Испечати | Затвори го прозорот

Омилен предмет

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Стил на живот
Име на форумот: Образование
Опис на форумот: Улично, основно, средно, високо...
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=19203
Датум на принтање: 19.Април.2024 во 20:18
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Омилен предмет
Постирано од: 10101
Наслов: Омилен предмет
Датум на внесување: 26.Мај.2009 во 22:08
koj e vasiot omilen predmet na uciliste?Коментари:
Постирано од: fiks
Датум на внесување: 26.Мај.2009 во 22:08
Географија.
Ми бешесреќа


-------------
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.Постирано од: Lithium
Датум на внесување: 26.Мај.2009 во 22:10
Хирургија

-------------
You think you are perfect? Well, try walking on water...


Постирано од: jellenaa
Датум на внесување: 26.Мај.2009 во 22:11
Немам омилен ..


Постирано од: 10101
Датум на внесување: 26.Мај.2009 во 22:14
site gi sakas ili nieden ne sakas?


Постирано од: IzGubEnA
Датум на внесување: 26.Мај.2009 во 22:17
pa najiskreno ni eden...osven mozebi fizicko i toa samo koga igrame tenis...a ne postoi veke vakva tema

-------------Постирано од: 10101
Датум на внесување: 26.Мај.2009 во 22:18
Originally posted by IzGubEnA IzGubEnA напиша:

pa najiskreno ni eden...osven mozebi fizicko i toa samo koga igrame tenis...a ne postoi veke vakva tema

mislam ne, a i da ima ke gi spoime.
so, forgetaboutit


Постирано од: G1RL
Датум на внесување: 27.Мај.2009 во 16:20
Istorija

-------------
TODAY COULD BE YOUR BEST, WORST OR LAST DAY IN YOUR LIFE...


Постирано од: BisernA
Датум на внесување: 27.Мај.2009 во 16:22
англиски....... историја.... македонски.... литературата посебно ја сакам среќа

-------------


Постирано од: Anarchy
Датум на внесување: 27.Мај.2009 во 16:57
Mi bea: makedonski, angliski, istorija, geografija, hemija i fizicko.

-------------


Постирано од: DDarko
Датум на внесување: 27.Мај.2009 во 17:18
Физичко.

-------------


Постирано од: Zlatnik
Датум на внесување: 28.Мај.2009 во 21:41
Музичко!намигнување
Сите мора да ме слушаат кога јас пеам!голема%20насмевкаплазењесмеењесвиркање

-------------
Неоттуѓиво е правото на секој поединец да живее во својата заблуда!


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 28.Мај.2009 во 21:46
Anatomija, farmakologija, patologija, hirurgija, parazitski....site strucni predmeti mi bea omileni....Anatomijata posebno ja sakam..

-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: МАРШАЛ
Датум на внесување: 28.Мај.2009 во 21:50
lobotomija ...........

-------------
http://www.onlineyufilm.com/musicvideo.php?vid=42859a7cd" rel="nofollow - Ко овде не полуди , ТАЈ НИЈЕ НОРМАЛАН


Постирано од: Eli
Датум на внесување: 28.Мај.2009 во 22:05
Музичко,англиски,педагогија,ликовно=подеднакво ми беа драги предмети

-------------
Човекот секогаш треба да остане човек,без разлика со што се бави и каков успех има..


Постирано од: mistake
Датум на внесување: 28.Мај.2009 во 22:41

.Постирано од: THEPRINCESS
Датум на внесување: 29.Мај.2009 во 03:12
angliski i matematika mi bea omileni


Постирано од: zabegan
Датум на внесување: 29.Мај.2009 во 12:27
ако се мисли на науката, тогаш омилени ми се историја и социологија
а такво нешто како омилен училишен предмет кај мене не постои намигнување


-------------
размисли пред да напишеш глупост


Постирано од: Македон
Датум на внесување: 29.Мај.2009 во 18:16
Во средно ми беа македонски јазик и литература, историја и латински најомилени. Сега на факултет не би можел сеуште да издвојам омилен.


-------------


Постирано од: ВАЖНА
Датум на внесување: 30.Мај.2009 во 11:34
pa vo sredno istorija(mi bese)среќа

-------------
Последна изјава на црвенкоски: државата ни е на раб од провалија ако се вратиме ние на власт ќе направиме чекор напред.


Постирано од: logout
Датум на внесување: 30.Мај.2009 во 16:20
zasega istorija angliski matematika ...toa najvishe a ponataka ke vidime:D

-------------
Zivotot e takov kakov sto ke si go napravis


Постирано од: sanja-a
Датум на внесување: 31.Мај.2009 во 21:24
patologija i klinicka hemija
mnogi si gi sakav

-------------
Обожавам луѓе кои ме смеат.
Искрено, мислам дека смеењето е нешто што го сакам најмногу.
Тоа лечи многу болести. Можеби тоа е најважното нешто кај човекот.
Одри Хепберн


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 31.Мај.2009 во 23:54
site ........
osven tie sto se ucat napamet ili treba samoo nekoi definicii.......ova ......ona
mrzam apstraktno ucenje .......плазење


-------------


Постирано од: laki_bu
Датум на внесување: 31.Мај.2009 во 23:58
GERMANSKI
SE RAZBIRA .......PROFESORKATA E TOP


Постирано од: apce
Датум на внесување: 04.Јуни.2009 во 15:54
geografija среќа

-------------
apce


Постирано од: zbunet
Датум на внесување: 05.Јуни.2009 во 00:04
последниот час

-------------
http://jazbunet.blogspot.com/" rel="nofollow - http://jazbunet.blogspot.com/


Постирано од: fragola
Датум на внесување: 05.Јуни.2009 во 00:10
magionicarstvo

-------------
I get enough exercise...just pushing my luck.


Постирано од: mina_d
Датум на внесување: 08.Јуни.2009 во 02:09
македонски јазик (најмногу сакав), географија (бидејќи професорот раскажуваше многу занимливо и успеваше да ни го задржи вниманието) и психологија (секогаш имаше нешто ново што навидум ни е познато...но...)

-------------
Сите луѓе знаат да сакат, тоа е вродено. Некои го прават природно, но повеќето треба одново да го научат!


Постирано од: irenka_princess
Датум на внесување: 10.Јуни.2009 во 19:13
Omileni Biologija, Matematika I Informatika a moze da se rece i Angliski ama BIOLOGIJA NAJOMILEN

-------------
Само упорноста не води до целта...


Постирано од: lotus flower
Датум на внесување: 26.Јули.2010 во 18:22
Matematika.

-------------
~Live the life you love, love the life you live~


Постирано од: Tiggy Vicious
Датум на внесување: 26.Јули.2010 во 18:30
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

последниот час

Одамна си постирал глеам...
ама морам да кажам: баш тој е нај досаден час.

-------------
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality


Постирано од: gOJDO
Датум на внесување: 27.Јули.2010 во 09:56
класен час


Постирано од: LiDivio
Датум на внесување: 27.Јули.2010 во 10:10
чаша


Постирано од: Tiggy Vicious
Датум на внесување: 27.Јули.2010 во 10:25
У основно многу сакав биологија, физика, хемија... исто ликовно, пошто часовите беа ептен интересни, со музика. Пинк Флојд слушаше црвената. Ѕвер. Сакав и географија, ама само кога требаше на карта, вака -не учев.-------------
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality


Постирано од: Charmedgirl18
Датум на внесување: 27.Јули.2010 во 14:13
Англиски, и информатика, само што повеќе го немам тој час...штета

-------------
I'm not afraid to take a stand
Everybody come take my hand
We'll walk this road together, through the storm
Whatever weather, cold or warm
Just let you know that, you're not alone


Постирано од: Schatzii
Датум на внесување: 27.Јули.2010 во 14:34

во средно најомилени ми беа географија ( штета што го имавме овој предмет само 2 годинитага ), германски, психологија и италијански...-------------
Dream what you want to dream;
Go where you want to go;
Be what you want to be,
because you have only one life and one chance to do all the things you want to do.


Постирано од: Џо
Датум на внесување: 27.Јули.2010 во 15:53
Originally posted by Tiggy Vicious Tiggy Vicious напиша:

исто ликовно, пошто часовите беа ептен интересни, со музика. Пинк Флојд слушаше црвената.


се се мислам дека сме имале иста наставничка по ликовно...рамнодушност


-------------
Ovo nebo nad nama
sjena je od zastora
kula na nebesima
u našim je prsima

Постирано од: Ballet Lover
Датум на внесување: 02.Јули.2018 во 13:17
Во основно музичко. Во средно класичен балет, информатика и историја на уметност.Испечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk