Испечати | Затвори го прозорот

Вашите чувства преку слика

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Општо
Име на форумот: Разно
Опис на форумот: Немате соодветен подфорум? Бујрум овде на муабет...
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=20976
Датум на принтање: 29.Мај.2020 во 04:44
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Вашите чувства преку слика
Постирано од: Valerija
Наслов: Вашите чувства преку слика
Датум на внесување: 03.Декември.2009 во 11:56
Zaradi golem broj na postovi,starata tema e close
 
Startuvame so istata,.nanovo


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!Коментари:
Постирано од: емил
Датум на внесување: 03.Декември.2009 во 12:02
http://www.segabg.com/online/IMG/2369/0047-large.jpg">

-------------


Постирано од: Evenstar
Датум на внесување: 03.Декември.2009 во 12:05


-------------
It is our choices who show what we truly are, far more than our abilities.


Постирано од: mrzla
Датум на внесување: 03.Декември.2009 во 14:36


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 03.Декември.2009 во 15:19-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: МАРШАЛ
Датум на внесување: 03.Декември.2009 во 15:21


-------------
http://www.onlineyufilm.com/musicvideo.php?vid=42859a7cd - Ко овде не полуди , ТАЈ НИЈЕ НОРМАЛАН


Постирано од: МАРШАЛ
Датум на внесување: 03.Декември.2009 во 17:02


-------------
http://www.onlineyufilm.com/musicvideo.php?vid=42859a7cd - Ко овде не полуди , ТАЈ НИЈЕ НОРМАЛАН


Постирано од: Milaa
Датум на внесување: 04.Декември.2009 во 09:34Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 04.Декември.2009 во 18:02-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Flix
Датум на внесување: 04.Декември.2009 во 18:07


-------------
http://flixter.deviantart.com/">


Постирано од: pcelka
Датум на внесување: 04.Декември.2009 во 22:28
http://www.uptiki.com/">

-------------
секој нов ден, носи нова надеж...


Постирано од: емил
Датум на внесување: 04.Декември.2009 во 22:44
Любовни

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 05.Декември.2009 во 03:08
Любовни

-------------


Постирано од: Iron Man
Датум на внесување: 05.Декември.2009 во 04:27-------------


Постирано од: mariija
Датум на внесување: 05.Декември.2009 во 09:39


Постирано од: zagor
Датум на внесување: 05.Декември.2009 во 11:23


-------------
...zagor e ziv,se drugo e laga.


Постирано од: mariija
Датум на внесување: 05.Декември.2009 во 12:05


Постирано од: Renatax
Датум на внесување: 05.Декември.2009 во 16:53-------------
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.Постирано од: pcelka
Датум на внесување: 05.Декември.2009 во 16:58
http://www.uptiki.com/">

-------------
секој нов ден, носи нова надеж...


Постирано од: BisernA
Датум на внесување: 05.Декември.2009 во 19:04


-------------


Постирано од: Calipso
Датум на внесување: 05.Декември.2009 во 19:16


-------------
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!


Постирано од: Marko Polo 1
Датум на внесување: 05.Декември.2009 во 19:52


Постирано од: vili2121
Датум на внесување: 05.Декември.2009 во 21:56


-------------
Скапа е мудроста што се плаќа со искуство


Постирано од: mrzla
Датум на внесување: 05.Декември.2009 во 22:26


Постирано од: mrzla
Датум на внесување: 06.Декември.2009 во 02:51


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 06.Декември.2009 во 03:01


-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: Calipso
Датум на внесување: 06.Декември.2009 во 03:02


-------------
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 06.Декември.2009 во 03:05


-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: Calipso
Датум на внесување: 06.Декември.2009 во 03:10


-------------
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!


Постирано од: mariija
Датум на внесување: 06.Декември.2009 во 10:55


Постирано од: pcelka
Датум на внесување: 06.Декември.2009 во 11:22


-------------
секој нов ден, носи нова надеж...


Постирано од: mariija
Датум на внесување: 06.Декември.2009 во 12:04
намигнување


Постирано од: Flix
Датум на внесување: 06.Декември.2009 во 12:22


-------------
http://flixter.deviantart.com/">


Постирано од: Marko Polo 1
Датум на внесување: 06.Декември.2009 во 12:36


Постирано од: Sunny
Датум на внесување: 06.Декември.2009 во 12:45-------------
Пријателите се како ѕвездите. Не ги гледаш секогаш, но знаеш дека се тука некаде!    


Постирано од: Andjelina
Датум на внесување: 06.Декември.2009 во 14:07-------------
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасуваПостирано од: Evenstar
Датум на внесување: 06.Декември.2009 во 15:18


-------------
It is our choices who show what we truly are, far more than our abilities.


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 06.Декември.2009 во 15:22-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: mariija
Датум на внесување: 06.Декември.2009 во 15:43
бакнежљубов


Постирано од: емил
Датум на внесување: 06.Декември.2009 во 15:55
Любовни

-------------


Постирано од: Calipso
Датум на внесување: 06.Декември.2009 во 16:03


-------------
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!


Постирано од: sanja-a
Датум на внесување: 06.Декември.2009 во 17:13


-------------
Обожавам луѓе кои ме смеат.
Искрено, мислам дека смеењето е нешто што го сакам најмногу.
Тоа лечи многу болести. Можеби тоа е најважното нешто кај човекот.
Одри Хепберн


Постирано од: Calipso
Датум на внесување: 06.Декември.2009 во 17:39


-------------
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 06.Декември.2009 во 19:02
http://www.mojnet.com/korisnik/dalmatinka/slika/slika-99187/99187">

-------------


Постирано од: pcelka
Датум на внесување: 06.Декември.2009 во 22:31


-------------
секој нов ден, носи нова надеж...


Постирано од: Calipso
Датум на внесување: 07.Декември.2009 во 02:24


-------------
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!


Постирано од: Ninja 35
Датум на внесување: 07.Декември.2009 во 08:02


-------------
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!


Постирано од: mariija
Датум на внесување: 07.Декември.2009 во 08:20


Постирано од: Isis
Датум на внесување: 07.Декември.2009 во 12:02
голема%20насмевка


-------------


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 07.Декември.2009 во 16:50
http://www.mojnet.com/korisnik/barbie1/slika/poljubac/94667">...alex_..za%20tebe..:*%29

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 07.Декември.2009 во 16:53


-------------


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 07.Декември.2009 во 17:26
http://www.mojnet.com/korisnik/aleks_the_great/slika/slika-116869/116869">

-------------


Постирано од: pcelka
Датум на внесување: 07.Декември.2009 во 18:44


-------------
секој нов ден, носи нова надеж...


Постирано од: pcelka
Датум на внесување: 07.Декември.2009 во 19:13
 
плазењеплазењеплазење
 
 ..prodajem%20kombi...:%29%29


-------------
секој нов ден, носи нова надеж...


Постирано од: Evenstar
Датум на внесување: 07.Декември.2009 во 20:26


-------------
It is our choices who show what we truly are, far more than our abilities.


Постирано од: mrzla
Датум на внесување: 07.Декември.2009 во 20:55


Постирано од: Renatax
Датум на внесување: 07.Декември.2009 во 21:09-------------
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.Постирано од: Calipso
Датум на внесување: 08.Декември.2009 во 00:29


-------------
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!


Постирано од: sanja-a
Датум на внесување: 08.Декември.2009 во 14:41


-------------
Обожавам луѓе кои ме смеат.
Искрено, мислам дека смеењето е нешто што го сакам најмногу.
Тоа лечи многу болести. Можеби тоа е најважното нешто кај човекот.
Одри Хепберн


Постирано од: mariija
Датум на внесување: 08.Декември.2009 во 14:59


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 08.Декември.2009 во 21:06
http://graphicshunt.com/images/paris_hilton-423.htm">sexy%20dance%20dacning http://graphicshunt.com/images/paris_hilton-423.htm">sexy%20dance%20dacning http://graphicshunt.com/images/paris_hilton-423.htm">sexy%20dance%20dacning http://graphicshunt.com/images/paris_hilton-423.htm">sexy%20dance%20dacning http://graphicshunt.com/images/paris_hilton-423.htm">sexy%20dance%20dacning

-------------


Постирано од: pcelka
Датум на внесување: 08.Декември.2009 во 23:04


-------------
секој нов ден, носи нова надеж...


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 08.Декември.2009 во 23:48-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 09.Декември.2009 во 00:14


-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 09.Декември.2009 во 00:31


-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: mariija
Датум на внесување: 09.Декември.2009 во 00:50


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 09.Декември.2009 во 00:51


-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: mariija
Датум на внесување: 09.Декември.2009 во 00:53


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 09.Декември.2009 во 00:56


-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 09.Декември.2009 во 01:03


-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: mariija
Датум на внесување: 09.Декември.2009 во 01:09


Постирано од: mariija
Датум на внесување: 09.Декември.2009 во 10:13


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 09.Декември.2009 во 13:03-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: pcelka
Датум на внесување: 09.Декември.2009 во 13:23
http://www.mojnet.com/korisnik/mjesec/slika/slika-111367/111367">

-------------
секој нов ден, носи нова надеж...


Постирано од: Andjelina
Датум на внесување: 09.Декември.2009 во 19:31-------------
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасуваПостирано од: brza
Датум на внесување: 09.Декември.2009 во 19:41


-------------
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 09.Декември.2009 во 21:43
http://www.mojnet.com/korisnik/izgubljeni/slika/slika-117434/117434">

-------------


Постирано од: mrzla
Датум на внесување: 09.Декември.2009 во 21:47


Постирано од: Calipso
Датум на внесување: 09.Декември.2009 во 21:52


-------------
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 09.Декември.2009 во 23:07-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Calipso
Датум на внесување: 09.Декември.2009 во 23:11


-------------
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!


Постирано од: -Goldi
Датум на внесување: 09.Декември.2009 во 23:56


Постирано од: Marko Polo 1
Датум на внесување: 10.Декември.2009 во 00:14


Постирано од: Andjelina
Датум на внесување: 10.Декември.2009 во 00:23-------------
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасуваПостирано од: pcelka
Датум на внесување: 10.Декември.2009 во 10:49
http://www.mojnet.com/korisnik/bubamara59/slika/zaljubljena-candy-i-pacici/42963">

-------------
секој нов ден, носи нова надеж...


Постирано од: pcelka
Датум на внесување: 10.Декември.2009 во 14:08
http://www.mojnet.com/korisnik/coffeepure/slika/slika-116149/116149">

-------------
секој нов ден, носи нова надеж...


Постирано од: Andjelina
Датум на внесување: 10.Декември.2009 во 14:36-------------
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасуваПостирано од: Анастеа
Датум на внесување: 10.Декември.2009 во 15:48-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 10.Декември.2009 во 17:55
http://www.mojnet.com/korisnik/izgubljeni/slika/slika-117906/117906">

-------------


Постирано од: Andjelina
Датум на внесување: 11.Декември.2009 во 02:48-------------
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасуваПостирано од: laki_bu
Датум на внесување: 11.Декември.2009 во 02:54


-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: емил
Датум на внесување: 11.Декември.2009 во 04:43


-------------


Постирано од: mariija
Датум на внесување: 11.Декември.2009 во 08:10


Постирано од: pcelka
Датум на внесување: 11.Декември.2009 во 10:49
http://www.mojnet.com/korisnik/multid/slika/slika-118174/118174">

-------------
секој нов ден, носи нова надеж...


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 11.Декември.2009 во 22:56
http://www.mojnet.com/korisnik/multid/slika/slika-118537/118537"> http://www.mojnet.com/korisnik/multid/slika/slika-118537/118537">

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 11.Декември.2009 во 23:00
/categories/30/%d0%bb%d1%8e%d0%b1%d0%be%d0%b2%d0%bd%d0%b8/109ad3d08d5d6f27a9b5459d3aa3bd4a/2259707131_dbca5ecc00_b">

-------------


Постирано од: Sunny
Датум на внесување: 11.Декември.2009 во 23:40-------------
Пријателите се како ѕвездите. Не ги гледаш секогаш, но знаеш дека се тука некаде!    


Постирано од: ThePPPTrooper
Датум на внесување: 11.Декември.2009 во 23:49


-------------
Those who wants to live, let them fight, and those who does not want to fight in this world of eternal struggle, do not deserve to live!


Постирано од: Isis
Датум на внесување: 12.Декември.2009 во 00:53-------------


Постирано од: Renatax
Датум на внесување: 12.Декември.2009 во 10:08-------------
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.
Испечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk