Испечати | Затвори го прозорот

Свадбени торти

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Интима
Име на форумот: Свадба
Опис на форумот: Свадби.Се на едно место..Модерна или Традиционална....или било каква?
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=10093
Датум на принтање: 22.Јуни.2024 во 10:56
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Свадбени торти
Постирано од: La Ninja
Наслов: Свадбени торти
Датум на внесување: 04.Ноември.2007 во 04:23
НЕ ЗНАЕВ КАЈ ДА ЈА СТАВАМ ТЕМАВА,(ДАЛИ ВО РАЗНО ИЛИ ТУКА, АМА НЕКАКО НА ИСХРАНА СЕ МИ ВРТИ)  А МНОГУ МИ СЕ ДОПАЃА...ТАКА ДА КЕ ГИ ЗАМОЛАМ МОДЕРАТОРИТЕ НА ОВОЈ ПОДФОРУМ, АКО НЕ ИМ СЕ ДОПАЃА НА НИВ НЕКА ЈА ПРЕМЕСТАТ...големо%20гушкање
епа ајде да видиме какви торти ке предложите....намигнување


-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....Коментари:
Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 04.Ноември.2007 во 04:37
     

-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: Izzi
Датум на внесување: 04.Ноември.2007 во 12:36
еееее....блу...како почна со ова свадбениве ствари...торти...па wedding flowers...голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка

-------------


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 05.Ноември.2007 во 01:35
хехееее...абе инспирација од темава форумска свадба...иначе вака не смеам свадба да спомнамголема%20насмевка ај еве една за тебе торта...

-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 05.Ноември.2007 во 01:37-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: Friends
Датум на внесување: 20.Ноември.2007 во 15:50

booo mnogu ubaj se tortive, a poslednata mi se bendisa najpoke среќа

A ti prajs torti ili samo se interesiras za niv?

Pozdrav


-------------
Се заебал оној кој мисли дека може да се откаже од целиот свет.Оној кој мисли дека светот не може без него, уште повеќе се заебаl


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 20.Ноември.2007 во 15:55
правам правам...ама не свадбени. обожавам да правам благо особено торти.

-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: orlov
Датум на внесување: 28.Ноември.2007 во 14:59
Доста сакам сладки работи. Посебно баклавата која се прави за ПРОЧКА, но права баклава немам јадено долги години од причина што никој не може бар до сега да напави баклава како што правеа мојата мајка и тетка(сестра на мојот  татко) кои иако имаа по осумдесет година мајсторски ги изработуваа.

-------------
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 26.Февруари.2008 во 13:15
 

-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 26.Февруари.2008 во 13:16-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 26.Февруари.2008 во 13:19-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 26.Февруари.2008 во 13:26-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: brza
Датум на внесување: 27.Февруари.2008 во 00:09-------------
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein


Постирано од: moira
Датум на внесување: 27.Февруари.2008 во 02:30
brza ke se zenis.........ne me kanis na svada......nesto si mi lut.......

-------------
...have you already tried, the brand new fragrance..."The Desirable"...by "sweet poison" Moira...


Постирано од: NiNa1
Датум на внесување: 27.Февруари.2008 во 23:41
Ali najubava torta,samo svadbena torta

-------------


Постирано од: mamma
Датум на внесување: 04.Октомври.2008 во 22:16
http://www.pinkcakebox.com/images/cake333.jpg http://bp0.blogger.com/_4ImRSNqlSUg/SB0q9k7vMWI/AAAAAAAABO8/CLw0mT74dkY/s1600-h/IMG_0344.JPG">

-------------
http://imageshack.us">
Shot at 2007-06-30[/IMG]


Постирано од: Delicia
Датум на внесување: 05.Октомври.2008 во 15:54


-------------
...It just takes a second to realize how wrong you are, about... everything...


Постирано од: IQ
Датум на внесување: 06.Јануари.2009 во 00:33


-------------
http://imageshack.us">
[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/


Постирано од: IQ
Датум на внесување: 06.Јануари.2009 во 00:40


-------------
http://imageshack.us">
[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/


Постирано од: гоcтин
Датум на внесување: 06.Јануари.2009 во 02:07


-------------


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 06.Јануари.2009 во 15:52
poveke sakam torta nego cokolado голема%20насмевка

-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: Didi
Датум на внесување: 22.Јануари.2009 во 15:25


-------------
Srekata vo tvojot zhivot zavisi od ubavinita na tvoite misli....


Постирано од: Didi
Датум на внесување: 22.Јануари.2009 во 15:34


-------------
Srekata vo tvojot zhivot zavisi od ubavinita na tvoite misli....


Постирано од: МАРШАЛ
Датум на внесување: 26.Септември.2009 во 11:50
оваа ми одзеде време колку 5 други задоволствозадоволствозадоволство
 


-------------
http://www.onlineyufilm.com/musicvideo.php?vid=42859a7cd" rel="nofollow - Ко овде не полуди , ТАЈ НИЈЕ НОРМАЛАН


Постирано од: МАРШАЛ
Датум на внесување: 26.Септември.2009 во 11:50
а оваа е правев со посебно задоволство ...... морав за секој детаљ одново и одново да хи,%20хи...
 


-------------
http://www.onlineyufilm.com/musicvideo.php?vid=42859a7cd" rel="nofollow - Ко овде не полуди , ТАЈ НИЈЕ НОРМАЛАН


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 02.Ноември.2009 во 00:02
http://www.shopbakersnook.com/uploaded/images/monogram%20pics%20on%20cakes/Monogram%20cake%20chocolate.jpghttp://www.pinkcakebox.com/images/cake644.jpg

-------------


Постирано од: Renatax
Датум на внесување: 07.Ноември.2009 во 16:52-------------
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.Постирано од: Omar
Датум на внесување: 14.Ноември.2009 во 19:27-------------


Постирано од: ВАЖНА
Датум на внесување: 14.Ноември.2009 во 21:39
http://www.hrana.com.mk/rnd_gallery/2009/08/recepti/snezna-torta.jpghttp://www.hrana.com.mk/rnd_gallery/Blago/svarcvald-torta.jpg
http://www.thepartyworks.com/images/wendydishon-wedding.jpg
-------------
Последна изјава на црвенкоски: државата ни е на раб од провалија ако се вратиме ние на власт ќе направиме чекор напред.


Постирано од: МАРШАЛ
Датум на внесување: 14.Ноември.2009 во 21:48
која е која збунетост ...... и двете се какао газење%20од%20смеење
 


-------------
http://www.onlineyufilm.com/musicvideo.php?vid=42859a7cd" rel="nofollow - Ко овде не полуди , ТАЈ НИЈЕ НОРМАЛАН


Постирано од: ВАЖНА
Датум на внесување: 15.Ноември.2009 во 11:06


-------------
Последна изјава на црвенкоски: државата ни е на раб од провалија ако се вратиме ние на власт ќе направиме чекор напред.


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 15.Ноември.2009 во 17:46
http://www.mojnet.com/korisnik/ddudaj/slika/poseban-kolac/110108">Poseban%20kolač http://www.mojnet.com/korisnik/ddudaj/slika/poseban-kolac/110109">Poseban%20kolač

-------------


Постирано од: Calipso
Датум на внесување: 15.Ноември.2009 во 19:22


-------------
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 16.Ноември.2009 во 20:02
http://www.mojnet.com/korisnik/ddudaj/slika/poseban-kolac/110106">Poseban%20kolač http://www.mojnet.com/korisnik/ddudaj/slika/poseban-kolac/110107">Poseban%20kolač

-------------


Постирано од: Calipso
Датум на внесување: 24.Ноември.2009 во 22:08


-------------
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!


Постирано од: Calipso
Датум на внесување: 30.Ноември.2009 во 19:39


-------------
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 30.Ноември.2009 во 21:46
http://www.mojnet.com/korisnik/multid/slika/slika-119135/119135">

-------------


Постирано од: Calipso
Датум на внесување: 01.Декември.2009 во 02:25


-------------
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!


Постирано од: Calipso
Датум на внесување: 09.Декември.2009 во 23:16


-------------
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 08.Јануари.2010 во 14:52
http://www.mojnet.com/korisnik/ninananica/slika/slika-93785/93785">opa%20cupaгазење%20од%20смеење


-------------


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 15.Јануари.2010 во 22:55
http://www.mojnet.com/korisnik/ddudaj/slika/zuta-ruza/132179">Torta%20za%20wesu

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 29.Јануари.2010 во 10:45


-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 30.Јануари.2010 во 09:21
  

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 30.Јануари.2010 во 09:23
  


-------------


Постирано од: MyWay
Датум на внесување: 03.Февруари.2010 во 11:39-------------

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......Постирано од: емил
Датум на внесување: 04.Март.2010 во 10:13
Забавни%20свадбени%20торти%20 Забавни%20свадбени%20торти%20

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 04.Март.2010 во 10:14
Забавни%20свадбени%20торти%20  Забавни%20свадбени%20торти%20

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 04.Март.2010 во 21:12
Забавни%20свадбени%20торти%20 Забавни%20свадбени%20торти%20 Забавни%20свадбени%20торти%20

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 05.Март.2010 во 04:48
Забавни%20свадбени%20торти%20 Забавни%20свадбени%20торти%20 Забавни%20свадбени%20торти%20

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 05.Март.2010 во 08:06
Забавни%20свадбени%20торти%20 Забавни%20свадбени%20торти%20 Забавни%20свадбени%20торти%20

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 05.Март.2010 во 22:04
Забавни%20свадбени%20торти%20 Забавни%20свадбени%20торти%20 Забавни%20свадбени%20торти%20

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 07.Март.2010 во 09:11
Забавни%20свадбени%20торти%20 Забавни%20свадбени%20торти%20 Забавни%20свадбени%20торти%20

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 07.Март.2010 во 09:12
Забавни%20свадбени%20торти%20 Забавни%20свадбени%20торти%20 Забавни%20свадбени%20торти%20

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 07.Март.2010 во 09:13
Забавни%20свадбени%20торти Забавни%20свадбени%20тортиЗабавни%20свадбени%20торти%20

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 07.Март.2010 во 09:14
Забавни%20свадбени%20торти%20 Забавни%20свадбени%20торти%20 Забавни%20свадбени%20торти%20

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 07.Март.2010 во 09:15
Забавни%20свадбени%20торти%20 Забавни%20свадбени%20торти%20 Забавни%20свадбени%20торти

-------------


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 14.Март.2010 во 17:52
па сега измислуваат торти за разделување т.е.развод плазење
%5b7-708275.jpg%5d%5b1-713321.jpg%5d-------------


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 14.Март.2010 во 17:55
%5b2-712687.jpg%5d

-------------


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 14.Март.2010 во 17:56
%5b5-710261.jpg%5d%5b6-709142.jpg%5d

-------------


Постирано од: емил
Датум на внесување: 14.Март.2010 во 18:01
Сватбена%20торта%20за%20$20%20милиона 

-------------


Постирано од: bijonse1
Датум на внесување: 10.Април.2010 во 22:24
http://www.mojnet.com/korisnik/wesa/slika/slika-172168/172168"> http://www.mojnet.com/korisnik/wesa/slika/slika-172169/172169">

-------------


Постирано од: sneska_v
Датум на внесување: 24.Април.2010 во 19:55
http://vjencanja.covermagazin.com/wp-content/uploads/2009/05/stalci-za-torte-1.jpg">stalci-za-torte-1 http://vjencanja.covermagazin.com/wp-content/uploads/2009/05/stalci-za-torte-2.jpg">stalci-za-torte-2 http://vjencanja.covermagazin.com/wp-content/uploads/2009/05/stalci-za-torte-3.jpg">stalci-za-torte-3 http://vjencanja.covermagazin.com/wp-content/uploads/2009/05/stalci-za-torte-4.jpg">stalci-za-torte-4 http://vjencanja.covermagazin.com/wp-content/uploads/2009/05/stalci-za-torte-5.jpg">stalci-za-torte-5 http://vjencanja.covermagazin.com/wp-content/uploads/2009/09/Cokoladne-svadbene-torte-ukrasene-cvijecem.jpg">Cokoladne%20svadbene%20torte%20ukrasene%20cvijecem http://vjencanja.covermagazin.com/wp-content/uploads/2009/09/Cokoladne-svadbene-torte-ukrasene-cvijecem-2.jpg">Cokoladne%20svadbene%20torte%20ukrasene%20cvijecem-2 http://vjencanja.covermagazin.com/wp-content/uploads/2009/09/Cokoladne-svadbene-torte-ukrasene-cvijecem-3.jpg">Cokoladne%20svadbene%20torte%20ukrasene%20cvijecem-3 http://vjencanja.covermagazin.com/wp-content/uploads/2009/09/Cokoladne-svadbene-torte-ukrasene-cvijecem-4.jpg">Cokoladne%20svadbene%20torte%20ukrasene%20cvijecem-4 http://vjencanja.covermagazin.com/wp-content/uploads/2009/09/Cokoladne-svadbene-torte-ukrasene-cvijecem-5.jpg">Cokoladne%20svadbene%20torte%20ukrasene%20cvijecem-5 http://vjencanja.covermagazin.com/wp-content/uploads/2009/09/Crno-bijele-svadbene-torte.jpg">Crno%20bijele%20svadbene%20torte http://vjencanja.covermagazin.com/wp-content/uploads/2009/09/Crno-bijele-svadbene-torte-1.jpg">Crno%20bijele%20svadbene%20torte-1 http://vjencanja.covermagazin.com/wp-content/uploads/2009/09/Crno-bijele-svadbene-torte-2.jpg">Crno%20bijele%20svadbene%20torte-2 http://vjencanja.covermagazin.com/wp-content/uploads/2009/09/Crno-bijele-svadbene-torte-3.jpg">Crno%20bijele%20svadbene%20torte-3


Постирано од: sneska_v
Датум на внесување: 24.Април.2010 во 19:58
http://vjencanja.covermagazin.com/wp-content/uploads/2009/09/Cokoladne-svadbene-torte.jpg">Cokoladne%20svadbene%20torte http://vjencanja.covermagazin.com/wp-content/uploads/2009/09/Cokoladne-svadbene-torte-1.jpg">Cokoladne%20svadbene%20torte-1 http://vjencanja.covermagazin.com/wp-content/uploads/2009/09/Cokoladne-svadbene-torte-2.jpg">Cokoladne%20svadbene%20torte-2 http://vjencanja.covermagazin.com/wp-content/uploads/2009/09/Cokoladne-svadbene-torte-3.jpg">Cokoladne%20svadbene%20torte-3 http://vjencanja.covermagazin.com/wp-content/uploads/2009/09/cokoladne-svadbene-torte-5.jpg">cokoladne%20svadbene%20torte-5 http://vjencanja.covermagazin.com/wp-content/uploads/2009/09/Cvjetne-svadbene-torte-slike-11.jpg">Cvjetne%20svadbene%20torte%20slike-1 http://vjencanja.covermagazin.com/wp-content/uploads/2009/09/Cvjetne-svadbene-torte-slike-21.jpg">Cvjetne%20svadbene%20torte%20slike-2 http://vjencanja.covermagazin.com/wp-content/uploads/2009/09/Cvjetne-svadbene-torte-slike-42.jpg">Cvjetne%20svadbene%20torte%20slike-4 http://vjencanja.covermagazin.com/wp-content/uploads/2009/09/Cvjetne-svadbene-torte-slike-51.jpg">Cvjetne%20svadbene%20torte%20slike-5 http://vjencanja.covermagazin.com/wp-content/uploads/2009/09/Cvjetne-svadbene-torte-slike-6.jpg">Cvjetne%20svadbene%20torte%20slike-6


Постирано од: sneska_v
Датум на внесување: 24.Април.2010 во 20:02
http://vjencanja.covermagazin.com/wp-content/uploads/2009/09/Alternativa-svadbenoj-torti-1.jpg">Alternativa%20svadbenoj%20torti-1 http://vjencanja.covermagazin.com/wp-content/uploads/2009/09/Alternativa-svadbenoj-torti-2.jpg">Alternativa%20svadbenoj%20torti-2 http://vjencanja.covermagazin.com/wp-content/uploads/2009/09/Alternativa-svadbenoj-torti-3.jpg">Alternativa%20svadbenoj%20torti-3 http://vjencanja.covermagazin.com/wp-content/uploads/2009/09/Alternativa-svadbenoj-torti-4.jpg">Alternativa%20svadbenoj%20torti-4 http://vjencanja.covermagazin.com/wp-content/uploads/2009/09/Alternativa-svadbenoj-torti-5.jpg">Alternativa%20svadbenoj%20torti-5 http://vjencanja.covermagazin.com/wp-content/uploads/2009/09/Svadbene-torte-neobicnog-izgleda-2.jpg">Svadbene%20torte%20neobicnog%20izgleda-2 http://vjencanja.covermagazin.com/wp-content/uploads/2009/09/Svadbene-torte-neobicnog-izgleda-1.jpg">Svadbene%20torte%20neobicnog%20izgleda-1 http://vjencanja.covermagazin.com/wp-content/uploads/2009/09/Svadbene-torte-neobicnog-izgleda-4.jpg">Svadbene%20torte%20neobicnog%20izgleda-4 http://vjencanja.covermagazin.com/wp-content/uploads/2009/09/Svadbene-torte-neobicnog-izgleda-6.jpg">Svadbene%20torte%20neobicnog%20izgleda-6 http://vjencanja.covermagazin.com/wp-content/uploads/2009/09/Svadbene-torte-neobicnog-izgleda-5.jpg">Svadbene%20torte%20neobicnog%20izgleda-5 http://vjencanja.covermagazin.com/wp-content/uploads/2009/09/figure-na-vrhu-svadbene-torte-1.jpg">figure%20na%20vrhu%20svadbene%20torte-1 http://vjencanja.covermagazin.com/wp-content/uploads/2009/09/figure-na-vrhu-svadbene-torte-2.jpg">figure%20na%20vrhu%20svadbene%20torte-2 http://vjencanja.covermagazin.com/wp-content/uploads/2009/09/figure-na-vrhu-svadbene-torte-3.jpg">figure%20na%20vrhu%20svadbene%20torte-3 http://vjencanja.covermagazin.com/wp-content/uploads/2009/09/figure-na-vrhu-svadbene-torte-4.jpg">figure%20na%20vrhu%20svadbene%20torte-4 http://vjencanja.covermagazin.com/wp-content/uploads/2009/09/figure-na-vrhu-svadbene-torte-5.jpg">figure%20na%20vrhu%20svadbene%20torte-5 http://vjencanja.covermagazin.com/wp-content/uploads/2009/09/Figure-na-vrhu-svadbene-torte-6.jpg">Figure%20na%20vrhu%20svadbene%20torte-6


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 18.Октомври.2010 во 22:36


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 18.Октомври.2010 во 22:36


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 18.Октомври.2010 во 22:40


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 26.Декември.2010 во 15:47


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 26.Декември.2010 во 15:49


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 26.Декември.2010 во 15:50


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 26.Декември.2010 во 15:53


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 26.Декември.2010 во 15:54


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 27.Декември.2010 во 20:19


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 27.Декември.2010 во 20:25


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: sneska_v
Датум на внесување: 10.Јануари.2011 во 22:22
http://www.facebook.com/photo.php?pid=98701&id=100000846087073">


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 01.Јули.2011 во 18:12


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 01.Јули.2011 во 18:16


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 16.Април.2012 во 20:20


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 16.Април.2012 во 20:21


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 16.Април.2012 во 20:22


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 16.Април.2012 во 20:38


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 16.Април.2012 во 20:39


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 16.Април.2012 во 20:40


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 16.Април.2012 во 20:41


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 21.Април.2012 во 18:53


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 21.Април.2012 во 18:55


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 21.Април.2012 во 18:58


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 21.Април.2012 во 19:03


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 21.Април.2012 во 19:03


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 21.Април.2012 во 19:04


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 25.Април.2012 во 18:17


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 25.Април.2012 во 18:25


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 18.Јули.2012 во 21:05


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 18.Јули.2012 во 21:11


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 20.Јули.2012 во 14:25


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 20.Јули.2012 во 14:25
Make Your Own Wedding Cake Beautiful


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 20.Јули.2012 во 14:28
Walmart wedding cake sizes


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: *moon*
Датум на внесување: 20.Јули.2012 во 14:30
Originally posted by Valerija Valerija напиша:

bas make my day.......prekresna .....

-------------
Ако го победиш моментот ти си најсилниот човек на светот


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 11.Август.2012 во 22:31


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: zagor
Датум на внесување: 04.Ноември.2012 во 21:25

еднаш мнору одамна кога бев мал-ечок,ја преполовивме невестинската торта и за малку ќе не претепаа...

...ден денес не зборам со тогашниот младоженец.задоволство-------------
...zagor e ziv,se drugo e laga.Испечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk