IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Свингери
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Свингери

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 7>
Автор
Порака
MissSexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2007
Локација: Cook Islands
Статус: Офлајн
Поени: 364
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MissSexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2007 во 14:19
Originally posted by hektor hektor напиша:

Originally posted by Boogie Boogie напиша:

idejata e primamliva ama nasive balkanci,t.e. makedonce kako makedonce se znaat da izvalkaat....
mislam deka mnogu luge se palat na tie raboti.среќа
backo , kolku luge tolku tabieti ,ama da gledam ja nekoj kaj so ja ebe zena mi , ne znam dali ke me zapali toa ili da gi zaplam niv dvajcata , ama so benzin голема%20насмевка
Suk*r  nekoj so zdrav razum na forumov od drugiov pol.
U never get a second chance to make a first impression
Кон врв
naum 1518118 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
GayLord f**ker

Регистриран: 13.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 312
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај naum 1518118 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2007 во 14:20
охохох па се разбира не... а каде би еволуирале со умојте сем во тој правец... се разбира дека дечко ти немат да те остајт пошо и тој е ко тебе ограничен... а уствари е би... значит сакат некој да го местит а не сакат девојката да му ја ебит некој пред него... е то е балканското...
 
 
 


Изменето од Eleni - 23.Октомври.2007 во 13:24
Кон врв
Синдарела Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Бањана Пепелашка

Регистриран: 06.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2604
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Синдарела Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2007 во 14:20

Има луѓе кои љубат само еднаш во животот и се би направиле за нивната љубов а не ги интересира каква била нивната Љубов предходно и што правела!


Изменето од Eleni - 23.Октомври.2007 во 13:25
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2007 во 14:20
Originally posted by hektor hektor напиша:

Originally posted by Boogie Boogie напиша:

idejata e primamliva ama nasive balkanci,t.e. makedonce kako makedonce se znaat da izvalkaat....
mislam deka mnogu luge se palat na tie raboti.среќа
backo , kolku luge tolku tabieti ,ama da gledam ja nekoj kaj so ja ebe zena mi , ne znam dali ke me zapali toa ili da gi zaplam niv dvajcata , ama so benzin голема%20насмевка


Maaaaaшшшшшшшкоооооооооооооо на мажжж верен нежен неопходен бззззззтрепкање


Изменето од SeXY - 22.Октомври.2007 во 14:20
Кон врв
naum 1518118 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
GayLord f**ker

Регистриран: 13.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 312
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај naum 1518118 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2007 во 14:22
А ти секси.... не би те палело некој да те онаквит пред дечко ти???
голема%20насмевка
Кон врв
Синдарела Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Бањана Пепелашка

Регистриран: 06.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2604
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Синдарела Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2007 во 14:22
Originally posted by TemplarAssasin TemplarAssasin напиша:

охохох па се разбира не... а каде би еволуирале со умојте сем во тој правец... се разбира дека дечко ти немат да те остајт пошо и тој е ко тебе заостанат во умот и ограничен... а уствари е би... значит сакат некој да го местит а не сакат девојката да му ја ебит некој пред него... е то е балканското...
А околу реденката никојпат не ти е касно, и ко шо гледам те јајт газот на подфорумов- мислам и дека ке имаш... Туку не сум од велмеј, ама и во велмеј мислам дека имат полиберални ставови од овие на овој форум со фашисти....
 
 

Го знаеме твоето мислење и затоа те молам смири ги страстите само напаѓаш а самиот не се произнесе!
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2007 во 14:23
Originally posted by TemplarAssasin TemplarAssasin напиша:

А ти секси.... не би те палело некој да те онаквит пред дечко ти???
голема%20насмевка


не воопшто среќа
Кон врв
naum 1518118 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
GayLord f**ker

Регистриран: 13.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 312
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај naum 1518118 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2007 во 14:24
Originally posted by SeXY SeXY напиша:

Originally posted by TemplarAssasin TemplarAssasin напиша:

А ти секси.... не би те палело некој да те онаквит пред дечко ти???
голема%20насмевка


не воопшто среќа
 
Ама мислиш то ке ти ја зебит љубовта со него???
 
 


Изменето од Eleni - 23.Октомври.2007 во 13:26
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2007 во 14:24
dobro be luge , kako mozam zena mi sto ja sakam da ja delam , ne e obicna k*rva sto sme ja ebele site od studentskite denovi .
Pojdete kaj albancite , tie barem celo vreme svingaat (ako imate muda), si gi ebat rodninite i se sto ke mu dojdi pred k*r . Zemete si albanec ke ve deli i so tata i so braca . A nie mislime deka ova e tabu tema , verujte mi kaj albancite ne e . Odete kaj niv .
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
MissSexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2007
Локација: Cook Islands
Статус: Офлајн
Поени: 364
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MissSexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2007 во 14:25
Originally posted by TemplarAssasin TemplarAssasin напиша:

охохох па се разбира не... а каде би еволуирале со умојте сем во тој правец... се разбира дека дечко ти немат да те остајт пошо и тој е ограничен... а уствари е би... значит сакат некој да го местит а не сакат девојката да му ја ебит некој пред него... е то е балканското...
 
 
 
Znaci da sme jasni , eden den ti raga sin , ti gotvi doma , te ceni i saka i tebe tie ok na necii drug k*r da svrsuva , pred tvoj oci ...?
Deckomi , pa i bi da e vo toj moment ako i koga bi predlozil takvo nesto letat vo maglata so svetlosna brzina , pa narecime i zabulena i glupa .Neka odi to od kukata ama nikogas ne veli deka e In ili vo nekoja si normala swing..
 


Изменето од Eleni - 23.Октомври.2007 во 13:28
U never get a second chance to make a first impression
Кон врв
naum 1518118 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
GayLord f**ker

Регистриран: 13.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 312
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај naum 1518118 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2007 во 14:26
ееејјјј ал сте наивни... а која е разликава некој да ја онаквит пред вас или од зад грб...???
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2007 во 14:27
Originally posted by hektor hektor напиша:

dobro be luge , kako mozam zena mi sto ja sakam da ja delam , ne e obicna k*rva sto sme ja ebele site od studentskite denovi .
Pojdete kaj albancite , tie barem celo vreme svingaat (ako imate muda), si gi ebat rodninite i se sto ke mu dojdi pred k*r . Zemete si albanec ke ve deli i so tata i so braca . A nie mislime deka ova e tabu tema , verujte mi kaj albancite ne e . Odete kaj niv .


БРАВОООО!!!!!!!!!!!! намигнување

НЕМАМ КОМЕНТАР ПОТПОЛНО СЕ СОГЛАСУВАМ голема%20насмевкатрепкање


Кон врв
naum 1518118 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
GayLord f**ker

Регистриран: 13.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 312
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај naum 1518118 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2007 во 14:29
 
 
Се сте домакинки.. а ко ке се швалерисвите тогаш кај ви е љубовта...
 
 


Изменето од Eleni - 23.Октомври.2007 во 13:29
Кон врв
naum 1518118 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
GayLord f**ker

Регистриран: 13.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 312
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај naum 1518118 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2007 во 14:31
Originally posted by SeXY SeXY напиша:

Originally posted by hektor hektor напиша:

dobro be luge , kako mozam zena mi sto ja sakam da ja delam , ne e obicna k*rva sto sme ja ebele site od studentskite denovi .
Pojdete kaj albancite , tie barem celo vreme svingaat (ako imate muda), si gi ebat rodninite i se sto ke mu dojdi pred k*r . Zemete si albanec ke ve deli i so tata i so braca . A nie mislime deka ova e tabu tema , verujte mi kaj albancite ne e . Odete kaj niv .


БРАВОООО!!!!!!!!!!!! намигнување

НЕМАМ КОМЕНТАР ПОТПОЛНО СЕ СОГЛАСУВАМ голема%20насмевкатрепкање


 
нормално...
!!! не знам и јас кај барам правдина..
Хлапац јернеј и његова правица...!!!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 7>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,235 секунди.