Испечати | Затвори го прозорот

Образложување за избришани и сокриени мислења

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: ИДИВИДИ
Име на форумот: Форум информатор
Опис на форумот: Модераторите информираат
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=19729
Датум на принтање: 01.Јуни.2020 во 10:23
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Образложување за избришани и сокриени мислења
Постирано од: mamamd
Наслов: Образложување за избришани и сокриени мислења
Датум на внесување: 26.Јули.2009 во 09:56
Модераторите тука накратко ги објаснуваат причините за бришење на постови (коментари), доколку сметаат дека е потребно објаснување.
Коментари:
Постирано од: Biba_G
Датум на внесување: 28.Јули.2009 во 17:50
pls help-za devojcinja - izbrisana...ionaka Malecka Dusicka gi imase izbrisano i editirano site nejzini postovi kako i vovedniot, taka da nemase svrha da stoi kako takva 

-------------
Не е се’ така црно...Се наоѓа и по некоја плавуша


Постирано од: Biba_G
Датум на внесување: 01.Август.2009 во 17:04
И уште еднаш би сакала да Ве потсетам на следново правило...

На форумов не е дозволено Постирање и читање на подфорумот „Секс“ доколку членовите се помлади од 16 години.

-------------
Не е се’ така црно...Се наоѓа и по некоја плавуша


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 03.Август.2009 во 00:14
На подфорум Политика избришани триесетина теми кои се однесуваа на одамна завршени и неактуелни настани како и теми во кои се промовира говор на омраза или нетрпеливост по повеќе основи.

-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 13.Август.2009 во 17:26
Избришани многу постови-офтопик на повеќе теми во Политика и во Филозофија и психологија.

-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Biba_G
Датум на внесување: 15.Август.2009 во 14:42
Бришено во  javascript:winOpener%28pop_up_topic_admin.asp?TID=15145,admin,1,1,480,265%29">Topic%20Admin forum_posts.asp?TID=15145 - Целта на Масонството

-------------
Не е се’ така црно...Се наоѓа и по некоја плавуша


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 18.Август.2009 во 08:41
Sreduvav vo avtomobilizam...temi postari od godina so po nekoi 2-3 posta.

-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: Biba_G
Датум на внесување: 18.Август.2009 во 23:41
Bugari jadat kutek ot makedonci отворена во пдф Свет- избришана 

-------------
Не е се’ така црно...Се наоѓа и по некоја плавуша


Постирано од: zenmaster
Датум на внесување: 19.Август.2009 во 23:28
Избришани се цитати од Светото писмо на тема Аикидо

-------------
[IMG]http://img148.imageshack.us/img148/4285/xxxpn7.gif">


Постирано од: BisernA
Датум на внесување: 20.Август.2009 во 11:27
Избришани офтопик постовите од вчерашната дебата помеѓу маршал и ана ск

-------------


Постирано од: Biba_G
Датум на внесување: 04.Септември.2009 во 10:40
Бришев во javascript:winOpener%28pop_up_topic_admin.asp?TID=19997,admin,1,1,480,265%29">Topic%20Admin http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=19997 - Eротски скулптури  . Убедена сум дека добро ја знаете разликата меѓу еротика и порнографија, меѓу вкусното и перверзното.
Доколку се продолжи во иста насока темата оди под клуч.


-------------
Не е се’ така црно...Се наоѓа и по некоја плавуша


Постирано од: fiks
Датум на внесување: 26.Септември.2009 во 02:22
Избришани голем број на постови во секс од Ивона и Лаки,воедно настрадаа постови од Калипсо,Блекај,Анѓелина бидејќи и тие обидувајчи да ги смират страстите беа оф топик.

Ве молам да не ја вулгаризирате темата Дали би сакале секс со членот над вас,ова посебно се однесува на Ивона и Лаки.


-------------
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.Постирано од: la fille
Датум на внесување: 30.Септември.2009 во 22:20
Izbrisani off topic postovi vo nekolku temi vo Razno

-------------
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)


Постирано од: zenmaster
Датум на внесување: 01.Октомври.2009 во 17:13
Јавна опомена за анакин !
Ако продложи да ги расипува темите во уметност и кулутра после опомената ќе биде баниран .


-------------
[IMG]http://img148.imageshack.us/img148/4285/xxxpn7.gif">


Постирано од: mamamd
Датум на внесување: 05.Октомври.2009 во 00:17
Izbrisani off topic postovi vo Zabeleshki.
Vo idnina nema da ima  tolerancija sekoj koj ke odi so  off topic postovi  ili so postovi so navredi ke bide suspendiran od forumot. Kon nekoi clenovi ke s eodi so trajno suspendiranje od forumot zaradi postojano prekrsuvanje na pravilata i izivuvanje vrz ostanatite clenovi, i moderatori, kako i rasipuvanje na temite 

-------------


Постирано од: la fille
Датум на внесување: 08.Октомври.2009 во 20:32
Brisev vo Razno...off topic postovi i dupli temi...Ima premnogu temi za muabet, ne se potrebni poveke...Pisuvajte vo vekepostoeckite temi. 

-------------
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)


Постирано од: mamamd
Датум на внесување: 12.Октомври.2009 во 18:38
Во Образование, во темата Писмени состави, семинарски... избришав едно 30тина постови кои членот претходно си ги едитираше и изгледаа вака
Автор Порака
member_profile.asp?PF=2372&FID=67 - CST
Сениор
Сениор
Лик
Искрена, поискрена здравје
Регистриран: 14.Ноември.2005 Онлајн статус: Офлајн
Пораки: 13003
new_reply_form.asp?M=Q&PID=1816099&PN=9&TR=115">Цитирај CST   new_reply_form.asp?PID=1816099&PN=9&TR=115">Одговор forum_posts.asp?TID=16919&PID=1816099#1816099">bullet Испратена: 21.Мај.2009 во 12:19
si go editiram postot posto ocigledno i koga me nema cela nedela po 200 postovi mi gi brisat iako ne pisuvam niz temite

Изменето од CST - 07.Јуни.2009 во 22:26-------------


Постирано од: Andjelina
Датум на внесување: 15.Октомври.2009 во 00:05
доколку ви фалат офтопици или едитирани постови  на образование-кај мене сенамигнување

-------------
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасуваПостирано од: Andjelina
Датум на внесување: 16.Октомври.2009 во 01:53
избришани дел од едитираните постови од Анакин на тема Индивидуи-------------
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасуваПостирано од: la fille
Датум на внесување: 17.Октомври.2009 во 00:36
Sto ja pravi zenata posebna-Od Razno prefrlena vo Filozofija

-------------
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)


Постирано од: mamamd
Датум на внесување: 17.Октомври.2009 во 11:34
Денеска низ сите подфоруми ке бидат зачистени сите едитирани (празни или со по некое смајли) постови.

-------------


Постирано од: la fille
Датум на внесување: 17.Октомври.2009 во 11:40
Temata Rasipan telefon otvorena od Talicniot Tom e izbrisana. Laki Lu, talicen tom ili kako i veke da se pretstavuvas, ednas veke si predupreden vo vrska so temite, ova ti e vtorpat. Tretpat...

-------------
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)


Постирано од: la fille
Датум на внесување: 19.Октомври.2009 во 00:30
Kako da gi otkazes cigarite-od Razno e prefrlena vo Medicina

-------------
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)


Постирано од: BisernA
Датум на внесување: 20.Октомври.2009 во 11:39
заљубим се за 5-6 минута ја забришав... општи разговори во разно   

-------------


Постирано од: mamamd
Датум на внесување: 21.Октомври.2009 во 14:12
Сокрив (пред да ги избришам) многу неумесни коментари во Забелешки. 

-------------


Постирано од: Andjelina
Датум на внесување: 21.Октомври.2009 во 17:26
Едитираните постови на тема-Општество,традиција и култура -скриени.
Анакин ако сакаш темата да се затвори слободно кажи.
Која е целта на отварањето теми и потоа едитирање на постовите  од самиот автор?


-------------
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасуваПостирано од: fiks
Датум на внесување: 21.Октомври.2009 во 19:18
Темата porno sliki отворена од Деренџер е избришана поради тоа што правилата на форумот не дозволуваат постирање на порнографска содржина.
Ве молам ова имајте го во предвид и за понатака.
Ви благодарам

-------------
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.Постирано од: BisernA
Датум на внесување: 01.Ноември.2009 во 21:18
во Кое е најмоќното оружје на жените... зачистив малце

-------------


Постирано од: la fille
Датум на внесување: 05.Ноември.2009 во 00:01
Temata na Vazna okolu suspendiranjeto e zatvorena i izbrisana

-------------
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)


Постирано од: Biba_G
Датум на внесување: 07.Ноември.2009 во 11:21
Бришев off-topic муабети во Мистерии

-------------
Не е се’ така црно...Се наоѓа и по некоја плавуша


Постирано од: Andjelina
Датум на внесување: 08.Ноември.2009 во 00:32
избришани навредливи постови од ВАЖНАТА на ПДФ Вицови
ВАЖНА соземи се!!!
и доколку не престанеш после секој виц од некој член да вршиш корекции на вицот  темата ќе ти биде затворена.
последна опомена!
 


-------------
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасуваПостирано од: Valerija
Датум на внесување: 11.Ноември.2009 во 11:37
Brisani postovi vo Razno
na tema Sakam da kazam..
Ninja34,Ivona02,Laki Bu i Bounty...
 
Ne zabeguvajte off topik!!!
 
 


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 11.Ноември.2009 во 11:44
Izbrisana tema potocno sobata na VAZNA

-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Biba_G
Датум на внесување: 18.Ноември.2009 во 20:04
member_profile.asp?PF=10653&FID=57 - sweet angel ... postot so prasanjeto okolu tvoeto milenice od Idividi ordinacijata vo pdf Medicina go prefrliv vo posoodvetniot podforum za toaнамигнувањеodgovorot ocekuvaj go vo temata Strucni prasanja vo pdf za zivotinski svet

-------------
Не е се’ така црно...Се наоѓа и по некоја плавуша


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 01.Декември.2009 во 15:44
Brisani postovi vo tema Horor filmovi
 
Ivona 02 i Tony Clifton
 
aj Ve molam razmena na mislenja,strasti i izlivi na neznost na lp


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 03.Декември.2009 во 11:42
Brisev postovi vo Razno-na tema Chekam...


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: NRGMKD
Датум на внесување: 11.Декември.2009 во 21:58
izbirsani postovi vo mediumi na tema koj saka da bide milioner od renata i abnormalen.. pricina OFF TOPIC...

-------------
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.


Постирано од: NRGMKD
Датум на внесување: 15.Декември.2009 во 22:30
Izbrisani postovi vo Mediumi na temi digitalna televizija i sto gledate vo momentov od povekje clenovi.... pricina OFF TOPIK

-------------
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.


Постирано од: Flix
Датум на внесување: 16.Декември.2009 во 02:05
Избришав еден куп мислења на спамери во Интернет

-------------
http://flixter.deviantart.com/">


Постирано од: fiks
Датум на внесување: 17.Декември.2009 во 16:11
Избришани и корегирани постови од member_profile.asp?PF=11202&FID=40 - Палестинец во секс.

Без вулгарности молам при постирање на подфорумот секс.


-------------
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.Постирано од: fiks
Датум на внесување: 22.Декември.2009 во 13:54
Во секс на тема forum_posts.asp?TID=20558 - Дали би сакале секс со членот над вас-3   избришани и сокриени постови од member_profile.asp?PF=20802&FID=40 - Iron Man   и   member_profile.asp?PF=20831&FID=40 - bijonse1   бидејќи имаа постирано фотки,па сексајте се бре на тематаголема%20насмевкаголема%20насмевка,за фотки има други теми.

-------------
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.Постирано од: NRGMKD
Датум на внесување: 03.Јануари.2010 во 20:00
избришан пост на james dean на тема Во центар, а воедно едитиран пост на замислена на истата тема... 

-------------
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.


Постирано од: fiks
Датум на внесување: 09.Јануари.2010 во 01:13
Преместени неколку постови од Марко Поло и Мачкица од Г - точка во Секс зезање во подфорумот Секс.

-------------
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 11.Јануари.2010 во 09:23
Izbrisani dve temi
 
1.Kozhuvchanka nagradna igra (Dina) - Forumski igri
2.Dragi moi Brakja Makedonci (PARMEON) - Razno


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 11.Јануари.2010 во 09:39

Vo Razno izbrisani dve temi:

1.Koga bi mozele
2.Koga bi mozele na kogo bi mu zabranile pristap


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 12.Јануари.2010 во 12:19
Vo pdf Film izbrisana temata Tajnata kniga (Kamcevski)
 
Ima tema Predlozete film


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 12.Јануари.2010 во 12:39
Vo pdf Ishrana izbrisana tema Makrobiotika (dupla)

-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: fiks
Датум на внесување: 13.Јануари.2010 во 18:31
Темата Ваша поезија во Уметност,Култура и Традиција конечно исчистена од разни пофалби,гушки и бакнувања.
Голем број на постови префлени во Критики позитивни или негативни за личните творби.
Исто така настрадаа неколку постови кои без без смисол или пак празни и избришани од самите автори.
Ги замолувам членовите отсега своите искрени чувства и пофалби за одредени творби да си ги искажуваат во Критики за личните творби.
Ви благодарам среќа


-------------
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 24.Јануари.2010 во 15:22
Izbrisana temata Na koj forumski klan pripagjate..

-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 24.Јануари.2010 во 15:28
Izbrisana temata Za tie sto imaat grdi zabi
nema potreba od temi bez logika i rezon


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Eleni
Датум на внесување: 24.Јануари.2010 во 23:39
Slikite od temata Podvezici,prefrleni vo temata Erotski sliki. Avtorot ja otvoril temata za komentiranje,a ne kako galerija.
 
Nekoi od slikite od temata Sexy ritam okolu shipka,prefrleni vo Erotski sliki.
 
Slikite od Sexy dolna obleka prefrleni vo Erotski sliki.


-------------
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved


Постирано од: zamislena
Датум на внесување: 25.Јануари.2010 во 20:57


Зачистено малку во Љубов
Избришани мегусебни разговори во темите
Љубов и кариера , и Дали ги контролирате
вашите емоции.


Постирано од: Boogie
Датум на внесување: 25.Јануари.2010 во 21:56
Зачистив малку на историја - многу муабети кои не беа по тема,многу спамирања,а ме нема лом се прави

-------------
http://www.TattooArtists.org/boogie" rel="nofollow - Борбата продолжува,поробениот за слобода а слободниот за совршенство


Постирано од: BisernA
Датум на внесување: 27.Јануари.2010 во 21:42
Забришени неколку стари теми во љубов...

-------------


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 28.Јануари.2010 во 09:47
Izbrisana tema Religija (otvorena vo Razno)

-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 28.Јануари.2010 во 09:50
Izbrisana Make money on Internet (Razno)

-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 28.Јануари.2010 во 09:57
Vo Forumski igri izbrisav
1.Pogodi ja  kratenkata na makedonski jazik (neaktivna tema)
2.IQ Kvizovi


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 30.Јануари.2010 во 15:21
Brisani postovi od Anakin i Zenmaster vo temata Raskazete nekoj film
Istata e sredena i e povtorno otvorena..


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 02.Февруари.2010 во 12:01
Brizev vo Razno -Sto bi Ve usrekjilo u momentov
                  Mnogu postovi off topic

-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Македон
Датум на внесување: 11.Февруари.2010 во 03:57
Темата "Борбата на МАКЕДОНЦИТЕ од Пиринска Македонија" исчистена од сите разговори надвор од темата.

-------------


Постирано од: fiks
Датум на внесување: 15.Февруари.2010 во 16:49
Избришани две теми со по неколку поста во секс кои беа неактивни повеќе од 3 години.

-------------
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.Постирано од: Eleni
Датум на внесување: 10.Март.2010 во 15:30
Nekolku postovi od temata forum_posts.asp?TID=2388 - Соба 69  se sokrieni.

-------------
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved


Постирано од: Eleni
Датум на внесување: 18.Март.2010 во 00:54

Trgnati nekolku postovi od temata  Бодибилдинг-------------
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved


Постирано од: Eleni
Датум на внесување: 11.Април.2010 во 02:16
Temata forum_posts.asp?TID=2959 - Форумџии опседнати со секс  e povtorno otvorena,a postovite shto bea nadvor od tema se izbrishani.

-------------
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 20.Април.2010 во 22:25
Vo Razno izbrisana temata  Testament

-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 21.Април.2010 во 01:51
Избришани десетина стари и неактуелни теми со по неколку постови на пдф Политика.

-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Andjelina
Датум на внесување: 25.Април.2010 во 00:58
исчистена- Поезија
Скриени едитираните постови на Марија Магдалена,Анакин и неколку на ПодВодно


-------------
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасуваПостирано од: Eleni
Датум на внесување: 25.Април.2010 во 04:15
Slikite od temata forum_posts.asp?TID=3858 - Ерогени зони  se trgnati,temata e za vashi komentari,a poslednite postovi na Emil i Omar se sokrieni privremeno
 
Izbrishani i slikite od temite Podvezici i Reprezentativno dekolte


-------------
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 01.Мај.2010 во 22:20
Brisev muabeti vo pdf Misterii ,vo tema Duhovi..

Se sto e van tema,odi na brisenje,si znaete i sami..


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Eleni
Датум на внесување: 22.Мај.2010 во 03:54
Izbirshani slikite od : forum_posts.asp?TID=18610 - Гради или задници?  ,temata e postavena kako anketa.


-------------
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 19.Јули.2010 во 03:05
Избришани многу офтопик постови, спамирање, лични муабети, навредливи коментари низ повеќе теми на Политика.


-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 19.Јули.2010 во 03:23
Избришана тема forum_posts.asp?TID=22909 - Дуле млекарот - жртва на системот?
Веќе се дискутира на посебна тема за истиот случај, не отварајте нови.


-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Santijago
Датум на внесување: 31.Јули.2010 во 14:36
Избришани офтопик постови во Кој со кого во игрите...Ако на некој им нема постови , да си знае

-------------
I'm out bcz of pathetic around here


Постирано од: Andjelina
Датум на внесување: 11.Август.2010 во 01:07
Градови во Македонија- исчистен од еден куп офтопициголема%20насмевка
Чистев во Уметност,култура и традиција-посебно темата Индивидуи и Ваша поезија....едитирани постови,метлата ми се истрошиух


-------------
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасуваПостирано од: Анастеа
Датум на внесување: 11.Август.2010 во 03:38
Избришани многу постови-офтопик на политика.

-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: gonzo
Датум на внесување: 18.Август.2010 во 22:10

Izbrisani mnogu oftopici, smajlinja, spamovi itn vo Makedonci sirum svetot...Akcijata prodolzuva...-------------
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.


Постирано од: zamislena
Датум на внесување: 21.Август.2010 во 20:16
 
 
  Бришено низ повеќе теми  во Разно ... 
  и наредниве денови чистењето ќе продолжи .....


-------------


Постирано од: zamislena
Датум на внесување: 22.Август.2010 во 21:31
 
 
  Зачистив во неколку теми во  Љубов....  избришани постови во  Љубовни совети.......


-------------


Постирано од: Eleni
Датум на внесување: 23.Август.2010 во 18:28

Nekolku postovi vo forum_posts.asp?TID=18693 - Плескање...по г'зето  se trgnati, nekoi se editirani.-------------
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved


Постирано од: Santijago
Датум на внесување: 29.Август.2010 во 16:18
Избришани офтопици во ... Игра со 4 збора ...

-------------
I'm out bcz of pathetic around here


Постирано од: zamislena
Датум на внесување: 29.Август.2010 во 21:49
 
 
  Едитирани  и  избришани  постови
  низ повеќе теми  во  Разно ....


-------------


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 01.Септември.2010 во 16:44
Избришани многу офтопици на Политика, како и неколку затворени теми со по неколку поста.
Средувањето на темите ќе продолжи и наредниве денови.


-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Schatzii
Датум на внесување: 08.Септември.2010 во 23:46
Избришани многу офтопици во ПДФ Љубов.

-------------
Dream what you want to dream;
Go where you want to go;
Be what you want to be,
because you have only one life and one chance to do all the things you want to do.


Постирано од: Eleni
Датум на внесување: 10.Септември.2010 во 19:13
Izbrishani postovi vo Kogo bi legnale ?

-------------
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved


Постирано од: Andjelina
Датум на внесување: 10.Септември.2010 во 19:15
сокриени постови од анакин и да бе во  уметност  и  наука

-------------
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасуваПостирано од: Eleni
Датум на внесување: 15.Септември.2010 во 01:18
Izbrishani postovi vo forum_posts.asp?TID=7967 - Кого би го легнале???

-------------
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved


Постирано од: Andjelina
Датум на внесување: 15.Септември.2010 во 02:23

Генерално чистење низ Образование.Ако ви фалат постови кај мене се во деневникнамигнување-------------
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасуваПостирано од: Анастеа
Датум на внесување: 09.Октомври.2010 во 14:13


Избришани доста офтопик-постови на Политика од актуелните теми.

Избришани се и неколку постари, неактивни теми од истиот подфорум, а неколку затворени се префрлени во Архивата.
-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Renatax
Датум на внесување: 11.Октомври.2010 во 22:10
Избришани офтопик постови на тема КАКТУС.

-------------
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.Постирано од: Renatax
Датум на внесување: 12.Октомври.2010 во 16:39
Избришани и сокриени неколку постови на тема СИДА во пдф Медицина.

-------------
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.Постирано од: fiks
Датум на внесување: 25.Октомври.2010 во 12:43
Сокриени постови од Револт,Форумска Баба и Брза во Еколошки Изуми.
Ве молам дечки држете се за темите.


-------------
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.Постирано од: Eleni
Датум на внесување: 19.Декември.2010 во 15:31
Izbrishani slikite vo forum_posts.asp?TID=14774 - "репрезентативно деколте"  ,temata e za komentiranje.


-------------
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved


Постирано од: zamislena
Датум на внесување: 09.Март.2011 во 21:05
 
 
  Избришана темата   Кој има    во   Разно
  веќе постои иста тема   за аватари  во Форумски игри


-------------


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 04.Април.2011 во 20:33
Izbrisani dva - tri posta ,a vo isto vreme i izbrishana temata Recepti vo pdf Ishrana od pricina sto postojat dve temi - Recepti za soleni raboti i Recepti za torti i blagi raboti,nema potreba od duplikat tema

-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: zamislena
Датум на внесување: 12.Јуни.2011 во 22:45
 
 
   Избришани  постови  во неколку теми
 
   во   Љубов   и  Патувања


-------------


Постирано од: Santijago
Датум на внесување: 19.Октомври.2011 во 19:41

Како што можете да забележите деновиве се архивираат теми, се бришат (или сокриваат) недолични муабети од стари теми, се спојуваат теми....

 
Моментално средувам во Секс, доколку ви фали некое мислење најверојатно било неврзан муабет во некоја тема со конкретен наслов, па поради прегледност е избришано.
 
 
 


-------------
I'm out bcz of pathetic around here


Постирано од: Renatax
Датум на внесување: 25.Октомври.2011 во 17:25
Сокриени постови на пдф медицина на тема- forum_posts.asp?TID=20556 - Дали знаете зошто ......????

-------------
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.Постирано од: Renatax
Датум на внесување: 28.Октомври.2011 во 16:08
Избришани постови на тема forum_posts.asp?TID=24860 - поможвејте другари .. -на пдф Растителен и животински свет со недолична содржина,а прашањето од  авторот на темата преместено во Стручни прашања.

-------------
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.Постирано од: Renatax
Датум на внесување: 05.Декември.2011 во 11:49
Избришани и сокриени неколку постови на тема Инсекти во Растителен и животински свет.

-------------
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.Постирано од: Santijago
Датум на внесување: 03.Јануари.2012 во 16:40
Сокриени 2 постови од  B_M_  во
http://forum.idividi.com.mk/forum_topics.asp?FID=43&title=j" rel="nofollow -
http://forum.idividi.com.mk/lock_topic.asp?mode=Lock&TID=1552&FID=43&XID=z1325bb67246" rel="nofollow -
http://forum.idividi.com.mk/lock_topic.asp?mode=Hide&TID=1552&FID=43&XID=z1325bb67246" rel="nofollow -
http://forum.idividi.com.mk/delete_topic.asp?TID=1552&PN=1&XID=z1325bb67246" rel="nofollow -
http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=1552" rel="nofollow - Што е смислата на животот .
И еден од pHp.


-------------
I'm out bcz of pathetic around hereИспечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk