IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Историја
  Опции за форумот Опции за форумот  Активни теми Активни теми RSS: Историја
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Историја

 Внеси тема Внеси нова тема теми страница  <1234 25>
 
Теми Обратен редослед / Автор
Оцена 
Коментари Прегледи Последна порака
Форум Теми
Жешка Заклучена Тема
Икона ALKOMENA (BUCHIN) - ANTICKI MAKEDONSKI GR
од marco_antony, 29.Јануари.2007 во 08:33
Повеќе страници123
36 2756 од Tattoo Beauty
05.Март.2007 во 17:02Види последна порака
Жешка Тема
Aнтички или словенски?
од Анастеа, 13.Јуни.2009 во 23:40
Повеќе страници123 7374
1033 28778 од Messenger
12.Септември.2012 во 14:27Види последна порака
Жешка Тема
Bertrandon de la Brocquiere met Macedonians in 143
од Vladimir88, 24.Април.2008 во 12:22
Повеќе страници123
38 1027 од Boogie
18.Октомври.2009 во 17:50Види последна порака
Жешка Тема
Ernesto Che Guevara
од VladimirCHE, 13.Октомври.2007 во 03:17
Повеќе страници1234
44 1551 од Boogie
16.Декември.2009 во 15:06Види последна порака
Жешка Тема
Gorgi Mladenov - Toronto .
од eptendosadno1, 30.Мај.2010 во 12:57
5 311 од Zeksi71
01.Јуни.2010 во 07:11Види последна порака
Жешка Тема
HLA genes..............................
од Vladimir88, 08.Март.2008 во 11:02
3 136 од kultuzin
08.Март.2008 во 11:30Види последна порака
Жешка Тема
Horvats?
од Џо, 27.Ноември.2010 во 11:07
8 290 од Македон
03.Декември.2010 во 16:10Види последна порака
Жешка Тема
iGENEA - тест за гените
од Legenda883, 03.Март.2009 во 14:21
12 1376 од LouWeed
29.Мај.2009 во 12:49Види последна порака
Жешка Тема
IRA или UVF за споредба со македонското дело!
од ibobac, 27.Септември.2009 во 23:35
5 151 од ibobac
30.Септември.2009 во 00:12Види последна порака
Жешка Тема
Kaрпошевото востание
од Македон, 22.Октомври.2009 во 19:32
Повеќе страници123
28 24081 од Ташко
22.Март.2014 во 01:06Види последна порака
Жешка Тема
Koj jazik go zboreja Makedoncite vo 1630?
од naemnik, 18.Ноември.2008 во 14:47
Повеќе страници123 45
62 1444 од mungos80
01.Ноември.2009 во 17:18Види последна порака
Жешка Тема
Le Mouvement Macedonien (Македонско Движење)
од Izzi, 07.Јануари.2008 во 20:08
Повеќе страници123 56
71 1324 од Boogie
19.Септември.2009 во 21:54Види последна порака
Жешка Тема
Macedonian Refuges in Austria Hungary
од naemnik, 02.Ноември.2007 во 10:26
0 148 од naemnik
02.Ноември.2007 во 10:26Види последна порака
Жешка Тема
Maкедонското прашање и Информбирото
од Македон, 07.Јануари.2010 во 16:45
Повеќе страници12
26 1180 од Македон
03.Февруари.2011 во 23:42Види последна порака
Жешка Тема
Mакедонците во древноста за себе и другите за нив.
од Disident, 27.Ноември.2007 во 16:26
Повеќе страници12
24 738 од naemnik
28.Ноември.2007 во 10:00Види последна порака
Жешка Тема
Икона Mакедонците на пописи во Бугарија
од Popi, 05.Јуни.2009 во 11:26
Повеќе страници123 45
62 1237 од Каснакоски
16.Јуни.2009 во 18:29Види последна порака
 Внеси тема Внеси нова тема страница  <1234 25>

Скок до
Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.