Испечати | Затвори го прозорот

Фрли нешто на членот под тебе

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Општо
Име на форумот: Форумски игри
Опис на форумот: Асоцијации, калодонти, азбука ваква, азбука онаква...
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=21604
Датум на принтање: 19.Февруари.2020 во 10:56
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Фрли нешто на членот под тебе
Постирано од: na oko
Наслов: Фрли нешто на членот под тебе
Датум на внесување: 26.Јануари.2010 во 11:34
eve ke pocnam so poslednata tegla ajvar

-------------
na kamen shto se trkala mov ne se nafakaКоментари:
Постирано од: Sunny
Датум на внесување: 26.Јануари.2010 во 12:20
na clenot pod mene ke mu frlam kufer so pari, pa i toj neka vidi nekoj air od mene голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка

-------------
Пријателите се како ѕвездите. Не ги гледаш секогаш, но знаеш дека се тука некаде!    


Постирано од: ANITA11
Датум на внесување: 26.Јануари.2010 во 13:39
голема%20насмевкаlelle lepotoбакнеж
a jas bi mu frlila nekoe sokce ,pivo so sakaголема%20насмевка


-------------
druzhba si e druzhba,a sluzhba si e sluzhba...


Постирано од: bingo
Датум на внесување: 26.Јануари.2010 во 13:42
фала
јас би фрлил некое блузиче маиче шалче капче


Постирано од: na oko
Датум на внесување: 26.Јануари.2010 во 17:58
ke gi zemam
ke frlam ogledalo

-------------
na kamen shto se trkala mov ne se nafaka


Постирано од: sanja-a
Датум на внесување: 26.Јануари.2010 во 18:00
тоа боли

кутија туљумби

-------------
Обожавам луѓе кои ме смеат.
Искрено, мислам дека смеењето е нешто што го сакам најмногу.
Тоа лечи многу болести. Можеби тоа е најважното нешто кај човекот.
Одри Хепберн


Постирано од: na oko
Датум на внесување: 26.Јануари.2010 во 18:02
ke zemam dve drugite gi frlam

-------------
na kamen shto se trkala mov ne se nafaka


Постирано од: igi 3
Датум на внесување: 26.Јануари.2010 во 18:04
голема%20насмевкаAma se nasladiv бакнеж

намигнување


Постирано од: sanja-a
Датум на внесување: 26.Јануари.2010 во 18:08
мерси,мерси-------------
Обожавам луѓе кои ме смеат.
Искрено, мислам дека смеењето е нешто што го сакам најмногу.
Тоа лечи многу болести. Можеби тоа е најважното нешто кај човекот.
Одри Хепберн


Постирано од: na oko
Датум на внесување: 26.Јануари.2010 во 18:09
go zemam burenceto
frlam koka kola

-------------
na kamen shto se trkala mov ne se nafaka


Постирано од: bingo
Датум на внесување: 26.Јануари.2010 во 18:09
ова реклама за кафе или така ми се чини мене


Постирано од: МАРШАЛ
Датум на внесување: 26.Јануари.2010 во 18:10


-------------
http://www.onlineyufilm.com/musicvideo.php?vid=42859a7cd - Ко овде не полуди , ТАЈ НИЈЕ НОРМАЛАН


Постирано од: na oko
Датум на внесување: 26.Јануари.2010 во 18:16
ja sh*tkam bombata kupuvam zanimacija
frlam dzoint

-------------
na kamen shto se trkala mov ne se nafaka


Постирано од: igi 3
Датум на внесување: 26.Јануари.2010 во 18:19
голема%20насмевкаПостирано од: bingo
Датум на внесување: 26.Јануари.2010 во 18:24


Постирано од: na oko
Датум на внесување: 26.Јануари.2010 во 18:26
?????????????
go frlam kompjuterot na bingo

-------------
na kamen shto se trkala mov ne se nafaka


Постирано од: igi 3
Датум на внесување: 26.Јануари.2010 во 19:54

голема%20насмевкаAj neka se napie edno kafe намигнување


Постирано од: vlad0
Датум на внесување: 26.Јануари.2010 во 19:57
Постирано од: igi 3
Датум на внесување: 26.Јануари.2010 во 20:05

Aj neka go slika tetkava газење%20од%20смеење


Постирано од: ANITA11
Датум на внесување: 26.Јануари.2010 во 21:18
kofa vodaголема%20насмевка

-------------
druzhba si e druzhba,a sluzhba si e sluzhba...


Постирано од: igi 3
Датум на внесување: 26.Јануари.2010 во 21:40
голема%20насмевкаПостирано од: Lithium
Датум на внесување: 26.Јануари.2010 во 22:56
Иги, срамота бре изненадување

Му фрлам на членот под мене

http://www.freefoto.com/images/11/12/11_12_64---Dice_web.jpg


-------------
You think you are perfect? Well, try walking on water...


Постирано од: Sunny
Датум на внесување: 26.Јануари.2010 во 23:00
Ќе си ги земам коцките голема%20насмевка

На ЧПМ ќе му фрлам саксија од 4-ти, па нека му ја мисли голема%20насмевка


-------------
Пријателите се како ѕвездите. Не ги гледаш секогаш, но знаеш дека се тука некаде!    


Постирано од: Lithium
Датум на внесување: 26.Јануари.2010 во 23:19
на членот под мене ќе му фрлам камен по глава голема%20насмевкагазење%20од%20смеење

-------------
You think you are perfect? Well, try walking on water...


Постирано од: Sunny
Датум на внесување: 26.Јануари.2010 во 23:29
ааааа....... не ќе можеш,  далеку сум ти голема%20насмевка

на ЧПМ му фрлам шампита по чело голема%20насмевка


-------------
Пријателите се како ѕвездите. Не ги гледаш секогаш, но знаеш дека се тука некаде!    


Постирано од: Lithium
Датум на внесување: 26.Јануари.2010 во 23:55
на членот под мене му фрлам фризби голема%20насмевка

-------------
You think you are perfect? Well, try walking on water...


Постирано од: Sunny
Датум на внесување: 26.Јануари.2010 во 23:57
Го земам фризбито и го фрлам на ЧПМ голема%20насмевка

-------------
Пријателите се како ѕвездите. Не ги гледаш секогаш, но знаеш дека се тука некаде!    


Постирано од: na oko
Датум на внесување: 27.Јануари.2010 во 01:54
na cpm mu go frlam gubreto shto mu stoi 3 dena pred vrata

-------------
na kamen shto se trkala mov ne se nafaka


Постирано од: mrzla
Датум на внесување: 27.Јануари.2010 во 02:09
фала


на ЧПМ......му фрлам чорапите што ги соблеков
п.с....не мирисаат

-------------
И бричот падна на колена пред зборот:

Те преколкувам кажи како да се наострам како тебе,сакам да колам без да пуштам крв


Постирано од: Sunny
Датум на внесување: 27.Јануари.2010 во 02:12
еее фала ти многу

Јас на ЧПМ ќе му/и ја фрлам Ивона голема%20насмевка


-------------
Пријателите се како ѕвездите. Не ги гледаш секогаш, но знаеш дека се тука некаде!    


Постирано од: mrzla
Датум на внесување: 27.Јануари.2010 во 02:22
ееее јас ти благодарам повеќе

ти фрлам милка со лешници

-------------
И бричот падна на колена пред зборот:

Те преколкувам кажи како да се наострам како тебе,сакам да колам без да пуштам крв


Постирано од: na oko
Датум на внесување: 27.Јануари.2010 во 02:31
ja koristam za torta i ja frlam na cpm

-------------
na kamen shto se trkala mov ne se nafaka


Постирано од: mrzla
Датум на внесување: 27.Јануари.2010 во 02:34
избегнувам благо,ама сега ај не

ти фрлам сок од цеден лимон и цитрон

-------------
И бричот падна на колена пред зборот:

Те преколкувам кажи како да се наострам како тебе,сакам да колам без да пуштам крв


Постирано од: na oko
Датум на внесување: 27.Јануари.2010 во 02:36
pravam faca
go frlam crceto od preeska

-------------
na kamen shto se trkala mov ne se nafaka


Постирано од: Sunny
Датум на внесување: 27.Јануари.2010 во 02:37
Ne znam so mi frli ja


jas go frlam istoto ponataka голема%20насмевка


-------------
Пријателите се како ѕвездите. Не ги гледаш секогаш, но знаеш дека се тука некаде!    


Постирано од: mrzla
Датум на внесување: 27.Јануари.2010 во 02:43
незнам кое срце од прееска
ама го земам


јас фрлам.....фрлам......пенкалово до мене

-------------
И бричот падна на колена пред зборот:

Те преколкувам кажи како да се наострам како тебе,сакам да колам без да пуштам крв


Постирано од: na oko
Датум на внесување: 27.Јануари.2010 во 02:46
pishuvam pismo i go frlam na cpm

-------------
na kamen shto se trkala mov ne se nafaka


Постирано од: mrzla
Датум на внесување: 27.Јануари.2010 во 02:49
ууууу

фрлам......привезок за клучеви

-------------
И бричот падна на колена пред зборот:

Те преколкувам кажи како да се наострам како тебе,сакам да колам без да пуштам крв


Постирано од: na oko
Датум на внесување: 27.Јануари.2010 во 02:51
zakacuvam kluc i go frlam na cpm

-------------
na kamen shto se trkala mov ne se nafaka


Постирано од: mrzla
Датум на внесување: 27.Јануари.2010 во 02:54
што да отворам со клучов


фрлам......смоки соко штарк

-------------
И бричот падна на колена пред зборот:

Те преколкувам кажи како да се наострам како тебе,сакам да колам без да пуштам крв


Постирано од: Sunny
Датум на внесување: 27.Јануари.2010 во 02:55
Ќе земам неколку од смоките

и ги фрлам понатака на ЧПМ

-------------
Пријателите се како ѕвездите. Не ги гледаш секогаш, но знаеш дека се тука некаде!    


Постирано од: na oko
Датум на внесување: 27.Јануари.2010 во 02:58
gi zemam drugite i ja frlam kesickata na cpm

-------------
na kamen shto se trkala mov ne se nafaka


Постирано од: Sunny
Датум на внесување: 27.Јануари.2010 во 03:05
Шо да и праам на кесичката сем да ја фрлам во ѓубре

на ЧПМ му/и фрлам кутија цигари


-------------
Пријателите се како ѕвездите. Не ги гледаш секогаш, но знаеш дека се тука некаде!    


Постирано од: na oko
Датум на внесување: 27.Јануари.2010 во 03:08
fala gi ostaviv
frlam tabakera(mi ostana)

-------------
na kamen shto se trkala mov ne se nafaka


Постирано од: mrzla
Датум на внесување: 27.Јануари.2010 во 03:10
фала..за спомен
фрлам лабело

-------------
И бричот падна на колена пред зборот:

Те преколкувам кажи како да се наострам како тебе,сакам да колам без да пуштам крв


Постирано од: na oko
Датум на внесување: 27.Јануари.2010 во 03:13
abe ova e karmin
go frlam na cpm

-------------
na kamen shto se trkala mov ne se nafaka


Постирано од: mrzla
Датум на внесување: 27.Јануари.2010 во 03:17
лабело е росал
фрлам..моите топлинки кучиња

-------------
И бричот падна на колена пред зборот:

Те преколкувам кажи како да се наострам како тебе,сакам да колам без да пуштам крв


Постирано од: na oko
Датум на внесување: 27.Јануари.2010 во 03:22
gi naranuvam kucinjata
frlam kniga od kafka

-------------
na kamen shto se trkala mov ne se nafaka


Постирано од: mrzla
Датум на внесување: 27.Јануари.2010 во 03:31
тнх
фрлам.......саат

-------------
И бричот падна на колена пред зборот:

Те преколкувам кажи како да се наострам како тебе,сакам да колам без да пуштам крв


Постирано од: na oko
Датум на внесување: 27.Јануари.2010 во 03:40
sega znam kolku e saat
frlam politikin zabavnik

-------------
na kamen shto se trkala mov ne se nafaka


Постирано од: mrzla
Датум на внесување: 27.Јануари.2010 во 03:41
не сакам политики

фрлам...крема за раце

-------------
И бричот падна на колена пред зборот:

Те преколкувам кажи како да се наострам како тебе,сакам да колам без да пуштам крв


Постирано од: na oko
Датум на внесување: 27.Јануари.2010 во 03:46
e super bash ja potroshiv
frlam pancir elek

-------------
na kamen shto se trkala mov ne se nafaka


Постирано од: ANITA11
Датум на внесување: 27.Јануари.2010 во 08:38
aiiii
frlam kutii голема%20насмевка


-------------
druzhba si e druzhba,a sluzhba si e sluzhba...


Постирано од: na oko
Датум на внесување: 27.Јануари.2010 во 09:50
gi shutiram
frlam molotovo koktelce

-------------
na kamen shto se trkala mov ne se nafaka


Постирано од: ANITA11
Датум на внесување: 27.Јануари.2010 во 13:31
tuuuu ke go odbegnamголема%20насмевка
frlam pepelплазење


-------------
druzhba si e druzhba,a sluzhba si e sluzhba...


Постирано од: vlad0
Датум на внесување: 27.Јануари.2010 во 13:37
фала за пепелот
фрлам јаглен сосе едно дрво недогорено на ЧПМ


Постирано од: Lithium
Датум на внесување: 27.Јануари.2010 во 13:58
На членот под мене му фрлам пет-шест лопати земја газење%20од%20смеење

-------------
You think you are perfect? Well, try walking on water...


Постирано од: ANITA11
Датум на внесување: 27.Јануари.2010 во 14:16
голема%20насмевкаc c c srckoплазење
jas mu frlam oganгазење%20од%20смеење


-------------
druzhba si e druzhba,a sluzhba si e sluzhba...


Постирано од: na oko
Датум на внесување: 27.Јануари.2010 во 15:06
go goltam ognot
frlam trapez

-------------
na kamen shto se trkala mov ne se nafaka


Постирано од: ANITA11
Датум на внесување: 27.Јануари.2010 во 20:28
o yeeeee
frlam kamenголема%20насмевка


-------------
druzhba si e druzhba,a sluzhba si e sluzhba...


Постирано од: riki1899
Датум на внесување: 27.Јануари.2010 во 20:32
bash po mene?...

-------------
    basnata KISELO E GROZJETO sekogash e aktuelna,...dali lisicata uspeala da izlaze nekoj drug osven sebesi?      


Постирано од: ANITA11
Датум на внесување: 27.Јануари.2010 во 20:46
голема%20насмевка
frlam бакнеж


-------------
druzhba si e druzhba,a sluzhba si e sluzhba...


Постирано од: bingo
Датум на внесување: 27.Јануари.2010 во 21:34


едно амстелче


Постирано од: емил
Датум на внесување: 27.Јануари.2010 во 21:49
големо%20гушкање 
 
еден каман ама по голем газење%20од%20смеење


-------------


Постирано од: brza
Датум на внесување: 27.Јануари.2010 во 21:53
a,shto da mu frli chovek na bugarinov?

-------------
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein


Постирано од: емил
Датум на внесување: 27.Јануари.2010 во 22:08
http://wwww.sibir.bg/index.php?page=photoAlbumPreview&albID=291479&PicID=1429487">малка%20топка

-------------


Постирано од: ANITA11
Датум на внесување: 27.Јануари.2010 во 23:00
bi mu frlila sjaj za ustaплазење

-------------
druzhba si e druzhba,a sluzhba si e sluzhba...


Постирано од: na oko
Датум на внесување: 28.Јануари.2010 во 14:20
go preprakam a frlam edno vince 0.75

-------------
na kamen shto se trkala mov ne se nafaka


Постирано од: vlad0
Датум на внесување: 28.Јануари.2010 во 16:55
го земам винцето, а сјајот го препраќам..
фрлам един камен ама така поголем и покриен со снег за да не се гледа шо е


Постирано од: na oko
Датум на внесување: 28.Јануари.2010 во 21:08
pravam sneshko
frlam morkov

-------------
na kamen shto se trkala mov ne se nafaka


Постирано од: ANITA11
Датум на внесување: 28.Јануари.2010 во 21:59
go stavam vo supa morkovotплазење
frlam drvoголема%20насмевка


-------------
druzhba si e druzhba,a sluzhba si e sluzhba...


Постирано од: na oko
Датум на внесување: 28.Јануари.2010 во 22:08
pravo u kamin
frlam kopriva

-------------
na kamen shto se trkala mov ne se nafaka


Постирано од: ANITA11
Датум на внесување: 28.Јануари.2010 во 22:10
голема%20насмевка
frlam pukankiплазење


-------------
druzhba si e druzhba,a sluzhba si e sluzhba...


Постирано од: na oko
Датум на внесување: 28.Јануари.2010 во 22:12
se raspukuvam
frlam kaish

-------------
na kamen shto se trkala mov ne se nafaka


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 28.Јануари.2010 во 22:15
ke si go klaaam za spomen
frlam mobilka


-------------


Постирано од: na oko
Датум на внесување: 28.Јануари.2010 во 22:16
od tebe sho i da e ke go zemam
frlam stetoskop

-------------
na kamen shto se trkala mov ne se nafaka


Постирано од: ANITA11
Датум на внесување: 28.Јануари.2010 во 23:03
frlam kutija

-------------
druzhba si e druzhba,a sluzhba si e sluzhba...


Постирано од: na oko
Датум на внесување: 28.Јануари.2010 во 23:19
i vrzuvam mashna i ja frlam na cpm

-------------
na kamen shto se trkala mov ne se nafaka


Постирано од: vlad0
Датум на внесување: 29.Јануари.2010 во 14:32
ќе ја земам и отворам
фрлам една кофа со ледено ладна водаголема%20насмевка


Постирано од: ANITA11
Датум на внесување: 29.Јануари.2010 во 15:14
brrrrrr ladno
frlam zeshka vodaголема%20насмевка


-------------
druzhba si e druzhba,a sluzhba si e sluzhba...


Постирано од: na oko
Датум на внесување: 29.Јануари.2010 во 21:21
brrrrrrrrrrr zeshko
frlam dzamlii troperki

-------------
na kamen shto se trkala mov ne se nafaka


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 29.Јануари.2010 во 21:23
ке се тргнам на лево и ОП !! ме промаши ке паднат на земја голема%20насмевка
фрлам спортска ливче плазење


-------------


Постирано од: ANITA11
Датум на внесување: 29.Јануари.2010 во 21:25
dobivamголема%20насмевка
frlam pepsiплазење


-------------
druzhba si e druzhba,a sluzhba si e sluzhba...


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 29.Јануари.2010 во 21:28
обожавам пијам големо%20гушкање
фрлам бел мантил хи,%20хи...


-------------


Постирано од: na oko
Датум на внесување: 29.Јануари.2010 во 21:38
go stavam na zakacalka
frlam par shtikli

-------------
na kamen shto se trkala mov ne se nafaka


Постирано од: МАРШАЛ
Датум на внесување: 29.Јануари.2010 во 21:42
ги земам и ги давам на подарок на првата што ќе налета
 
фрлам бенч справа


-------------
http://www.onlineyufilm.com/musicvideo.php?vid=42859a7cd - Ко овде не полуди , ТАЈ НИЈЕ НОРМАЛАН


Постирано од: na oko
Датум на внесување: 29.Јануари.2010 во 21:53
fala netreba
frlam cash fiesta

-------------
na kamen shto se trkala mov ne se nafaka


Постирано од: ANITA11
Датум на внесување: 29.Јануари.2010 во 23:09
голема%20насмевка
frlam cokolado


-------------
druzhba si e druzhba,a sluzhba si e sluzhba...


Постирано од: Sunny
Датум на внесување: 29.Јануари.2010 во 23:24
si go jadam среќа

frlam mobilen telefon плазење


-------------
Пријателите се како ѕвездите. Не ги гледаш секогаш, но знаеш дека се тука некаде!    


Постирано од: matuf
Датум на внесување: 29.Јануари.2010 во 23:25
mmmmmm sakam
frlam mastika cunga lunga

-------------
NISTO NE E TOLKU VAZNO KOLKU SO E VAZNO DEKA NISTO NE E VAZNO...


Постирано од: ANITA11
Датум на внесување: 29.Јануари.2010 во 23:26
ja frlam zemam orbitголема%20насмевка
fb ili forum?


-------------
druzhba si e druzhba,a sluzhba si e sluzhba...


Постирано од: Sunny
Датум на внесување: 29.Јануари.2010 во 23:31
abe frlam e ova голема%20насмевка

i na dvete sedam голема%20насмевка

frlam ocila za sonce


-------------
Пријателите се како ѕвездите. Не ги гледаш секогаш, но знаеш дека се тука некаде!    


Постирано од: matuf
Датум на внесување: 29.Јануари.2010 во 23:32
fb mn mi koci vlegvam na forum
frlam makaroniii

-------------
NISTO NE E TOLKU VAZNO KOLKU SO E VAZNO DEKA NISTO NE E VAZNO...


Постирано од: ANITA11
Датум на внесување: 29.Јануари.2010 во 23:33
Originally posted by Sunny Sunny напиша:

abe frlam e ova голема%20насмевка

i na dvete sedam голема%20насмевка

frlam ocila za sonce
zaborajv da ti frlamбакнежeve ti jagodiголема%20насмевка


-------------
druzhba si e druzhba,a sluzhba si e sluzhba...


Постирано од: matuf
Датум на внесување: 29.Јануари.2010 во 23:37
gi jadam i begam
frlam eden somun   

-------------
NISTO NE E TOLKU VAZNO KOLKU SO E VAZNO DEKA NISTO NE E VAZNO...


Постирано од: ANITA11
Датум на внесување: 29.Јануари.2010 во 23:39
go jadamплазење
frlam cigari


-------------
druzhba si e druzhba,a sluzhba si e sluzhba...


Постирано од: matuf
Датум на внесување: 29.Јануари.2010 во 23:44
ja palam
frlam kibrit da mi zapalis


-------------
NISTO NE E TOLKU VAZNO KOLKU SO E VAZNO DEKA NISTO NE E VAZNO...


Постирано од: ANITA11
Датум на внесување: 29.Јануари.2010 во 23:47
ok
ti frlam upaljacплазење


-------------
druzhba si e druzhba,a sluzhba si e sluzhba...


Постирано од: Sunny
Датум на внесување: 29.Јануари.2010 во 23:48
ti palam плазење

ti frlam pepelnik da ne tresis na zemja голема%20насмевка


-------------
Пријателите се како ѕвездите. Не ги гледаш секогаш, но знаеш дека се тука некаде!    


Постирано од: ANITA11
Датум на внесување: 29.Јануари.2010 во 23:51
superнамигнување
ti frlam chips da grickasголема%20насмевка


-------------
druzhba si e druzhba,a sluzhba si e sluzhba...Испечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk