Испечати | Затвори го прозорот

Има ли некој во Италија?

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Македонија и Свет
Име на форумот: Македонци ширум светот
Опис на форумот: Новости и активности на нашинците од сите континенти
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=19820
Датум на принтање: 09.Август.2022 во 03:11
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Има ли некој во Италија?
Постирано од: DDarko
Наслов: Има ли некој во Италија?
Датум на внесување: 09.Август.2009 во 13:11

Zhiveam vo Makedonija, no sakam da zapoznaam makedonci koj rabotat vo Italija...

Tamu mi se planovite.Коментари:
Постирано од: gonzo
Датум на внесување: 18.Октомври.2011 во 20:09
Ima cela Istocna Makedonija e tamu, ama slabo se javuvaat...изненадување

-------------
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.Испечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk