Испечати | Затвори го прозорот

Матурски фустани

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Стил на живот
Име на форумот: Мода и убавина
Опис на форумот: Креатори, козметика, фризура, целулит, трендови...
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=10054
Датум на принтање: 05.Март.2021 во 12:02
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Матурски фустани
Постирано од: angelina
Наслов: Матурски фустани
Датум на внесување: 18.Март.2007 во 11:13
NE SE TILKU ZAMARAM ZA TOA,
KE DIZAJNIRAM NESTO
KE PRATAM SLIKA KOA KE BIDEКоментари:
Постирано од: sandrica
Датум на внесување: 18.Март.2007 во 19:25
Originally posted by angelina angelina напиша:

NE SE TILKU ZAMARAM ZA TOA,
KE DIZAJNIRAM NESTO
KE PRATAM SLIKA KOA KE BIDE
E bas veruvam deka ne se zamaras ili celo vreme si crtkas modelcinja i smnuvas slikicki so fustancinja.Wink


-------------
Just love


Постирано од: angelina
Датум на внесување: 20.Март.2007 во 10:34
e kako da ne.
za dizajniranje treaba inspiracija, umetnost e toa.
nema da go kopiram valentino.
stvarno ne se zamaram tolku.
na krajo sekako ke izleze nesto ubavoSmileПостирано од: mamma
Датум на внесување: 20.Март.2007 во 19:50
Me cudi toa sto dosega praksata pokazala deka kao na nikoj ne mu e vazno sto i kako ke oblece,no potoa site doadjaat kako simnati od modna pista,mnogu potroseni pari i tn.
Me raduva toa sto nema zainteresirani za temava,znaci li toa deka vreminjata i mislenjata se menuvaat???


-------------
http://imageshack.us">
Shot at 2007-06-30[/IMG]


Постирано од: Синдарела
Датум на внесување: 29.Март.2007 во 16:46
Originally posted by mamma mamma напиша:

Me cudi toa sto dosega praksata pokazala deka kao na nikoj ne mu e vazno sto i kako ke oblece,no potoa site doadjaat kako simnati od modna pista,mnogu potroseni pari i tn.Me raduva toa sto nema zainteresirani za temava,znaci li toa deka vreminjata i mislenjata se menuvaat???

Немеи се верува дека времињата многу се спремиле иако гледам многу од младите се трудат да го надминат тој занес!Јас мислам дека делумно и родителите се виновни за тоа особено оние кои во ќеркичките си гледаат мали принцезички и не им дозволуваат да дишат во сопствената кожа држејќи ги во една илузија за таа вечер!А ако се остави на младите јас мислам дека изборот сепак би бил потрендовски а тој е се разбира далеку од балски look!

-------------
http://www.fantasytrend.blogspot.com - TRENDY


Постирано од: gocefbn
Датум на внесување: 25.Април.2007 во 22:58
 Pa sekoj treba da se gordee so decata a i ednas se slavi maturska, sepak treba da se kupi najubavata obleka kolku i da e skapa.

-------------
Make love and respect your professionПостирано од: Emus
Датум на внесување: 19.Мај.2007 во 20:57
Jas ne se zamaram mnogu za toa sto ke nosam na polumaturskata vecer, pak toa e samo edna vecer. sakam da nosam nesto sto ke mozam da go nosam i druga vecer, ne zada go kupam i da mi muvlosa vplakar.

-------------
It's funny how someone can break your heart in a tousands of litle pieces, and you'll still be able to love him with those broken pieces.


Постирано од: Tattoo Beauty
Датум на внесување: 19.Мај.2007 во 20:58
Браво , нема да згрешишWink

-------------
http://www.skin-artists.com" rel="nofollow - Skin-Artists.com

http://www.tattoo-passion.org" rel="nofollow - TattooPassion


Постирано од: emilija 90
Датум на внесување: 01.Ноември.2007 во 20:02

Дајте некоја слика предлог за фустанче за матура,што не би било многу свечено а ни премногу спортско-------------


Постирано од: emilija 90
Датум на внесување: 01.Ноември.2007 во 21:03
eve nekoi moi predlozi......
 
 
cekam kritiki


-------------


Постирано од: Agapi
Датум на внесување: 01.Ноември.2007 во 21:32
ej super za temava. I jas sum maturantka pa i jas go imam istiot problem голема%20насмевка
ali jas sakam nekoe fustance da e kratko(mislam ne epten ali ok e kako prvoto na slikite) i po moznos so gol grb da e
 
 


Постирано од: emilija 90
Датум на внесување: 01.Ноември.2007 во 23:09


-------------


Постирано од: Alekta
Датум на внесување: 08.Ноември.2007 во 23:31
Originally posted by emilija 90 emilija 90 напиша:

cudesno but I like this трепкањеголема%20насмевка samo da e uste malku poshirokoголема%20насмевка
jas sum uste mala смеење


-------------
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....


Постирано од: монте кристо
Датум на внесување: 05.Декември.2007 во 10:37
najubavo sonce ke ti sedi ovaj crniot fustan so sandalcinjata , na taka ubo devojce ke gree ovaj бакнеж

-------------
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .


Постирано од: LouWeed
Датум на внесување: 05.Декември.2007 во 11:01
ako si crna....definitivno ti treba fustance vo sino....

-------------
http://www.myspace.com/louweed666 - NICE BOYs DONT PLAY ROCK&ROLL


Постирано од: NiNa1
Датум на внесување: 29.Декември.2007 во 21:51
http://www.365.com.mk/index.php?option=com_gallery2&Itemid=43&g2_itemId=22219">Kristin2.jpg 

-------------


Постирано од: NiNa1
Датум на внесување: 29.Декември.2007 во 21:52
deanne1.jpg 

-------------


Постирано од: Monuska
Датум на внесување: 30.Декември.2007 во 13:01
mi odgovara temava, i jas si sakam fustance ama vo temno zelena boja , kako onoj vo predlogot na Sindarela

-------------
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...


Постирано од: CONTESSA
Датум на внесување: 04.Јануари.2008 во 04:10
EJ LUGE NE SE ZAMARAJTE MNOGU STO KE OBLECE NAJ BITNO OD SE E DA SE CUSTVUVATE SUPER.JAS ZA MOJATA MATURSKA VECER POMINAV PROSECNO A SE MISLAM DEKA TOA SE DOLZESE NA TOA DEKA CEL MESEC SE OKUPIRAM SO TOA KAKO , STO I POSLE NEMAV SILI DA UZIVAM EDNOSTAVNO BEV IZNEMOSTENA.SOVET: BIDETE SVOI I POKAZETE MU NA SVETOT KOLKU STE UBAVI OD VNATRE.


Постирано од: majstorce62
Датум на внесување: 04.Јануари.2008 во 08:22
Уште сме под дејство на Нова Година а некои размислуваат за матурски фустани. Нели е рано.

-------------
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ


Постирано од: Monuska
Датум на внесување: 04.Јануари.2008 во 14:48
Originally posted by majstorce62 majstorce62 напиша:

Уште сме под дејство на Нова Година а некои размислуваат за матурски фустани. Нели е рано.


никогаш не е рано да си фантазираш за матурски фустан

-------------
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...


Постирано од: NiNa1
Датум на внесување: 05.Јануари.2008 во 22:57
MNOGU SE UBAVI FUSTANIVE

-------------


Постирано од: majstorce62
Датум на внесување: 06.Јануари.2008 во 23:26
Originally posted by Monuska Monuska напиша:

Originally posted by majstorce62 majstorce62 напиша:

Уште сме под дејство на Нова Година а некои размислуваат за матурски фустани. Нели е рано.


никогаш не е рано да си фантазираш за матурски фустан


Радоста ќе ти согори во чекањето па кога ќе дојде денот ќе нема на што да се радуваш.

-------------
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ


Постирано од: Monuska
Датум на внесување: 07.Јануари.2008 во 12:28
Originally posted by majstorce62 majstorce62 напиша:

Originally posted by Monuska Monuska напиша:

Originally posted by majstorce62 majstorce62 напиша:

Уште сме под дејство на Нова Година а некои размислуваат за матурски фустани. Нели е рано.


никогаш не е рано да си фантазираш за матурски фустан


Радоста ќе ти согори во чекањето па кога ќе дојде денот ќе нема на што да се радуваш.


Во мене има радост за цел свет , а и интересна занимација е да си го црташ (тоа е мојот начин на фантазирање) матурскиот фустан

-------------
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...


Постирано од: topsexy
Датум на внесување: 07.Јануари.2008 во 14:14

ja koga si slavev matura ne mozev da se odlucam kakov fustan da izberam pa napraviv vaka:

doma bev vo eden klasicen crn se do hotel........
potoa se presoblekov vo zlaten................
i potoa uste ednas koga odrzav govor za klasnata se presoblekov.......
 
najdobro resenie,zasto sepak teska e odlukata


Постирано од: majstorce62
Датум на внесување: 07.Јануари.2008 во 15:13
Originally posted by topsexy topsexy напиша:

ja koga si slavev matura ne mozev da se odlucam kakov fustan da izberam pa napraviv vaka:


doma bev vo eden klasicen crn se so hotel........
potoa se presoblekov vo zlaten................

i potoa uste ednas koga odrzav govor za klasnata se presoblekov.......

 

najdobro resenie,zasto sepak teska e odlukata


Кога имаш пари имаш и решение!

-------------
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ


Постирано од: Monuska
Датум на внесување: 07.Јануари.2008 во 15:58
Originally posted by majstorce62 majstorce62 напиша:

Originally posted by topsexy topsexy напиша:

ja koga si slavev matura ne mozev da se odlucam kakov fustan da izberam pa napraviv vaka:


doma bev vo eden klasicen crn se so hotel........
potoa se presoblekov vo zlaten................

i potoa uste ednas koga odrzav govor za klasnata se presoblekov.......

 

najdobro resenie,zasto sepak teska e odlukata


Кога имаш пари имаш и решение!


И јас сакав тоа да пишам, немаат сите услови да сменат три фустани во една вечер, така да и не е некое решение за сите

-------------
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...


Постирано од: topsexy
Датум на внесување: 07.Јануари.2008 во 18:02
Originally posted by Monuska Monuska напиша:

Originally posted by majstorce62 majstorce62 напиша:

Originally posted by topsexy topsexy напиша:

ja koga si slavev matura ne mozev da se odlucam kakov fustan da izberam pa napraviv vaka:


doma bev vo eden klasicen crn se so hotel........
potoa se presoblekov vo zlaten................

i potoa uste ednas koga odrzav govor za klasnata se presoblekov.......

 

najdobro resenie,zasto sepak teska e odlukata


Кога имаш пари имаш и решение!


И јас сакав тоа да пишам, немаат сите услови да сменат три фустани во една вечер, така да и не е некое решение за сите
 
 
LELE PA LUGJE MISLAM EDNAS E MATURA!!!!!!!!


Постирано од: majstorce62
Датум на внесување: 07.Јануари.2008 во 18:13
Не те критикувам. Секој сака да изгледа убаво и да се чувствува така ( ова второт е многу поважно, оти ако ти не се чувствуваш убаво и најубавата гардероба на тебе ја губи смислата) Само констатирав дека секој не може да си го дозволи тоа.

-------------
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ


Постирано од: topsexy
Датум на внесување: 07.Јануари.2008 во 18:25
Originally posted by majstorce62 majstorce62 напиша:

Не те критикувам. Секој сака да изгледа убаво и да се чувствува така ( ова второт е многу поважно, оти ако ти не се чувствуваш убаво и најубавата гардероба на тебе ја губи смислата) Само констатирав дека секој не може да си го дозволи тоа.
 
 
Ok e ,jasno mi e


Постирано од: majstorce62
Датум на внесување: 07.Јануари.2008 во 19:15
Originally posted by topsexy topsexy напиша:

Originally posted by majstorce62 majstorce62 напиша:

Не те критикувам. Секој сака да изгледа убаво и да се чувствува така ( ова второт е многу поважно, оти ако ти не се чувствуваш убаво и најубавата гардероба на тебе ја губи смислата) Само констатирав дека секој не може да си го дозволи тоа.

 

 

Ok e ,jasno mi e


Важно беше убава и половината машки паднаа во транс...

-------------
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ


Постирано од: topsexy
Датум на внесување: 07.Јануари.2008 во 20:22
Originally posted by majstorce62 majstorce62 напиша:

Originally posted by topsexy topsexy напиша:

Originally posted by majstorce62 majstorce62 напиша:

Не те критикувам. Секој сака да изгледа убаво и да се чувствува така ( ова второт е многу поважно, оти ако ти не се чувствуваш убаво и најубавата гардероба на тебе ја губи смислата) Само констатирав дека секој не може да си го дозволи тоа.

 

 

Ok e ,jasno mi e


Важно беше убава и половината машки паднаа во транс...
 
 
DA si bev ubava,toa nema da go negiram.........


Постирано од: Monuska
Датум на внесување: 14.Март.2008 во 15:43


-------------
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...


Постирано од: Monuska
Датум на внесување: 14.Март.2008 во 15:45


-------------
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...


Постирано од: Monuska
Датум на внесување: 14.Март.2008 во 15:54


-------------
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...


Постирано од: CONTESSA
Датум на внесување: 14.Март.2008 во 16:11


Постирано од: CONTESSA
Датум на внесување: 14.Март.2008 во 16:12


Постирано од: CONTESSA
Датум на внесување: 14.Март.2008 во 16:13


Постирано од: topsexy
Датум на внесување: 14.Март.2008 во 17:33
Originally posted by Monuska Monuska напиша:

 
vaka slicno ja nosev,samo zlaten....


Постирано од: Eli
Датум на внесување: 14.Март.2008 во 19:11
Bas se interesni fustancinjacva..mislam deka se najdobar izbor za nas maturantkite so sme sea..ne treba nesto balsko ili kojznae kakvo..treba da si svoj i da se osekas ubavo i komotno vo toa so go nosis..


Постирано од: Irenica
Датум на внесување: 14.Март.2008 во 19:34
                                                                     

-------------
Понекогаш токму она што го бараш е она што не можеш да го видиш!


Постирано од: Monuska
Датум на внесување: 14.Март.2008 во 19:37
Originally posted by topsexy topsexy напиша:

Originally posted by Monuska Monuska напиша:


 

vaka slicno ja nosev,samo zlaten....


а каков накит искомбинира? нешто понежно или...?

-------------
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...


Постирано од: Irenica
Датум на внесување: 14.Март.2008 во 19:40
Iskreno,jas sakav da nosam farmerki,nekoja interesna maicka i stikli.Tatko mi prv na celo izreagira na mojot izbor,vo smisla,kakvo devojce si ti da ne sakas da se doteras so suknjicka ili fustance.Na kraj kupiv suknja i bluza,crni i nikogas poveke neobleceni.Moj sovet e da ne se preokupirate mnogu,mnogu,zatoa sto veruvajte nikoj nema da ve primeti.Jas duri na snimkata primetiv kako izgledaat lugeto so koi sedev na ista masa.Slicno kako Novogodisnata nok,mnogu prasina za nisto.Ama sepak vi posakuvam ubav pomin!

-------------
Понекогаш токму она што го бараш е она што не можеш да го видиш!


Постирано од: Monuska
Датум на внесување: 14.Март.2008 во 19:47
Во право си не треба тоа да биде голема преокупација, посебно за тие што не сакаат да се дотеруваат или пак ако тоа им претставува некаков товар. Но мене ми е задоволство да се ѕверам по излози и да трагам по слики за да ги закачам овде, па дали ќе ме примети некој и не ми е многу гајле зошто јас веќе се забавувам. Како и да е, во никој случај нема да си дозволам да се разочарувам или нервирам ако не сум нашла боја каква што сум сакала или нешто слично. Забавата околу се ова е најбитна.

-------------
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...


Постирано од: Irenica
Датум на внесување: 14.Март.2008 во 20:02
Dusicko kako sto primetiv ti seuste ne si bila maturantka.Ubavo si sfatila deka zabavata i druzenjeto e najbitna vo seto toa.Ama sepak ako najdam nekoe slatko zeleno fustance ke go postiram za tebe! Mojata maturska pomina pred 6 godini,jas kaj da e ke baram nesto za 10 godisnina
                  

-------------
Понекогаш токму она што го бараш е она што не можеш да го видиш!


Постирано од: Monuska
Датум на внесување: 14.Март.2008 во 20:05
Originally posted by Irenica Irenica напиша:

Dusicko kako sto primetiv ti seuste ne si bila maturantka.Ubavo si sfatila deka zabavata i druzenjeto e najbitna vo seto toa.Ama sepak ako najdam nekoe slatko zeleno fustance ke go postiram za tebe! Mojata maturska pomina pred 6 godini,jas kaj da e ke baram nesto za 10 godisnina
                  годинава сум матурантка, супер ќе биде ако постираш некое фустанче, а ако сакаш можеме да побараме некое и за тебе, ако е уште рано   

-------------
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...


Постирано од: topsexy
Датум на внесување: 14.Март.2008 во 20:29
Originally posted by Monuska Monuska напиша:

Originally posted by topsexy topsexy напиша:

Originally posted by Monuska Monuska напиша:


 

vaka slicno ja nosev,samo zlaten....


а каков накит искомбинира? нешто понежно или...?
 
mojot fustan bese so slicen oblik samo sto imase zlatna pandelka na polovinata i staviv samo diskteten gerdan kako so dijamanti(ne bea vistinski) i alka takva slicna....i stiklite mi bea mnogu visoki bez nikakvi detali zlatni


Постирано од: Monuska
Датум на внесување: 14.Март.2008 во 20:37
супер, и јас не сакам нешто многу нападно

-------------
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...


Постирано од: topsexy
Датум на внесување: 14.Март.2008 во 20:39
Originally posted by Monuska Monuska напиша:

супер, и јас не сакам нешто многу нападно
 
 
diskretno i elegantno.....
fustanot moze da bide obicen...a najubavo e koga nema nisto na nego,osven nekoj siten detal.......
 


Постирано од: Monuska
Датум на внесување: 14.Март.2008 во 20:44
Originally posted by topsexy topsexy напиша:

Originally posted by Monuska Monuska напиша:

супер, и јас не сакам нешто многу нападно

 

 

diskretno i elegantno.....

fustanot moze da bide obicen...a najubavo e koga nema nisto na nego,osven nekoj siten detal.......

 


за да оставам простор да го искомбинирам со други детали ако сакам

-------------
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...


Постирано од: ZeZnAtA
Датум на внесување: 15.Март.2008 во 12:40


-------------
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!


Постирано од: struga_13
Датум на внесување: 15.Март.2008 во 19:31


Постирано од: CONTESSA
Датум на внесување: 17.Март.2008 во 03:59


Постирано од: CONTESSA
Датум на внесување: 17.Март.2008 во 04:00


Постирано од: CONTESSA
Датум на внесување: 17.Март.2008 во 04:01


Постирано од: CONTESSA
Датум на внесување: 17.Март.2008 во 04:02


Постирано од: CONTESSA
Датум на внесување: 17.Март.2008 во 04:04

p.s............ve interesiraat li dolgi fustani ili da ne se macam da baram...............


Постирано од: topsexy
Датум на внесување: 19.Март.2008 во 16:25


Постирано од: CONTESSA
Датум на внесување: 19.Март.2008 во 16:26


Постирано од: topsexy
Датум на внесување: 19.Март.2008 во 16:27


Постирано од: CONTESSA
Датум на внесување: 19.Март.2008 во 16:27


Постирано од: CONTESSA
Датум на внесување: 19.Март.2008 во 16:28
Originally posted by topsexy topsexy напиша:


wow mace ...............e jas nemam hrabrost da ispadnam vaka.........


Постирано од: CONTESSA
Датум на внесување: 19.Март.2008 во 16:29


Постирано од: CONTESSA
Датум на внесување: 19.Март.2008 во 16:29


Постирано од: topsexy
Датум на внесување: 19.Март.2008 во 16:49
Originally posted by CONTESSA CONTESSA напиша:

Originally posted by topsexy topsexy напиша:


wow mace ...............e jas nemam hrabrost da ispadnam vaka.........
 
 
za matura nemam ni ja,ali onaka da iskacam vaka da...zasto da ne?


Постирано од: topsexy
Датум на внесување: 19.Март.2008 во 16:51


Постирано од: CONTESSA
Датум на внесување: 19.Март.2008 во 16:58
ova vtoroto e slatko.........


Постирано од: topsexy
Датум на внесување: 19.Март.2008 во 16:59


Постирано од: topsexy
Датум на внесување: 19.Март.2008 во 16:59
Originally posted by CONTESSA CONTESSA напиша:

ova vtoroto e slatko.........
 
da,mnogu


Постирано од: topsexy
Датум на внесување: 19.Март.2008 во 17:01


Постирано од: topsexy
Датум на внесување: 19.Март.2008 во 17:02


Постирано од: topsexy
Датум на внесување: 19.Март.2008 во 17:04


Постирано од: Delicia
Датум на внесување: 19.Март.2008 во 17:10
 

-------------
...It just takes a second to realize how wrong you are, about... everything...


Постирано од: Delicia
Датум на внесување: 19.Март.2008 во 17:11
 

-------------
...It just takes a second to realize how wrong you are, about... everything...


Постирано од: topsexy
Датум на внесување: 19.Март.2008 во 18:18


Постирано од: topsexy
Датум на внесување: 19.Март.2008 во 18:21


Постирано од: topsexy
Датум на внесување: 19.Март.2008 во 18:23


Постирано од: Irenica
Датум на внесување: 19.Март.2008 во 18:36
Originally posted by topsexy topsexy напиша:Prekrasno!

-------------
Понекогаш токму она што го бараш е она што не можеш да го видиш!


Постирано од: Irenica
Датум на внесување: 19.Март.2008 во 18:38


-------------
Понекогаш токму она што го бараш е она што не можеш да го видиш!


Постирано од: Irenica
Датум на внесување: 19.Март.2008 во 18:41


-------------
Понекогаш токму она што го бараш е она што не можеш да го видиш!


Постирано од: Irenica
Датум на внесување: 19.Март.2008 во 18:43


Nekoj barase zeleno?

-------------
Понекогаш токму она што го бараш е она што не можеш да го видиш!


Постирано од: Monuska
Датум на внесување: 19.Март.2008 во 20:13


-------------
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...


Постирано од: Monuska
Датум на внесување: 19.Март.2008 во 20:16


-------------
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...


Постирано од: topsexy
Датум на внесување: 19.Март.2008 во 20:17
Originally posted by Irenica Irenica напиша:

Originally posted by topsexy topsexy напиша:Prekrasno!
 
 
se nadevam,pomagam


Постирано од: Monuska
Датум на внесување: 19.Март.2008 во 20:18


-------------
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...


Постирано од: Monuska
Датум на внесување: 19.Март.2008 во 20:19


-------------
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...


Постирано од: topsexy
Датум на внесување: 19.Март.2008 во 20:19


Постирано од: Monuska
Датум на внесување: 19.Март.2008 во 20:20


-------------
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...


Постирано од: Monuska
Датум на внесување: 19.Март.2008 во 20:22


-------------
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...


Постирано од: topsexy
Датум на внесување: 19.Март.2008 во 20:23


Постирано од: topsexy
Датум на внесување: 19.Март.2008 во 20:25


Постирано од: topsexy
Датум на внесување: 19.Март.2008 во 20:28


Постирано од: Irenica
Датум на внесување: 19.Март.2008 во 20:31
                                                               

-------------
Понекогаш токму она што го бараш е она што не можеш да го видиш!


Постирано од: topsexy
Датум на внесување: 19.Март.2008 во 20:32


Постирано од: topsexy
Датум на внесување: 19.Март.2008 во 20:37


Постирано од: topsexy
Датум на внесување: 19.Март.2008 во 20:39


Постирано од: topsexy
Датум на внесување: 19.Март.2008 во 20:41


Постирано од: topsexy
Датум на внесување: 19.Март.2008 во 20:43


Постирано од: CONTESSA
Датум на внесување: 19.Март.2008 во 20:50

ovoj ne e bas za maturska ama moze ke mu se najde na nekogo................


Постирано од: CONTESSA
Датум на внесување: 19.Март.2008 во 20:51Испечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk