Испечати | Затвори го прозорот

http://TOSE.krusevo.gov.mk повторно актив

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Општо
Име на форумот: Тоше Проески - IN MEMORIAM
Опис на форумот: .
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=13709
Датум на принтање: 05.Јуни.2020 во 00:03
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: http://TOSE.krusevo.gov.mk повторно актив
Постирано од: tose_forever
Наслов: http://TOSE.krusevo.gov.mk повторно актив
Датум на внесување: 15.Мај.2008 во 14:17
Поради големото побарување за случувањата во Крушево... повторно ја реактивиравме Вашата страница http://tose.krusevo.gov.mk   ili   http://www.krusevo.info
Коментари:
Постирано од: Eli
Датум на внесување: 15.Мај.2008 во 21:51
Originally posted by tose_forever tose_forever напиша:

Поради големото побарување за случувањата во Крушево... повторно ја реактивиравме Вашата страница http://tose.krusevo.gov.mk   ili   http://www.krusevo.infoE fala ti na informacijata..i jas bi rekla TOSE FOREVER!!pozdravИспечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk