Испечати | Затвори го прозорот

Како се чувствувате денес среќни-тажни

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Општо
Име на форумот: Разно
Опис на форумот: Немате соодветен подфорум? Бујрум овде на муабет...
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=20950
Датум на принтање: 16.Декември.2018 во 18:02
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Како се чувствувате денес среќни-тажни
Постирано од: Valerija
Наслов: Како се чувствувате денес среќни-тажни
Датум на внесување: 30.Ноември.2009 во 20:30
Се отвора одново темата среќа

Старата затворена заради големиот број на постови


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!Коментари:
Постирано од: Lithium
Датум на внесување: 30.Ноември.2009 во 20:33
да ја сефтисам задоволство

денес сум ваква: свиња ( се изнајадов )
-------------
You think you are perfect? Well, try walking on water...


Постирано од: Calipso
Датум на внесување: 30.Ноември.2009 во 20:49
Добро

-------------
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!


Постирано од: МАРШАЛ
Датум на внесување: 30.Ноември.2009 во 20:49
вистински убаво среќа

-------------
http://www.onlineyufilm.com/musicvideo.php?vid=42859a7cd - Ко овде не полуди , ТАЈ НИЈЕ НОРМАЛАН


Постирано од: Renatax
Датум на внесување: 30.Ноември.2009 во 21:43
Konechno porelaksirano.

-------------
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.Постирано од: Biba_G
Датум на внесување: 30.Ноември.2009 во 21:44
ми чури главата

-------------
Не е се’ така црно...Се наоѓа и по некоја плавуша


Постирано од: james dean
Датум на внесување: 30.Ноември.2009 во 23:33

Многу сум среќен денес... пресреќен...

-------------


Постирано од: Evenstar
Датум на внесување: 01.Декември.2009 во 13:13


-------------
It is our choices who show what we truly are, far more than our abilities.


Постирано од: mrzla
Датум на внесување: 02.Декември.2009 во 16:22
тмурно,тажно,врнам и јас како дождов


Постирано од: Ивона02
Датум на внесување: 02.Декември.2009 во 16:54
fenomenalno


Постирано од: pagane
Датум на внесување: 02.Декември.2009 во 18:01
изнервирано...ааааааааа....нема лп, нема постови...аман ...


Постирано од: МАРШАЛ
Датум на внесување: 02.Декември.2009 во 18:03
многу многу нервозен поради форумов што не функционира

-------------
http://www.onlineyufilm.com/musicvideo.php?vid=42859a7cd - Ко овде не полуди , ТАЈ НИЈЕ НОРМАЛАН


Постирано од: pagane
Датум на внесување: 02.Декември.2009 во 18:04
па да...Сани ми дава совети...а како да одговарам таму...дека не помага ништо...


Постирано од: Ивона02
Датум на внесување: 03.Декември.2009 во 01:51
kako pred smrtna postela


Постирано од: mrzla
Датум на внесување: 03.Декември.2009 во 02:02
Originally posted by mrzla mrzla напиша:

тмурно,тажно,врнам и јас како дождов

сеуште вака


Постирано од: james dean
Датум на внесување: 03.Декември.2009 во 09:15


Thrill is in the air...-------------


Постирано од: ANITA11
Датум на внесување: 03.Декември.2009 во 10:36
pospanoзевање


Постирано од: МАРШАЛ
Датум на внесување: 03.Декември.2009 во 10:38
поспано наспан

-------------
http://www.onlineyufilm.com/musicvideo.php?vid=42859a7cd - Ко овде не полуди , ТАЈ НИЈЕ НОРМАЛАН


Постирано од: Evenstar
Датум на внесување: 03.Декември.2009 во 11:40
расположена за флерт

-------------
It is our choices who show what we truly are, far more than our abilities.


Постирано од: МАРШАЛ
Датум на внесување: 03.Декември.2009 во 11:41
заинтригирано плазење плазење плазење

-------------
http://www.onlineyufilm.com/musicvideo.php?vid=42859a7cd - Ко овде не полуди , ТАЈ НИЈЕ НОРМАЛАН


Постирано од: mimicria
Датум на внесување: 03.Декември.2009 во 11:41
vo iscekuvanje...

-------------
Dajem ti verse i note, sve moje sarene perle na dar, jos te mogu pjesmom kupiti, lukavo i slatkorjecivo, jos uvjek mogu ti podvaliti ljubav...


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 03.Декември.2009 во 16:30
фино трепкање

-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 03.Декември.2009 во 16:36
Само спушти ја ролетната и оди.
Време ми е да го започнам своето непостоење.
Тие веќе раздаваат за душа
- сепак е ова нивни свет.


-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: МАРШАЛ
Датум на внесување: 03.Декември.2009 во 16:37
сит ........ се најадов царски голема%20насмевка

-------------
http://www.onlineyufilm.com/musicvideo.php?vid=42859a7cd - Ко овде не полуди , ТАЈ НИЈЕ НОРМАЛАН


Постирано од: Glenn
Датум на внесување: 03.Декември.2009 во 16:54
Вознемирена некако

-------------
Beauty fades, dumb is forever


Постирано од: МАРШАЛ
Датум на внесување: 03.Декември.2009 во 16:57
и јас се вознемирив ... од еден разговор и сега ќе ме јаде црвот додека не дознаам се’ чекање

-------------
http://www.onlineyufilm.com/musicvideo.php?vid=42859a7cd - Ко овде не полуди , ТАЈ НИЈЕ НОРМАЛАН


Постирано од: ПодВодно
Датум на внесување: 03.Декември.2009 во 22:16
како тринаесетто прасе


Постирано од: *moon*
Датум на внесување: 04.Декември.2009 во 01:19
кубење%20коса


Постирано од: kapo
Датум на внесување: 04.Декември.2009 во 01:24
potapa nikad


Постирано од: Македон
Датум на внесување: 04.Декември.2009 во 22:35
не%20знам


-------------


Постирано од: Ninja 35
Датум на внесување: 05.Декември.2009 во 00:03
Денеска денот беше....."мало ја, мало ти...више ја него ти......."....танцување

-------------
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 05.Декември.2009 во 00:09
главоболително ох

-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Iron Man
Датум на внесување: 05.Декември.2009 во 04:14
Originally posted by Анастеа Анастеа напиша:

главоболително ох


се надевам дека ке ти помини утре главоболителката голема%20насмевка

а јас задоволство


-------------


Постирано од: Calipso
Датум на внесување: 05.Декември.2009 во 04:14
Ненаспано

-------------
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 05.Декември.2009 во 12:06
Originally posted by Iron Man Iron Man напиша:

Originally posted by Анастеа Анастеа напиша:

главоболително ох

се надевам дека ке ти помини утре главоболителката голема%20насмевка


помина голема%20насмевка
денес - изненадена... прикаски, прикаски... плетат луѓето смеење


-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Renatax
Датум на внесување: 05.Декември.2009 во 16:46
Posle podolg tenzichen period.....opushteno.

-------------
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.Постирано од: mamamd
Датум на внесување: 05.Декември.2009 во 16:48
Недефиниранозбунетост

-------------


Постирано од: mrzla
Датум на внесување: 05.Декември.2009 во 16:50
бедно


Постирано од: Flix
Датум на внесување: 06.Декември.2009 во 12:24
безчувствително

-------------
http://flixter.deviantart.com/">


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 06.Декември.2009 во 14:43
ме држи од синоќа расположение - од убавото друштво љубов

-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Evenstar
Датум на внесување: 06.Декември.2009 во 15:16
еве вака

-------------
It is our choices who show what we truly are, far more than our abilities.


Постирано од: vlad0
Датум на внесување: 06.Декември.2009 во 15:18
задоволствозадоволствозадоволствозадоволствозадоволствозадоволствозадоволствозадоволствозадоволствозадоволствозадоволствозадоволствозадоволствозадоволствозадоволство
ево вака


-------------
Која е таа љубовна состојка која не држи поврзани за оние кои ги сакаме и покрај тоа што ни нанесуваат многу голема болка?!


Постирано од: Tiggy Vicious
Датум на внесување: 06.Декември.2009 во 16:02
Тромаво и тажно...тага

-------------
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality


Постирано од: BisernA
Датум на внесување: 06.Декември.2009 во 20:07
оф,... поспано

-------------


Постирано од: Македон
Датум на внесување: 07.Декември.2009 во 00:05
хипнотизиран


-------------


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 07.Декември.2009 во 00:08
идеја


-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Calipso
Датум на внесување: 07.Декември.2009 во 02:18


-------------
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!


Постирано од: mimicria
Датум на внесување: 07.Декември.2009 во 09:21
SPOKOJNO

-------------
Dajem ti verse i note, sve moje sarene perle na dar, jos te mogu pjesmom kupiti, lukavo i slatkorjecivo, jos uvjek mogu ti podvaliti ljubav...


Постирано од: Andjelina
Датум на внесување: 07.Декември.2009 во 09:41
мачно...ненаспано...грипозно...

-------------
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасуваПостирано од: Македон
Датум на внесување: 07.Декември.2009 во 11:23
зевање


-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 07.Декември.2009 во 11:50
срекен определено

-------------


Постирано од: mrzla
Датум на внесување: 07.Декември.2009 во 12:19
па како за добро утро и понеделнички
многу лошо


Постирано од: MyWay
Датум на внесување: 07.Декември.2009 во 12:34
ma bezveza..

-------------

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 07.Декември.2009 во 12:40
и јас безвеза  тага

-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Flix
Датум на внесување: 07.Декември.2009 во 12:40
наспано и свежо

-------------
http://flixter.deviantart.com/">


Постирано од: pcelka
Датум на внесување: 07.Декември.2009 во 13:08
 
  одморена, но малку  замислена   не%20зборувам


-------------
секој нов ден, носи нова надеж...


Постирано од: ANITA11
Датум на внесување: 07.Декември.2009 во 14:48
nedefinirano...замисленост

-------------
druzhba si e druzhba,a sluzhba si e sluzhba...


Постирано од: Македон
Датум на внесување: 07.Декември.2009 во 22:52
среќатага.....збунетост

-------------


Постирано од: sanja-a
Датум на внесување: 08.Декември.2009 во 14:46
хиперактивно

-------------
Обожавам луѓе кои ме смеат.
Искрено, мислам дека смеењето е нешто што го сакам најмногу.
Тоа лечи многу болести. Можеби тоа е најважното нешто кај човекот.
Одри Хепберн


Постирано од: Tetratka
Датум на внесување: 08.Декември.2009 во 15:11
среќасреќаголемо%20гушкање
среќа

-------------
за секој случај - користете ГРОМОБРАН!!!Постирано од: mrzla
Датум на внесување: 08.Декември.2009 во 19:19
многу уморно.........а уште не е крај


Постирано од: Sunny
Датум на внесување: 08.Декември.2009 во 21:43
Praznicno ... голема%20насмевка

-------------
Пријателите се како ѕвездите. Не ги гледаш секогаш, но знаеш дека се тука некаде!    


Постирано од: vlad0
Датум на внесување: 08.Декември.2009 во 21:47
големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање

-------------
Која е таа љубовна состојка која не држи поврзани за оние кои ги сакаме и покрај тоа што ни нанесуваат многу голема болка?!


Постирано од: Iron Man
Датум на внесување: 08.Декември.2009 во 23:05
задоволство


-------------


Постирано од: Omar
Датум на внесување: 08.Декември.2009 во 23:08
голема%20насмевка


-------------


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 09.Декември.2009 во 11:31
za nesto srekjna za nesto zagrizena..ama sepak mnogu srekjna среќа

-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: volkswagen
Датум на внесување: 09.Декември.2009 во 12:15
ceeekaj, sega stanav...


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 09.Декември.2009 во 12:38
дремливо зевање

-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: pcelka
Датум на внесување: 09.Декември.2009 во 13:32
 
 
  никако, без врска .....не%20зборувам


-------------
секој нов ден, носи нова надеж...


Постирано од: Tiggy Vicious
Датум на внесување: 09.Декември.2009 во 15:03
Накиснато....

-------------
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality


Постирано од: Tetratka
Датум на внесување: 09.Декември.2009 во 15:23
hahaha многу насмеано и весело - денов ми тргна од сабајле,...голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкакако анимацијава сум ист... само со црвени образи...плазењеплазењеплазење

-------------
за секој случај - користете ГРОМОБРАН!!!Постирано од: гoстин
Датум на внесување: 10.Декември.2009 во 13:29
psoelm vecerta vcera srekno

-------------Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 10.Декември.2009 во 13:31
зевање od hemikaliive

-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: Omar
Датум на внесување: 10.Декември.2009 во 15:36
рамнодушност bez merak... 

-------------


Постирано од: Renatax
Датум на внесување: 10.Декември.2009 во 22:04
Malku mi e ladnichko.....brrrrr

-------------
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.Постирано од: емил
Датум на внесување: 10.Декември.2009 во 22:15
повеке од срекен

-------------


Постирано од: Renatax
Датум на внесување: 11.Декември.2009 во 20:51
Izraduvano.....vakva sumголема%20насмевка

-------------
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.Постирано од: Andjelina
Датум на внесување: 11.Декември.2009 во 20:54
како времето...студено и на моменти врнежливо ...

-------------
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасуваПостирано од: Marko Polo 1
Датум на внесување: 11.Декември.2009 во 20:58
izmoren i nenaspan.
OK.


Постирано од: mariija
Датум на внесување: 11.Декември.2009 во 22:01
Originally posted by Marko Polo 1 Marko Polo 1 напиша:

izmoren i nenaspan.
OK.
takodzeзевање


Постирано од: Milaa
Датум на внесување: 11.Декември.2009 во 22:08
ко геометарцрвенеење


Постирано од: Tiggy Vicious
Датум на внесување: 11.Декември.2009 во 22:28
Онака...млитаво...

-------------
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 11.Декември.2009 во 22:30
nebas sjajno....

-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: volkswagen
Датум на внесување: 11.Декември.2009 во 22:30

глупаво ( во секоја смисла на зборот) глупчотага-------------


Постирано од: Glenn
Датум на внесување: 11.Декември.2009 во 22:59
Уморно и збунето

-------------
Beauty fades, dumb is forever


Постирано од: Omar
Датум на внесување: 11.Декември.2009 во 23:00
лутина


-------------


Постирано од: mrzla
Датум на внесување: 16.Декември.2009 во 20:44
.

-------------
И бричот падна на колена пред зборот:

Те преколкувам кажи како да се наострам како тебе,сакам да колам без да пуштам крв


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 16.Декември.2009 во 23:25
изнервирана, испровоцирана, тажна... како можеше тоа да ми го направи...тагалутина

-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Ninja 35
Датум на внесување: 16.Декември.2009 во 23:31
Среќен - разбира се.....голема%20насмевка
 
Закачив 40 м сијалички-црево на куќата....и уште 9 комплета сијалички...лево-десно....голема%20насмевка


-------------
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!


Постирано од: vili2121
Датум на внесување: 17.Декември.2009 во 01:44
presreken

imam sin


            

-------------
Скапа е мудроста што се плаќа со искуство


Постирано од: Палестинец
Датум на внесување: 17.Декември.2009 во 01:45
Никогаш...Подобро....Феноменално

-------------
Подобро ужасен крај, отколку ужаси без крај.


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 17.Декември.2009 во 01:45
да ти е жив и здрав среќа  големо%20гушкање


Originally posted by vili2121 vili2121 напиша:

presreken

imam sin


            


-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Lithium
Датум на внесување: 17.Декември.2009 во 01:52
Честитки и од мене забава
големо%20гушкање


-------------
You think you are perfect? Well, try walking on water...


Постирано од: vili2121
Датум на внесување: 17.Декември.2009 во 01:52
fala pa da si docekate ili si docekavte

lele denes bese ... strasno

se do pred dva-tri dena ne mi bese bitno sto e ama sega sakav da bide masko .................

i bev spremen denes Dr. da mi kaze deka imame devojce ama me izraduva ....    neznam kolku eve volku    

-------------
Скапа е мудроста што се плаќа со искуство


Постирано од: Andjelina
Датум на внесување: 17.Декември.2009 во 01:52
Originally posted by vili2121 vili2121 напиша:

presreken

imam sin


            


честитам бакнеж
уживај во најубавиот момент од животот...и немој многу да се испијанишнамигнување


-------------
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасуваПостирано од: Anarchy
Датум на внесување: 17.Декември.2009 во 01:54
Нека ти е здраво и живо синчето member_profile.asp?PF=18989&FID=39 - vili2121 среќа

-------------


Постирано од: Палестинец
Датум на внесување: 17.Декември.2009 во 01:54
Чили Вили....нека ти е вечен синот.......

-------------
Подобро ужасен крај, отколку ужаси без крај.


Постирано од: Calipso
Датум на внесување: 17.Декември.2009 во 01:55
Originally posted by vili2121 vili2121 напиша:

presreken

imam sin


            

Честитки и од мене

-------------
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!


Постирано од: Tetratka
Датум на внесување: 17.Декември.2009 во 01:58
голем да расти и да биде жив и здрав...
честитки и од мене... големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање

-------------
за секој случај - користете ГРОМОБРАН!!!Постирано од: vili2121
Датум на внесување: 17.Декември.2009 во 02:01
fala na site

a sega otidov da se "komatoziram"

-------------
Скапа е мудроста што се плаќа со искуствоИспечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk