Испечати | Затвори го прозорот

Ајде опишете кој во што е облечен

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Општо
Име на форумот: Разно
Опис на форумот: Немате соодветен подфорум? Бујрум овде на муабет...
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=1556
Датум на принтање: 21.Јануари.2020 во 19:23
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Ајде опишете кој во што е облечен
Постирано од: babyy
Наслов: Ајде опишете кој во што е облечен
Датум на внесување: 14.Септември.2005 во 11:10
Јас носам фармерки,бела маичка и бели паучи

-------------
http://www.glitterkiss.com">Коментари:
Постирано од: natalija
Датум на внесување: 14.Септември.2005 во 11:12
jas nosam crni shiroki pantaloni, bela prozirno pletena maicka, crni sandali i crno dzemperce....


Постирано од: Sailor
Датум на внесување: 14.Септември.2005 во 11:13
quiksilver maica, farmerki, caterpillar konduri


Постирано од: Sailor
Датум на внесување: 14.Септември.2005 во 11:14
Originally posted by natalija natalija напиша:

jas nosam crni shiroki pantaloni, bela prozirno pletena maicka, crni sandali i crno dzemperce....

kolku prozirna?


Постирано од: kafka
Датум на внесување: 14.Септември.2005 во 11:14
Originally posted by natalija natalija напиша:

jas nosam crni shiroki pantaloni, bela prozirno pletena maicka, crni sandali i crno dzemperce....
Lady in black

-------------
трократен победник на трките и еден од основачите на форумот


Постирано од: natalija
Датум на внесување: 14.Септември.2005 во 11:15
Originally posted by Sailor Sailor напиша:

Originally posted by natalija natalija напиша:

jas nosam crni shiroki pantaloni, bela prozirno pletena maicka, crni sandali i crno dzemperce....

kolku prozirna?

dovolno skromna


Постирано од: natalija
Датум на внесување: 14.Септември.2005 во 11:16
Originally posted by kafka kafka напиша:

Originally posted by natalija natalija напиша:

jas nosam crni shiroki pantaloni, bela prozirno pletena maicka, crni sandali i crno dzemperce....
Lady in black

vcera bev lady in black denes sum sharena


Постирано од: Sailor
Датум на внесување: 14.Септември.2005 во 11:16
kolku e dovolno?


Постирано од: natalija
Датум на внесување: 14.Септември.2005 во 11:17
Originally posted by Sailor Sailor напиша:

kolku e dovolno?

dovolno nishto da ne se vidi


Постирано од: kafka
Датум на внесување: 14.Септември.2005 во 11:17
Originally posted by natalija natalija напиша:

Originally posted by kafka kafka напиша:

Originally posted by natalija natalija напиша:

jas nosam crni shiroki pantaloni, bela prozirno pletena maicka, crni sandali i crno dzemperce....
Lady in black

vcera bev lady in black denes sum sharena
da deneska si black and white

-------------
трократен победник на трките и еден од основачите на форумот


Постирано од: Sailor
Датум на внесување: 14.Септември.2005 во 11:18
Originally posted by natalija natalija напиша:

Originally posted by Sailor Sailor напиша:

kolku e dovolno?

dovolno nishto da ne se vidi

shteta


Постирано од: natalija
Датум на внесување: 14.Септември.2005 во 11:19
Originally posted by babyy babyy напиша:

Јас носам фармерки,бела маичка и бели паучи

auuu....kolku mi se svigaat toa papucite shto gi noseshe vcera..svetlo plavi..


Постирано од: монте кристо
Датум на внесување: 14.Септември.2005 во 11:23

nosam kostum crn so beli naadolzni prugi , kravata , crna kosula , crni cevli-------------
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .


Постирано од: natalija
Датум на внесување: 14.Септември.2005 во 11:25
auuu...hektorce pa ti si epten ufircan...samo taka


Постирано од: монте кристо
Датум на внесување: 14.Септември.2005 во 11:31
so da prajs . a kako bi nosel trenerki

-------------
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .


Постирано од: ivana
Датум на внесување: 14.Септември.2005 во 11:32

Originally posted by kafka kafka напиша:

Originally posted by natalija natalija напиша:

Originally posted by kafka kafka напиша:

Originally posted by natalija natalija напиша:

jas nosam crni shiroki pantaloni, bela prozirno pletena maicka, crni sandali i crno dzemperce....
Lady in black

vcera bev lady in black denes sum sharena
da deneska si black and white

denes e eurokrem-------------
Motivation is game in my hands


Постирано од: natalija
Датум на внесување: 14.Септември.2005 во 11:33
Ivance ti vo shto si oblecena?


Постирано од: ivana
Датум на внесување: 14.Септември.2005 во 11:34
ja sum u suknja na karneri-red  kafeni, red cvetovi...kafena bluska i papuci zoltki na noze

-------------
Motivation is game in my hands


Постирано од: монте кристо
Датум на внесување: 14.Септември.2005 во 11:45
Originally posted by ivana ivana напиша:

ja sum u suknja na karneri-red  kafeni, red cvetovi...kafena bluska i papuci zoltki na noze
esenska kombinacija , mozam da zamislam

-------------
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .


Постирано од: lavica
Датум на внесување: 14.Септември.2005 во 11:56
VO TEGET KOSTIM SO BELA KOSULA I CRNI CEVLI.

-------------
sm


Постирано од: babyy
Датум на внесување: 14.Септември.2005 во 11:58
Ama nema lazenje site ke ve proveram

-------------
http://www.glitterkiss.com">


Постирано од: natalija
Датум на внесување: 14.Септември.2005 во 11:59
ne ne ne ne lazam jas nikogash


Постирано од: kafka
Датум на внесување: 14.Септември.2005 во 12:21


-------------
трократен победник на трките и еден од основачите на форумот


Постирано од: natalija
Датум на внесување: 14.Септември.2005 во 12:22
ne e tema na igranje nego na garderoba nosenje


Постирано од: brmbrm
Датум на внесување: 14.Септември.2005 во 12:23
vo sto sum oblecen momentalno?...hmmmm..cekaj da zirnam...gakive mi se Hugo Boss temno plavi boxerici i maica .....cekaj malce.....Kimiko Struga....atletska ko za na bavca


Постирано од: ivana
Датум на внесување: 14.Септември.2005 во 12:28

Originally posted by brmbrm brmbrm напиша:

vo sto sum oblecen momentalno?...hmmmm..cekaj da zirnam...gakive mi se Hugo Boss temno plavi boxerici i maica .....cekaj malce.....Kimiko Struga....atletska ko za na bavca

uuuuuu detalista......bravo bravo....a corapite ???? ili tubaless si?-------------
Motivation is game in my hands


Постирано од: brmbrm
Датум на внесување: 14.Септември.2005 во 12:31
da da tube less sum


Постирано од: kafka
Датум на внесување: 14.Септември.2005 во 12:42
Originally posted by brmbrm brmbrm напиша:

da da tube less sum
DA ne e teget 4arapa?

-------------
трократен победник на трките и еден од основачите на форумот


Постирано од: brmbrm
Датум на внесување: 14.Септември.2005 во 12:45
da da na se ide


Постирано од: ana marija
Датум на внесување: 14.Септември.2005 во 12:47
ti brm brm ne tuku brmci za kimiko da ne ja imash maicata kupeno vo shutka


Постирано од: kafka
Датум на внесување: 14.Септември.2005 во 12:49
Originally posted by ana marija ana marija напиша:

ti brm brm ne tuku brmci za kimiko da ne ja imash maicata kupeno vo shutka
brm brm te fatija oti lazesh. Bejbi skaraj mu se laze na tvojata tema

-------------
трократен победник на трките и еден од основачите на форумот


Постирано од: ana marija
Датум на внесување: 14.Септември.2005 во 12:50
ha ha ha na lagata i se kratki nozete


Постирано од: maja
Датум на внесување: 14.Септември.2005 во 12:51
Jas sega se oblekov,ne sum na rabota pa bev u pizama.

Sega nosam farmerki i crna kratka maichka so natpis.

-------------


Постирано од: brmbrm
Датум на внесување: 14.Септември.2005 во 12:55

Originally posted by ana marija ana marija напиша:

ti brm brm ne tuku brmci za kimiko da ne ja imash maicata kupeno vo shutkaПостирано од: ana marija
Датум на внесување: 14.Септември.2005 во 12:56
shto se smeesh zoshto lazesh


Постирано од: brmbrm
Датум на внесување: 14.Септември.2005 во 12:59

Originally posted by ana marija ana marija напиша:

shto se smeesh zoshto lazesh

  Abe ti struska pajnca dan si?Постирано од: ana marija
Датум на внесување: 14.Септември.2005 во 13:04
a shto te tebe briga od kade sum


Постирано од: natalija
Датум на внесување: 14.Септември.2005 во 13:06
Originally posted by brmbrm brmbrm напиша:

Originally posted by ana marija ana marija напиша:

shto se smeesh zoshto lazesh


Abe ti struska pajnca dan si?


pajnca ti poglava...usta ti pjala...


Постирано од: brmbrm
Датум на внесување: 14.Септември.2005 во 13:09

he he od tamu imas zicka GARANT.E pa vaka si slusnala za rivalstvo na gradovi Ohrid-Struga Skopje -Bitola itn?Pa malce seir ne e na odmet ...bez nerviranje molimПостирано од: brmbrm
Датум на внесување: 14.Септември.2005 во 13:11
Originally posted by natalija natalija напиша:

Originally posted by brmbrm brmbrm напиша:

Originally posted by ana marija ana marija напиша:

shto se smeesh zoshto lazesh


Abe ti struska pajnca dan si?


pajnca ti poglava...usta ti pjala...

   .......          ;Постирано од: natalija
Датум на внесување: 14.Септември.2005 во 13:14
Originally posted by brmbrm brmbrm напиша:

he he od tamu imas zicka GARANT.E pa vaka si slusnala za rivalstvo na gradovi Ohrid-Struga Skopje -Bitola itn?Pa malce seir ne e na odmet ...bez nerviranje molim


ako de seiri si se seiri...ja si kazav na temata gi davam i gi primam ...seirdziki glavni so bejb sme


Постирано од: LouWeed
Датум на внесување: 14.Септември.2005 во 13:16
ja sum sea oblecen vo boxeri....drugo ne mi e potrebno sea....a valjda zenskite nosat ubavi minici,takvi maicki kade se gleda pupakot i im ja pokazuva ubavata feminina linija i se znae plava tangicka so plav drzac.uffffffffff.................

-------------
http://www.myspace.com/louweed666 - NICE BOYs DONT PLAY ROCK&ROLL


Постирано од: ivana
Датум на внесување: 14.Септември.2005 во 13:19
Lou..da znaesh mil kako ti tie toa plavata tanga so mrtvackava glava so kapa (plava policajska neli????)  pa pa pa pa

-------------
Motivation is game in my hands


Постирано од: brmbrm
Датум на внесување: 14.Септември.2005 во 13:20

Originally posted by LouWeed LouWeed напиша:

ja sum sea oblecen vo boxeri....drugo ne mi e potrebno sea....a valjda zenskite nosat ubavi minici,takvi maicki kade se gleda pupakot i im ja pokazuva ubavata feminina linija i se znae plava tangicka so plav drzac.uffffffffff.................

  Baba nosese plav kostim za na plaza so proizvodstvo od....str.....uuuups Постирано од: LouWeed
Датум на внесување: 14.Септември.2005 во 13:23
Originally posted by ivana ivana напиша:

Lou..da znaesh mil kako ti tie toa plavata tanga so mrtvackava glava so kapa (plava policajska neli????)  pa pa pa pa
kazi pogodiv li nesto sto noses........

-------------
http://www.myspace.com/louweed666 - NICE BOYs DONT PLAY ROCK&ROLL


Постирано од: Zoki_S
Датум на внесување: 14.Септември.2005 во 13:23
Еве муабет и од мене

и


Постирано од: ana marija
Датум на внесување: 14.Септември.2005 во 13:25
i se kapeshe vo MATNI VARDAR


Постирано од: babyy
Датум на внесување: 14.Септември.2005 во 13:25
Па не мораше да се соблечеш за да ни покажеш

-------------
http://www.glitterkiss.com">


Постирано од: Zoki_S
Датум на внесување: 14.Септември.2005 во 13:28
ееееее
јас ли
безобразен сум
леле


Постирано од: babyy
Датум на внесување: 14.Септември.2005 во 13:31
Ајде брзо облакај се не седи гол

-------------
http://www.glitterkiss.com">


Постирано од: Zoki_S
Датум на внесување: 14.Септември.2005 во 13:43
Ок
еве и на вас ви земав (само за Бејб и Нате)
по едни фармерчиња


Постирано од: babyy
Датум на внесување: 14.Септември.2005 во 13:48
Фала З супер се

-------------
http://www.glitterkiss.com">


Постирано од: Zoki_S
Датум на внесување: 14.Септември.2005 во 13:50
Фармерките можеби се добри
ама на вас стојат прекрасно!


Постирано од: babyy
Датум на внесување: 14.Септември.2005 во 13:55
Ве поздравувам сите јас си отидов

-------------
http://www.glitterkiss.com">


Постирано од: natalija
Датум на внесување: 14.Септември.2005 во 14:01
Papa Bejb mila...zoki...super mi stojat farmerkite...taman ke mi odgovaraat so novata koshula


Постирано од: vatrena
Датум на внесување: 14.Септември.2005 во 20:25
pantaloni...bluza...papuci ...

-------------


Постирано од: natalija
Датум на внесување: 15.Септември.2005 во 08:40
Denes. Farmerki ( zamislete ) bele bluza klompi visoki i dzemperce svetlo plavo...


Постирано од: LouWeed
Датум на внесување: 15.Септември.2005 во 13:02
uffffff PLAVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO.......

-------------
http://www.myspace.com/louweed666 - NICE BOYs DONT PLAY ROCK&ROLL


Постирано од: maja
Датум на внесување: 15.Септември.2005 во 13:26
Farmerki i svetlo zelena kratka bluza.So patiki sum denes.

-------------


Постирано од: babyy
Датум на внесување: 15.Септември.2005 во 14:03
Јас сум денес *ПАРТИЗАН*комбинација

-------------
http://www.glitterkiss.com">


Постирано од: maja
Датум на внесување: 15.Септември.2005 во 14:29
Baby sto kombinacija e taa mislish VOJNICKA,

-------------


Постирано од: Sailor
Датум на внесување: 15.Септември.2005 во 14:34
Leneni pantaloni, plava kosula so kratki rakavi


Постирано од: natalija
Датум на внесување: 15.Септември.2005 во 14:44
Originally posted by Sailor Sailor напиша:

Leneni pantaloni, plava kosula so kratki rakavi

A lelnenite pantoloni shto boja ti se?


Постирано од: ivana
Датум на внесување: 15.Септември.2005 во 14:49
ja sum denes pak u suknja.....apostolki crni i bluza crna....ama so fatena kosa i vesela tashna...

-------------
Motivation is game in my hands


Постирано од: Sailor
Датум на внесување: 15.Септември.2005 во 14:56
Originally posted by natalija natalija напиша:

Originally posted by Sailor Sailor напиша:

Leneni pantaloni, plava kosula so kratki rakavi

A lelnenite pantoloni shto boja ti se?


pa len boja:))) nekoja krem nijansa svetla i to


Постирано од: babyy
Датум на внесување: 15.Септември.2005 во 14:58
Originally posted by maja maja напиша:

Baby sto kombinacija e taa mislish VOJNICKA,

Не бе каква војничка???!!!
Црно-бела комбинација
црни панталони со бели пруги,црна блуза и црно-бели папучи

-------------
http://www.glitterkiss.com">


Постирано од: natalija
Датум на внесување: 16.Септември.2005 во 08:22
Originally posted by babyy babyy напиша:

Originally posted by maja maja напиша:

Baby sto kombinacija e taa mislish VOJNICKA,

Не бе каква војничка???!!!
Црно-бела комбинација
црни панталони со бели пруги,црна блуза и црно-бели папучи

i najiskreno...auu..mnogu dobro ti stoea site
jas denes pak vo farmerki :)))) ama denes crno dzemperce i svetlo plava bluza


Постирано од: babyy
Датум на внесување: 16.Септември.2005 во 09:22
Јас денес сум цела плава од глава до пети плава кломпа,плави чорапчиња,плави панталони.плава кошула,плава ташна

-------------
http://www.glitterkiss.com">


Постирано од: kafka
Датум на внесување: 16.Септември.2005 во 09:24
bejbi ako ne si go smenish ( vratish) avatarot ne si igram so tebe

-------------
трократен победник на трките и еден од основачите на форумот


Постирано од: babyy
Датум на внесување: 16.Септември.2005 во 09:35
Чекај си барам нов аватар

-------------
http://www.glitterkiss.com">


Постирано од: babyy
Датум на внесување: 19.Септември.2005 во 14:49
Денес сум во фармерки и плава маичка

-------------
http://www.glitterkiss.com">


Постирано од: vatrena
Датум на внесување: 19.Септември.2005 во 14:51
cremavi..pantaloni...zolta...kosula..

-------------


Постирано од: natalija
Датум на внесување: 19.Септември.2005 во 14:56
Jas sum denes cela vo belo ..


Постирано од: babyy
Датум на внесување: 19.Септември.2005 во 14:59
Originally posted by natalija natalija напиша:

Jas sum denes cela vo belo ..

СЕ-Е-БЕЛА

-------------
http://www.glitterkiss.com">


Постирано од: kafka
Датум на внесување: 19.Септември.2005 во 15:07
Originally posted by babyy babyy напиша:

Originally posted by natalija natalija напиша:

Jas sum denes cela vo belo ..

СЕ-Е-БЕЛА


-------------
трократен победник на трките и еден од основачите на форумот


Постирано од: ivana
Датум на внесување: 19.Септември.2005 во 15:15

Originally posted by natalija natalija напиша:

Jas sum denes cela vo belo ..

во бело..во бело.....ти стоиш покрај него..а бело бело криеш лице под велот....

ауууу урбан герилец беше интерпретаторот на песнава....такво завивање не сте чуле...

него...и ја ќе да сум у белоделимично-------------
Motivation is game in my hands


Постирано од: WORHOLL
Датум на внесување: 19.Септември.2005 во 15:19
...BELA 4ARAPA NA SVE IDE....


Постирано од: babyy
Датум на внесување: 20.Септември.2005 во 09:24
Бела панталона,бела hippie кошула и бела папуча

-------------
http://www.glitterkiss.com">


Постирано од: ivana
Датум на внесување: 20.Септември.2005 во 09:25
papuci krem, 3/4 krem, ruuuuuuuuuze koshulka , zelen shal i zelena tashna

-------------
Motivation is game in my hands


Постирано од: natalija
Датум на внесување: 20.Септември.2005 во 09:27
Originally posted by babyy babyy напиша:

Бела панталона,бела hippie кошула и бела папуча

SE-E -bela a?

auuu...kakov seir ti udriv sega..


Постирано од: natalija
Датум на внесување: 20.Септември.2005 во 09:29
Crni klompi, crni pantaloni, bela bluza i belo dzemperce


Постирано од: babyy
Датум на внесување: 20.Септември.2005 во 09:30
Ааааааа не сум се имам и цветичи ала деца цвеча сум

-------------
http://www.glitterkiss.com">


Постирано од: maja
Датум на внесување: 20.Септември.2005 во 09:33
Pantaloni beli so kaish ,svetlo roze bluza,denes sum na visoki podpetici i kosata mi e sobrana.

-------------


Постирано од: монте кристо
Датум на внесување: 20.Септември.2005 во 11:19
kaubojki , farmerki i kosula na srafti

-------------
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .


Постирано од: babyy
Датум на внесување: 20.Септември.2005 во 11:22
Хекторче ти ја отвори зимската сезона

-------------
http://www.glitterkiss.com">


Постирано од: lavica
Датум на внесување: 20.Септември.2005 во 11:26
 CRNI CEVLI , CRN KOSTIM , I KOSULA SO CRNI RIGI.

-------------
sm


Постирано од: CANA
Датум на внесување: 20.Септември.2005 во 14:01
mini suknja podvezica i u podvezica pucaljka

-------------
PTICA


Постирано од: kafka
Датум на внесување: 20.Септември.2005 во 14:02
Originally posted by CANA CANA напиша:

mini suknja podvezica i u podvezica pucaljka
i sega kako si oble4ena?

-------------
трократен победник на трките и еден од основачите на форумот


Постирано од: brmbrm
Датум на внесување: 20.Септември.2005 во 14:10

Originally posted by CANA CANA напиша:

mini suknja podvezica i u podvezica pucaljka

   So ti e to ma pucaljka?Pistol? Постирано од: maja
Датум на внесување: 20.Септември.2005 во 14:32
Originally posted by CANA CANA напиша:

mini suknja podvezica i u podvezica pucaljka

E ova ne mi e jasno


-------------


Постирано од: LouWeed
Датум на внесување: 20.Септември.2005 во 17:04
Originally posted by maja maja напиша:

Originally posted by CANA CANA напиша:

mini suknja podvezica i u podvezica pucaljka

E ova ne mi e jasnommmmmmmm....makedonski push-up.........

-------------
http://www.myspace.com/louweed666 - NICE BOYs DONT PLAY ROCK&ROLL


Постирано од: babyy
Датум на внесување: 08.Декември.2005 во 15:16
Денес сум целата розена(розева)

-------------
http://www.glitterkiss.com">


Постирано од: ivana
Датум на внесување: 08.Декември.2005 во 15:22
Originally posted by babyy babyy напиша:

Денес сум целата розена(розева)


ооо розевка?

ја сум со фармерки и кафеав на риги џемпер..сако и ташна кафена и патики црбени... цел ден ги кријам нозете! Не ни е баш дозволенои во патики да доаѓаме


-------------
Motivation is game in my hands


Постирано од: монте кристо
Датум на внесување: 08.Декември.2005 во 15:27
kosula na srafti crna osnova so beli prugi  , kaubojki , farmerki plavi , meklaudka

-------------
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .


Постирано од: ivana
Датум на внесување: 08.Декември.2005 во 15:28
Originally posted by hektor hektor напиша:

kosula na srafti crna osnova so beli prugi  , kaubojki , farmerki plavi , meklaudka


ко шериф а? А коњ за јахање имаш ли?


-------------
Motivation is game in my hands


Постирано од: Dogi
Датум на внесување: 08.Декември.2005 во 15:37
Денес сум цел кадифен, како мече сум.

-------------
Јас сум мајстор!

http://widget.meebo.com/mm.swf?asMwhdKtFb" rel="nofollow - Кликни овде за комуникација со мене (потоа кликнете во полето 'Edit nickname' и впишете го вашето име)


Постирано од: ivana
Датум на внесување: 08.Декември.2005 во 15:38
Originally posted by Dogi Dogi напиша:

Денес сум цел кадифен, како мече сум.


споен со околината инаку како у шума ќе цепеше дрва


-------------
Motivation is game in my hands


Постирано од: монте кристо
Датум на внесување: 08.Декември.2005 во 15:38

Originally posted by ivana ivana напиша:

Originally posted by hektor hektor напиша:

kosula na srafti crna osnova so beli prugi  , kaubojki , farmerki plavi , meklaudka


ко шериф а? А коњ за јахање имаш ли?
 

zena za jahanje baram  -------------
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .


Постирано од: v i v i
Датум на внесување: 08.Декември.2005 во 15:38
i jas sum vo kafeno, ama mi e skinato corapceto....

-------------
tuka nekade....


Постирано од: Alekta
Датум на внесување: 08.Декември.2005 во 16:59
tesni farmerki i dolga siva bluza i baska site dodatoci.....:)))))

-------------
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....Испечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk