Испечати | Затвори го прозорот

Хоби

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Стил на живот
Име на форумот: Други хобија
Опис на форумот: Тетовирање, филателија, оружје, собирање салфетки...
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=1977
Датум на принтање: 06.Август.2020 во 18:44
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Хоби
Постирано од: Maro
Наслов: Хоби
Датум на внесување: 01.Ноември.2005 во 20:50

Muzika
Коментари:
Постирано од: Barbika
Датум на внесување: 05.Ноември.2005 во 23:17
фотографија
 
 


-------------


Постирано од: findel
Датум на внесување: 17.Ноември.2005 во 22:01
HOBI  SE  KAK  HOBI


Постирано од: findel
Датум на внесување: 17.Ноември.2005 во 22:10


Постирано од: Alekta
Датум на внесување: 19.Ноември.2005 во 17:39

muzika, fotografija, citanje, sobiranje sliki (fantastic) itn.......

ma ne e edno hobi.....-------------
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....


Постирано од: meco
Датум на внесување: 22.Ноември.2005 во 10:45
Hobi??? Muzika,knigi no definitivno avtomobilizam. Ne samo kako sport tuka od negovite pocetoci pa se do denes, negoviot razvoj i se sto e povrzano so toa


Постирано од: blue
Датум на внесување: 22.Ноември.2005 во 12:08
  музика, цртање, пеење...и во последно време ФОРУМ http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZRYYYYYYYYMK">Yeah Baby

http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb063_ZRYYYYYYYYMK">


Постирано од: Delfin
Датум на внесување: 22.Ноември.2005 во 12:30
Правење ме*ел ........


Постирано од: natalija
Датум на внесување: 22.Ноември.2005 во 12:33
уште собирам салветки


се шалам уога, ролање и пеење


Постирано од: Carnation
Датум на внесување: 25.Ноември.2005 во 18:33
porano si mislev deka hobi mi e muzika.ama sega sfativ deka hobi mi e fakulteton.cudno no vistinito


Постирано од: veni vidi vici
Датум на внесување: 27.Ноември.2005 во 01:20
Gubenje vreme na PC


Постирано од: Mindy
Датум на внесување: 21.Декември.2005 во 07:43
messenger

-------------


Постирано од: LouWeed
Датум на внесување: 21.Декември.2005 во 20:32
a web cam...........

-------------
http://www.myspace.com/louweed666 - NICE BOYs DONT PLAY ROCK&ROLL


Постирано од: joki
Датум на внесување: 26.Декември.2005 во 21:38
peenje i roskanje na internet,catanje na forumcevo, nase najubavko

-------------
Точачиња.


Постирано од: micevski
Датум на внесување: 11.Јануари.2006 во 00:29
KREIRANJE NA RAP&HIP-HOP MUZIKA I SNIMANJE NA SKITCINJA(ZAEBANCII ONAKA ZA KEF)POZDRAV OD BITOLA


Постирано од: bagio
Датум на внесување: 21.Јануари.2006 во 15:12
 ABE SVIRENJE I NA OVA ZARAZAVA FORUMOV

-------------
I`m back in the game


Постирано од: Supernatural
Датум на внесување: 21.Јануари.2006 во 22:24

 

 PLETAM TASHLIJFERI, GUBLENI I TKAAM STAZI I TEPISONI ZA NADVORESHNI I VNATRESHNI STEPENICI...PODFAKAM SITNI I SHIROKI PLETKI ZA ZIMSKA I LETNA MODA :-) ZA MAICKI NAD FARMERKI I FERMELINJA U FARMERKI...

MOJOT TAKA NARECEN HOBI I MOJA GOLEMA STRAST GO PREPORACUVAM I DALJE ... ZA POVISE INFORMATIVNOSTI I IZLOZBI POSTETE JA STRANATA:

www. tishlajfer/za gooolema masa/i 6 salafetki.mk selo:carevic

:-)))Постирано од: blue
Датум на внесување: 24.Јануари.2006 во 11:19

А си читал ли некогаш книги за Македонија од македонски автор (не бугарски)? ако не, пробај ќе ти биде интересно, гарантирам.......Постирано од: ivana
Датум на внесување: 26.Јануари.2006 во 08:33
Јас собирам МЕТАЛНИ парички (монети) кои си ги наоѓам на земја...
од дете ми е оваа занимација и имам еден куп


-------------
Motivation is game in my hands


Постирано од: Dogi
Датум на внесување: 26.Јануари.2006 во 09:25
Собирам мали пакувања од шеќер, порано и поштенски марки.

-------------
Јас сум мајстор!

http://widget.meebo.com/mm.swf?asMwhdKtFb" rel="nofollow - Кликни овде за комуникација со мене (потоа кликнете во полето 'Edit nickname' и впишете го вашето име)


Постирано од: Toreador
Датум на внесување: 26.Јануари.2006 во 22:01
Пишувам сај фај, еротика, филозофија, фентази, слушање добра музика (трип хоп, амбиентална, транс, класика, готик и индатрсијал) гејмирање, форуми, чатање иииии.......то

-------------
CUTENESS OVERLOAD OF DOOM!


Постирано од: joki
Датум на внесување: 01.Февруари.2006 во 09:33
музиката ми ехоби и живото воопшто...не свирам ништо, сега за сега( се надевам дека ќе научам на бас) али пеам...и то интензивно...Big smile

-------------
Точачиња.


Постирано од: Delfin
Датум на внесување: 04.Февруари.2006 во 08:59
Dizajniranje mebel........momentalno.....


Постирано од: ThA-BiTcH
Датум на внесување: 28.Февруари.2006 во 14:58
Хоби...
мммм музика, како и на секој друг. Неам некое друго хоби...


-------------
        * Blonde Bitch *
    *~*~* I was born a BITCH!
What's your excuse?*~*~*~


Постирано од: kokolo
Датум на внесување: 28.Февруари.2006 во 16:10
kosharka,kosharka, kosharka ama najcesto koga imam slobodno vreme, topka,teren i kosh

-------------
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW


Постирано од: kokolo
Датум на внесување: 21.Март.2006 во 09:09

сега си го вежбам ударот http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxmk570YYMK">Sagittarius  -------------
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW


Постирано од: Antiqua
Датум на внесување: 13.Април.2006 во 09:44
Feng shui

-------------
Veni Vidi Vici


Постирано од: maja
Датум на внесување: 13.Април.2006 во 15:43
Umetnost -slikarstvo

-------------


Постирано од: Antiqua
Датум на внесување: 19.Април.2006 во 11:44

Originally posted by maja maja напиша:

Umetnost -slikarstvo

Ti slikas ili sobiras?-------------
Veni Vidi Vici


Постирано од: maja_070
Датум на внесување: 17.Мај.2006 во 16:51
jas nemam hobi pravam sto ke mi se pravi vo momentot

-------------
m.v


Постирано од: kokolo
Датум на внесување: 31.Мај.2006 во 21:38
ova neshto se vikashe BONG a perinosi taka li se vika

-------------
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW


Постирано од: Tattoo Beauty
Датум на внесување: 11.Август.2006 во 00:13
hobi pa osven muzika,msn mi e tenis veke 5 god 


Постирано од: BoY In LoVe
Датум на внесување: 21.Август.2006 во 11:29
Slusanje Muzika I Surfanje

-------------
HACKED BY PUSHILISTA


Постирано од: natalija
Датум на внесување: 21.Август.2006 во 11:53
Јас уште собирам салветки

-------------


Постирано од: kokomoko81
Датум на внесување: 21.Август.2006 во 12:06
kolekcioner na DVD filmovi.............no samo najdobrite ....vodejki se spored mototo .......sekoj film edna procitana kniga

-------------
......


Постирано од: buceslatko
Датум на внесување: 23.Август.2006 во 01:12
pa ako moze da se kaze deka e hobi pesacenje i pienje kafe so drugarkite....


-------------
Read an cry!!!!!


Постирано од: maja
Датум на внесување: 22.Ноември.2006 во 17:40
Cela godina sobiram moneti od zemjite koi se vo EU kade sto evroto e valuta.Mi nedostigaat 0,20€ od Norveska :(

-------------


Постирано од: Boogie
Датум на внесување: 22.Ноември.2006 во 18:03
Има на нет доста интересни колекционери кои соработуваат со секакви парички.И јас на времето собирав стари секакви пари од античко па до денешно време но ова хоби стана доста скапо па ке се префрлам на нешто новоLOLLOL

-------------
http://www.TattooArtists.org/boogie" rel="nofollow - Борбата продолжува,поробениот за слобода а слободниот за совршенство


Постирано од: Tattoo Beauty
Датум на внесување: 27.Ноември.2006 во 16:41
Хммммм хоби ми е тенис откако се повредив и баталив турнири у склоп на професионално нтпреварување и спортски зивотCry

-------------
http://www.skin-artists.com" rel="nofollow - Skin-Artists.com

http://www.tattoo-passion.org" rel="nofollow - TattooPassion


Постирано од: buceslatko
Датум на внесување: 28.Ноември.2006 во 18:54
kako mala sobirav postenski marki, ali sega sobiram od onie okca, plavi sto se, lugeto sto gi kupuvaat protiv uroci...
ne deka se nesto posebno, ama mi se dopagaat....


-------------
Read an cry!!!!!


Постирано од: Tattoo Beauty
Датум на внесување: 29.Ноември.2006 во 03:31
Originally posted by buceslatko buceslatko напиша:

kako mala sobirav postenski marki, ali sega sobiram od onie okca, plavi sto se, lugeto sto gi kupuvaat protiv uroci...
ne deka se nesto posebno, ama mi se dopagaat....
 
 
 
kakvi se toa PLAVI OKCA??Confused Pa jas samo zivi sobiram.i da dosta mi e golema kolekcijataLOLLOLLOLLOL raznovidni nijansi od svetli do potemni WinkWink


-------------
http://www.skin-artists.com" rel="nofollow - Skin-Artists.com

http://www.tattoo-passion.org" rel="nofollow - TattooPassion


Постирано од: BiG_kIsS
Датум на внесување: 29.Ноември.2006 во 14:48
На вакви мисли
http://www.hostfile.biz/image.php?ghk=9b9ab45229">
http://www.hostfile.biz/image.php?ghk=5c7b5bf7b0">
http://www.hostfile.biz/image.php?ghk=90effb9d49">
http://www.hostfile.biz/image.php?ghk=6283e6c2ae">
http://www.hostfile.biz/image.php?ghk=28a2fc3c42">
http://www.hostfile.biz/image.php?ghk=a589a68d4a">


-------------
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!


Постирано од: BiG_kIsS
Датум на внесување: 29.Ноември.2006 во 14:50
Јас у моментов собирам сликички како аватарот Tongue

-------------
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!


Постирано од: buceslatko
Датум на внесување: 29.Ноември.2006 во 20:32
Originally posted by BiG_kIsS BiG_kIsS напиша:

На вакви мисли
http://www.hostfile.biz/image.php?ghk=9b9ab45229">
http://www.hostfile.biz/image.php?ghk=5c7b5bf7b0">
http://www.hostfile.biz/image.php?ghk=90effb9d49">
http://www.hostfile.biz/image.php?ghk=6283e6c2ae">
http://www.hostfile.biz/image.php?ghk=28a2fc3c42">
http://www.hostfile.biz/image.php?ghk=a589a68d4a">
 
 
 
eeeeeeeeeeeee
bas takvi mislam.....
neli se super????


-------------
Read an cry!!!!!


Постирано од: Tattoo Beauty
Датум на внесување: 29.Ноември.2006 во 20:49

хе хе хе па јас значи само од зививе собирамLOLLOLLOLLOLLOL али добри се и овиеWinkWinkWink

 
еве од мојата колекција !TongueНЕ казувам чиво еEmbarrassedEmbarrassedEmbarrassed


-------------
http://www.skin-artists.com" rel="nofollow - Skin-Artists.com

http://www.tattoo-passion.org" rel="nofollow - TattooPassion


Постирано од: buceslatko
Датум на внесување: 29.Ноември.2006 во 20:52
dobro okce...
kako moeto, samo malce pozivo izgleda, a????WinkWinkWink


-------------
Read an cry!!!!!


Постирано од: Tattoo Beauty
Датум на внесување: 29.Ноември.2006 во 20:55
Originally posted by buceslatko buceslatko напиша:

dobro okce...
kako moeto, samo malce pozivo izgleda, a????WinkWinkWink
 
хе па јас сум колекционер и само вакави собирам висе од 7 одделениеLOLLOLLOLLOL
 
екстра е вакво окце маааа неодоливоEmbarrassedLOLLOL
 
Позз


-------------
http://www.skin-artists.com" rel="nofollow - Skin-Artists.com

http://www.tattoo-passion.org" rel="nofollow - TattooPassion


Постирано од: buceslatko
Датум на внесување: 29.Ноември.2006 во 20:58
ali i animacijava na avatarov ti e ekstra...
LOLLOLLOL


-------------
Read an cry!!!!!


Постирано од: Tattoo Beauty
Датум на внесување: 29.Ноември.2006 во 21:01
Originally posted by buceslatko buceslatko напиша:

ali i animacijava na avatarov ti e ekstra...
LOLLOLLOL
 
да да особено со едукативниот дел у потписотLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL


-------------
http://www.skin-artists.com" rel="nofollow - Skin-Artists.com

http://www.tattoo-passion.org" rel="nofollow - TattooPassion


Постирано од: buceslatko
Датум на внесување: 29.Ноември.2006 во 21:03
LOLLOLLOLLOL

-------------
Read an cry!!!!!


Постирано од: plavu$a
Датум на внесување: 02.Декември.2006 во 16:08
moeto hobi e spienje LOL

-------------
In my field of paper flowers, and candy clowds of lullaby, i lie inside myself for hours, and watch my purple sky fly over me...


Постирано од: Emus
Датум на внесување: 02.Декември.2006 во 16:29
spienje, slusanje muzika, pisuvanje se i sesto, igranje na kom i sega forumov

-------------
It's funny how someone can break your heart in a tousands of litle pieces, and you'll still be able to love him with those broken pieces.


Постирано од: DreamGirL
Датум на внесување: 02.Декември.2006 во 16:40
Najveke da slusam muizka, posle forumov...chat...internet...da setam niz grad... i da jadamTongueLOLLOL

-------------
If you love some one, never put their name in a heart, because hearts break.... Put it in a circle instead, because Circles go on forever ...


Постирано од: laze
Датум на внесување: 25.Декември.2006 во 23:10
Шопинг,слушање музика и пишување смс

-------------
CUVAJ MOJE SLIKE,SRCE TE MOLE,JER KOPIJA TE GLEDA,A OGIGINAL VOLE!!!!!!!!


Постирано од: Tattoo Beauty
Датум на внесување: 25.Декември.2006 во 23:16
Идно се надевам дека ќе научам да пирасмLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLTongue

-------------
http://www.skin-artists.com" rel="nofollow - Skin-Artists.com

http://www.tattoo-passion.org" rel="nofollow - TattooPassion


Постирано од: buceslatko
Датум на внесување: 26.Декември.2006 во 23:54
isto taka hobi mi e kucanje seminarski, kucanje esei, kucanje na proekti, printanje na istite so dopolnitelen smek na spremanje na prezentacii, i seto toa vo duhot na novata godina i predpraznicnoto raspolozenie
CryCryCryCryCryCry


-------------
Read an cry!!!!!


Постирано од: Ana_bt
Датум на внесување: 18.Јануари.2007 во 11:34
Hobi mi e  muzika,odnosno peenje -Jas  inaku peam  vo  hor.
Isto taka   citanje knigi, gledanje  TV,surfanje na  Internet ,forumot,pisuvam poezija  i  proza  ama  poveke  poezija.


Постирано од: maja
Датум на внесување: 17.Февруари.2007 во 18:57
Сликање

-------------


Постирано од: ERKO
Датум на внесување: 18.Февруари.2007 во 13:17
mene mi e hobi da pravam muzika


Постирано од: plamenko
Датум на внесување: 03.Март.2007 во 00:58
hobi juggling,dj,lovenje;bordanje;plivanje;
muzika:)
 


-------------


Постирано од: angelmk
Датум на внесување: 04.Март.2007 во 05:29
колекционер на музика, мое хоби.

-------------
"BEAUTY IS TRUTH, TRUTH BEAUTY."


Постирано од: speed
Датум на внесување: 20.Март.2007 во 23:18
sobiranje razni stari rabot6i...

-------------
speed


Постирано од: super babicka
Датум на внесување: 21.Март.2008 во 01:52
ova forumov ne e hobi tuku bolesttttttttt,nema lek ama bolest od ubavo zadovolstvo i druzba


Постирано од: RUSHKA
Датум на внесување: 23.Март.2008 во 00:36
OVA SE MOITE RIPCIJA
-------------
4ISTA SOVEST=MIREN SON


Постирано од: RUSHKA
Датум на внесување: 23.Март.2008 во 00:38-------------
4ISTA SOVEST=MIREN SON


Постирано од: Monuska
Датум на внесување: 23.Март.2008 во 01:01
Сакам да почнам со фотографирање, онака за себе, многу пати сум сакала некој момент , некоја убава слика да ми трае вечно и мислам дека вака можам да си го остварам тоа.

-------------
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...


Постирано од: Delicia
Датум на внесување: 23.Март.2008 во 01:15
moeto hobi-kujna ikulinarski vestiniсреќа

-------------
...It just takes a second to realize how wrong you are, about... everything...


Постирано од: brza
Датум на внесување: 23.Март.2008 во 01:35
member_profile.asp?PF=201&FID=54 - maja
Сениор
Сениор
Лик
Убавицата и ѕверот
Регистриран: 28.Мај.2005
http://maps.google.com/?q=Italy&t=h"> Локација:
Italy
Онлајн статус: Офлајн
Пораки: 15976  


snto li se sluchi so,...majica?!збунетост...........тага


-------------
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein


Постирано од: MLEKCE
Датум на внесување: 05.Април.2008 во 01:13
собирам женски срца.


Постирано од: macaparket
Датум на внесување: 08.Мај.2008 во 17:56
Citanje,Vezbanje Karate,Crtanje grafiti,Slusanje muzika(rock'n'roll,Parketi ili Tose),visenje na msn i na net itn itn.

-------------
UMRENI LJUGE UMRENI LJUGJE
NA UVO MI SE DERAT
UMENI LJUGJE UMRENI LJUGE
MNOGU GOMNA SERATПостирано од: Aleksov
Датум на внесување: 14.Мај.2008 во 16:08
Колекционер сум на стари пари монети и банкноти-имам богата збирка секој оној што сака да подари монети или банкноти нека писе на E-mael:aleksov88@gmail.com
Однапред Ви благодарам


Постирано од: moon_girl
Датум на внесување: 20.Јуни.2008 во 12:27
Слушање музика, мирцање, играње тенис и одбојка и сл.

-------------
The moon and the sun have fall in love.   


Постирано од: Shaxito
Датум на внесување: 28.Јуни.2008 во 01:08
Citanje,Pisuvanje, i sedenje pred pc (bez razlika dali ke pisam neso ili ne) :)))) i kako hobi go smetam vezbanjeto 3 pati vo nedelata :)

-------------
''Ceni se samiot ako sakas da te cenat i drugite''


Постирано од: seka
Датум на внесување: 05.Август.2008 во 14:27
Fotografija, Muzika, Citanje i dizajniranje na Nakit


Постирано од: n1k0La
Датум на внесување: 05.Август.2008 во 14:58
mene hobi mi e slusanje muzika crtanje grafiti sedenje pred pc vozenje motor a veke vozenje motor mi e potreba :D


Постирано од: superboy
Датум на внесување: 10.Август.2008 во 16:20
пин-понг

-------------
Работата го краси човекот а мрзата го гнаси.Постирано од: dark
Датум на внесување: 11.Август.2008 во 16:03
spienje i ping pong i gitara i bubnjevi

-------------
faster then light :D


Постирано од: seka
Датум на внесување: 20.Октомври.2008 во 13:36
Originally posted by seka seka напиша:

Fotografija, Muzika, Citanje i dizajniranje na Nakit
snosti imav keativen napad голема%20насмевка.... da taka si napraviv eden prekrasen prsten трепкањетрепкање


-------------
Razumot e skapocen kamen koj najubavo sjae vo ramkite na
skromnosta.


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 21.Октомври.2008 во 16:39
Јас вчера си купив материјал за правење така да деновиве тоа ке правам голема%20насмевка

-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: jenny
Датум на внесување: 24.Ноември.2008 во 11:07
Slusanje muzika, gledanje TV i Internet .

-------------
Ljubovta e centar na Univerzumot


Постирано од: tamarka
Датум на внесување: 07.Јануари.2009 во 20:03
мене хоби ми е ролање! нема боље од ова, посебно летоска, по 3-4 часа, уфф уживанција!!


Постирано од: me haces falta
Датум на внесување: 11.Јануари.2009 во 22:40
TAMARKA?????????????


Постирано од: igi 3
Датум на внесување: 13.Јануари.2009 во 18:43
Moderen bodi bilding


Постирано од: ВАЖНА
Датум на внесување: 14.Јануари.2009 во 11:55
Потрага по скриеното богатство

-------------
Последна изјава на црвенкоски: државата ни е на раб од провалија ако се вратиме ние на власт ќе направиме чекор напред.


Постирано од: igi 3
Датум на внесување: 16.Јануари.2009 во 17:20
Chatuvanje


Постирано од: ANITA11
Датум на внесување: 28.Јануари.2009 во 20:52
citanje


Постирано од: Gabriela_S
Датум на внесување: 29.Јануари.2009 во 09:38
pcelarenje


Постирано од: Lithium
Датум на внесување: 31.Јануари.2009 во 22:24
Цртање


Постирано од: Командантица
Датум на внесување: 03.Февруари.2009 во 20:21
цртање, пишувам книга моментално, и спиење

-------------
..Живеам за да умрам..!


Постирано од: kiki_kiki
Датум на внесување: 26.Февруари.2009 во 13:05
setanje


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 26.Февруари.2009 во 16:40
SVE STO ME PRAVI RADOSNA ,SREKNJA ME ISPOLNUVA I MI GI POLNI BATERIITE SETO TOA GO PRIMENUVAM .................GO POVTORUVAM.................I MI STANIVA HOBI..............
......TOA SE ILJADA RABOTI VO ZIVOTOT STO GI GLEDAM KAKO HOBI.......

-------------


Постирано од: igi 3
Датум на внесување: 01.Март.2009 во 17:51
SE SLOZUVAM POTPOLNO SO TEBE


Постирано од: zabegan
Датум на внесување: 01.Март.2009 во 20:37
немам време многу за таа работа, ама намеравам фотографијата да ја развијам како хоби, многу ми е интересна среќа

-------------
размисли пред да напишеш глупост


Постирано од: lotus flower
Датум на внесување: 22.Март.2009 во 19:51
Psihiatria i Feng Shui

-------------
~Live the life you love, love the life you live~


Постирано од: Crusher
Датум на внесување: 23.Март.2009 во 20:56
Фотошоп,слушање музика и правење неколку drums templates,обавезно МСН,форумии и бодибилдинг во последно.


Постирано од: galenaa
Датум на внесување: 30.Март.2009 во 11:14
sega hant i beljot se prefrlam i mislam deka zacapuvam vo vodite na komarot


Постирано од: igi 3
Датум на внесување: 02.Април.2009 во 23:03
Gledanje ubavi devojkiголема%20насмевка
I moderen bodi bildingнамигнување(krevanje sukni)газење%20од%20смеење
Naj ubaviot hobi go imam газење%20од%20смеењеголемо%20гушкање


Постирано од: pmmladen
Датум на внесување: 02.Април.2009 во 23:13
Originally posted by ВАЖНА ВАЖНА напиша:

Потрага по скриеното богатство
Имаме исто хоби, те предупредувам не се плеткај на моја територија или биди ми ортак


Постирано од: *moon*
Датум на внесување: 02.Април.2009 во 23:24
Originally posted by igi 3 igi 3 напиша:

Gledanje ubavi devojkiголема%20насмевка
I moderen bodi bildingнамигнување(krevanje sukni)газење%20од%20смеење
Naj ubaviot hobi go imam газење%20од%20смеењеголемо%20гушкање
kako voajerлутина


-------------
Ако го победиш моментот ти си најсилниот човек на светот


Постирано од: Omar
Датум на внесување: 02.Април.2009 во 23:37
Originally posted by Командантица Командантица напиша:

цртање, пишувам книга моментално, и спиење
opa cestitam... pa cekam naslov na knigaa da ja procitam.... i da ja ocenam

-------------Испечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk