Испечати | Затвори го прозорот

Во каков фустан...

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Стил на живот
Име на форумот: Мода и убавина
Опис на форумот: Креатори, козметика, фризура, целулит, трендови...
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=15305
Датум на принтање: 27.Јануари.2021 во 16:36
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Во каков фустан...
Постирано од: Ani4ka_xxxxxxxx
Наслов: Во каков фустан...
Датум на внесување: 29.Август.2008 во 14:13
во каков фустан се осеќате, секси и гламурозно?

еве јас..


.


-------------
St|Ll wA|t|nG f0r mY pR|nCe ChArm|nG...Коментари:
Постирано од: nikita
Датум на внесување: 30.Август.2008 во 11:55

najcesto podolgi,po doma,za setkanje navamu natamu glamurozno ne,ama komotno da

-------------
She sells seashells by the seashore...


Постирано од: Ani4ka_xxxxxxxx
Датум на внесување: 30.Август.2008 во 13:57
епа јас покуси сакам ето вакви


ама не апла куси како првиот доволно куси да не ми биде жешко, и да осеќам „слободна“ кога го носам!

-------------
St|Ll wA|t|nG f0r mY pR|nCe ChArm|nG...


Постирано од: Ani4ka_xxxxxxxx
Датум на внесување: 30.Август.2008 во 14:08
I [/QUOTE]

еве овај највеќе ми се допаѓа, дека е розев
во овај најслободно би одела. би се чувствувала како принцеза..

-------------
St|Ll wA|t|nG f0r mY pR|nCe ChArm|nG...


Постирано од: mrzla
Датум на внесување: 30.Август.2008 во 21:22
немам ни една слика да ви покажам......инаку мн.носам имам колу7-8 летни ..............ми се допага над мене овој во средината


Постирано од: Ani4ka_xxxxxxxx
Датум на внесување: 30.Август.2008 во 22:10
и мене тој

-------------
St|Ll wA|t|nG f0r mY pR|nCe ChArm|nG...


Постирано од: nikita
Датум на внесување: 30.Август.2008 во 22:16

vakvi obozavam,sto se vrzuvaat na polovinata ili pod gradite...

-------------
She sells seashells by the seashore...


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 01.Септември.2008 во 13:58
 
 


-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Ani4ka_xxxxxxxx
Датум на внесување: 03.Септември.2008 во 11:31
продолжете да одговарате на тема ке ве молам, еве јас избрав некои нови модели


-------------
St|Ll wA|t|nG f0r mY pR|nCe ChArm|nG...


Постирано од: Ani4ka_xxxxxxxx
Датум на внесување: 03.Септември.2008 во 11:34
овај фустан во никој случај не смее да се пропушти да се стави


-------------
St|Ll wA|t|nG f0r mY pR|nCe ChArm|nG...


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 03.Септември.2008 во 11:41
А за овој... шо ќе кажеш... Raulph Loren...задоволство
 


-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Ani4ka_xxxxxxxx
Датум на внесување: 03.Септември.2008 во 11:56
Originally posted by anastea anastea напиша:

А за овој... шо ќе кажеш... Raulph Loren...задоволство

woooooww...мн е екстравагантен,ми се допаѓа!

-------------
St|Ll wA|t|nG f0r mY pR|nCe ChArm|nG...


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 03.Септември.2008 во 18:15
 
 
 
 
 
Glamour...
 


-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 03.Септември.2008 во 18:28
 


-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: nikita
Датум на внесување: 03.Септември.2008 во 19:21


Постирано од: nikita
Датум на внесување: 03.Септември.2008 во 19:23


Постирано од: Ani4ka_xxxxxxxx
Датум на внесување: 03.Септември.2008 во 20:37
фустаниве се мрак

-------------
St|Ll wA|t|nG f0r mY pR|nCe ChArm|nG...


Постирано од: neo_wmaster
Датум на внесување: 03.Септември.2008 во 20:44
Dobri fustancinja se.

-------------
I love Daphne Millbrook.


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 04.Септември.2008 во 22:21
Не знам како е тоа да се осеќаш секси и гламурозно дека не сум таков чоек...
Ама ова е по мој вкус...долго убаво и по можност било која боја само морски тон да е.
-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 04.Септември.2008 во 22:26
-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 05.Септември.2008 во 10:06
Исто и ова ептен ми прај мерак...
 
 
 


-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: Ani4ka_xxxxxxxx
Датум на внесување: 05.Септември.2008 во 14:00
мене посебно ме воодушевуваат фустаните што се носеле во 17 век
-------------
St|Ll wA|t|nG f0r mY pR|nCe ChArm|nG...


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 05.Септември.2008 во 22:07
Исто и мене Аничка среќа


-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: nikita
Датум на внесување: 06.Септември.2008 во 14:10

lele konecno najdov nesto sto mi se dopagja...moram vakvo da nosam na svadbava sto sledi


Постирано од: Delicia
Датум на внесување: 06.Септември.2008 во 23:46


-------------
...It just takes a second to realize how wrong you are, about... everything...


Постирано од: Kastro
Датум на внесување: 07.Септември.2008 во 01:06

MENE PA EPTEN MI PARAVI MERAK ONAA PRVANA STO STOI KAJ SKALICKITE I DRUGARKA I NA BLUEPRAYER,ONAA SO CADORCENO


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 07.Септември.2008 во 01:11
и мене исто

-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: mamma
Датум на внесување: 07.Септември.2008 во 01:24
http://69.90.174.250/photos/display_pic_with_logo/77213/77213,1168435043,1.jpghttp://kara.allthingsd.com/files/2008/03/efblack29.jpg

-------------
http://imageshack.us">
Shot at 2007-06-30[/IMG]


Постирано од: mamma
Датум на внесување: 07.Септември.2008 во 01:31
http://www.smh.com.au/ffximage/2007/01/31/oscarfashions10_gallery__268x400.jpghttp://img.photobucket.com/albums/v646/iamfashion01/Y-YigalMatteJerseyDress.jpg

-------------
http://imageshack.us">
Shot at 2007-06-30[/IMG]


Постирано од: mamma
Датум на внесување: 07.Септември.2008 во 01:39
http://www.poshbot.com/wp-content/fashion-pics/kimora_lee_simmons_spring_2008_full03.jpghttp://img.dailymail.co.uk/i/pix/2007/05_02/naomievaR_468x1058.jpg

-------------
http://imageshack.us">
Shot at 2007-06-30[/IMG]


Постирано од: Ani4ka_xxxxxxxx
Датум на внесување: 07.Септември.2008 во 20:36
мислам дека овие се доста секси и гламорозни

посебно овие на Бијонси и Џенифер-------------
St|Ll wA|t|nG f0r mY pR|nCe ChArm|nG...


Постирано од: neo_wmaster
Датум на внесување: 07.Септември.2008 во 20:39
Ani ovoj ke ti go kupam za rodenden.-------------
I love Daphne Millbrook.


Постирано од: Ani4ka_xxxxxxxx
Датум на внесување: 07.Септември.2008 во 20:44
ме бендисва, супер е

-------------
St|Ll wA|t|nG f0r mY pR|nCe ChArm|nG...


Постирано од: neo_wmaster
Датум на внесување: 07.Септември.2008 во 21:16
Originally posted by Ani4ka_xxxxxxxx Ani4ka_xxxxxxxx напиша:

ме бендисва, супер е

Abe drugarke znam jas sto biram.

-------------
I love Daphne Millbrook.


Постирано од: mrzla
Датум на внесување: 09.Септември.2008 во 20:16
еве нешто ново од двете............и новиот фриз на бекамица


Постирано од: nikita
Датум на внесување: 12.Септември.2008 во 20:17


Постирано од: SRNA_
Датум на внесување: 13.Септември.2008 во 01:28
Имам баш вакво фустанче,само црна боја!Баш е фино.


Постирано од: Месечина
Датум на внесување: 13.Септември.2008 во 11:13
јас повеќе би сакала вакви фармерки фини и секси!-------------
For me,the summer will be pure gray-mother-of-pearl gray, very pale gray. To me, this is the big statement for summer. Then we have light blue,light turquoise, lots of pink..by Mesecina-"Miss mistery"


Постирано од: nikita
Датум на внесување: 13.Септември.2008 во 17:08


Постирано од: mrzla
Датум на внесување: 15.Септември.2008 во 18:29


ЕMANUEL UNGARO


Постирано од: mrzla
Датум на внесување: 15.Септември.2008 во 18:42


Постирано од: DarlinG
Датум на внесување: 18.Септември.2008 во 22:07


-------------


Постирано од: DarlinG
Датум на внесување: 18.Септември.2008 во 22:09


-------------


Постирано од: pcelka
Датум на внесување: 26.Декември.2009 во 21:46
Slika

-------------
секој нов ден, носи нова надеж...


Постирано од: pcelka
Датум на внесување: 26.Декември.2009 во 21:47
Slika

-------------
секој нов ден, носи нова надеж...


Постирано од: pcelka
Датум на внесување: 26.Декември.2009 во 21:47
SlikaSlika

-------------
секој нов ден, носи нова надеж...


Постирано од: pcelka
Датум на внесување: 26.Декември.2009 во 21:48
Slika

-------------
секој нов ден, носи нова надеж...


Постирано од: zamislena
Датум на внесување: 09.Јануари.2010 во 11:04
http://www.uptiki.com/">
 
 
http://www.uptiki.com/">
 
 
http://www.uptiki.com/">


Постирано од: Tiggy Vicious
Датум на внесување: 09.Јануари.2010 во 16:41
Originally posted by nikita nikita напиша:


Еее...вакво ми се свиѓаљубов
Лани купив слично вакво...трепкање


-------------
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality


Постирано од: mariija
Датум на внесување: 09.Јануари.2010 во 17:00
Слика


Постирано од: ANITA11
Датум на внесување: 09.Јануари.2010 во 20:55
lele ne nosam fustaniизненадување

-------------
druzhba si e druzhba,a sluzhba si e sluzhba...


Постирано од: zamislena
Датум на внесување: 10.Јануари.2010 во 08:41
намигнување
 
http://www.uptiki.com/">


Постирано од: mrzla
Датум на внесување: 17.Февруари.2010 во 23:27


-------------
И бричот падна на колена пред зборот:

Те преколкувам кажи како да се наострам како тебе,сакам да колам без да пуштам крв


Постирано од: sneska_v
Датум на внесување: 18.Февруари.2010 во 16:27
http://moda.covermagazin.com/wp-content/uploads/2010/02/Victoria-Beckham-1.jpg">Victoria%20Beckham-1


Постирано од: sneska_v
Датум на внесување: 18.Февруари.2010 во 16:27
http://moda.covermagazin.com/wp-content/uploads/2010/02/Victoria-Beckham-2.jpg


Постирано од: sneska_v
Датум на внесување: 08.Април.2010 во 18:09
Fustan%20:%29


Постирано од: Tiggy Vicious
Датум на внесување: 08.Април.2010 во 23:38
А шо беше тоа фустан? 

-------------
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality


Постирано од: sneska_v
Датум на внесување: 23.Април.2010 во 23:58


Постирано од: Tiggy Vicious
Датум на внесување: 24.Април.2010 во 12:10


у ваков.-------------
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality


Постирано од: sanja-a
Датум на внесување: 25.Април.2010 во 13:48


-------------
Обожавам луѓе кои ме смеат.
Искрено, мислам дека смеењето е нешто што го сакам најмногу.
Тоа лечи многу болести. Можеби тоа е најважното нешто кај човекот.
Одри Хепберн


Постирано од: Calipso
Датум на внесување: 25.Април.2010 во 17:02


-------------
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!


Постирано од: MyWay
Датум на внесување: 26.Април.2010 во 13:05
vo vakviсреќа-------------

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......Постирано од: MyWay
Датум на внесување: 26.Април.2010 во 13:06-------------

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......Постирано од: sanja-a
Датум на внесување: 27.Април.2010 во 02:57


-------------
Обожавам луѓе кои ме смеат.
Искрено, мислам дека смеењето е нешто што го сакам најмногу.
Тоа лечи многу болести. Можеби тоа е најважното нешто кај човекот.
Одри Хепберн


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 01.Мај.2010 во 02:28-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 01.Мај.2010 во 02:45-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: sneska_v
Датум на внесување: 13.Мај.2010 во 16:52
http://moda.covermagazin.com/wp-content/uploads/2010/05/Nicole-Scherzinger.jpg">Nicole%20Scherzinger http://moda.covermagazin.com/wp-content/uploads/2010/05/Dannii-Minogue.jpg">Dannii%20Minogue http://moda.covermagazin.com/wp-content/uploads/2010/05/Daisy-Lowe.jpg">Daisy%20Lowe http://moda.covermagazin.com/wp-content/uploads/2010/05/Nicole-Richie1.jpg">Nicole%20Richie


Постирано од: sneska_v
Датум на внесување: 17.Мај.2010 во 16:26


Постирано од: sanja-a
Датум на внесување: 26.Мај.2010 во 10:11


-------------
Обожавам луѓе кои ме смеат.
Искрено, мислам дека смеењето е нешто што го сакам најмногу.
Тоа лечи многу болести. Можеби тоа е најважното нешто кај човекот.
Одри Хепберн


Постирано од: sneska_v
Датум на внесување: 26.Јуни.2010 во 20:38
http://4.bp.blogspot.com/_vpGHRSDRwFY/TBDrVUOc7JI/AAAAAAAABbQ/6IHybNZg0C8/s1600/v272457_n54.jpg">


Постирано од: sneska_v
Датум на внесување: 30.Јуни.2010 во 21:30


Постирано од: BellaGrandma
Датум на внесување: 30.Јуни.2010 во 22:00

-------------
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.


Постирано од: gonzo
Датум на внесување: 01.Јули.2010 во 00:27
Ce ja preskoknam temava....среќа

-------------
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.


Постирано од: BellaGrandma
Датум на внесување: 01.Јули.2010 во 02:10
Мислам дека ваков бешеплазење..бојата деголема%20насмевка
-------------
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.


Постирано од: mrzla
Датум на внесување: 01.Јули.2010 во 02:25
Originally posted by sneska_v sneska_v напиша:

<span style="font-size: 100%;"> http://4.bp.blogspot.com/_vpGHRSDRwFY/TBDrVUOc7JI/AAAAAAAABbQ/6IHybNZg0C8/s1600/v272457_n54.jpg"> </span>

Имам ваков шарен,го носам сега
ама овој ми е поубав на сликава

-------------
И бричот падна на колена пред зборот:

Те преколкувам кажи како да се наострам како тебе,сакам да колам без да пуштам крв


Постирано од: sneska_v
Датум на внесување: 03.Јули.2010 во 17:34
javascript:openFashionSlideshow%28/fashionshows/complete/slideshow/F2008RTW-ESAAB/%29">Elie%20Saab%20Fall%202008%20Ready-to-Wear javascript:openFashionSlideshow%28/fashionshows/complete/slideshow/F2008CTR-ESAAB/%29">Elie%20Saab%20Fall%202008%20Couture javascript:openFashionSlideshow%28/fashionshows/complete/slideshow/F2002RTW-ABERARDI/%29">Antonio%20Berardi%20Fall%202002%20Ready-to-Wear


Постирано од: sneska_v
Датум на внесување: 03.Јули.2010 во 17:39
Chanel%20Resort%202011Chanel%20Resort%202011Chanel%20Resort%202011Chanel%20Resort%202011Chanel%20Resort%202011Chanel%20Resort%202011Chanel%20Resort%202011Chanel%20Resort%202011Chanel%20Resort%202011


Постирано од: sneska_v
Датум на внесување: 03.Јули.2010 во 17:43
Chanel%20Resort%202011Chanel%20Resort%202011Chanel%20Resort%202011Chanel%20Resort%202011Chanel%20Resort%202011Chanel%20Resort%202011


Постирано од: sanja-a
Датум на внесување: 10.Јули.2010 во 18:13
-------------
Обожавам луѓе кои ме смеат.
Искрено, мислам дека смеењето е нешто што го сакам најмногу.
Тоа лечи многу болести. Можеби тоа е најважното нешто кај човекот.
Одри Хепберн


Постирано од: sneska_v
Датум на внесување: 13.Јули.2010 во 19:14
Catherine%20Malandrino Asymmetric%20silk-jersey%20gownMarc%20Jacobs Sequin-embellished%20gownVictoria%20Beckham Asymmetric%20silk-gazar%20gownVictoria%20Beckham Asymmetric%20silk-gazar%20gown


Постирано од: sneska_v
Датум на внесување: 13.Јули.2010 во 19:17
Kimberly%20Ovitz Bailey%20cowl-back%20maxi%20dressMatthew%20Williamson Satin-jersey%20draped%20gownNotte%20by%20Marchesa Silk-chiffon%20strapless%20gownGiambattista%20Valli Ruched%20cashmere%20and%20silk-blend%20dress


Постирано од: sneska_v
Датум на внесување: 13.Јули.2010 во 19:19
Victoria%20Beckham Wool-crepe%20tunic%20dress http://www.net-a-porter.com/product/95659"> Acne Libi%20Long%20corseted%20georgette%20gown http://www.net-a-porter.com/product/95722"> James%20Perse Henley%20cotton-jersey%20shirt%20dressAlexander%20McQueen Distressed%20silk-knit%20pencil%20dress http://www.net-a-porter.com/product/95659 -


Постирано од: sneska_v
Датум на внесување: 13.Јули.2010 во 19:33
La%20Petite%20S***** Silk-taffeta%20bustier%20bridal%20gownLa%20Petite%20S***** Silk-taffeta%20bustier%20bridal%20gownYves%20Saint%20Laurent Silk-satin%20wrap-style%20dressYves%20Saint%20Laurent Silk-satin%20wrap-style%20dress


Постирано од: sneska_v
Датум на внесување: 13.Јули.2010 во 19:56
Vivienne%20Westwood%20Red%20Label Strapless%20polka-dot%20dressVivienne%20Westwood%20Red%20Label Strapless%20polka-dot%20dress


Постирано од: sanja-a
Датум на внесување: 16.Јули.2010 во 15:43


-------------
Обожавам луѓе кои ме смеат.
Искрено, мислам дека смеењето е нешто што го сакам најмногу.
Тоа лечи многу болести. Можеби тоа е најважното нешто кај човекот.
Одри Хепберн


Постирано од: mariija
Датум на внесување: 16.Јули.2010 во 16:40
http://i40.tinypic.com/34i0pqf.jpg">


Постирано од: sneska_v
Датум на внесување: 16.Јули.2010 во 19:37
Azzaro Shantung-silk%20shirt%20dressJust%20Cavalli Sequined%20silk-georgette%20dressDiane%20von%20Furstenberg Layly%20tiger%20dressDiane%20von%20Furstenberg Edyth%20printed%20silk%20dress


Постирано од: sneska_v
Датум на внесување: 16.Јули.2010 во 19:42
Issa Printed%20silk%20kimono-style%20gownT-Bags Beaded%20jersey%20maxi%20dressAlexander%20McQueen Crepe%20bustier%20dress%20Tibi Caracas%20printed%20silk%20maxi%20dress


Постирано од: sneska_v
Датум на внесување: 16.Јули.2010 во 19:45
T-Bags Jersey%20maxi%20dressTibi Metallic%20linen%20gownMissoni Aspen%20woven%20maxi%20dressVivienne%20Westwood%20Anglomania Friday%20taffeta%20dress


Постирано од: sneska_v
Датум на внесување: 16.Јули.2010 во 19:46
Melissa%20Odabash Abigail%20strapless%20maxi%20dressT-Bags Jersey%20maxi%20halter%20dressMatthew%20Williamson Peacock-print%20silk-chiffon%20gownLanvin Silk-mousseline%20embellished%20gown


Постирано од: Tiggy Vicious
Датум на внесување: 17.Јули.2010 во 01:33


Би ги носела срањава:


Уште да ги имав тие облини... и се ќе беше добро.

А, и ова:


-------------
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality


Постирано од: sanja-a
Датум на внесување: 17.Јули.2010 во 16:07


-------------
Обожавам луѓе кои ме смеат.
Искрено, мислам дека смеењето е нешто што го сакам најмногу.
Тоа лечи многу болести. Можеби тоа е најважното нешто кај човекот.
Одри Хепберн


Постирано од: sneska_v
Датум на внесување: 18.Јули.2010 во 21:54
Carven Body-con%20wool-blend%20jersey%20dress


Постирано од: sneska_v
Датум на внесување: 18.Јули.2010 во 21:58
Vionnet Asymmetric%20draped%20satin-crepe%20dress


Постирано од: sneska_v
Датум на внесување: 18.Јули.2010 во 21:59
D%20&%20G Satin%20shift%20dress


Постирано од: sneska_v
Датум на внесување: 18.Јули.2010 во 21:59
Preen%20Line Parallel%20stretch-cotton%20dress


Постирано од: sneska_v
Датум на внесување: 18.Јули.2010 во 22:00
Emilio%20Pucci Tie-back%20wool-jersey%20dressEmilio%20Pucci Tie-back%20wool-jersey%20dress


Постирано од: BellaGrandma
Датум на внесување: 26.Јули.2010 во 05:11
-------------
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.


Постирано од: sneska_v
Датум на внесување: 27.Јули.2010 во 18:24
http://moda.covermagazin.com/wp-content/uploads/2010/07/6-Gucci.jpg">Gucci


Постирано од: sneska_v
Датум на внесување: 27.Јули.2010 во 19:03
Sexy%20večernja%20haljina%20-%2070Испечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk