Испечати | Затвори го прозорот

ХУЛАХОПКИ И ЧОРАПИ слики,коментари...

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Стил на живот
Име на форумот: Мода и убавина
Опис на форумот: Креатори, козметика, фризура, целулит, трендови...
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=21980
Датум на принтање: 07.Март.2021 во 22:33
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: ХУЛАХОПКИ И ЧОРАПИ слики,коментари...
Постирано од: bijonse1
Наслов: ХУЛАХОПКИ И ЧОРАПИ слики,коментари...
Датум на внесување: 14.Март.2010 во 16:51
Дали ги обожавате чорапите и хулахопките .....
или ги носете само од потреба......
какви обожавате???
дајте слики и некое ваше искуство околу хулахопките и чорапите.....голема%20насмевкаКоментари:
Постирано од: емил
Датум на внесување: 14.Март.2010 во 17:00
http://www.lady-sofia.com/products.php">

-------------


Постирано од: Lithium
Датум на внесување: 14.Март.2010 во 19:39
Ги носам од потреба чорапите, е вакви голема%20насмевка

http://mywoodenspoon.com/wp-content/uploads/2008/07/socks.jpg

А хулахопки не обожавам ама ич не


-------------
You think you are perfect? Well, try walking on water...


Постирано од: Renatax
Датум на внесување: 14.Март.2010 во 19:53
Имам исти вакви
 


-------------
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.Постирано од: Tiggy Vicious
Датум на внесување: 15.Март.2010 во 15:16


Вакви сакам. голема%20насмевка
Али не се баш за секој ден. голема%20насмевка

Инаку, хулакопки... ич нејќам.
Некад знам да облечам, али онака, месо боја.
Незнам да се понашам, секад ги кинам.

Еднаш носев цели испоцепани. Подобро е така. голема%20насмевка-------------
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality


Постирано од: МАРШАЛ
Датум на внесување: 16.Март.2010 во 22:55


-------------
http://www.onlineyufilm.com/musicvideo.php?vid=42859a7cd" rel="nofollow - Ко овде не полуди , ТАЈ НИЈЕ НОРМАЛАН


Постирано од: anakin
Датум на внесување: 16.Март.2010 во 23:21
Originally posted by емил емил напиша:

http://www.lady-sofia.com/products.php">


jakooooooooooooooo e ova EJголема%20насмевка


-------------
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.Постирано од: MyWay
Датум на внесување: 17.Март.2010 во 11:23-------------

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......Постирано од: Glenn
Датум на внесување: 18.Март.2010 во 11:41
Обожавам хуахопки во различни дезени и бои, омилени ми се карираните, а најчесто носам црни-оти на све идат нали.
Чорапи исто така, сите бои, должини, термо, тенки, летни вакви-такви, секаквиљубов


-------------
Beauty fades, dumb is forever


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 18.Март.2010 во 12:06
И јас исто како госпоЖата над мене, обожавам хулахопки и чорапи во сите возможни комбинации, дезени, бои... оти нели http://www.youtube.com/watch?v=tvqX0-jHafU - висока штикла и добра чорапа , ногата си блеснува во цел сјај... и то.. трепкање-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 18.Март.2010 во 12:08-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: MyWay
Датум на внесување: 18.Март.2010 во 12:28


a jas pa obozavam ovakvi so podveziciтрепкањетрепкањетрепкање


-------------

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......Постирано од: MyWay
Датум на внесување: 18.Март.2010 во 12:32
i od ovie ama moze i crni da se....-------------

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 18.Март.2010 во 12:43
може, може намигнување
-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 18.Март.2010 во 12:45-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Party Girl
Датум на внесување: 18.Март.2010 во 12:51
Ја би едни ваквиПостирано од: ana marija
Датум на внесување: 18.Март.2010 во 12:58-------------
GIVE ME GIVE ME JUST A LITTLE SMILE


Постирано од: ana marija
Датум на внесување: 18.Март.2010 во 13:02


-------------
GIVE ME GIVE ME JUST A LITTLE SMILE


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 18.Март.2010 во 16:24
сега модерни се и  машки хулахопки....
да , да !!! добро прочитавте не чорапи туку хулахопки.......да

колку е ,, ИН ,, секој сам ќе каже....-------------


Постирано од: МАРШАЛ
Датум на внесување: 18.Март.2010 во 19:06


-------------
http://www.onlineyufilm.com/musicvideo.php?vid=42859a7cd" rel="nofollow - Ко овде не полуди , ТАЈ НИЈЕ НОРМАЛАН


Постирано од: МАРШАЛ
Датум на внесување: 18.Март.2010 во 19:06-------------
http://www.onlineyufilm.com/musicvideo.php?vid=42859a7cd" rel="nofollow - Ко овде не полуди , ТАЈ НИЈЕ НОРМАЛАН


Постирано од: МАРШАЛ
Датум на внесување: 18.Март.2010 во 19:07
прекрасен дезен .....
 


-------------
http://www.onlineyufilm.com/musicvideo.php?vid=42859a7cd" rel="nofollow - Ко овде не полуди , ТАЈ НИЈЕ НОРМАЛАН


Постирано од: МАРШАЛ
Датум на внесување: 18.Март.2010 во 19:08


-------------
http://www.onlineyufilm.com/musicvideo.php?vid=42859a7cd" rel="nofollow - Ко овде не полуди , ТАЈ НИЈЕ НОРМАЛАН


Постирано од: МАРШАЛ
Датум на внесување: 18.Март.2010 во 19:09


-------------
http://www.onlineyufilm.com/musicvideo.php?vid=42859a7cd" rel="nofollow - Ко овде не полуди , ТАЈ НИЈЕ НОРМАЛАН


Постирано од: МАРШАЛ
Датум на внесување: 18.Март.2010 во 19:10


-------------
http://www.onlineyufilm.com/musicvideo.php?vid=42859a7cd" rel="nofollow - Ко овде не полуди , ТАЈ НИЈЕ НОРМАЛАН


Постирано од: МАРШАЛ
Датум на внесување: 18.Март.2010 во 19:18
мечтаење

-------------
http://www.onlineyufilm.com/musicvideo.php?vid=42859a7cd" rel="nofollow - Ко овде не полуди , ТАЈ НИЈЕ НОРМАЛАН


Постирано од: gonzo
Датум на внесување: 18.Март.2010 во 20:03
Originally posted by bijonse1 bijonse1 напиша:


сега модерни се и  машки хулахопки....да , да !!! добро прочитавте не чорапи туку хулахопки.......даколку е ,, ИН ,, секој сам ќе каже.....лично не ми ојт машко со хулахопки.......изненадувањеni mrtov u hulahopki...

-------------
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.


Постирано од: МАРШАЛ
Датум на внесување: 18.Март.2010 во 20:10
не вели така ..... кој ќе те праша тогаш и дали уопште ќе знаеш во што те пакуваат .... намигнување

-------------
http://www.onlineyufilm.com/musicvideo.php?vid=42859a7cd" rel="nofollow - Ко овде не полуди , ТАЈ НИЈЕ НОРМАЛАН


Постирано од: Renatax
Датум на внесување: 18.Март.2010 во 20:27

Е убава работа во хулахопки да го спакуваатсмеење-------------
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.Постирано од: МАРШАЛ
Датум на внесување: 18.Март.2010 во 20:28
поарно отколку во кондом ......голема%20насмевка

-------------
http://www.onlineyufilm.com/musicvideo.php?vid=42859a7cd" rel="nofollow - Ко овде не полуди , ТАЈ НИЈЕ НОРМАЛАН


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 18.Март.2010 во 22:01
паааа ........еве и еден нов модел детаљ.....
скинати хулахопки.....
намерно или ненамерно....
мене не ми изгледаат баш секси......а најмалку модерно...плазење-------------


Постирано од: gonzo
Датум на внесување: 19.Март.2010 во 03:53
Originally posted by МАРШАЛ МАРШАЛ напиша:

поарно отколку во кондом ......голема%20насмевка


woowww...imas komentar sekoja cest... IQ za respect...

-------------
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.


Постирано од: anja.nja
Датум на внесување: 19.Март.2010 во 08:49
Originally posted by МАРШАЛ МАРШАЛ напиша:

Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 19.Март.2010 во 14:23-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: pagane
Датум на внесување: 19.Март.2010 во 14:28
многу ги сикам тие....со апликациjа...
или па тие...фигуралните..
Постирано од: pagane
Датум на внесување: 19.Март.2010 во 14:29Постирано од: pagane
Датум на внесување: 19.Март.2010 во 14:30


приметив ...и трите имат ко моите кондурки...газење%20од%20смеење


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 19.Март.2010 во 14:42
задоволство
-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 19.Март.2010 во 14:43-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 19.Март.2010 во 14:45-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 19.Март.2010 во 14:46
голема%20насмевка
-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Renatax
Датум на внесување: 20.Март.2010 во 14:40


-------------
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.Постирано од: Tiggy Vicious
Датум на внесување: 20.Март.2010 во 16:01
Originally posted by bijonse1 bijonse1 напиша:

паааа ........еве и еден нов модел детаљ.....
скинати хулахопки.....
намерно или ненамерно....
мене не ми изгледаат баш секси......а најмалку модерно...плазењеБијонсе, никој не вика дека е модерно...
Пуфкиците и фенси цурите би ги сметале за одбивни хулакопкиве...

Али као шо можеш да видиш, ги носат тинејџери, оваа првава 16 год. има а другава негде 18-19.

Башка, не се лоши. Во панк фазон.
Јас имам носено неколку пати. И супер се. Не се грижиш дали ти се исцепале. голема%20насмевка


-------------
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality


Постирано од: pagane
Датум на внесување: 20.Март.2010 во 16:38Постирано од: pagane
Датум на внесување: 20.Март.2010 во 16:39Постирано од: pagane
Датум на внесување: 20.Март.2010 во 16:40Постирано од: pagane
Датум на внесување: 20.Март.2010 во 16:41Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 20.Март.2010 во 17:26
         -------------


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 20.Март.2010 во 17:28


-------------


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 20.Март.2010 во 17:29


-------------


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 20.Март.2010 во 17:30


-------------


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 20.Март.2010 во 17:32


-------------


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 20.Март.2010 во 17:34


-------------


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 20.Март.2010 во 17:38


-------------


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 20.Март.2010 во 17:39


-------------


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 20.Март.2010 во 17:40


-------------


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 20.Март.2010 во 17:42


-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 20.Март.2010 во 17:46
 


-------------


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 20.Март.2010 во 17:46


-------------


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 20.Март.2010 во 17:48


-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 20.Март.2010 во 17:48


-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 20.Март.2010 во 17:49


-------------


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 20.Март.2010 во 17:49


-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 20.Март.2010 во 17:51


-------------


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 20.Март.2010 во 17:52


-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 20.Март.2010 во 17:53


-------------


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 20.Март.2010 во 17:56
                 

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 20.Март.2010 во 17:57


-------------


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 20.Март.2010 во 17:58
           

-------------


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 20.Март.2010 во 18:00


-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 20.Март.2010 во 18:01


-------------


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 20.Март.2010 во 18:02


-------------


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 20.Март.2010 во 18:04
             

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 20.Март.2010 во 18:08


-------------


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 20.Март.2010 во 18:10
                                                

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 20.Март.2010 во 18:11


-------------


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 20.Март.2010 во 18:13-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 20.Март.2010 во 18:17
 

-------------


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 20.Март.2010 во 18:18


-------------


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 20.Март.2010 во 18:19-------------


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 20.Март.2010 во 18:20
   http://www.imagehosting.com/">

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 20.Март.2010 во 18:21
 

-------------


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 20.Март.2010 во 18:23
            

-------------


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 20.Март.2010 во 18:24


-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 20.Март.2010 во 18:25


-------------


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 30.Март.2010 во 01:30
на шљокици...голема%20насмевка-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 30.Март.2010 во 01:33-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 30.Март.2010 во 01:37-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 30.Март.2010 во 01:38-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 30.Март.2010 во 01:39-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 30.Март.2010 во 01:40-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 30.Март.2010 во 01:43-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Renatax
Датум на внесување: 30.Март.2010 во 09:30
Goldenpoint


-------------
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.Постирано од: pagane
Датум на внесување: 30.Март.2010 во 18:52Постирано од: pagane
Датум на внесување: 30.Март.2010 во 18:53Постирано од: pagane
Датум на внесување: 30.Март.2010 во 18:54Постирано од: pagane
Датум на внесување: 30.Март.2010 во 18:56Постирано од: pagane
Датум на внесување: 30.Март.2010 во 18:57Постирано од: pagane
Датум на внесување: 30.Март.2010 во 18:58Постирано од: anakin
Датум на внесување: 30.Март.2010 во 18:59
pagjam na ovie site cuda upmцрвенеење

-------------
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.
Испечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk