Испечати | Затвори го прозорот

Најдобрите суперглупави вицови!!!

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Забава
Име на форумот: Штосеви, вицеви...
Опис на форумот: Слободна зона за вицкасти, мајтапџии, сеирџии...
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=12177
Датум на принтање: 06.Јуни.2020 во 23:06
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Најдобрите суперглупави вицови!!!
Постирано од: Sveto
Наслов: Најдобрите суперглупави вицови!!!
Датум на внесување: 16.Февруари.2008 во 14:45
голема%20насмевка


-------------
Probaj se vo zivotot, no na krajot izberi go najdobroto...Коментари:
Постирано од: Sveto
Датум на внесување: 16.Февруари.2008 во 14:46
si bile dve ribi, plivale plivale.....i go sretanle delfinot.....smej se :D:D:D


Постирано од: Sveto
Датум на внесување: 16.Февруари.2008 во 14:48
si bile dvajca glupi drugari osobeno edniot!

si bile dve patiki osobeno levata....:))))
Постирано од: Sveto
Датум на внесување: 16.Февруари.2008 во 15:54
dve kravi pasele vo nekoja livada, i ednata ja prasala srugata: " si slusnala za kravjoto ludilo" i ovaa i rekla: "ne znam za toa jas sum helihopter"  :DDD


Постирано од: Sveto
Датум на внесување: 16.Февруари.2008 во 15:55
дали знаете дека чак норос бил само еднаш на марс, одтогаш на мрас нема знаци на жовот...


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 16.Февруари.2008 во 16:01
си бил еден виц...

-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 16.Февруари.2008 во 16:02
си биле две другарки едната паднала во шахта а на другата сестра и паднала на испит економско

-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: Drlja
Датум на внесување: 16.Февруари.2008 во 16:10
Отишле две зрна песок на плажа, виделе гужва па се вратиле!

-------------


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 16.Февруари.2008 во 16:15
си биле два лимона едниот го згазило кола другиот се исцедил од смеење

-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 16.Февруари.2008 во 16:15
после секс лустерот се обесил а фрижидерот останал мртов ладен

-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: Drlja
Датум на внесување: 16.Февруари.2008 во 16:23
Си бил Мујо, ама Хасо не си бил.


-------------


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 16.Февруари.2008 во 16:27
Си биле две плавуши една со црн корен

-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: Sveto
Датум на внесување: 16.Февруари.2008 во 16:53
Си биле две жени едната била бремена, а  другата имала тетка од америка


Постирано од: Sveto
Датум на внесување: 16.Февруари.2008 во 16:54
si bile 3 mecki..igrale tabla.....dosla 4ta i im gi sobrala kockite......


Постирано од: Sveto
Датум на внесување: 16.Февруари.2008 во 16:54
Си биле тројца другари у кафич, им дошол уште еден, ама тој нејќел да се брои!


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 16.Февруари.2008 во 17:06
смеење си биле 2 муви и се мувале дошол бумбарот и ги збумбарил 

-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: Drlja
Датум на внесување: 16.Февруари.2008 во 17:31
Се шетале двајца џандари на улица и се карале кој да оди во средина.

-------------


Постирано од: Drlja
Датум на внесување: 16.Февруари.2008 во 17:33
Наидува глиста на тањир полн со шпагети.
- Лелее, каква журка!
смеење


-------------


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 16.Февруари.2008 во 17:37
смеењесмеењесмеење
 
после односот меѓу клинот и чеканот...клинот има главоболки


-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: anakin
Датум на внесување: 16.Февруари.2008 во 17:50
si bile tri makedonci mujo, haso i alija плачење

-------------
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.Постирано од: Drlja
Датум на внесување: 16.Февруари.2008 во 17:57
Господ ги создал мажот и жената. го гледа мажот и вика: Ти , ти си совршено суштество, потоа ја погледнува жената и вика: А ти ...хммм..ти ќе треба да се шминкаш...ма%20ајде

-------------


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 16.Февруари.2008 во 18:00
Господ го создал прво мажот пошто сепак е потребна скица за да направиш нешто совршено како на пр. жената задоволство

-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: Drlja
Датум на внесување: 16.Февруари.2008 во 18:09
намигнувањеголема%20насмевка


-------------


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 16.Февруари.2008 во 18:22
добро се зезав голема%20насмевка

-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: zabegan
Датум на внесување: 16.Февруари.2008 во 19:47
си биле две патики а особено левата 

-------------
размисли пред да напишеш глупост


Постирано од: doriangray
Датум на внесување: 16.Февруари.2008 во 20:56
~Сакаш еден краток виц?
-Да.
~А сакаш уште еден?


Е кога ми го кажаа, сум се помочал од смеење.


-------------
Don't tell me what to do 'cause I'll never be uptight like you.
Don't look at me that way 'cause I ain't never gonna change.
And if you're talking about my life you're only wasting your own time!


Постирано од: Sveto
Датум на внесување: 16.Февруари.2008 во 21:55
eve uste eden

si bil eden covek....smejte se


Постирано од: Sveto
Датум на внесување: 16.Февруари.2008 во 22:01
imale odnosi slonot i mravkata, i koga dosol slonot na red da "raboti", mravkata pocnala da vika "op stop, so noga nema"


Постирано од: Carnation
Датум на внесување: 17.Февруари.2008 во 03:09
si bile dve kucinja,ednoto se ceska a drugoto se slovackaголема%20насмевка

-------------
Понекогаш дури и за Фројд бананата е само банана


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 17.Февруари.2008 во 03:23
аа овој стар ти е втор пат го пиша голема%20насмевка

-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: ZeZnAtA
Датум на внесување: 17.Февруари.2008 во 05:11
eejjjjj sega mi tekna na eden star dobar vic:
 
 
se vozele dve musicki na eden motor i ednata kazala stooooj mi vleze musicka vo okoголема%20насмевка


-------------
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!


Постирано од: Sveto
Датум на внесување: 17.Февруари.2008 во 16:08
dali znaevte deka chak noris ja izmislil lazicata zasto ubivanjeto so noz mu bilo mnogu lesno....изненадување


Постирано од: Goddes of Chaos
Датум на внесување: 17.Февруари.2008 во 21:43

Господ ги создал мажот и жената од глина им вдахнал дух се осврнал и му рекол на мажот:,,Ти си совршен... а ти жено оди нашминкај се"плазење-------------
Narodot za najmudra kniga ja smeta onaa koja e najnerazbirliva za nego.-A.Hitler


Постирано од: Sveto
Датум на внесување: 19.Февруари.2008 во 14:55
si bil nekoj zarazen od grip dosol uste eden i pravele epidemija...


Постирано од: Drlja
Датум на внесување: 20.Февруари.2008 во 14:58
Си биле 2 ЦД-иња и одејќи по улица сретнале една грам. плоча и ја прашуваат:
-’’Абе, уште си на игла?!?’’


-------------


Постирано од: ZeZnAtA
Датум на внесување: 21.Февруари.2008 во 10:09
Си бил Мујо и секој ден одел кај Фата на работа во бутик да и досаѓа и Фата нон стоп го бркала: Мујо оди си ми пречиш. И Мујо и рекол: ќе видиш ти ќе видиш некој ден ќе трчаш по мене. И некој ден Мујо изнервиран оди кај Фата на работа во бутикот и грабнува пар фармерки под јакна и истручува бега и Фата стрчала по него: Мујо врати ги фармерките Мујооооооо. И Мујо трчајки и вика: ти реков еден ден ќе трчаш по мене.голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка

-------------
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!


Постирано од: ZeZnAtA
Датум на внесување: 21.Февруари.2008 во 10:09
Си биле двајца ќељави и се корнеле за косаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка

-------------
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!


Постирано од: majstorce62
Датум на внесување: 21.Февруари.2008 во 11:06
СИ БИЛЕ ДВАЈЦА ( И СЕУШТЕ СЕ) ГЛУВИ И СЕ СРЕТНАЛЕ ПРЕД КИНО.
= КАДЕ, НА КИНО? - ПРАШАЛ ЕДНИОТ.
- НЕ , НА КИНО, - МУ ВЕЛИ ДРУГИОТ
- А ЈАС МИСЛЕВ НА КИНО ЌЕ ОДИШ - РЕКОЛ ПРВИОТ.

-------------
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ


Постирано од: IQ
Датум на внесување: 25.Февруари.2008 во 04:39
Влегуваат двајца во паб и седнуваат на шанк.
Едниот нарачува пиво, а другиот СЕ ПРЕТВАРА У АЈКУЛА
И ПОЧНУВА ДА МАСАКРИРА СВЕ ЖИВО ВО ПАБОТ!!!    
И додека ајкулава гризе низ пабов, (а гооолем тоа пабот, да ти имало се’, од деца, баби, дедовци, до конвенции на калуѓерки ем извидници)
крвишта на сите страни, органи висат по лустери, обезглавени тела играат на шипка,
а овој што пие пиво мртов ладен вади мртва риба од под пазуви, го пребија на мртво
шанкерот, се врти накај ајкулата и ја прашува:
“Сакаш помфрит со овој?“

Поглуп виц неам видено

-------------
http://imageshack.us">
[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/


Постирано од: ZeZnAtA
Датум на внесување: 29.Февруари.2008 во 12:12
si bile dva vica,edniot kratkometrazen,drugiot dolgometrazenголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка

-------------
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!


Постирано од: ZeZnAtA
Датум на внесување: 01.Март.2008 во 08:46
zaljubeniot zabolekarголема%20насмевка
 
 
-me saka,ne me saka,me saka,ne me saka.....
-doktore,ostavete mi gi na mira zabite!!!!голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка


-------------
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!


Постирано од: ...Well...
Датум на внесување: 01.Март.2008 во 15:54
Originally posted by Goddes of Chaos Goddes of Chaos напиша:

Господ ги создал мажот и жената од глина им вдахнал дух се осврнал и му рекол на мажот:,,Ти си совршен... а ти жено оди нашминкај се"плазење...големо%20гушкање...


...Cvetko, otishol da bere cvekinja vo tunel, naisol vozot i go zgazil...газење%20од%20смеење


-------------
...I feel like there is no need for conversation...


Постирано од: ...Well...
Датум на внесување: 01.Март.2008 во 15:57
...ako nemiot mu kazal na gluviot, deka slepiot videl chovek kako trcha so edna noga, toa e chudo vistinsko...голема%20насмевка

-------------
...I feel like there is no need for conversation...


Постирано од: гoстин
Датум на внесување: 01.Март.2008 во 16:26
Vic za Grcite:

Dali e vistina deka grcite prvi go izmislile seksot ?

Da, toa e tocno !

Ama,koga dosle Makedoncite im kazale deka seksot moze da bide i so zena.


Uaaaaaa, pederi !!!!!!!


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 01.Март.2008 во 16:38
газење%20од%20смеење


-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: ...Well...
Датум на внесување: 01.Март.2008 во 19:18
Originally posted by Vardar1947 Vardar1947 напиша:

Vic za Grcite:

Dali e vistina deka grcite prvi go izmislile seksot ?

Da, toa e tocno !

Ama,koga dosle Makedoncite im kazale deka seksot moze da bide i so zena.


Uaaaaaa, pederi !!!!!!!


...газење%20од%20смеење...mamata ziva vistina, zatoa grkinjine se pukaat site do edna od pozadi...плазење


-------------
...I feel like there is no need for conversation...


Постирано од: гoстин
Датум на внесување: 02.Март.2008 во 19:15


Постирано од: alekso_2000
Датум на внесување: 05.Март.2008 во 12:18-------------
car's freack


Постирано од: ZeZnAtA
Датум на внесување: 05.Март.2008 во 16:32

голема%20насмевка-------------
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!


Постирано од: ...Well...
Датум на внесување: 06.Март.2008 во 03:14
...dvajca idele na nekoe ezero , i sea naiduvaat na tabla a na tablata pishue...

NO FISHING NO SWIMMING !!!

...ali ne se izdrzuelo pa reshile da se izbaNJaat...i sea edniov mu vika na drugiov deka e zabraneto i toa , a ovoj pa mu vika-nemash pojma gleaj ubavo sho napishale...

NO FISHING NO...голема%20насмевка...газење%20од%20смеење-------------
...I feel like there is no need for conversation...


Постирано од: Drlja
Датум на внесување: 11.Март.2008 во 16:34
Што се добива кога ќе вкрстите нилски коњ и вошка?

- Нобелова награда за медицина.
плазење


-------------


Постирано од: bluebell
Датум на внесување: 12.Март.2008 во 16:31
И вели лалето на ружата:
- ружичке, ај повели на една чашка роса.
А таа му одговара:
- не можам лаленце, имам фотосинтеза!-------------
always look on the bright side of the life!


Постирано од: ana arsovska
Датум на внесување: 13.Март.2008 во 14:00
Си биле две баби. Едната везе, а другата безвезе.


-------------
Dont hatch your chickens before they count
http://foto.idividi.com.mk/portfolio.asp?ID=9059Постирано од: ekszi88
Датум на внесување: 14.Март.2008 во 03:05
Што е побрзо или пајак?

-------------
Never apologize for being sensitive or emotional. Let this be a sign that you've got a big heart aren't afraid to let others see it. Showing your emotions is a sign of strength!!


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 14.Март.2008 во 03:09
јас сум најглуп виц

-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: harp13
Датум на внесување: 14.Март.2008 во 12:11
vas navistina ve maci nesto neli?tolku mnogu negativna energija.........


Постирано од: ...Well...
Датум на внесување: 15.Март.2008 во 06:53
Originally posted by ana arsovska ana arsovska напиша:

Си биле две баби. Едната везе, а другата безвезе.


...газење%20од%20смеење...

...nekoj imal golem k*r-50 cm i stalno se zalel dka nemoze da si najde cura poradi toa...i mu kazale...ke idesh kaj zabata...i ke ja prashash zbta dali ke se omazi za tebe...a ko kaze NE...ke ti se smali za 10 cm...

...i taka bi...

...otishol "dugometrazniot"...kaj zabata i ja prashue...dal ke se omazi za nego...a ovaa vika...

...NE...лутина

...i mu se slalil za 10 cm...arno ama si rekol, ushte treba-pak e golem...pa ja prashal ushe ednashka isto...a zabata nekla pak...

...NE...лутина

...se podrazmislil malce i si rekol...a ushe ednashka ja da...posho 20-ska e taman...голема%20насмевка...i prashal pak...dali ke se omazish za mene zabo???...a na zabata i skuchelo vishe i mu rekla...

...UUUUUUUUUU BRE CHOECHE SHO SI DOSADEN...NE, NE, NE i NEEEEEEE...изненадување

...тага...


...газење%20од%20смеење...


-------------
...I feel like there is no need for conversation...


Постирано од: IQ
Датум на внесување: 15.Март.2008 во 15:24


-------------
http://imageshack.us">
[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/


Постирано од: bond....james b
Датум на внесување: 15.Март.2008 во 15:30
Originally posted by bluebell bluebell напиша:

И вели лалето на ружата:
- ружичке, ај повели на една чашка роса.
А таа му одговара:
- не можам лаленце, имам фотосинтеза!

   poglupo .......................i ne moze da bide!аплауз


-------------
You live only ONCE!


Постирано од: struga_13
Датум на внесување: 16.Март.2008 во 10:30
Си биле две секири и едната и рекла на другата:
- Не се секирај!


Постирано од: nena34
Датум на внесување: 16.Март.2008 во 10:40
Si odele dve bezopasni po ulica i ednata i rekla na drugata :
-Lele ama mi e zesko .,a drugata i odgovorila :
-Pa otkop4ajse.


Постирано од: alekso_2000
Датум на внесување: 19.Март.2008 во 22:52
FATIL NEKO ZLATNA AJKULA I TAA MU REKLA AKO ME PUSTIS KE TI ISPOLNAM EDNA ZELBA!!!
SE MISLEL COEKOT SO DA POSAKAT I NA KRAJOT ODLUCIL:"SAKAM KU*OT DA MI E DO ZEMJA!
TOGAS ALKULATA MU GI PREGRIZALA DVETE NOZE DO NAD KOLENATA!


-------------
car's freack


Постирано од: brza
Датум на внесување: 19.Март.2008 во 23:09
pa,...i ne e glupav ovoj vic,....osven shto ajkulata bila zlatna,...pa i zborela odozgora,...ama,...koga mozat i bezopasni da si chaskaat,...смеење

-------------
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein


Постирано од: Sveto
Датум на внесување: 21.Март.2008 во 00:25
si bile dvajca nepismeni od koi edniot ne znael da cita....:///


Постирано од: i-v-o-n-a
Датум на внесување: 22.Март.2008 во 12:13
Si bile tri topchinja. Ednoto otishlo levo, drugoto desno a tretoto po niv.


Постирано од: Biba_G
Датум на внесување: 22.Март.2008 во 12:46
-Тато,тато,што дрво е ова?
-Модра слива,сине!
-А,зошто е црвена?
-Затоа што е зелена!

-------------
Не е се’ така црно...Се наоѓа и по некоја плавуша


Постирано од: Sveto
Датум на внесување: 25.Март.2008 во 23:57
zosto marsovcite ne pravat zurki na mras? -pa nemat atmosfera...:))


Постирано од: Biba_G
Датум на внесување: 26.Март.2008 во 16:05
Мали Џокица оди во продавница:
-Тетке,тетке,ќе ми дадеш Вечер?
-Марш,мочко еден,тоа на мајка ти да и го кажеш!

-------------
Не е се’ така црно...Се наоѓа и по некоја плавуша


Постирано од: гoстин
Датум на внесување: 29.Март.2008 во 19:17
hrvat says:imate li vi neki drugi mars osvim taj mars na drinu?

srbin says:imamo

hrvat says:koji?

srbin says:mars u pizdu materinu-------------Постирано од: NeoCorteX
Датум на внесување: 08.Април.2008 во 08:01
Се шетал коњ низ пченка... Било многу топло и пченкава испукала и се напраиле пуканки... Коњов помислил дека е снег и умрел од студ.

-------------Постирано од: Sveto
Датум на внесување: 13.Април.2008 во 23:53
grcite go izmislisle seksot, no koga sme dosle nie (makedoncite) sme im kazale deka seks moze da imaat i so zeni...:///


Постирано од: ZeZnAtA
Датум на внесување: 30.Април.2008 во 11:21
- Кој ќе остане последен во авионот, ќе го чисти!голема%20насмевка

-------------
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!


Постирано од: doriangray
Датум на внесување: 02.Мај.2008 во 14:06
Кој последен се смее, слабо капира!

(Мада ова и до негде е вистина )

-------------
Don't tell me what to do 'cause I'll never be uptight like you.
Don't look at me that way 'cause I ain't never gonna change.
And if you're talking about my life you're only wasting your own time!


Постирано од: dudulovski
Датум на внесување: 04.Мај.2008 во 02:24
Си биле двајца пријатели и случајно се сретнале по подолго време. Едниот му вика на другиот: И така сме блиску до кај мене, ај ќе се напиеме по едно пиво.
-Другиот му вика: Не, јас ќе пијам кока кола.

-------------
Еден литар ракија на ден и секогаш ќе бидеш здрав како дрен.


Постирано од: zenmaster
Датум на внесување: 08.Мај.2008 во 00:54

- Магдо мори, шо праиш?
- Мори, шо да праам?
- Е, шо ќе праиш.


-------------
[IMG]http://img148.imageshack.us/img148/4285/xxxpn7.gif">


Постирано од: ZeZnAtA
Датум на внесување: 08.Мај.2008 во 13:45
si bile dvajca KELAJCI i se DRPALE za kosa!!!голема%20насмевка

-------------
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!


Постирано од: ZeZnAtA
Датум на внесување: 08.Мај.2008 во 18:58
koga e najteska kravata???
koga ke te stapne!!!голема%20насмевка


-------------
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!


Постирано од: anakin
Датум на внесување: 08.Мај.2008 во 19:01
ni tele ne e denes so bilo porano
denes ima kup diplomi od FON-------------
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.Постирано од: ZeZnAtA
Датум на внесување: 08.Мај.2008 во 19:17
tamu ke brishat..cccccccccc.......eve sega ovdeголема%20насмевканамигнување
 
zgaznal slon mravka i mu rekol:te molam izvini,,
a mravkata:ako be batka i mene mozese da mi se slu4i toa!!!!голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка


-------------
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!


Постирано од: doriangray
Датум на внесување: 05.Јуни.2008 во 01:07

Играле двајца карти. Одеднаш едниот ја фрлил картата и рекол: Шах! А другиот на тоа: Значи колку си глуп! Па ние не играме кошарка, хокеј играме...

-------------
Don't tell me what to do 'cause I'll never be uptight like you.
Don't look at me that way 'cause I ain't never gonna change.
And if you're talking about my life you're only wasting your own time!


Постирано од: brza
Датум на внесување: 05.Јуни.2008 во 01:09
paaa,...glupo e,...ne e da ,..ne e,...

-------------
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein


Постирано од: МАРШАЛ
Датум на внесување: 05.Јуни.2008 во 09:35
kako spon predizvikuva nerven slom kaj muva ? голема%20насмевка
poklopuva muva so casa i toj pred nea jade eden kup govna .....


-------------
http://www.onlineyufilm.com/musicvideo.php?vid=42859a7cd - Ко овде не полуди , ТАЈ НИЈЕ НОРМАЛАН


Постирано од: МАРШАЛ
Датум на внесување: 05.Јуни.2008 во 13:16
......haso ....... ako ne izlezeme od ovaa dupka do vecer ........
       ........ ja mujo odam doma ...........


-------------
http://www.onlineyufilm.com/musicvideo.php?vid=42859a7cd - Ко овде не полуди , ТАЈ НИЈЕ НОРМАЛАН


Постирано од: IQ
Датум на внесување: 15.Јуни.2008 во 20:15
mamo ma mamooo, krava!
-e dobro de sine krava...
- e deka e ma?

-------------
http://imageshack.us">
[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/


Постирано од: doriangray
Датум на внесување: 23.Јуни.2008 во 02:18

Отишол некој во книжара и прашува:
-Да не имате бурек со месо?
И продавачката му вика:
-Не. Имаме само тетратки со коцки.
А тој одговорил:
-А, не, со точак сум.

-------------
Don't tell me what to do 'cause I'll never be uptight like you.
Don't look at me that way 'cause I ain't never gonna change.
And if you're talking about my life you're only wasting your own time!


Постирано од: doriangray
Датум на внесување: 23.Јуни.2008 во 02:29

Како го викале Никола Тесла на галено?
- Коле Мотичето.

-------------
Don't tell me what to do 'cause I'll never be uptight like you.
Don't look at me that way 'cause I ain't never gonna change.
And if you're talking about my life you're only wasting your own time!


Постирано од: doriangray
Датум на внесување: 23.Јуни.2008 во 02:29

Докторе, што да правам, си ја скршив раката на повеќе места.
- Е па, не одете веќе на тие места!

-------------
Don't tell me what to do 'cause I'll never be uptight like you.
Don't look at me that way 'cause I ain't never gonna change.
And if you're talking about my life you're only wasting your own time!


Постирано од: *moon*
Датум на внесување: 23.Јуни.2008 во 02:44
Originally posted by doriangray doriangray напиша:


Отишол некој во книжара и прашува:
-Да не имате бурек со месо?
И продавачката му вика:
-Не. Имаме само тетратки со коцки.
А тој одговорил:
-А, не, со точак сум.
SELOTEJP-AERO


Постирано од: samir_sneijder
Датум на внесување: 25.Јули.2008 во 16:11
Си играле две деца на улица.
поминал еден камион ........
и потоа си играло едно дете на улицата

-------------
OooOooOoOOooПразно..ОооОоОоОоООоО


Постирано од: mrzla
Датум на внесување: 31.Јули.2008 во 03:18
СИ БИЛЕ ДВЕ НУЛИ И СЕ ШЕТАЛЕ,СРЕТНАЛЕ ОСМИЦА И РЕКЛЕ.....ВИДИ ЈА ПА ОВАА СЕ СТАГНАЛА СО КАИШ


Постирано од: IQ
Датум на внесување: 20.Август.2008 во 04:28
Šetaju dvije perilice za rublje po cesti,jednu regazi auto,a druga viče:-Perilica dulje živi uz Calgon!!!

-------------
http://imageshack.us">
[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/


Постирано од: BioHazard
Датум на внесување: 02.Септември.2008 во 12:38
Двајца пријатели разговараат:
- Знаеш дека во пивото има женски хормони?
- Па, да. После 5-6 пива, почнуваш да збориш глупости, да плачеш без потреба и ужасно да возиш.


Постирано од: BioHazard
Датум на внесување: 02.Септември.2008 во 12:39
Запира полицаец маж и жена за брзо возење, па го прашува мажот:
- Ти бе, пијан возиш, а?
- Добро де, се напив малце.
- Жена ти нема возачка?
- Има.
- Па, што не и дадеш нејзе да вози?
- Абе, ја ако сум пијан, не сум будала.


Постирано од: BioHazard
Датум на внесување: 02.Септември.2008 во 12:39
Pita Mujo Hasu:
Sto bi vise volio da budes - intelektualac ili homoseksualac?
- Ovo drugo.
- Zasto?
- Lakse mi ulazi u guzicu nego u glavu


Постирано од: saseeeee
Датум на внесување: 05.Септември.2008 во 16:12
igrale dve babi kosarka,dosla tretata i im donela topka


Постирано од: saseeeee
Датум на внесување: 05.Септември.2008 во 16:19
idele dva spermatozoida po ulica,edniov go zgazila kola a drugiov mu vika:
ti rekov deka od tebe coek ne biduva.


Постирано од: doriangray
Датум на внесување: 08.Септември.2008 во 18:21

Се шетале две безопасни игли низ пустина. Eдната рекла: Леле цркнав, колку е жешко! А другата одговорила: Па раскопчај се малку!

-------------
Don't tell me what to do 'cause I'll never be uptight like you.
Don't look at me that way 'cause I ain't never gonna change.
And if you're talking about my life you're only wasting your own time!


Постирано од: MyWay
Датум на внесување: 12.Септември.2008 во 13:19
Si bile dve patiki a osobeno levata

Se vozele dve zabi vo avtobus,ednata skoknala preku dzam a drugata ni DVE ni TRI tuku CETIRI......

Si odele dve deca po ulica,na ednoto mu stavile edinica u skolo a na drugoto babamu mu pletela dzemper.Ucitelka u skolo rekla aj site da kazete po eden zbor,i Mali Dzokica rekol FICKA,eee mali Dzokica takov zbor ne postoi.... FOSTOI FOSTOIIIIII

Setale dve krastavici po patot i pominala edna tegla pa ednata rekla begaaaj maricata ide........

Si bile dve muvi i se smuvale,dosol eden bumbar i gi zbumbaril i dvete


Постирано од: MyWay
Датум на внесување: 12.Септември.2008 во 13:21
Originally posted by MyWay MyWay напиша:

Si bile dve patiki a osobeno levata

Se vozele dve zabi vo avtobus,ednata skoknala preku dzam a drugata ni DVE ni TRI tuku CETIRI......

Si odele dve deca po ulica,na ednoto mu stavile edinica u skolo a na drugoto babamu mu pletela dzemper.Ucitelka u skolo rekla aj site da kazete po eden zbor,i Mali Dzokica rekol FICKA,eee mali Dzokica takov zbor ne postoi.... FOSTOI FOSTOIIIIII

Setale dve krastavici po patot i pominala edna tegla pa ednata rekla begaaaj maricata ide........

Si bile dve muvi i se smuvale,dosol eden bumbar i gi zbumbaril i dvete


Постирано од: MyWay
Датум на внесување: 12.Септември.2008 во 13:23
Leleeeeeee gi obozavam ovie super glupavi vicoviiiiiiii..Испечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk