Испечати | Затвори го прозорот

Друмска кафана со место за пушење

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: АРХИВА
Име на форумот: Забава, разно, игри, интима
Опис на форумот: џиџимиџарница
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=19607
Датум на принтање: 26.Октомври.2020 во 23:21
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Друмска кафана со место за пушење
Постирано од: Ninja 35
Наслов: Друмска кафана со место за пушење
Датум на внесување: 10.Јули.2009 во 23:42
Се надевам дека оваа нова тема ќе ни овозможи поквалитетен живот и дружење на пушачите од Форумот...намигнување
 


-------------
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!Коментари:
Постирано од: Enigma
Датум на внесување: 10.Јули.2009 во 23:44
епа ај честито нека ни еи да не идам со празни раце

-------------
Mojata dusha ne e pateka,da minesh i da zaminesh,mojata dusha ne e kamin da se zgreesh i da zaminesh,mojata dusha e bozji hram-vleguvash i ostanuvash tamu


Постирано од: Sho-Sana
Датум на внесување: 10.Јули.2009 во 23:45
a jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeголемо%20гушкање
konecno cigarceeeeeeeeeeeeeeeбакнеж
ja me jaголема%20насмевка

http://blogs.dailyrecord.co.uk/teentalk/girl%20smoking.jpg


-------------
Ако сретнеш човек со кој:
- вреди да зборуваш а не зборуваш, си го изгубил човекот,
- не вреди да зборуваш а зборуваш, си го изгубил зборот.
Мудриот човек не ги губи ни човекот ни зборот. Конфучиe


Постирано од: lane62
Датум на внесување: 10.Јули.2009 во 23:45
moze...i taka se vrtev тага i ke si odevтага

-------------
Daj više odmora jeziku nego rukama!


Постирано од: Enigma
Датум на внесување: 10.Јули.2009 во 23:46
ма кафенце има само послужавникот несхто не ми е во ред,внимавајте

-------------
Mojata dusha ne e pateka,da minesh i da zaminesh,mojata dusha ne e kamin da se zgreesh i da zaminesh,mojata dusha e bozji hram-vleguvash i ostanuvash tamu


Постирано од: Ninja 35
Датум на внесување: 10.Јули.2009 во 23:47
Ајде, нека е весело.....голема%20насмевка

-------------
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!


Постирано од: Sho-Sana
Датум на внесување: 10.Јули.2009 во 23:48
nema kafeтага daj drugo deteголема%20насмевка da svari kafe deплазење

-------------
Ако сретнеш човек со кој:
- вреди да зборуваш а не зборуваш, си го изгубил човекот,
- не вреди да зборуваш а зборуваш, си го изгубил зборот.
Мудриот човек не ги губи ни човекот ни зборот. Конфучиe


Постирано од: lane62
Датум на внесување: 10.Јули.2009 во 23:49


-------------
Daj više odmora jeziku nego rukama!


Постирано од: Sho-Sana
Датум на внесување: 10.Јули.2009 во 23:49
http://www.shrani.si/f/3L/Ar/2wHJTfZU/studentski-party.gif

-------------
Ако сретнеш човек со кој:
- вреди да зборуваш а не зборуваш, си го изгубил човекот,
- не вреди да зборуваш а зборуваш, си го изгубил зборот.
Мудриот човек не ги губи ни човекот ни зборот. Конфучиe


Постирано од: Ninja 35
Датум на внесување: 10.Јули.2009 во 23:51
   За сите по нешто.....голема%20насмевкаголема%20насмевка

-------------
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!


Постирано од: lane62
Датум на внесување: 10.Јули.2009 во 23:51


-------------
Daj više odmora jeziku nego rukama!


Постирано од: Enigma
Датум на внесување: 10.Јули.2009 во 23:51
сега ајде да запалиме по една

-------------
Mojata dusha ne e pateka,da minesh i da zaminesh,mojata dusha ne e kamin da se zgreesh i da zaminesh,mojata dusha e bozji hram-vleguvash i ostanuvash tamu


Постирано од: Ninja 35
Датум на внесување: 10.Јули.2009 во 23:52
 
 
 
E sega, nema sto nema....намигнување
 


-------------
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!


Постирано од: lane62
Датум на внесување: 10.Јули.2009 во 23:52


-------------
Daj više odmora jeziku nego rukama!


Постирано од: Enigma
Датум на внесување: 10.Јули.2009 во 23:54
ninja sega ke pijam a posle kichmata neka si misli ne nie za mene crvenoto vince mi se bendisa pred nekoj den

-------------
Mojata dusha ne e pateka,da minesh i da zaminesh,mojata dusha ne e kamin da se zgreesh i da zaminesh,mojata dusha e bozji hram-vleguvash i ostanuvash tamu


Постирано од: Sho-Sana
Датум на внесување: 10.Јули.2009 во 23:54


ja si staviv pijackaголема%20насмевка aj ziveli! za novata kafana i ubavoto drustvo!!!големо%20гушкање


-------------
Ако сретнеш човек со кој:
- вреди да зборуваш а не зборуваш, си го изгубил човекот,
- не вреди да зборуваш а зборуваш, си го изгубил зборот.
Мудриот човек не ги губи ни човекот ни зборот. Конфучиe


Постирано од: Ninja 35
Датум на внесување: 10.Јули.2009 во 23:55
 
 
 
Во чест на новата пушална....бакнеж
 


-------------
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!


Постирано од: Enigma
Датум на внесување: 10.Јули.2009 во 23:55
zashto se slikavte bez mene ninja

-------------
Mojata dusha ne e pateka,da minesh i da zaminesh,mojata dusha ne e kamin da se zgreesh i da zaminesh,mojata dusha e bozji hram-vleguvash i ostanuvash tamu


Постирано од: Ninja 35
Датум на внесување: 10.Јули.2009 во 23:56
 
 
За пушалната.....голема%20насмевка
 


-------------
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!


Постирано од: lane62
Датум на внесување: 10.Јули.2009 во 23:58
dve strani...veke otepavme...ke ne otepaat nas...utre sabajleголема%20насмевка

-------------
Daj više odmora jeziku nego rukama!


Постирано од: Ninja 35
Датум на внесување: 10.Јули.2009 во 23:59
Originally posted by lane62 lane62 напиша:

dve strani...veke otepavme...ke ne otepaat nas...utre sabajleголема%20насмевка
 
Зошто ????
 
Па кафана е....голема%20насмевка


-------------
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!


Постирано од: Enigma
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:00
ajde koj ke seche tortata povelete nov servis imame

-------------
Mojata dusha ne e pateka,da minesh i da zaminesh,mojata dusha ne e kamin da se zgreesh i da zaminesh,mojata dusha e bozji hram-vleguvash i ostanuvash tamu


Постирано од: Ninja 35
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:01
Јас не знам да сечам убаво...тага

-------------
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!


Постирано од: lane62
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:01
тагаmene ne mi odi...mi fali uzo i maslinka.....prsuta...sirenjce....

-------------
Daj više odmora jeziku nego rukama!


Постирано од: Enigma
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:03
aj dajte noze jas ke secham

-------------
Mojata dusha ne e pateka,da minesh i da zaminesh,mojata dusha ne e kamin da se zgreesh i da zaminesh,mojata dusha e bozji hram-vleguvash i ostanuvash tamu


Постирано од: Sho-Sana
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:05
Originally posted by lane62 lane62 напиша:

тагаmene ne mi odi...mi fali uzo i maslinka.....prsuta...sirenjce....aj goltni ednas... maslinkata e na pat, prsuta nemam - recesija e, sirenceto go muvlosuvam плазењеголема%20насмевка

http://www.sptimes.com/2006/07/26/images/SP_245462_CROS_OUZO.jpg


-------------
Ако сретнеш човек со кој:
- вреди да зборуваш а не зборуваш, си го изгубил човекот,
- не вреди да зборуваш а зборуваш, си го изгубил зборот.
Мудриот човек не ги губи ни човекот ни зборот. Конфучиe


Постирано од: Enigma
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:06
za site po edno povelete,a jas liznav dodeka sechev prekrasen izbor ninja

-------------
Mojata dusha ne e pateka,da minesh i da zaminesh,mojata dusha ne e kamin da se zgreesh i da zaminesh,mojata dusha e bozji hram-vleguvash i ostanuvash tamu


Постирано од: Ninja 35
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:08
Originally posted by lane62 lane62 напиша:

тагаmene ne mi odi...mi fali uzo i maslinka.....prsuta...sirenjce....
 
 
Ајде Лане....намигнување
 
 


-------------
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!


Постирано од: Enigma
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:10
dobro meze so uzoto

-------------
Mojata dusha ne e pateka,da minesh i da zaminesh,mojata dusha ne e kamin da se zgreesh i da zaminesh,mojata dusha e bozji hram-vleguvash i ostanuvash tamu


Постирано од: Sho-Sana
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:11
Originally posted by Enigma Enigma напиша:

dobro meze so uzoto

a moze i so konjakot?????тага jas obozavam dinjaголема%20насмевкаголемо%20гушкање

-------------
Ако сретнеш човек со кој:
- вреди да зборуваш а не зборуваш, си го изгубил човекот,
- не вреди да зборуваш а зборуваш, си го изгубил зборот.
Мудриот човек не ги губи ни човекот ни зборот. Конфучиe


Постирано од: Ninja 35
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:12
Ауууууу....голема%20насмевка

-------------
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!


Постирано од: lane62
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:13
Originally posted by ninja_34 ninja_34 напиша:

Ауууууу....голема%20насмевка
 
fala ninja


-------------
Daj više odmora jeziku nego rukama!


Постирано од: Enigma
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:13
aauu ushte sega te zabole kichmata ninja?

-------------
Mojata dusha ne e pateka,da minesh i da zaminesh,mojata dusha ne e kamin da se zgreesh i da zaminesh,mojata dusha e bozji hram-vleguvash i ostanuvash tamu


Постирано од: Ninja 35
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:14
Нашата кафана....голема%20насмевка
 


-------------
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!


Постирано од: Sho-Sana
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:16
Originally posted by ninja_34 ninja_34 напиша:

Нашата кафана....голема%20насмевка
 
te ne' teголема%20насмевка, svi na okupuголемо%20гушкањесмеење-------------
Ако сретнеш човек со кој:
- вреди да зборуваш а не зборуваш, си го изгубил човекот,
- не вреди да зборуваш а зборуваш, си го изгубил зборот.
Мудриот човек не ги губи ни човекот ни зборот. Конфучиe


Постирано од: Enigma
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:16
ushte ova slika od mene napravena,na slednata sakam da sum so vas

-------------
Mojata dusha ne e pateka,da minesh i da zaminesh,mojata dusha ne e kamin da se zgreesh i da zaminesh,mojata dusha e bozji hram-vleguvash i ostanuvash tamu


Постирано од: Ninja 35
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:17
Originally posted by Enigma Enigma напиша:

ushte ova slika od mene napravena,na slednata sakam da sum so vas
 
 
А што правиш тука ????  изненадување изненадување
 


-------------
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!


Постирано од: lane62
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:18
pa redno ke bese...намигнување

-------------
Daj više odmora jeziku nego rukama!


Постирано од: Enigma
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:18
jas sum zaspala,ama koja e ovaa do mene

-------------
Mojata dusha ne e pateka,da minesh i da zaminesh,mojata dusha ne e kamin da se zgreesh i da zaminesh,mojata dusha e bozji hram-vleguvash i ostanuvash tamu


Постирано од: lane62
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:19
голема%20насмевка

-------------
Daj više odmora jeziku nego rukama!


Постирано од: Enigma
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:20
lane ti me gushkash tuuu a jas sonuvam deka mashko e

-------------
Mojata dusha ne e pateka,da minesh i da zaminesh,mojata dusha ne e kamin da se zgreesh i da zaminesh,mojata dusha e bozji hram-vleguvash i ostanuvash tamu


Постирано од: Ninja 35
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:20
Originally posted by Enigma Enigma напиша:

jas sum zaspala,ama koja e ovaa do mene
 
Таа што се смешка ....намигнување


-------------
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!


Постирано од: Enigma
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:22
sega moram da zapalam edna

-------------
Mojata dusha ne e pateka,da minesh i da zaminesh,mojata dusha ne e kamin da se zgreesh i da zaminesh,mojata dusha e bozji hram-vleguvash i ostanuvash tamu


Постирано од: lane62
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:22
Originally posted by ninja_34 ninja_34 напиша:

Originally posted by Enigma Enigma напиша:

jas sum zaspala,ama koja e ovaa do mene
 
Таа што се смешка ....намигнување
 
 
изненадување


-------------
Daj više odmora jeziku nego rukama!


Постирано од: Ninja 35
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:24
Извини Лане....намигнување
Мислев дека ти си до неа...намигнување


-------------
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:24


-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: Enigma
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:24
A KOJ E

-------------
Mojata dusha ne e pateka,da minesh i da zaminesh,mojata dusha ne e kamin da se zgreesh i da zaminesh,mojata dusha e bozji hram-vleguvash i ostanuvash tamu


Постирано од: Ninja 35
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:25
Lazo...dobredojde vo novata pusalna...намигнување

-------------
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!


Постирано од: lane62
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:26
masko da klaese...na dvete ke ni bese poudobnoплазење

-------------
Daj više odmora jeziku nego rukama!


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:26
dobro ve najdov

-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: Sho-Sana
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:27
buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuѓаволголема%20насмевкаголемо%20гушкање

-------------
Ако сретнеш човек со кој:
- вреди да зборуваш а не зборуваш, си го изгубил човекот,
- не вреди да зборуваш а зборуваш, си го изгубил зборот.
Мудриот човек не ги губи ни човекот ни зборот. Конфучиe


Постирано од: Ninja 35
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:29
Originally posted by lane62 lane62 напиша:

masko da klaese...na dvete ke ni bese poudobnoплазење
 
Da ne vi se ispustat koncite togas ?


-------------
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:31
Originally posted by Sho-Sana Sho-Sana напиша:


buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuѓаволголема%20насмевкаголемо%20гушкање-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: IzGubEnA
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:32
oooo nova tema za pusaci epa zdravo na site

-------------Постирано од: Enigma
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:32
Originally posted by ninja_34 ninja_34 напиша:

Originally posted by lane62 lane62 напиша:

masko da klaese...na dvete ke ni bese poudobnoплазење

 

Da ne vi se ispustat koncite togas ?
E AJDE DE LANE,ILJADA POGRESNI SLIKI PUSHTI I SEGA KOGA JA NAJDE VISTINSKATA SO ZENSKA NEKOJA NE NI ZNAM KOJA E

-------------
Mojata dusha ne e pateka,da minesh i da zaminesh,mojata dusha ne e kamin da se zgreesh i da zaminesh,mojata dusha e bozji hram-vleguvash i ostanuvash tamu


Постирано од: lane62
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:33
Originally posted by ninja_34 ninja_34 напиша:

Originally posted by lane62 lane62 напиша:

masko da klaese...na dvete ke ni bese poudobnoплазење
 
Da ne vi se ispustat koncite togas ?
 
 
nisto strasno


-------------
Daj više odmora jeziku nego rukama!


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:33


-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: Ninja 35
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:34
Originally posted by lane62 lane62 напиша:

Originally posted by ninja_34 ninja_34 напиша:

Originally posted by lane62 lane62 напиша:

masko da klaese...na dvete ke ni bese poudobnoплазење
 
Da ne vi se ispustat koncite togas ?
 
 
nisto strasno
 
 
 
Pa posle......намигнување намигнување намигнување
 
 
 
 


-------------
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!


Постирано од: Enigma
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:35
PA POSLE FALAT USTE MASHKI AJ BROJ

-------------
Mojata dusha ne e pateka,da minesh i da zaminesh,mojata dusha ne e kamin da se zgreesh i da zaminesh,mojata dusha e bozji hram-vleguvash i ostanuvash tamu


Постирано од: Ninja 35
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:36
Originally posted by Enigma Enigma напиша:

PA POSLE FALAT USTE MASHKI AJ BROJ
 
Kje mora Jas i Laki da se potime malku....намигнување


-------------
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!


Постирано од: lane62
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:37
плазењеsinkir prv pat vi eплазење

-------------
Daj više odmora jeziku nego rukama!


Постирано од: Ninja 35
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:37
Aj bidete pozdraveni od mene, i cuvajte ja kafanata do sabajle....da ne ni ja snema...намигнување
 
Dobra nokj na site....големо%20гушкање


-------------
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!


Постирано од: Enigma
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:37
malku ili malku povekje,pa posle sabajle odma kukate kichma ve bolelo

-------------
Mojata dusha ne e pateka,da minesh i da zaminesh,mojata dusha ne e kamin da se zgreesh i da zaminesh,mojata dusha e bozji hram-vleguvash i ostanuvash tamu


Постирано од: lane62
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:38
големо%20гушкањеdobra nok...

-------------
Daj više odmora jeziku nego rukama!


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:38
Originally posted by lane62 lane62 напиша:

плазењеsinkir prv pat vi eплазење

mene prvpat mi e

-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: Enigma
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:38
Originally posted by ninja_34 ninja_34 напиша:

Aj bidete pozdraveni od mene, i cuvajte ja kafanata do sabajle....da ne ni ja snema...намигнување
 

Dobra nokj na site....големо%20гушкање
pozzz ninja i leka nokj

-------------
Mojata dusha ne e pateka,da minesh i da zaminesh,mojata dusha ne e kamin da se zgreesh i da zaminesh,mojata dusha e bozji hram-vleguvash i ostanuvash tamu


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:38
Originally posted by Enigma Enigma напиша:

malku ili malku povekje,pa posle sabajle odma kukate kichma ve bolelo

a koj kuka ...kazi mi go imeto

-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: kejt-d-grejt
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:40
честито нова тема, пушачи мир


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:41
ve napustam i jas...
,,,,,leka nok ...mladi dami

-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: Enigma
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:41
poveli kejt
laki kukashe nekoj de sega kaj da se setam na ime

-------------
Mojata dusha ne e pateka,da minesh i da zaminesh,mojata dusha ne e kamin da se zgreesh i da zaminesh,mojata dusha e bozji hram-vleguvash i ostanuvash tamu


Постирано од: kejt-d-grejt
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:43
Лаки мора да оди, млекцето му е спремно, цртаните изгледанихи,%20хи...


Постирано од: Sho-Sana
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:44
dobre dojde kejti!големо%20гушкањекафе
leka nok i ubavo sonce, ninjaголемо%20гушкање bu!големо%20гушкање


-------------
Ако сретнеш човек со кој:
- вреди да зборуваш а не зборуваш, си го изгубил човекот,
- не вреди да зборуваш а зборуваш, си го изгубил зборот.
Мудриот човек не ги губи ни човекот ни зборот. Конфучиe


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:44


-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:45
Originally posted by kejt-d-grejt kejt-d-grejt напиша:

Лаки мора да оди, млекцето му е спремно, цртаните изгледанихи,%20хи...

sega ima drugi crtani...samo sto mi pocnaa na TV 1000   

-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: kejt-d-grejt
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:45
ајде децата в кревет, ова време на форум само големиплазење


Постирано од: lane62
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:46
големо%20гушкање

-------------
Daj više odmora jeziku nego rukama!


Постирано од: kejt-d-grejt
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:46
Originally posted by laki_bu laki_bu напиша:

Originally posted by kejt-d-grejt kejt-d-grejt напиша:

Лаки мора да оди, млекцето му е спремно, цртаните изгледанихи,%20хи...

sega ima drugi crtani...samo sto mi pocnaa na TV 1000   


кога ќе пораснеш, тие тетките во живо ќе ги гледаш, хихихи....


Постирано од: kejt-d-grejt
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:47
Лаки е бебе....
Лаки е бебе.....
плазење


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:47
lele pa jas se sramam ..kako li ke gi gledam

-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:48
Originally posted by kejt-d-grejt kejt-d-grejt напиша:

Лаки е бебе....Лаки е бебе.....плазење

spoj gi

-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: lane62
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:48
so mizenjeплазење

-------------
Daj više odmora jeziku nego rukama!


Постирано од: kejt-d-grejt
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:49
Шо, вари кафе,
Лане, паљи пурата,
ај се дружиме, пичку мајчину


Постирано од: kejt-d-grejt
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:50
Originally posted by laki_bu laki_bu напиша:

lele pa jas se sramam ..kako li ke gi gledam

Кога ќе пораснеш, само ќе ти се кажебла%20бла


Постирано од: Enigma
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:50
pozdravche od mene leka nokj

-------------
Mojata dusha ne e pateka,da minesh i da zaminesh,mojata dusha ne e kamin da se zgreesh i da zaminesh,mojata dusha e bozji hram-vleguvash i ostanuvash tamu


Постирано од: Sho-Sana
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:51
aj ma masko kafe sakame!!!!!!голема%20насмевкаbuuuuuuuuuuuuuголемо%20гушкање

-------------
Ако сретнеш човек со кој:
- вреди да зборуваш а не зборуваш, си го изгубил човекот,
- не вреди да зборуваш а зборуваш, си го изгубил зборот.
Мудриот човек не ги губи ни човекот ни зборот. Конфучиe


Постирано од: lane62
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:51
Originally posted by kejt-d-grejt kejt-d-grejt напиша:

Шо, вари кафе,
Лане, паљи пурата,
ај се дружиме, пичку мајчину
 
 
aj....големо%20гушкањеsekogas raspolozenaголема%20насмевка


-------------
Daj više odmora jeziku nego rukama!


Постирано од: kejt-d-grejt
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:52
Originally posted by laki_bu laki_bu напиша:

Originally posted by kejt-d-grejt kejt-d-grejt напиша:

Лаки е бебе....Лаки е бебе.....плазење

spoj gi


размислување


размислување


Постирано од: Sho-Sana
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:52
Originally posted by Enigma Enigma напиша:

pozdravche od mene leka nokjen, leka ti nok, ubavo da nankas!големо%20гушкање


-------------
Ако сретнеш човек со кој:
- вреди да зборуваш а не зборуваш, си го изгубил човекот,
- не вреди да зборуваш а зборуваш, си го изгубил зборот.
Мудриот човек не ги губи ни човекот ни зборот. Конфучиe


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:52


-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: lane62
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:53
jas sakam ona sto go saka shanaaaaaплачење

-------------
Daj više odmora jeziku nego rukama!


Постирано од: kejt-d-grejt
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:53
ааааааааааа......те бивало.....аплауз
блазе си и на таа шо ќе те земи


Постирано од: Sho-Sana
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:57
Originally posted by lane62 lane62 напиша:

jas sakam ona sto go saka shanaaaaaплачење
изненадување konjak ili prevrieno bez seker???изненадување


-------------
Ако сретнеш човек со кој:
- вреди да зборуваш а не зборуваш, си го изгубил човекот,
- не вреди да зборуваш а зборуваш, си го изгубил зборот.
Мудриот човек не ги губи ни човекот ни зборот. Конфучиe


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 00:58

A saka li nekoja ova

-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: lane62
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 01:00
eh...uh...

-------------
Daj više odmora jeziku nego rukama!


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 01:01
Originally posted by lane62 lane62 напиша:

eh...uh...

Soblakaj se ...netuku uhkaj ..i skokaj

-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: kejt-d-grejt
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 01:02
мх...мх...


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 01:06

Ke pali nekoj

-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: Sho-Sana
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 01:08
aj ubava nok!големо%20гушкање jas otidov da nankam!!!среќа eve da ne kazete deka ne mislam na vas... голема%20насмевка

http://forum.idividi.com.mk/uploads/2008/20090615_021822_peskir2.jpghttp://forum.idividi.com.mk/uploads/2008/20090615_021822_peskir2.jpg

-------------
Ако сретнеш човек со кој:
- вреди да зборуваш а не зборуваш, си го изгубил човекот,
- не вреди да зборуваш а зборуваш, си го изгубил зборот.
Мудриот човек не ги губи ни човекот ни зборот. Конфучиe


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 01:10
Originally posted by Sho-Sana Sho-Sana напиша:

aj ubava nok!големо%20гушкање jas otidov da nankam!!!среќа eve da ne kazete deka ne mislam na vas... голема%20насмевкаhttp://forum.idividi.com.mk/uploads/2008/20090615_021822_peskir2.jpghttp://forum.idividi.com.mk/uploads/2008/20090615_021822_peskir2.jpg

Fala sana

-------------
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....


Постирано од: Sho-Sana
Датум на внесување: 11.Јули.2009 во 01:12
fala i tebe, eve uste edna pred spienjeголемо%20гушкање

http://blogs.dailyrecord.co.uk/teentalk/girl%20smoking.jpg


-------------
Ако сретнеш човек со кој:
- вреди да зборуваш а не зборуваш, си го изгубил човекот,
- не вреди да зборуваш а зборуваш, си го изгубил зборот.
Мудриот човек не ги губи ни човекот ни зборот. КонфучиeИспечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk