Испечати | Затвори го прозорот

moevideo.idividi.com.mk

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Технологија
Име на форумот: Интернет
Опис на форумот: Интересни сајтови, интернет пристап...
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=10988
Датум на принтање: 03.Август.2020 во 23:18
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: moevideo.idividi.com.mk
Постирано од: Перун
Наслов: moevideo.idividi.com.mk
Датум на внесување: 18.Декември.2007 во 22:21
Пак се фалиме...
со уште еден ИДИВИДИ сервис: http://moevideo.idividi.com.mk/ - http://moevideo.idividi.com.mk
 
Наменет е за upload на видео клипови од Ваша страна.
 
Влегувате со истите moj.IDIVIDI корисничко име и лозинка, како и на форумов.
 
Ви се допаѓа? Сакам да чујам коментари (и позитивни и негативни) навигација, содржини...Коментари:
Постирано од: Mindy
Датум на внесување: 18.Декември.2007 во 23:58
еве видов сега,  добро е ко за почеток, само фалат музички клипови

барем да се потрудиме македонски клипови да уплоадираме


-------------


Постирано од: connected
Датум на внесување: 19.Декември.2007 во 13:37
и мене ми се допаѓа, плус е прво македонско сајтче наменето само за вакви работи
честитки

п.с.
само ме интересира дали ќе има цензури? голема%20насмевка голема%20насмевка голема%20насмевка


-------------


Постирано од: Перун
Датум на внесување: 20.Декември.2007 во 10:53
Originally posted by connected connected напиша:

и мене ми се допаѓа, плус е прво македонско сајтче наменето само за вакви работи
честитки

п.с.
само ме интересира дали ќе има цензури? голема%20насмевка голема%20насмевка голема%20насмевка
 
Цензура мора да има... ама либерална цензура намигнување


Постирано од: superboy
Датум на внесување: 04.Септември.2008 во 10:25
Добро е само да се направи ваш плеер,да биде на МК јазик...Овој доколку го држиш глувчето на play не ти пишува ,,Стисни за да почне видеото,, или сл.

-------------
Работата го краси човекот а мрзата го гнаси.Постирано од: mamamd
Датум на внесување: 04.Јануари.2009 во 09:12
idejata e fantasticna ama ocigledno kje mora da ima nekoj "dezuren" da gi menuva 'rasipanite klipovi". Ova so Sheshel me ispoti... povekje "kjuti" neko shto zboruva... bavno...so pauzi... лутина


Постирано од: neim
Датум на внесување: 18.Јануари.2009 во 17:20


Постирано од: X3rip3
Датум на внесување: 31.Август.2009 во 14:32
Перун врховен бог на старите Словени,респекат за јузернејмот


Постирано од: Jovan.74
Датум на внесување: 02.Декември.2009 во 22:57
Originally posted by superboy superboy напиша:

Добро е само да се направи ваш плеер,да биде на МК јазик...Овој доколку го држиш глувчето на play не ти пишува ,,Стисни за да почне видеото,, или сл.


тука можам ја можам да помогнам имам доста Flash искуство.
само ќе ми треба малку ваша помош


Постирано од: prk_robert
Датум на внесување: 02.Декември.2012 во 17:01
Добра е идејата , само ке треба да се подобрат перформансите...Испечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk