Испечати | Затвори го прозорот

Koja облека ќе ја купите прво ако добиете мн. пари

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Стил на живот
Име на форумот: Мода и убавина
Опис на форумот: Креатори, козметика, фризура, целулит, трендови...
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=14967
Датум на принтање: 30.Ноември.2023 во 08:44
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Koja облека ќе ја купите прво ако добиете мн. пари
Постирано од: superboy
Наслов: Koja облека ќе ја купите прво ако добиете мн. пари
Датум на внесување: 10.Август.2008 во 16:07
Јас би купил патики,нови фармерки и една блуза.А вие?

-------------
Работата го краси човекот а мрзата го гнаси.
Коментари:
Постирано од: Синдарела
Датум на внесување: 10.Август.2008 во 18:20
Едно сто комплетчиња на Викториа сикретснамигнување

-------------
http://www.fantasytrend.blogspot.com - TRENDY


Постирано од: marija-92
Датум на внесување: 11.Август.2008 во 12:19
paticinja mn mn mn obozavam posle trenerki obozavam sportska obleka tek posle sorcevi nekoi maicki i taka..


Постирано од: maria_magdalena
Датум на внесување: 12.Август.2008 во 11:07

Ништо поразлично од ова што сега го имам. Така да, сосема сеедно би ми било ако добијам многу пари, секако нема да ги потрошам за гардеробатрепкање-------------
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.


Постирано од: mamma
Датум на внесување: 12.Август.2008 во 12:15
Ako...намигнување...ako dobijam mnogu pari...
prvo ke odam tamu kade shto ne e potrebno mnogu obleka..трепкање
a,kako temava e vo Moda i ubavina,...aj,ke kazam i neshsto da ne sum
off topic...znachi,AKO mi ostanat pari ke kupam chevli,...chevli,...ufff..... 200 para-------------
http://imageshack.us">
Shot at 2007-06-30[/IMG]


Постирано од: orlov
Датум на внесување: 12.Август.2008 во 20:04
Имиџот не го менувам. Така доколку удри гром во цвеќе- односно ако добијам многу пари само би ја освежил постоечката облека.

-------------
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              


Постирано од: Monuska
Датум на внесување: 14.Август.2008 во 01:04
Сигурно нема прво да помислам да ги трошам на гардероба, но кога ќе почнам најверојатно прво ќе почнам од долги сукњи и накит

-------------
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...


Постирано од: granny
Датум на внесување: 14.Август.2008 во 01:07
bi kupila bikini...i pravac Bahami...edno mesec dena...

-------------
'She might smile at me,probably thinking to herself,"Poor woman,she will go to hell".And I was thinking,"Poor woman,she is living in hell"


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 17.Август.2008 во 22:27
Да добијам многу пари попрво ЗОО ке ја купам него облека...
па не сум гола па баш прво на облека да ми текне...


-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: MaR
Датум на внесување: 18.Август.2008 во 00:30
bi kupila sve sto mi se svidja a go nemam ama nema da bida toa mnogu stvari ce bide nekoj farmerke, bluza, marama i toa a da dobiem pareee bi gi potrosila na popametni stvari i nema da se rasfrljam mnogu na obleka


Постирано од: fragola
Датум на внесување: 18.Август.2008 во 01:21
Bi im kupila obleka na site devojki sto recisi goli setaat niz grad,samo so oskudni partalcinja koi edvaj zadnikot im go pokrivaat i toa samo ako gi gledas od pticja perspektiva...stvarno greota.

-------------
I get enough exercise...just pushing my luck.


Постирано од: doriangray
Датум на внесување: 18.Август.2008 во 02:28

Ако добијам многу пари не купувам облека, туку прво одам у дуќан на Сварофски и купуем све шо ке ми фати око (и џеб) .

-------------
Don't tell me what to do 'cause I'll never be uptight like you.
Don't look at me that way 'cause I ain't never gonna change.
And if you're talking about my life you're only wasting your own time!


Постирано од: IQ
Датум на внесување: 18.Август.2008 во 02:35
poima neam...verojatno mnooogu fustani vo site boi, neshto mnogu im frliv merak od lani i obetki za so site fustani da imam kombinacija

-------------
http://imageshack.us">
[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/


Постирано од: Red`Black
Датум на внесување: 21.Август.2008 во 00:02
Ke idam na nekoja NUdo Beach
bez obleka :)


-------------


Постирано од: anakin
Датум на внесување: 21.Август.2008 во 00:14
ako dobijam mnogu pari
mnooooooooooooogu
zimi se bi odel tri dena gol od kjef-------------
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.Постирано од: Eli
Датум на внесување: 21.Август.2008 во 16:40
Pa ne znam bas dali ke gi potrosam na obleka..

-------------
Човекот секогаш треба да остане човек,без разлика со што се бави и каков успех има..


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 07.Август.2009 во 13:28
ke odam nekade nadvor....da si kupam originalna Mecklaud jakna......

-------------


Постирано од: brza
Датум на внесување: 07.Август.2009 во 14:18
...gakji....i chorapi ...

-------------
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein


Постирано од: zabegan
Датум на внесување: 07.Август.2009 во 14:55
ќе си ги нносам истите парталчиња

-------------
размисли пред да напишеш глупост


Постирано од: Glenn
Датум на внесување: 09.Август.2009 во 12:14
Една најубава кожна јакна со класичен крој, црна, да свети љубов и исто толку добар пар италијански чевли на висока потпетица скапи да боли глава.
После се друго ќе изнакупам.среќа


-------------
Beauty fades, dumb is forever


Постирано од: zbunet
Датум на внесување: 09.Август.2009 во 17:51-------------
http://jazbunet.blogspot.com/" rel="nofollow - http://jazbunet.blogspot.com/


Постирано од: Biolica
Датум на внесување: 09.Август.2009 во 19:05
Edna vencanica od Chanel


Постирано од: Eli
Датум на внесување: 10.Август.2009 во 11:03
Originally posted by orlov orlov напиша:

Имиџот не го менувам. Така доколку удри гром во цвеќе- односно ако добијам многу пари само би ја освежил постоечката облека.


да не се повтарам..исто..иако да добијам мн.пари не би ги потрошила прво за облека,али темата е таква

-------------
Човекот секогаш треба да остане човек,без разлика со што се бави и каков успех има..


Постирано од: Evenstar
Датум на внесување: 10.Август.2009 во 12:47
Не би ги трошела на облека тие пари... попрво би отишла на некое патување, по можност околу светот...

ама ако треба да одлучам за облека, хмммм... тежок избор... долги фустани со гол грб... и чевлиииииии... многу, многу чевли

-------------
It is our choices who show what we truly are, far more than our abilities.


Постирано од: BisernA
Датум на внесување: 20.Август.2009 во 11:31
дајте прво вие многу пари... и пуштете ме во нешто големо... па ќе ви кажам мислам дека се ќе изнакупам... фустани и ташни прво...

-------------


Постирано од: maria_magdalena
Датум на внесување: 20.Август.2009 во 20:13
А кој рече дека ќе ги потрошам за облека?

-------------
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.


Постирано од: sneska_v
Датум на внесување: 19.Септември.2009 во 14:14
ke si kupam dolga bela bunda, ama od ubavo kvaliteno sinteticko vlakno i ke si kuplam biseren gerdan, toa mi e zelba,hahahhahaah


Постирано од: емил
Датум на внесување: 19.Септември.2009 во 14:15
Во моменто фармерки


Постирано од: sneska_v
Датум на внесување: 18.Мај.2010 во 20:38
cevli od manolo blahnikсреќа


Постирано од: pagane
Датум на внесување: 18.Мај.2010 во 20:49
ако имам многу пари---ке одам гола...баш ке ми е гаjле!смеење


Постирано од: MyWay
Датум на внесување: 19.Мај.2010 во 10:13
ovoj  fustan od elie saabсреќа-------------

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......Постирано од: Tiggy Vicious
Датум на внесување: 29.Јуни.2010 во 15:58
Дај прво пари, па да видиш.
Некоја кожна црна јакна, 6-7 пара мартинки во разни бои, некои воени пантолони, каиши со боцки панкерски ммм , маици маици и маици и еден стан за да го носам сево ова без да ме видат моите.

-------------
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality


Постирано од: емил
Датум на внесување: 14.Февруари.2014 во 09:43
Ако е зимата бунда инаку останатите сезони фармерки

-------------Испечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk