»спечати | «атвори го прозорот

ЌаЉубав фудбалер

»спечатено од: IDIVIDI forum
 атегориЉа: —порт
»ме на форумот: ‘удбал
ќпис на форумот: Ћига на шампиони, првенства, репрезентации...
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=15102
ƒатум на принтаЬе: 18.£ули.2024 во 19:23
¬ерзиЉа на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


“ема: ЌаЉубав фудбалер
ѕостирано од: HI)H(
Ќаслов: ЌаЉубав фудбалер
ƒатум на внесуваЬе: 17.јвгуст.2008 во 13:33
ѕато

-------------
1 √одина верен форумЯиЉа оментари:
ѕостирано од: La Ninja
ƒатум на внесуваЬе: 17.јвгуст.2008 во 13:35
“оти.....
и ¬ардар 1947 ЪубовЪубовЪубовЪубовЪубовЪубов


-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


ѕостирано од: bengi
ƒатум на внесуваЬе: 17.јвгуст.2008 во 14:13
BERBATOV E NAI GOTIN FUTBALER


ѕостирано од: гoстин
ƒатум на внесуваЬе: 17.јвгуст.2008 во 14:15
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

“оти.....и ¬ардар 1947 ЪубовЪубовЪубовЪубовЪубовЪубов
-------------ѕостирано од: KUKOC7
ƒатум на внесуваЬе: 18.јвгуст.2008 во 12:31
Diego Tristan ili Djeremi Aliadier


ѕостирано од: dart
ƒатум на внесуваЬе: 18.јвгуст.2008 во 21:43
se znae cristiano ronaldo


ѕостирано од: Red`Black
ƒатум на внесуваЬе: 19.јвгуст.2008 во 18:20
Skriena kamera  ghaghagh
 
vo anketa za najdobar futbaler e Ronaldinho
 
tokmu za nego glasav


-------------


ѕостирано од: £ордан Ўумарот
ƒатум на внесуваЬе: 19.јвгуст.2008 во 19:25
¬еличе Ўумуликоски...
“они ћицески...
Ѕезвремена убавина перфектно вклопени два дела на Љин-Љанот... хармониЉа на погледот... катаклизми во настанок, муцки на кои е вршена нуклеарна проба, теориЉата на хаосот од нив имат емпириЉа црпено...


ѕостирано од: SummerLove
ƒатум на внесуваЬе: 19.јвгуст.2008 во 19:42
hmmm cristiano od anketata ali i dr gi ima..

-------------
Bidi Neverna, Da Ti Bide Veren,Vrti Mu Go Grbot Ke Trca Po Tebe.Ne Roni Solzi Kolku I Da Boli ,Bidi Hrabra I Toj Ke Te Moli!!!


ѕостирано од: samir_sneijder
ƒатум на внесуваЬе: 25.јвгуст.2008 во 10:34
ƒобро бе каЉ е Ѕекам

-------------
OooOooOoOOooѕразно..ќооќоќоќоќќоќ


ѕостирано од: HI)H(
ƒатум на внесуваЬе: 21.ќктомври.2008 во 18:33
Ѕекам хахаха


        Ѕекам нека оди во лос анЯелес па некоЉ ке мисли дека веЭе не игра футбал

-------------
1 √одина верен форумЯиЉа


ѕостирано од: HI)H(
ƒатум на внесуваЬе: 21.ќктомври.2008 во 18:35
Ће ле ле

па не е можно да гласал некоЉ за роналдиЬо за инает го ставив колку да видам коЉ ке гласа


-------------
1 √одина верен форумЯиЉа


ѕостирано од: Evenstar
ƒатум на внесуваЬе: 21.ќктомври.2008 во 18:46
Originally posted by £ордан Ўумарот £ордан Ўумарот напиша:

¬еличе Ўумуликоски...
“они ћицески...
Ѕезвремена убавина перфектно вклопени два дела на Љин-Љанот... хармониЉа на погледот... катаклизми во настанок, муцки на кои е вршена нуклеарна проба, теориЉата на хаосот од нив имат емпириЉа црпено...
-------------
It is our choices who show what we truly are, far more than our abilities.


ѕостирано од: biljana.madrid
ƒатум на внесуваЬе: 21.ќктомври.2008 во 22:40
Eh, komsijata mojЪубов....se razbira!!!


-------------
ѕрилепчанка


ѕостирано од: bobi_93
ƒатум на внесуваЬе: 14.Ќоември.2008 во 23:55
bufon si s bufon

-------------


ѕостирано од: Ane09
ƒатум на внесуваЬе: 23.ћарт.2009 во 14:24
NEMANJA VIDIC


ѕостирано од: erna
ƒатум на внесуваЬе: 17.јприл.2009 во 16:50
,,Michael Owen,,
,,David Vila,,
,,Adrian Mutu,,


ѕостирано од: BoaVista
ƒатум на внесуваЬе: 30.Ќоември.2009 во 18:37
CRISTIANO RONALDO BEZ KONk*rENCIJA!!!


ѕостирано од: Evenstar
ƒатум на внесуваЬе: 30.Ќоември.2009 во 18:44
ƒел ѕЉеро дефинитивно... барем за мене

-------------
It is our choices who show what we truly are, far more than our abilities.


ѕостирано од: Jovan.74
ƒатум на внесуваЬе: 04.ƒекември.2009 во 21:09
ѕатооо!!!!!!!


ѕостирано од: Tiggy Vicious
ƒатум на внесуваЬе: 11.ƒекември.2009 во 21:45
1. асиЪасЪубов
2. акатрепкаЬе

ЌикоЉ друг...≈дно време и –онадло беше фин...јма сеа е...тага
 ако тука “орес?изненадуваЬе


-------------
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality


ѕостирано од: емил
ƒатум на внесуваЬе: 20.ƒекември.2009 во 11:15

Ќаjдобриот футбалер направи вчера Ѕарселона светски првак.–азумесе ке збориме за ћеси........-------------


ѕостирано од: LouWeed
ƒатум на внесуваЬе: 27.ƒекември.2009 во 03:01
se e jasno mislam

http://www.youtube.com/watch?v=izGO0zjZMXk&feature=related - http://www.youtube.com/watch?v=izGO0zjZMXk&feature=related

-------------
http://www.myspace.com/louweed666 - NICE BOYs DONT PLAY ROCK&ROLL


ѕостирано од: Schatzii
ƒатум на внесуваЬе: 07.ћаЉ.2010 во 13:45
lampard,lukas podolski


ѕостирано од: Reina Gitana
ƒатум на внесуваЬе: 20.ћаЉ.2010 во 10:37
–икардо  ака'


ѕостирано од: BoaVista
ƒатум на внесуваЬе: 04.£ули.2010 во 02:32
CRISTIANO RONALDO


ѕостирано од: mrzla
ƒатум на внесуваЬе: 04.£ули.2010 во 03:19
убави ми биле –оберто ЅаЯо и Ѕатистута

-------------
» бричот падна на колена пред зборот:

“е преколкувам кажи како да се наострам како тебе,сакам да колам без да пуштам крв


ѕостирано од: Renatax
ƒатум на внесуваЬе: 11.£ули.2010 во 14:21
Ќе е лош овоЉ германецов ћихаел Ѕалак...


-------------
ћирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имаЉЭи на ум каков мир постои во тишината.ѕостирано од: Schatzii
ƒатум на внесуваЬе: 12.јвгуст.2010 во 11:25


-------------
Dream what you want to dream;
Go where you want to go;
Be what you want to be,
because you have only one life and one chance to do all the things you want to do.


ѕостирано од: Schatzii
ƒатум на внесуваЬе: 12.јвгуст.2010 во 11:28


-------------
Dream what you want to dream;
Go where you want to go;
Be what you want to be,
because you have only one life and one chance to do all the things you want to do.


ѕостирано од: pagane
ƒатум на внесуваЬе: 12.јвгуст.2010 во 11:35
не се слажем со анкетава...
има далеку по убави фудбалери од горе изброените..
Ѕербатов, —тилjан ѕетров, ћартин ѕетров...


ѕостирано од: Schatzii
ƒатум на внесуваЬе: 12.јвгуст.2010 во 11:37


-------------
Dream what you want to dream;
Go where you want to go;
Be what you want to be,
because you have only one life and one chance to do all the things you want to do.


ѕостирано од: Schatzii
ƒатум на внесуваЬе: 12.јвгуст.2010 во 11:39
Originally posted by pagane pagane напиша:

не се слажем со анкетава...
има далеку по убави фудбалери од горе изброените..
Ѕербатов, —тилjан ѕетров, ћартин ѕетров...
 
и Љас не се слагам затоа и си постирав слики од оние
мене што ми се N.1среЭа


-------------
Dream what you want to dream;
Go where you want to go;
Be what you want to be,
because you have only one life and one chance to do all the things you want to do.


ѕостирано од: LiDivio
ƒатум на внесуваЬе: 29.јвгуст.2010 во 23:37
Ъубов


ѕостирано од: Schatzii
ƒатум на внесуваЬе: 29.јвгуст.2010 во 23:42

изненадуваЬезарем се фудбалериизненадуваЬегазеЬе%20од%20смееЬе

а да си отвориш ти една темичка за фудбалеркиплазеЬе-------------
Dream what you want to dream;
Go where you want to go;
Be what you want to be,
because you have only one life and one chance to do all the things you want to do.


ѕостирано од: LiDivio
ƒатум на внесуваЬе: 29.јвгуст.2010 во 23:47
Originally posted by Schatzii Schatzii напиша:

изненадуваЬезарем се фудбалериизненадуваЬегазеЬе%20од%20смееЬе

а да си отвориш ти една темичка за фудбалеркиплазеЬе

 
ЌикоЉ нема да коментира за фудбалерки, затоа ги прошверцував овде, да Ља разубават темава. ƒоста веЭе со овие фудбалериве. голема%20насмевкаплазеЬе


ѕостирано од: Schatzii
ƒатум на внесуваЬе: 30.јвгуст.2010 во 00:02
за жал не се популарни како овиенамигнуваЬе
сум го заборавилаизненадуваЬе


-------------
Dream what you want to dream;
Go where you want to go;
Be what you want to be,
because you have only one life and one chance to do all the things you want to do.


ѕостирано од: Schatzii7
ƒатум на внесуваЬе: 23.—ептември.2013 во 00:06
ќд овие на листава само  асиЪас ми е симпатичен, другиве ама ич не ми се привлечни.
Ќе дека е наЉубав ама згоден е среЭа-------------
їWenn ein Deutscher einen Zug ausrauben möchte, kauft er sich als erstes eine Fahrkarte.Ђ :) (Lenin 1917)


ѕостирано од: Blue Scarlet
ƒатум на внесуваЬе: 26.—ептември.2013 во 21:36
Ўевченко го нема во листата?!?!? збунетостизненадуваЬе


-------------
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!ѕостирано од: Blue Scarlet
ƒатум на внесуваЬе: 12.ћарт.2014 во 11:32
ћалиов симпатичен размислуваЬе.. синоЭа приметив ... голема насмевкаплазеЬе
-------------
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!ѕостирано од: Blue Scarlet
ƒатум на внесуваЬе: 14.ћарт.2014 во 11:27
ћатри - ƒефинитивно Ља погрешил професиЉата, требало манекен да си стане а не фудбалер ... голема насмевка
-------------
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!ѕостирано од: Valerija
ƒатум на внесуваЬе: 22.£ули.2016 во 16:37
јлваро ћората:)


-------------
£акиот човек има само една слаба страна-жената што Ља сака!


ѕостирано од: bijonse1
ƒатум на внесуваЬе: 31.ƒекември.2016 во 15:08
Fredrik Ljungberg

https://www.google.com/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjAyrLRzZ7RAhVHVRQKHYzXAfMQjRwIBw&url=https%3A%2F%2Fforum.ge%2F%3Ff%3D20%26showtopic%3D34529681%26st%3D15&bvm=bv.142059868,d.ZGg&psig=AFQjCNFsUqOtHCnmUAIojzlJ9eajNemYPQ&ust=1483279607272647" rel="nofollow - https://www.google.com/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiijq6zzZ7RAhXLbRQKHUfEAVUQjRwIBw&url=http%3A%2F%2Fwww.srf.ch%2Fsendungen%2Fglanz-und-gloria%2Fpeople%2Finternational%2Fknackige-kicker-fussballer-models-ronaldo-co-im-hoeschen-check&bvm=bv.142059868,d.ZGg&psig=AFQjCNFsUqOtHCnmUAIojzlJ9eajNemYPQ&ust=1483279607272647" rel="nofollow">Related image
https://www.google.com/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjAyrLRzZ7RAhVHVRQKHYzXAfMQjRwIBw&url=https%3A%2F%2Fforum.ge%2F%3Ff%3D20%26showtopic%3D34529681%26st%3D15&bvm=bv.142059868,d.ZGg&psig=AFQjCNFsUqOtHCnmUAIojzlJ9eajNemYPQ&ust=1483279607272647" rel="nofollow -


ѕостирано од: Valerija
ƒатум на внесуваЬе: 18.ћарт.2017 во 18:36
Ð ÐµÐЈÑƒÐїÑ‚Ð∞Ñ‚ со ÑÐїÐ¸ÐºÐ∞ ÐЈÐ∞ дÐ∞рко Ð³ÐїÐ¸ÑˆÐ¸Ñœ
ƒарко √лишиЭ


-------------
£акиот човек има само една слаба страна-жената што Ља сака!


ѕостирано од: Valerija
ƒатум на внесуваЬе: 26.£уни.2018 во 20:55
НÐ∞ÑШÐЈÐ³Ð¾Ð´Ð½Ð¸ фудбÐ∞ÐїÐµÑ€Ð¸ нÐ∞ СП 2018

НÐ∞ÑШÐЈÐ³Ð¾Ð´Ð½Ð¸ фудбÐ∞ÐїÐµÑ€Ð¸ нÐ∞ СП 2018

НÐ∞ÑШÐЈÐ³Ð¾Ð´Ð½Ð¸ фудбÐ∞ÐїÐµÑ€Ð¸ нÐ∞ СП 2018

НÐ∞ÑШÐЈÐ³Ð¾Ð´Ð½Ð¸ фудбÐ∞ÐїÐµÑ€Ð¸ нÐ∞ СП 2018

–оман Ѕурки


-------------
£акиот човек има само една слаба страна-жената што Ља сака!»спечати | «атвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk