Испечати | Затвори го прозорот

grappling ili wrestling

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Здравје
Име на форумот: Вежбање
Опис на форумот: Фитнес, билдинг, џогинг, ролање, бицепси, трицепси...
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=17144
Датум на принтање: 15.Август.2022 во 15:15
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: grappling ili wrestling
Постирано од: deranger
Наслов: grappling ili wrestling
Датум на внесување: 23.Декември.2008 во 17:46
?

-------------
Simnat od visokite planiniКоментари:
Постирано од: deranger
Датум на внесување: 05.Февруари.2009 во 18:00


-------------
Simnat od visokite planini


Постирано од: deranger
Датум на внесување: 05.Февруари.2009 во 18:00


-------------
Simnat od visokite planini


Постирано од: DDarko
Датум на внесување: 31.Мај.2009 во 16:04
Јас тренирав порано.
Слободен стил проучував.


-------------Испечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk