Испечати | Затвори го прозорот

Вежбање со личен тренер

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Здравје
Име на форумот: Вежбање
Опис на форумот: Фитнес, билдинг, џогинг, ролање, бицепси, трицепси...
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=15789
Датум на принтање: 02.Март.2024 во 22:14
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Вежбање со личен тренер
Постирано од: Esprimo
Наслов: Вежбање со личен тренер
Датум на внесување: 27.Септември.2008 во 13:23
Me interesira dali vo Skopje ima nekoja takva teretana, kade sto ima moznost i da si platis za licen trener, nekoj koj ke te nadgleduva celo vreme i koj bi ti daval soveti za ishrana itn int. :)

I normalno kolku bi kostalo toa :)Коментари:
Постирано од: polzavce
Датум на внесување: 14.Октомври.2008 во 13:35
I jas sakam da znam. Kazete beeeeeeeeee


Постирано од: katence
Датум на внесување: 02.Ноември.2008 во 14:24
и јас би сакала да знам , ама ......штом никој ништо не пишува изгледа нема такво нешто ....или се лажам????


Постирано од: polzavce
Датум на внесување: 02.Ноември.2008 во 23:18


Не бе мора да има како нема!!!!!!!!!

Само нема кој да ни каже


Постирано од: Gjoroski
Датум на внесување: 13.Јануари.2009 во 16:49
Vo Skopje ima licni treneri koi se na raqspolaganje na site onie koi se zainteresirani. Cenata se dvizi od 600 denari trening pa do 10.000 meseco.

-------------
http://herkules.com.mk/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=36&Itemid=60 - протеини, гејнери, амино, креатин... Испорака до врата!


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 13.Јануари.2009 во 17:01
Ima i za 7000 mesecno

-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....Испечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk