IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно > Тоше Проески - IN MEMORIAM
  Активни теми Активни теми RSS - ЗА СПОМЕН (РАЗГОВОРИ ЗА ТОШЕ)
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ЗА СПОМЕН (РАЗГОВОРИ ЗА ТОШЕ)

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 56789 14>
Автор
Порака
natasa95 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natasa95 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2007 во 18:47
ZNAM DEKA OTSEGA NEMA DA BIDE ISTO KAKO PORANO BEZ TOSE,NO KAKO STO VELAT STARITE ZIVOTOT MORA DA PRODOLZI PONATAMU ZATOA       
               REST IN PEST ANGELU BOZJI
nate
Кон врв
vicka Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vicka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2007 во 23:18
tose ke prodolzi da zivee na sekoj sportski natrevar.samo sto ke go nema nego vo zivo da otpee.da se nasmee i srcata da ni gi raznezi.ne znam ne znam vise sto da kazam...zaludno e se.toska veke ni go nema i toa boliроза
trebase vecerva mecinja da frlame na bina
steta nikoj ne se seti
Кон врв
vicka Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vicka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2007 во 23:19
%5btosenaviva.jpg%5d
Кон врв
Lencee Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Октомври.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 7
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lencee Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2007 во 13:56

26 rozi za TOSE***********************************************

розарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозароза
najdov nacin kako barem malku da si olesnam na dusava
SEKOJ DEN ROZI ZA TOSE DA GO UKRASAT NEGOVIOT VECEN DOM.
 
TOSE******************************************************
POCIVAJ VO MIR ZVEZDO NEBESNA*******************************


Изменето од Lencee - 13.Ноември.2007 во 13:58
ltltltlt
Кон врв
macenceto Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 02.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 152
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај macenceto Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Ноември.2007 во 10:31
Originally posted by emilija 90 emilija 90 напиша:

Ne znaev kade da go stavam pa zatoa otvoriv nova tema,,
Videte kako nasiot angel ja spremase svetskata kariera
 
 
lele emilija плачењеплачењеплачењеплачењеплачењеплачење
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2007 во 14:34
Originally posted by macenceto macenceto напиша:

Originally posted by emilija 90 emilija 90 напиша:

Ne znaev kade da go stavam pa zatoa otvoriv nova tema,,
Videte kako nasiot angel ja spremase svetskata kariera
 
 
lele emilija плачењеплачењеплачењеплачењеплачењеплачење



го немавте гледано порано...??тагатагатагатагатага
Кон врв
KaTeNcE1111 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јануари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KaTeNcE1111 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2007 во 16:47
Nema i ne sakam da poveruvam deka go nemaтага
You will never get to HEAVEN if you`re scared of gettin HIGH!
Кон врв
leni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1433
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај leni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2007 во 14:00
розарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозароза
 
 
 
TOSE**********************************************
 
POCIVAJ VO MIR ZVEZDO NEBESNA*******************************
 
veruvaj
Кон врв
beticka Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 47
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај beticka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2007 во 17:57
pred nekoj den go pustiv negoviot koncert 2006 i za zal sigo upropastiv celiot den nesto mi falese vo dusata, boles cel den nesto vo gradite i site okolu mene bea srekni  a jas samo figurirav i ziveev onaka! da ne bide dzabe denot! e Tose sto ni napraviсршено%20срце
betty
Кон врв
leni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1433
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај leni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2007 во 09:42
TAGATA NE ISCEZNUVA, SEKOJ DEN E POGOLEMA
розарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозароза
 
 
 
TOSE**********************************************
 
POCIVAJ VO MIR ZVEZDO NEBESNA*******************************
 
veruvaj
Кон врв
beticka Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 47
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај beticka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2007 во 21:32
deneska pak placev i toa  koga na tv PINK nasata TIJANA igrase so skrsena noga na tosevata pesna Tajno moja i taa placese .mnogu emocii i nemam zborovi. TOSE  zosto?

betty
Кон врв
leni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1433
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај leni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2007 во 10:00
розарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозароза
 
 Sekoe utro  i sekoja vecer se molam za TOSE.
Negovata muzika mi dava uteha, no istovremeno i premnogu me rastazuva.
Kolku li vreme treba da pomine za ova barem malku da prestane.Svesna sum deka ke trae.
***********************************
TOSE
pocivaj vo mir zvezdo nebesna....................
veruvaj
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2007 во 16:55
некој вчера ме праша зар сеуште жалиш по Тоше??? ...не доби одговор иако беше кристално јасен одговорот...ке жалиме засекогаш по тебе.....секојдневно твои слики...твои песни....но џабе е се...те.нема!!!

Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
keti72 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Октомври.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3353
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај keti72 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Декември.2007 во 15:48
Зборовите замреа, станаа непотребни...Болката и тагата се вгенздија длабоко во сите нас, тука уште долго ќе домуваат и ќе не опоменуваат да не заборавиме, да ги сакаме сите и да помагаме...Почивај во мир и нека ти е вечна слава, Ангелу!розарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозароза
Keti72
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 56789 14>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.