Испечати | Затвори го прозорот

KANGOO JUMPS

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Здравје
Име на форумот: Вежбање
Опис на форумот: Фитнес, билдинг, џогинг, ролање, бицепси, трицепси...
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=21652
Датум на принтање: 24.Февруари.2024 во 22:45
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: KANGOO JUMPS
Постирано од: bijonse1
Наслов: KANGOO JUMPS
Датум на внесување: 01.Февруари.2010 во 20:38
Новина за полесно вежбање и губење на  вишокот на килограми.....
простор за запознавање со новите спортски ,, kangoo jumps,, чевли.......
вежби проследени преку слики или некој линк......
све за ,,kangoo jumps,,.....даКоментари:
Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 01.Февруари.2010 во 20:42еве ги новите вежбачки чевли ........
се користат од 5 годишна возраст и за машки & девојчиња ......-------------


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 01.Февруари.2010 во 20:47-------------


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 01.Февруари.2010 во 20:52
javascript:%20closezoom%28%29;">


-------------


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 01.Февруари.2010 во 20:54
javascript:%20closezoom%28%29;">
групно вежбање со музика...


-------------


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 01.Февруари.2010 во 21:01
Вежбањето е изванредно лесно , интересно и безбедно .......
овие нови спортски чевли носи здравствен бенифит за секого и секоја возраст....
толку се забавни што се заборава на напорот на вежбањето ...
лесно се подрипнува и зглобот не е оптоварен ........

javascript:%20closezoom%28%29;">
-------------


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 02.Февруари.2010 во 17:14

http:///www.youtube.com/watch?v=VChr9bMBVaE&feature=related - - Ida - bic - - goo


javascript:%20closezoom%28%29;">
-------------


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 02.Мај.2010 во 18:36
http://www.liquidlite.org/images/Kangoo_Jumps_400.jpghttp://www.kangoojumps.com/images/Products/big/KJ-XR2.jpg

-------------


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 02.Мај.2010 во 18:38
http://www.zero4online.com/images/kangoo-jumps-running.jpghttp://c0378172.cdn.cloudfiles.rackspacecloud.com/1739_01.jpg

-------------


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 02.Мај.2010 во 18:41
http://www.ejumps.sk/images/kj/kj_clip_image003.jpghttp://lh5.ggpht.com/_D0emG4bujsk/SfhBM1JpgXI/AAAAAAAAH40/RdUfZNI2t0Y/fitnessKangooJumps_thumb1.jpg

-------------


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 02.Мај.2010 во 18:48
http://www.sysport.co.uk/userimgs/con5.jpghttp://image3.examiner.com/images/blog/EXID26597/images/resized_TuesKangooCrew1.jpghttp://www.kangoojumps.com/images/Photos2/GenerationKJphoto.jpg

-------------Испечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk