Испечати | Затвори го прозорот

Моето милениче(фото)

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Општо
Име на форумот: Животински и растителен свет
Опис на форумот: Раси, одгледување, ветеринарска заштита...
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=13547
Датум на принтање: 22.Мај.2024 во 13:24
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Моето милениче(фото)
Постирано од: snegulka
Наслов: Моето милениче(фото)
Датум на внесување: 03.Март.2008 во 18:33
mojot uskoголема%20насмевка


-------------
http://www.glitter-graphics.com">Коментари:
Постирано од: snegulka
Датум на внесување: 06.Мај.2008 во 13:36-------------
http://www.glitter-graphics.com">


Постирано од: invader
Датум на внесување: 06.Мај.2008 во 23:34


Постирано од: girl93
Датум на внесување: 07.Мај.2008 во 20:11


Постирано од: Aisha
Датум на внесување: 08.Мај.2008 во 23:50


-------------
PROUD TO BE A MUSLIM!!!!


Постирано од: Aisha
Датум на внесување: 08.Мај.2008 во 23:53
Vecnata borba!!! Pointeresno e neli......

-------------
PROUD TO BE A MUSLIM!!!!


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 08.Мај.2008 во 23:55
леееееееееееј срцкииииииииииии голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка

-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: topsexy
Датум на внесување: 08.Мај.2008 во 23:55


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 08.Мај.2008 во 23:58
ОВА Е ОД ПОСТАРИТЕ СЛИКИ...НЕМАМ ПОНОВИ АМА Е ПОДЕБЕЛА КАДЕ КАДЕ....голема%20насмевка

-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: Aisha
Датум на внесување: 09.Мај.2008 во 00:11
Lele kako e slatka......Dusicki samo spijat.......
Ovie moive po cel den spijat, a nevecer, zurki si pravat.


-------------
PROUD TO BE A MUSLIM!!!!


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 09.Мај.2008 во 00:16
големо%20гушкањемојава или спие или јаде голема%20насмевка

-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: гoстин
Датум на внесување: 09.Мај.2008 во 00:29


-------------Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 09.Мај.2008 во 00:40
големо%20гушкање


-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: snegulka
Датум на внесување: 26.Мај.2008 во 13:57-------------
http://www.glitter-graphics.com">


Постирано од: eurydice
Датум на внесување: 31.Мај.2008 во 15:50
штурец. се вика Змејко


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 31.Мај.2008 во 16:13
ЕВЕ ЈА ПАК МОЈАТА ЉУБОВ љубовљубовљубовљубов

-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: MiroslavG8
Датум на внесување: 01.Јуни.2008 во 21:28
a ova e mojata големо%20гушкање samo sto sega e pogolem голема%20насмевка


-------------
sve vas gledam , majku vam bozju   .....


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 01.Јуни.2008 во 21:32
аиииииииииииииииии какво е слаткоооооооооооооо....љуби га дада љубов

-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: Lisa
Датум на внесување: 06.Јуни.2008 во 18:11


Кичо    


Постирано од: snegulka
Датум на внесување: 05.Јули.2008 во 12:55
macinjata na drugarka mi,preslatki seголема%20насмевка

-------------
http://www.glitter-graphics.com">


Постирано од: fiks
Датум на внесување: 13.Јули.2008 во 16:09
dzukelce slatko....

-------------
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.Постирано од: blackeye
Датум на внесување: 13.Јули.2008 во 16:21
Originally posted by fiks fiks напиша:

dzukelce slatko....
изненадувањелутиналутиналутина
izvini sto ke te razocaram, ama ne e dzukelce! naucise prvo za rasite pa posle davaj komentari!!!


-------------
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 13.Јули.2008 во 16:28
абе дечки не се лутете така. па  и  џукела да чувате не е срамно и тоа е од крв и месо. најискрено мене баш тие вие што ги викате џукели ми се најслатки и највеке жал ми паѓа за нив.

-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: fiks
Датум на внесување: 13.Јули.2008 во 16:32
Originally posted by blackeye blackeye напиша:

Originally posted by fiks fiks напиша:

dzukelce slatko....

изненадувањелутиналутиналутина


izvini sto ke te razocaram, ama ne e dzukelce! naucise prvo za rasite pa posle davaj komentari!!!

ne se luti blackeye ..jas taka gi oslovuvam kucinjata..a za rasata mi lici neshto kako zagar ...ne znam..

-------------
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.Постирано од: fiks
Датум на внесување: 13.Јули.2008 во 16:34
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

абе дечки не се лутете така. па  и  џукела да чувате не е срамно и тоа е од крв и месо. најискрено мене баш тие вие што ги викате џукели ми се најслатки и највеке жал ми паѓа за нив.

blue toa i mi beshe poentata..jas imam doma kucka melez ja cuvam 13 godini....

-------------
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.Постирано од: blackeye
Датум на внесување: 13.Јули.2008 во 16:40

ne e zagar, labrador e..ama site mislat deka labradorot mora da bide crn!

a ne znaat deka ima zlatno zolt( i crvnekast), cokoladen i crn!
 
ne da se lutam mnoguнамигнување, aj malku....


-------------
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....


Постирано од: fiks
Датум на внесување: 13.Јули.2008 во 16:44
e jas mnogu sakam zlaten retriver da imam ...ke go nabavam koga i da e....a i labradorite se mnogu ubavi kucinja i pametni...slikata ne e mnogu kvalitetna a inaku ke go prepoznaev koja rasa e..

-------------
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 13.Јули.2008 во 16:45
бел ретривер....таман голема%20насмевка мада јас џукелите си ги сакам мечтаењемечтаењемечтаење

-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: ana4ever
Датум на внесување: 19.Август.2008 во 18:04
бидејќи ја отворам темава..ке почнам прва...ова е Бошко


Постирано од: mrzla
Датум на внесување: 29.Август.2008 во 03:22
ЏОЏО


Постирано од: Ani4ka_xxxxxxxx
Датум на внесување: 04.Септември.2008 во 23:35
еве го пак моето нај големо злато вОлф, има сини очиња ама тука не се забелжва,овде планинареше со мене-------------
St|Ll wA|t|nG f0r mY pR|nCe ChArm|nG...


Постирано од: neo_wmaster
Датум на внесување: 05.Септември.2008 во 09:47
Еве го моето што си умре пред 5 месеци. Ова помалото е моето.

Сега имам друго, ама немам слика од него.

-------------
I love Daphne Millbrook.


Постирано од: Ani4ka_xxxxxxxx
Датум на внесување: 05.Септември.2008 во 13:42
баш се фотогенични, ама моето е прва лига, не дека е мое, ама вистина е

-------------
St|Ll wA|t|nG f0r mY pR|nCe ChArm|nG...


Постирано од: neo_wmaster
Датум на внесување: 05.Септември.2008 во 20:33
Originally posted by Ani4ka_xxxxxxxx Ani4ka_xxxxxxxx напиша:

баш се фотогенични, ама моето е прва лига, не дека е мое, ама вистина е

Убаво е. А што сорта е. Ми личи на хаска. И јас сакав хаска да купувам пред некое време, ама многу скапо е.

-------------
I love Daphne Millbrook.


Постирано од: МАРШАЛ
Датум на внесување: 06.Септември.2008 во 12:18
ova kako pomal ... sega e na poslini nesta голема%20насмевка 
 


-------------
http://www.onlineyufilm.com/musicvideo.php?vid=42859a7cd" rel="nofollow - Ко овде не полуди , ТАЈ НИЈЕ НОРМАЛАН


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 06.Септември.2008 во 12:30
раста куче голема%20насмевка

-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 06.Септември.2008 во 12:36
А ова е Томас попознат како мачкар прва класа...голема%20насмевка
Да нема забуни ова е мачорот на Вардар љубов-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: Ani4ka_xxxxxxxx
Датум на внесување: 06.Септември.2008 во 23:49
леле ама е слатко,мн ми се свиѓа

-------------
St|Ll wA|t|nG f0r mY pR|nCe ChArm|nG...


Постирано од: neo_wmaster
Датум на внесување: 07.Септември.2008 во 22:46
Originally posted by Ani4ka_xxxxxxxx Ani4ka_xxxxxxxx напиша:

леле ама е слатко,мн ми се свиѓа

Epa stom tolku ti se dopaga, ajde da go resime i ova. Vardar ajde prodaj mi go macenceto za da i go podaram na Ani.

-------------
I love Daphne Millbrook.


Постирано од: Ani4ka_xxxxxxxx
Датум на внесување: 08.Септември.2008 во 14:08
хехе, не сум јас по мачките многу, јас само вОлф си го сакам најпоке, ако правиме натпревар за најубаво куче моето ке победи гарант 100%, оти е ретка раса затоа, и е мн лично

-------------
St|Ll wA|t|nG f0r mY pR|nCe ChArm|nG...


Постирано од: neo_wmaster
Датум на внесување: 08.Септември.2008 во 14:17
Originally posted by Ani4ka_xxxxxxxx Ani4ka_xxxxxxxx напиша:

хехе, не сум јас по мачките многу, јас само вОлф си го сакам најпоке, ако правиме натпревар за најубаво куче моето ке победи гарант 100%, оти е ретка раса затоа, и е мн лично

Ajde uste sega go proglasuvam tvoeto kuce za pobednik na Idividi Najubavo domasno milenice. Cestitki Ani.

-------------
I love Daphne Millbrook.


Постирано од: Ani4ka_xxxxxxxx
Датум на внесување: 08.Септември.2008 во 14:37
фалаа.. абе се знај дека е најубо оти ретка раса е, убедена сум дека никој друг од форумов нема хаска, затоа е најубо, не дека е мое па да го фалам ама така е

-------------
St|Ll wA|t|nG f0r mY pR|nCe ChArm|nG...


Постирано од: neo_wmaster
Датум на внесување: 08.Септември.2008 во 15:21
Originally posted by Ani4ka_xxxxxxxx Ani4ka_xxxxxxxx напиша:

фалаа.. абе се знај дека е најубо оти ретка раса е, убедена сум дека никој друг од форумов нема хаска, затоа е најубо, не дека е мое па да го фалам ама така е

Ej jas ke zemam za nekolku dena od eden drugar. Ke mi go dade bez pari, znaci nema da si edinstvena na forumov sto ima haska.

-------------
I love Daphne Millbrook.


Постирано од: Месечина
Датум на внесување: 08.Септември.2008 во 16:19
jas cuvam zajace


Постирано од: mamma
Датум на внесување: 08.Септември.2008 во 19:36
http://bp1.blogger.com/_9Xe0-TBmQeM/Rl7qWpLHFmI/AAAAAAAAACU/azaHkfhC6ic/s1600-h/siamese1%5B1%5D.jpg">

-------------
http://imageshack.us">
Shot at 2007-06-30[/IMG]


Постирано од: Ani4ka_xxxxxxxx
Датум на внесување: 09.Септември.2008 во 00:29
мачево е страшно

-------------
St|Ll wA|t|nG f0r mY pR|nCe ChArm|nG...


Постирано од: belichka
Датум на внесување: 17.Октомври.2008 во 02:17


Mojot macor

-------------
Blagosloven e Onoj Koj ide vo imeto Gospodovo


Постирано од: Емче Кремче
Датум на внесување: 22.Октомври.2008 во 20:20
Originally posted by fiks fiks напиша:

e jas mnogu sakam zlaten retriver da imam ...ke go nabavam koga i da e....a i labradorite se mnogu ubavi kucinja i pametni...slikata ne e mnogu kvalitetna a inaku ke go prepoznaev koja rasa e..


Jas imam retriver, se vika Bela, i ako zemas kuce, zemaj retriver, mn se pametni, zabavni, druzeljubivi, itri, ama i mn se lakomi :PInace spagat u najintelegentite rasi na kucinja i mn mn mn se ubavi


Постирано од: snegulka
Датум на внесување: 29.Октомври.2008 во 11:44-------------
http://www.glitter-graphics.com">


Постирано од: Didi
Датум на внесување: 17.Ноември.2008 во 10:03


-------------
Srekata vo tvojot zhivot zavisi od ubavinita na tvoite misli....


Постирано од: snegulka
Датум на внесување: 25.Февруари.2009 во 19:31-------------
http://www.glitter-graphics.com">


Постирано од: Стефи.Ј
Датум на внесување: 17.Март.2009 во 11:59
Ова е Ева

Ваков бебуш беше...


И сега е големка


Постирано од: blackeye
Датум на внесување: 17.Март.2009 во 21:07
Originally posted by Стефи.Ј Стефи.Ј напиша:

Ова е Ева

Ваков бебуш беше...


И сега е големка
 
prekrasna e....kolku godinki e sega?


-------------
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....


Постирано од: Стефи.Ј
Датум на внесување: 18.Март.2009 во 10:11
Година и пол


Постирано од: mistake
Датум на внесување: 19.Март.2009 во 14:19
 

.


Постирано од: IdiBegaj
Датум на внесување: 20.Март.2009 во 16:06
imam i ja edno milenice ama nejke da vlezi u monitor da vi go pokazam


Постирано од: Командантица
Датум на внесување: 20.Март.2009 во 16:42
Originally posted by Стефи.Ј Стефи.Ј напиша:

Ова е Ева

Ваков бебуш беше...


И сега е големка


прекрасно кученце, најслаткото што сум го видела..
ти завидувам...!   

-------------
..Живеам за да умрам..!


Постирано од: Ninja 35
Датум на внесување: 20.Март.2009 во 18:48


Постирано од: IdiBegaj
Датум на внесување: 27.Март.2009 во 15:38
http://images.google.de/imgres?imgurl=http://www.aufsmowl.de/wordpress/wp-includes/images/2005/Affe.jpg&imgrefurl=http://www.aufsmowl.de/wordpress/%3Fcat%3D3&usg=__IS4rPtVLQbQMB22lyjOf83O4Ji8=&h=400&w=346&sz=24&hl=de&start=11&um=1&tbnid=2DvNi9JIFW3TlM:&tbnh=124&tbnw=107&prev=/images%3Fq%3Daffe%2Bfun%2Bbilder%26hl%3Dde%26sa%3DX%26um%3D1"> hajposle go ubediv moeto milenice  da vleze vo monitorot задоволствотрепкање
...samo malce e sramezliv хи,%20хи...inace ne kasa ne laje pitomo e eptenкул


-------------
Zivi bili pa videli,.......


Постирано од: IdiBegaj
Датум на внесување: 27.Март.2009 во 15:40
http://www.onlinewahn.de/gal9.htm">Wahre%20Affen-Liebe,%20Affe%20und%20Katze%20als%20Liebespaar ova mu e devojkata kazete sega nema vkus a задоволство

-------------
Zivi bili pa videli,.......


Постирано од: Sunny
Датум на внесување: 27.Март.2009 во 15:45
mojot Ushko трепкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање
-------------
Пријателите се како ѕвездите. Не ги гледаш секогаш, но знаеш дека се тука некаде!    


Постирано од: Стефи.Ј
Датум на внесување: 30.Март.2009 во 14:36
Originally posted by Командантица Командантица напиша:

Originally posted by Стефи.Ј Стефи.Ј напиша:

Ова е Ева

Ваков бебуш беше...


И сега е големка


прекрасно кученце, најслаткото што сум го видела..
ти завидувам...!   


Фала за убавите зборови


Постирано од: Omar
Датум на внесување: 09.Април.2015 во 15:25
Како можам да ставам слики директно од мојот компјутер ??


Постирано од: Анастеа
Датум на внесување: 09.Април.2015 во 22:38
Originally posted by Omar Omar напиша:

Како можам да ставам слики директно од мојот компјутер ??


Јас ја користев страната http://www.fotografija.com.mk/" rel="nofollow - fotografija.com.mk со upload, ама гледам дека не функционира моментално. не знам

-------------
http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg&feature=related" rel="nofollow - Прав сме и ќе бидеме.
Ни воздух, ни оган, ни вода, туку земја,
само земја ќе бидеме и можеби
неколку жолти цветови.


Постирано од: evangeline
Датум на внесување: 09.Април.2015 во 22:57
Види у темата во забелешки..
А да ти скратам маки, пробај на imgur.com

-------------
Внимавај кому му веруваш.
И ѓаволот еднаш беше ангел.


https://www.youtube.com/watch?v=1DUYlHZsZfc" rel="nofollow - Being RICH
is not about how much you have,
BUT about how much you GIVE


Постирано од: Omar
Датум на внесување: 09.Април.2015 во 23:13


Постирано од: Omar
Датум на внесување: 09.Април.2015 во 23:14
Fala ti Eva !! Me spasi !!Постирано од: Omar
Датум на внесување: 09.Април.2015 во 23:14
Ova topce go donese sestra mi i bese sok za site !!! 


Постирано од: Omar
Датум на внесување: 09.Април.2015 во 23:17


Постирано од: ZeZnAtA
Датум на внесување: 10.Септември.2015 во 14:09
среќа


-------------
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!Испечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk