com/albums/f14/bdubz86/?action=view&current=earings.jpg">th_earings.jpg
 
http://s47.photobucket.com/albums/f186/akajollyrancha69/?action=view&current=earings.jpg">th_earings.jpg


-------------
Don't drink and drive, just walk and fly


Постирано од: sexyemma
Датум на внесување: 28.Септември.2006 во 14:03
http://s41.photobucket.com/albums/e268/majour22/?action=view&current=earings.jpg">th_earings.jpg


-------------
Don't drink and drive, just walk and fly


Постирано од: sexyemma
Датум на внесување: 28.Септември.2006 во 14:04
http://s44.photobucket.com/albums/f42/swede8/?action=view&current=rose.gif">th_rose.gif

-------------
Don't drink and drive, just walk and fly


Постирано од: KaLiNa
Датум на внесување: 07.Октомври.2006 во 03:18
jas sum manijak za bizuterija.....


Постирано од: MisIca*
Датум на внесување: 07.Октомври.2006 во 21:00


-------------
[IMG]http://img60.imageshack.us/img60/598/donfior24ygco7.gif" />Nema sustestvo bez ljubov,nitu vistinska ljubov bez ljubomora, nitu ljubomora bez neverstvo, nitu neverstvo bez pricina


Постирано од: maja
Датум на внесување: 24.Октомври.2006 во 18:33
Nesto licno moe :)

-------------


Постирано од: Синдарела
Датум на внесување: 29.Октомври.2006 во 17:14
УБАВО ИЗГЛЕДА ИАКО Е МАТНО...НЕ ЌЕ Е ЛОШО ДА ПРАТИШ ПОВТОРНО ПОДОБРА СЛИКА!

-------------
http://www.fantasytrend.blogspot.com - TRENDY


Постирано од: Синдарела
Датум на внесување: 29.Октомври.2006 во 17:15
Originally posted by MisIca* MisIca* напиша:


ЛЕЛЕ КОЛКУ СЕ ИНТЕРЕСНИ ОВИЕ ТАШНИЧКИ!


-------------
http://www.fantasytrend.blogspot.com - TRENDY


Постирано од: Синдарела
Датум на внесување: 29.Октомври.2006 во 17:33
-------------
http://www.fantasytrend.blogspot.com - TRENDY


Постирано од: Boogie
Датум на внесување: 29.Октомври.2006 во 17:44
Знаете ли дека за некои луѓе модни додатоци се и тетоважите?

-------------
http://www.TattooArtists.org/boogie" rel="nofollow - Борбата продолжува,поробениот за слобода а слободниот за совршенство


Постирано од: Boogie
Датум на внесување: 29.Октомври.2006 во 17:46
А да не заборавиме и ПИРСОВИТЕ дека последно време спаѓаат во модните додатоци...се разбира за дел од нашите македонци а задругиот веќе станале опсесија!LOL

-------------
http://www.TattooArtists.org/boogie" rel="nofollow - Борбата продолжува,поробениот за слобода а слободниот за совршенство


Постирано од: cecka
Датум на внесување: 29.Октомври.2006 во 18:37
obozavam marami...imam mnogu...i star nakit...... srebro...bronza.....imam nekolku odlicni parcinja...i ne izleguvam bez niv


Постирано од: Jelena
Датум на внесување: 31.Октомври.2006 во 14:29
Vljubena sum vo tasn i kaisi... i mislam deka sum i zavisna. A cizmite mi se slaba strana...gi nosam i vo leto....Smile

-------------


Постирано од: sexyemma
Датум на внесување: 03.Ноември.2006 во 08:46
http://s56.photobucket.com/albums/g187/sexyemma_2006/?action=view&current=ubetki-2.jpg&refPage=&imgAnch=imgAnch2 - nesta sto se licno moi
http://s56.photobucket.com/albums/g187/sexyemma_2006/?action=view&current=something.jpg&refPage=&imgAnch=imgAnch6">something.jpg http://s56.photobucket.com/albums/g187/sexyemma_2006/?action=view&current=ubetki-2.jpg&refPage=&imgAnch=imgAnch2">ubetki-2.jpg http://s56.photobucket.com/albums/g187/sexyemma_2006/?action=view&current=CASXMVG1.jpg&refPage=&imgAnch=imgAnch19">CASXMVG1.jpg http://s56.photobucket.com/albums/g187/sexyemma_2006/?action=view&current=gold.jpg&refPage=&imgAnch=imgAnch14">gold.jpg http://s56.photobucket.com/albums/g187/sexyemma_2006/?action=view&current=guesssrce.jpg&refPage=&imgAnch=imgAnch9">guesssrce.jpg http://s56.photobucket.com/albums/g187/sexyemma_2006/?action=view&current=CAMNLZPU.jpg&refPage=20&imgAnch=imgAnch22">CAMNLZPU.jpg http://s56.photobucket.com/albums/g187/sexyemma_2006/?action=view&current=CAI5A5CV.jpg&refPage=20&imgAnch=imgAnch23">CAI5A5CV.jpg
http://s56.photobucket.com/albums/g187/sexyemma_2006/?action=view&current=CAFQJ1S9.jpg&refPage=20&imgAnch=imgAnch25">CAFQJ1S9.jpg http://s56.photobucket.com/albums/g187/sexyemma_2006/?action=view&current=CAAZSPMR.jpg&refPage=20&imgAnch=imgAnch28">CAAZSPMR.jpg http://s56.photobucket.com/albums/g187/sexyemma_2006/?action=view&current=CAWDUNKP.jpg&refPage=&imgAnch=imgAnch16">CAWDUNKP.jpg http://s56.photobucket.com/albums/g187/sexyemma_2006/?action=view&current=gess.jpg&refPage=&imgAnch=imgAnch15">gess.jpg
http://s56.photobucket.com/albums/g187/sexyemma_2006/?action=view&current=ubetki-2.jpg&refPage=&imgAnch=imgAnch2 -  
http://s56.photobucket.com/albums/g187/sexyemma_2006/?action=view&current=CASXMVG1.jpg&refPage=&imgAnch=imgAnch19 -  
http://s56.photobucket.com/albums/g187/sexyemma_2006/?action=view&current=gold.jpg&refPage=&imgAnch=imgAnch14 -  
http://s56.photobucket.com/albums/g187/sexyemma_2006/?action=view&current=guesssrce.jpg&refPage=&imgAnch=imgAnch9 -  
http://s56.photobucket.com/albums/g187/sexyemma_2006/?action=view&current=ubetki-3.jpg&refPage=&imgAnch=imgAnch1 -  


-------------
Don't drink and drive, just walk and fly


Постирано од: maja
Датум на внесување: 06.Ноември.2006 во 19:06

Originally posted by Jelena Jelena напиша:

Vljubena sum vo tasn i kaisi... i mislam deka sum i zavisna. A cizmite mi se slaba strana...gi nosam i vo leto....[IMG]http://forum.idividi.com.mk/smileys/smiley1.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Smile" />
Istata "bolka " ja imam i jas :))no i po sandali, cevli, "luda" summm:))

-------------


Постирано од: plavu$a
Датум на внесување: 07.Ноември.2006 во 12:45
jas najmnogu sakam bizuterija... najmnogu sakam swarovski
 
  


-------------
In my field of paper flowers, and candy clowds of lullaby, i lie inside myself for hours, and watch my purple sky fly over me...


Постирано од: maja
Датум на внесување: 11.Ноември.2006 во 15:20


-------------


Постирано од: plavu$a
Датум на внесување: 18.Ноември.2006 во 17:57
lele kolku e jako ej!!! Wink

-------------
In my field of paper flowers, and candy clowds of lullaby, i lie inside myself for hours, and watch my purple sky fly over me...


Постирано од: vasi44
Датум на внесување: 18.Ноември.2006 во 18:43
super eLOL

-------------


Постирано од: Emus
Датум на внесување: 19.Ноември.2006 во 13:28
lele kolku e jako ej!!!

-------------
It's funny how someone can break your heart in a tousands of litle pieces, and you'll still be able to love him with those broken pieces.


Постирано од: maja
Датум на внесување: 20.Ноември.2006 во 19:05


-------------


Постирано од: maja
Датум на внесување: 20.Ноември.2006 во 19:06


-------------


Постирано од: maja
Датум на внесување: 20.Ноември.2006 во 19:06


-------------


Постирано од: maja
Датум на внесување: 25.Ноември.2006 во 15:34-------------


Постирано од: Tattoo Beauty
Датум на внесување: 25.Ноември.2006 во 17:40
Brosevi menjgjusi alki cat pat, i sekako pirsovite LOLWink

-------------
http://www.skin-artists.com" rel="nofollow - Skin-Artists.com

http://www.tattoo-passion.org" rel="nofollow - TattooPassion


Постирано од: dalija
Датум на внесување: 14.Декември.2006 во 13:27
obozavam da nosam tasni vo sekakva boja,forma i golemina,gi imam..hmmm...ni sama neznam kolku...inace obozavam i kapcinja da nosam,ocila za sonce isto taka,a bizuterijaaaaa...leleeee...imam tri kutii..koga vleguvam vo bottoni se zaboravamEmbarrassed

-------------
te sakam goceeeeee


Постирано од: maja
Датум на внесување: 14.Декември.2006 во 20:53
Chasovnici BREIL

-------------


Постирано од: maja
Датум на внесување: 14.Декември.2006 во 20:57


-------------


Постирано од: anne
Датум на внесување: 16.Декември.2006 во 10:02
JA OBOZAVAM BIZUTRIJATA NO NE3MOZAM DA SE ZAMISLAM BEZ MARAMA ILI SAL 

-------------
i love mu love, mu love is you
so I LOVE YOU???


Постирано од: laze
Датум на внесување: 16.Декември.2006 во 22:20
Bizuterija!!!!!!!!!

-------------
CUVAJ MOJE SLIKE,SRCE TE MOLE,JER KOPIJA TE GLEDA,A OGIGINAL VOLE!!!!!!!!


Постирано од: Dana
Датум на внесување: 18.Декември.2006 во 16:36
Ovie mi se svigaat mnogu Tongue
 
 


-------------
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />


Постирано од: plamenko
Датум на внесување: 18.Декември.2006 во 18:00
LOLWinkplayboy postuvam:)


Постирано од: snegulka
Датум на внесување: 18.Декември.2006 во 19:02
обожавам интересни ташнички и марами исто така сакам

-------------
http://www.glitter-graphics.com">


Постирано од: Dana
Датум на внесување: 18.Декември.2006 во 23:11
Originally posted by plamenko plamenko напиша:

LOLWinkplayboy postuvam:)
 
Ke mi odgovaraat so maickata, neli?? Wink Tongue 
 
 


-------------
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />


Постирано од: marco_antony
Датум на внесување: 29.Декември.2006 во 08:41


-------------
                             PARADISE MACEDONIA


Постирано од: maja
Датум на внесување: 04.Јануари.2007 во 15:29


-------------Испечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk