Испечати | Затвори го прозорот

Сакам да прашам...

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Општо
Име на форумот: Разно
Опис на форумот: Немате соодветен подфорум? Бујрум овде на муабет...
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=14439
Датум на принтање: 01.Јуни.2020 во 22:45
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Сакам да прашам...
Постирано од: Tiger
Наслов: Сакам да прашам...
Датум на внесување: 06.Јули.2008 во 20:52
Во темава прашувајте се што сакатеКоментари:
Постирано од: Santijago
Датум на внесување: 06.Јули.2008 во 20:55
Се прекинува????

-------------
I'm out bcz of pathetic around here


Постирано од: Tiger
Датум на внесување: 06.Јули.2008 во 21:03
Сакам да прашам...

-------------


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 06.Јули.2008 во 23:14
ke заспијам ли вечерва после толку кафе и никотин?

-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 06.Јули.2008 во 23:44

Сакам да прашам... кој го пронајде Збунет?...збунетост

Или сам се врати?..размислување


-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: moira
Датум на внесување: 06.Јули.2008 во 23:46


...sakam da prasham zbunet se vrati...?

-------------
...have you already tried, the brand new fragrance..."The Desirable"...by "sweet poison" Moira...


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 06.Јули.2008 во 23:48
Сакам да прашам... не го примети?...намигнување
 


-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: ...Well...
Датум на внесување: 06.Јули.2008 во 23:48
...prashanje do la fille, kakva torta saka od kanela, posho i duzam torta...плазење

-------------
...I feel like there is no need for conversation...


Постирано од: moira
Датум на внесување: 06.Јули.2008 во 23:49


...do anastasea:...

...sakam da prasham, pardon da kazham...ne...

...sakam da prasham ti so buket go precheka...?

-------------
...have you already tried, the brand new fragrance..."The Desirable"...by "sweet poison" Moira...


Постирано од: moira
Датум на внесување: 06.Јули.2008 во 23:51
Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:

...prashanje do la fille, kakva torta saka od kanela, posho i duzam torta...плазење


...jas ke i ja odberam formata...ona neka kaze filot samo kakov da bide...-------------
...have you already tried, the brand new fragrance..."The Desirable"...by "sweet poison" Moira...


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 06.Јули.2008 во 23:54
Originally posted by moira moira напиша:...do anastasea:...

...sakam da prasham, pardon da kazham...ne...

...sakam da prasham ti so buket go precheka...?
 
 
Не... му изнајмив една Збунета... ваква... плазење
 


-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: moira
Датум на внесување: 06.Јули.2008 во 23:59
-------------
...have you already tried, the brand new fragrance..."The Desirable"...by "sweet poison" Moira...


Постирано од: la fille
Датум на внесување: 07.Јули.2008 во 00:03
Originally posted by moira moira напиша:

Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:

...prashanje do la fille, kakva torta saka od kanela, posho i duzam torta...плазење


...jas ke i ja odberam formata...ona neka kaze filot samo kakov da bide...Cokoladen normalnoголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка


-------------
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)


Постирано од: moira
Датум на внесување: 07.Јули.2008 во 00:10


...znaev deka se mora garavo da bide...samo sakav da potvrdish...

-------------
...have you already tried, the brand new fragrance..."The Desirable"...by "sweet poison" Moira...


Постирано од: la fille
Датум на внесување: 07.Јули.2008 во 00:13
hahaha...normalno deka mora da e garavoголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка

-------------
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)


Постирано од: ...Well...
Датум на внесување: 07.Јули.2008 во 00:50
...da, prasham ja nesho...

...kaj e mamma?

...by the way, sakam da i kazam deka mi nedostiga, ama me mrzi da ja baram temana "koj vi-mi nedostiga", pa ako znae nekoj kae nek je pozdravi od mene...среќа


-------------
...I feel like there is no need for conversation...


Постирано од: moira
Датум на внесување: 07.Јули.2008 во 00:56


...sakam da odgovoram na prashanjeto...mamma e na zasluzhen odmor...

-------------
...have you already tried, the brand new fragrance..."The Desirable"...by "sweet poison" Moira...


Постирано од: Tiger
Датум на внесување: 07.Јули.2008 во 01:21
Сакам да прашам дали сте оК?


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 07.Јули.2008 во 01:23

Сакам да прашам... ќе може одговорите да се пишуваат во темава... или да отвараме друга...голема%20насмевка

La Fille...збунетост-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: la fille
Датум на внесување: 07.Јули.2008 во 01:28
Moze

-------------
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)


Постирано од: moira
Датум на внесување: 07.Јули.2008 во 01:30


... ...bez emocii, kratko i jasno...

-------------
...have you already tried, the brand new fragrance..."The Desirable"...by "sweet poison" Moira...


Постирано од: la fille
Датум на внесување: 07.Јули.2008 во 01:40
Ami kako?

-------------
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)


Постирано од: anakin
Датум на внесување: 07.Јули.2008 во 01:42
koj prasuva , bi trebalo pola da znae inaku , moze da bide izlazan i pojma da nema deka eголема%20насмевка

-------------
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.Постирано од: anakin
Датум на внесување: 07.Јули.2008 во 01:43
Originally posted by moira moira напиша:...sakam da odgovoram na prashanjeto...mamma e na zasluzhen odmor...


iiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
kako jas pojma neznam za toa-------------
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.Постирано од: moira
Датум на внесување: 07.Јули.2008 во 01:46


...koga ke dojde prashaj ja...

-------------
...have you already tried, the brand new fragrance..."The Desirable"...by "sweet poison" Moira...


Постирано од: anakin
Датум на внесување: 07.Јули.2008 во 01:51
голема%20насмевка


-------------
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.Постирано од: Santijago
Датум на внесување: 07.Јули.2008 во 17:11
Originally posted by la fille la fille напиша:

Ami kako?

Ами така

-------------
I'm out bcz of pathetic around here


Постирано од: Tiger
Датум на внесување: 07.Јули.2008 во 20:52
Сакам да прашам зошто надвор е толку жешко ?

-------------


Постирано од: zagor
Датум на внесување: 07.Јули.2008 во 23:25
....sto e vaa rabota?

-------------
...zagor e ziv,se drugo e laga.


Постирано од: anakin
Датум на внесување: 07.Јули.2008 во 23:31
ne pitaj голема%20насмевка

-------------
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.Постирано од: natalija
Датум на внесување: 07.Јули.2008 во 23:43
Zashto vrbata nikogash ne raga grojze????? размислување a site tolku vetuvaat i se krstat na neaтага

-------------


Постирано од: anakin
Датум на внесување: 07.Јули.2008 во 23:46
se krstat na vrba? изненадување

-------------
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.Постирано од: natalija
Датум на внесување: 07.Јули.2008 во 23:48
Sakam da prasham mora li da bide da be..koga vrbata ke rodi grojze лутина

-------------


Постирано од: anakin
Датум на внесување: 07.Јули.2008 во 23:49
NE SE NADEVAJ DEKA KJE RODI- SAKAJ DA RODI GROZJEтага

-------------
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.Постирано од: la fille
Датум на внесување: 07.Јули.2008 во 23:49
A koga vrbata ragja grozje?збунетост

-------------
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)


Постирано од: zagor
Датум на внесување: 07.Јули.2008 во 23:50
...zosto grom ne mavne barem ednas vo kopriva..a?

-------------
...zagor e ziv,se drugo e laga.


Постирано од: anakin
Датум на внесување: 07.Јули.2008 во 23:55
Originally posted by la fille la fille напиша:

A koga vrbata ragja grozje?збунетост


KOGA SUDBINITE KJE SE SPOJAT , TOGAS SE E MOZNO


-------------
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.Постирано од: natalija
Датум на внесување: 07.Јули.2008 во 23:56
zashto se mora da bide komplicirano???

-------------


Постирано од: la fille
Датум на внесување: 08.Јули.2008 во 00:00
Zosto nekoj se nervira poradi ogranicuvanjata?збунетостзбунетостзбунетостзбунетостгазење%20од%20смеење

-------------
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)


Постирано од: natalija
Датум на внесување: 08.Јули.2008 во 00:02
ZASHTO IMA OGRANICUVANJA NA LP лутиналутиналутиналутиналутиналутиналутиналутиналутиналутиналутиналутиналутиналутиналутиналутиналутиналутиналутиналутиналутиналутиналутиналутиналутиналутиналутиналутиналутиналутиналутиналутиналутиналутиналутиналутиналутиналутиналутиналутиналутина

-------------


Постирано од: zagor
Датум на внесување: 08.Јули.2008 во 00:03
...zosto mora da ja zavrsis rabotata pa da se zalis?-------------
...zagor e ziv,se drugo e laga.


Постирано од: IQ
Датум на внесување: 08.Јули.2008 во 00:03
Originally posted by zagor zagor напиша:

...zosto grom ne mavne barem ednas vo kopriva..a?


mavna... ednash...ne beshe ubavo...

-------------
http://imageshack.us">
[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/


Постирано од: zagor
Датум на внесување: 08.Јули.2008 во 00:06
..koga ma..kaj sum bil jas..

-------------
...zagor e ziv,se drugo e laga.


Постирано од: natalija
Датум на внесување: 08.Јули.2008 во 00:14
Sakam da prasham zashto te provociraat??

-------------


Постирано од: IQ
Датум на внесување: 08.Јули.2008 во 00:15
Originally posted by zagor zagor напиша:

..koga ma..kaj sum bil jas..


pred nekolku godini, porano sho ne si bil tamu...

-------------
http://imageshack.us">
[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/


Постирано од: zagor
Датум на внесување: 08.Јули.2008 во 00:17
Originally posted by IQ IQ напиша:

Originally posted by zagor zagor напиша:

..koga ma..kaj sum bil jas..


pred nekolku godini, porano sho ne si bil tamu...


....POARNO ILI PORANO!..

-------------
...zagor e ziv,se drugo e laga.


Постирано од: IQ
Датум на внесување: 08.Јули.2008 во 00:43
poarno

-------------
http://imageshack.us">
[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/


Постирано од: ПодВодно
Датум на внесување: 08.Јули.2008 во 10:00
који ти је враг, шефе?


Постирано од: nena34
Датум на внесување: 08.Јули.2008 во 20:39
Sakam da prasham kako si Blu vecerva , dali ima denes malku poveke na tvoeto lice ?

-------------
Bidi izvor sto pretekuva a ne bunar so zastoena voda,davaj i primaj ljubov bez granici


Постирано од: Izzi
Датум на внесување: 08.Јули.2008 во 20:55
сакам да прашам аман што толку сум згрешил па вакви тотално баксузни ствари ми се случуваат?

-------------


Постирано од: zagor
Датум на внесување: 10.Јули.2008 во 19:01
..sakas cigara?

-------------
...zagor e ziv,se drugo e laga.


Постирано од: nena34
Датум на внесување: 10.Јули.2008 во 19:03
I da znaes deka sakam , odam da zemam nikotinska doza , fala ti sto me podseti

-------------
Bidi izvor sto pretekuva a ne bunar so zastoena voda,davaj i primaj ljubov bez granici


Постирано од: zagor
Датум на внесување: 10.Јули.2008 во 19:05
...sakas, ama nema!..slusas ...slusas sto vikat doktorite(lekarite de...)..ne pusete cigari...

-------------
...zagor e ziv,se drugo e laga.


Постирано од: nena34
Датум на внесување: 10.Јули.2008 во 19:07
Nagluva sum jas ponekogas koga ne mi odgovara da slusam

-------------
Bidi izvor sto pretekuva a ne bunar so zastoena voda,davaj i primaj ljubov bez granici


Постирано од: zagor
Датум на внесување: 10.Јули.2008 во 19:12
...jas sum takov od ...rodzenja...,samo lekarki slusam(doktorki de...)

-------------
...zagor e ziv,se drugo e laga.


Постирано од: moira
Датум на внесување: 12.Јули.2008 во 02:16


...sdp...devojche prsteto da ne te zabole...?

-------------
...have you already tried, the brand new fragrance..."The Desirable"...by "sweet poison" Moira...


Постирано од: la fille
Датум на внесување: 12.Јули.2008 во 02:22
NEголема%20насмевка

-------------
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)


Постирано од: moira
Датум на внесување: 12.Јули.2008 во 02:31

...sdp...naprstok da ne treba da ti kupam...?

-------------
...have you already tried, the brand new fragrance..."The Desirable"...by "sweet poison" Moira...


Постирано од: la fille
Датум на внесување: 12.Јули.2008 во 02:39
DAголема%20насмевка

-------------
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)


Постирано од: moira
Датум на внесување: 12.Јули.2008 во 02:39


...sdp...za koj prst...za sredniot...?

-------------
...have you already tried, the brand new fragrance..."The Desirable"...by "sweet poison" Moira...


Постирано од: la fille
Датум на внесување: 12.Јули.2008 во 02:41
DAголема%20насмевка

-------------
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)


Постирано од: moira
Датум на внесување: 12.Јули.2008 во 02:42


...Well ok...

-------------
...have you already tried, the brand new fragrance..."The Desirable"...by "sweet poison" Moira...


Постирано од: alan ford
Датум на внесување: 12.Јули.2008 во 05:38
kade li e moeto forum-prilatece i dobro drugarce Neonic ?


-------------
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.


Постирано од: alan ford
Датум на внесување: 12.Јули.2008 во 11:05
li ima nekoj forumdzija od Aerodrom?...ako ima moze da mi se javi na lp?

-------------
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.


Постирано од: zagor
Датум на внесување: 15.Јули.2008 во 13:55
....sakas cigara?

-------------
...zagor e ziv,se drugo e laga.


Постирано од: Biba_G
Датум на внесување: 15.Јули.2008 во 18:42
Sakam da prasham...Mamma dali se pojavi denovive dodeka bev otsutna?

-------------
Не е се’ така црно...Се наоѓа и по некоја плавуша


Постирано од: anakin
Датум на внесување: 15.Јули.2008 во 18:44
jok
ima use vreme


-------------
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.Постирано од: Biba_G
Датум на внесување: 15.Јули.2008 во 19:01
sdp...pa neli trebashe veke da se vrati?

-------------
Не е се’ така црно...Се наоѓа и по некоја плавуша


Постирано од: anakin
Датум на внесување: 15.Јули.2008 во 19:08
kje imali pravda ednas tuka na forumov?тага
mozebi daголема%20насмевка


-------------
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.Постирано од: anakin
Датум на внесување: 15.Јули.2008 во 19:09
jok use 4 3 2 1 den

-------------
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.Постирано од: Biba_G
Датум на внесување: 15.Јули.2008 во 19:11
za pravda na forumov ke prichekash ja da stanam moderator
sdp, a koga ke bide toa?

-------------
Не е се’ така црно...Се наоѓа и по некоја плавуша


Постирано од: anakin
Датум на внесување: 15.Јули.2008 во 19:14
dali големо%20гушкањеili љубов ili бакнеж e navreda??????

плачењеплачењеплачењеплачењеплачењеплачење

-------------
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.Постирано од: Biba_G
Датум на внесување: 15.Јули.2008 во 19:16
e kako moze tie da oznachuvaat navreda????

Sdp,vie dvajca pak pochnavte?

-------------
Не е се’ така црно...Се наоѓа и по некоја плавуша


Постирано од: anakin
Датум на внесување: 15.Јули.2008 во 19:17
so pocnavme?????

-------------
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.Постирано од: Biba_G
Датум на внесување: 15.Јули.2008 во 19:22
sdp,vide li vo sakam da kazam?

-------------
Не е се’ така црно...Се наоѓа и по некоја плавуша


Постирано од: moira
Датум на внесување: 17.Јули.2008 во 13:18


...ne znam samo do koga ke teraat na toj nachin i dvajcata...?

-------------
...have you already tried, the brand new fragrance..."The Desirable"...by "sweet poison" Moira...


Постирано од: da be
Датум на внесување: 17.Јули.2008 во 21:33
СДП:
Како е на македонски "чукча" - ова са туземците во Чукотка

на овие луге мислам:

http://www.youtube.com/watch?v=-HZ3qS8H6Rg - http://www.youtube.com/watch?v=-HZ3qS8H6Rg


-------------
So, so you think you can tell Heaven from Hell?
Да бе
Go Ahead, make my day!


Постирано од: da be
Датум на внесување: 17.Јули.2008 во 21:46
?

-------------
So, so you think you can tell Heaven from Hell?
Да бе
Go Ahead, make my day!


Постирано од: da be
Датум на внесување: 17.Јули.2008 во 21:54
Чукотка бе? - Абрамович? - Шефот на Челси е губернатор на Чукотка (беше)

-------------
So, so you think you can tell Heaven from Hell?
Да бе
Go Ahead, make my day!


Постирано од: fiks
Датум на внесување: 22.Јули.2008 во 10:20
sakam da prasham kade e makijaveli....go nema covekot...shto mu stana...

-------------
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.Постирано од: la fille
Датум на внесување: 22.Јули.2008 во 10:20
Баниран е...

-------------
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)


Постирано од: fiks
Датум на внесување: 22.Јули.2008 во 10:26
a od kogo i kolku vreme fille??

-------------
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.Постирано од: la fille
Датум на внесување: 22.Јули.2008 во 10:28
На неколку недели е баниран...

-------------
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)


Постирано од: fiks
Датум на внесување: 22.Јули.2008 во 10:29
a shto zgreshil be fille...koj moderator bil tolku losh?

-------------
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.Постирано од: la fille
Датум на внесување: 22.Јули.2008 во 10:33
http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=9729&PN=34 - http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=9729&PN=34


-------------
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)


Постирано од: moira
Датум на внесување: 22.Јули.2008 во 11:59
Originally posted by fiks fiks напиша:

a od kogo i kolku vreme fille??


...od mene e baniran na 23 dena...do 6.08. mislam deka e baniran...zadovolen zete...?

-------------
...have you already tried, the brand new fragrance..."The Desirable"...by "sweet poison" Moira...


Постирано од: fiks
Датум на внесување: 22.Јули.2008 во 12:04
znam vidov moira....sega ne se prashuvam jas dali sum zadovolen ili ne....toa si e tvoja rabota..moderatorski vashi pravila....samo prashav onaka zaradi info..go nema nekolku dena....se ushte ne sum ti zet..moze ke bidam...
da sme zivi i zdravi pa ke vidime....

-------------
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.Постирано од: la fille
Датум на внесување: 22.Јули.2008 во 12:12
изненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадување

-------------
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)


Постирано од: ПодВодно
Датум на внесување: 22.Јули.2008 во 22:32
СДП:

Дали се смета за одмазда ако речам `така му треба` кога некој ќе стапне во сопствениот „измет“?Постирано од: IQ
Датум на внесување: 22.Јули.2008 во 22:48
Originally posted by filmadzijka filmadzijka напиша:

СДП:

Дали се смета за одмазда ако речам `така му треба` кога некој ќе стапне во сопствениот „измет“?ne, i ja taka vikam

-------------
http://imageshack.us">
[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/


Постирано од: Biba_G
Датум на внесување: 24.Јули.2008 во 19:52
сакам да прашам како е можно некој друг да ти го користи никот?

-------------
Не е се’ така црно...Се наоѓа и по некоја плавуша


Постирано од: alone
Датум на внесување: 24.Јули.2008 во 19:56
da mozeeeeeeeeeeeeeeeeeee [:-&]


Постирано од: Biba_G
Датум на внесување: 24.Јули.2008 во 19:58
Баш на тебе и мислев...ако може друг да ни го користи никот...не сакам ни да мислам што се друго се може?

-------------
Не е се’ така црно...Се наоѓа и по некоја плавуша


Постирано од: МАРШАЛ
Датум на внесување: 24.Јули.2008 во 19:58
Originally posted by Biba_G Biba_G напиша:

сакам да прашам како е можно некој друг да ти го користи никот?


isto kako sto e mozno nekoj da ti ja cita mail postata ... ako go znae paswordot ..... obidi se , smeni go so vreme .......


-------------
http://www.onlineyufilm.com/musicvideo.php?vid=42859a7cd - Ко овде не полуди , ТАЈ НИЈЕ НОРМАЛАН


Постирано од: moira
Датум на внесување: 24.Јули.2008 во 21:42
Originally posted by Biba_G Biba_G напиша:

сакам да прашам како е можно некој друг да ти го користи никот?...te molam pishi mi PP...


-------------
...have you already tried, the brand new fragrance..."The Desirable"...by "sweet poison" Moira...


Постирано од: alone
Датум на внесување: 24.Јули.2008 во 23:33
kade e komsijata?


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 24.Јули.2008 во 23:34

Сакам да прашам... што ли се случува?...збунетост-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 25.Јули.2008 во 01:24

Сакам да прашам... цигари некој да не има вишок?...плачењеплачењеплачење-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: moira
Датум на внесување: 25.Јули.2008 во 01:25
...jas mila...da prakam...намигнувањеголемо%20гушкање

-------------
...have you already tried, the brand new fragrance..."The Desirable"...by "sweet poison" Moira...


Постирано од: којсумјас
Датум на внесување: 25.Јули.2008 во 01:27
Originally posted by anastea anastea напиша:

Сакам да прашам... цигари некој да не има вишок?...плачењеплачењеплачење


Ima komsikata....
Ama ne odam...da pobaram...
Ne zatoa sto gi otkazuvam..
Tuku...Испечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk