IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно > Тоше Проески - IN MEMORIAM
  Активни теми Активни теми RSS - ЗА СПОМЕН (РАЗГОВОРИ ЗА ТОШЕ)
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ЗА СПОМЕН (РАЗГОВОРИ ЗА ТОШЕ)

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 14>
Автор
Порака
emilija 90 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 776
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај emilija 90 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Октомври.2007 во 17:18
Ne znaev kade da go stavam pa zatoa otvoriv nova tema,,
Videte kako nasiot angel ja spremase svetskata kariera
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Октомври.2007 во 17:44
pa od takva zena se moze da se ochekuva... voa e samo pochetok, chekaj da vidite sho kje se sluchuva doprva... se kje ispadne na videlinaлутина
Кон врв
Viks Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 26.Октомври.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 120
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Viks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Октомври.2007 во 21:09
Iskreno i jas sum razocarana od Budimir ( dokolku navistina go dala intervjuto !!!
Od kade i sili da zboruva za toa javno tolku rano , pa jas den denes seuste nemozam da se opravam i da profunkcioniram kako sto treba , a ne ona da zboruva za nivnite intimni momenti .....................
Znam deka se sakaa i deka i e prenogu tesko ....ama onie komentari od tipot "sakam ti da ja vozis bubata "-eve ti gi klucevite itn itn ............mislam deka ne im e mestoto vo intervju vo koja ona saka da kaze kolku se sakale
Кон врв
keti72 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Октомври.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3353
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај keti72 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Октомври.2007 во 09:23
Sekoe cudo za tri dena-taka ti se vika ova nasevo!Potsete te me za sto bese temava?!Mesto celava ovaa tragedija da ne osvesti i da se nadgradime samite sebe kako luge vo negov duh,duh na humanizam nie posle samo desetina dena pocnavme po starata pesna:rekla-kazala,ova pisuvalo,ona kazala!Ne me interesira ama bas nisto sto napisale ili rekle...Da ve potsetam samo deka dodeka on ja polnese Arena oni plukaa po nego,mu izmisluvaa se i sesto a nikoj ne napisa kade se i kolku pomognal i mesto da go pametime po toa nie pagame na evtini prikazni koi sigurno ne se vistiniti ili barem ne 100% i se samo so cel za pogolemi tirazi ili gledanost...
Keti72
Кон врв
Lencee Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Октомври.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 7
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lencee Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2007 во 13:11
тагаako nekoj znae kako barem malku bolkata da stivne
kako i kade da najdam uteha za nesto sto e izgubeno i nepovratno
TOSE*************************************************
POCIVAJ VO MIR ZVEZDO NEBESNA**************************
ltltltlt
Кон врв
Lencee Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Октомври.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 7
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lencee Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2007 во 12:39

26 rozi za TOSE***********************************************

розарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозароза
najdov nacin kako barem malku da si olesnam na dusava
SEKOJ DEN ROZI ZA TOSE DA GO UKRASAT NEGOVIOT VECEN DOM.
TOSE******************************************************
POCIVAJ VO MIR ZVEZDO NEBESNA*******************************


Изменето од Lencee - 01.Ноември.2007 во 12:51
ltltltlt
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2007 во 14:50
utre kje odam za krushevo.... воздивнување
Кон врв
Lencee Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Октомври.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 7
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lencee Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2007 во 13:52

26 rozi za TOSE***********************************************

розарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозароза
najdov nacin kako barem malku da si olesnam na dusava
SEKOJ DEN ROZI ZA TOSE DA GO UKRASAT NEGOVIOT VECEN DOM.
DENES E ZADUSNICA .
TOSE******************************************************
POCIVAJ VO MIR ZVEZDO NEBESNA*******************************




Изменето од Lencee - 02.Ноември.2007 во 13:53
ltltltlt
Кон врв
eli_mjau Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 02.Ноември.2007
Локација: Luxembourg
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај eli_mjau Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2007 во 14:01

Sto da kazam, mislev deka posle ovie nekolku nedeli po smrta na nasiot TOSE bolkata ke se namali,ama nisto se nema smeneto,samo e po prazno po pusta ni eMAKEDONICKAVA veruvam deka e uste po tazno vo Krusevo.Sekogas koga ke go vidam na panoa po televizija placam kako malo dete i da ne sakam toa samo si izleguva od mene.Znaci vistina e sto velat lugevo za da vidis kolku ti znacel nekoj-koga ke go izgubis ke znaes.Mnogu mi znacese duri bese ziv,a sega mnogu mi nedostasuva i nekako denot nema ist vkus posle nasiot TOSE a nema ni da ima.Ne saka da mu vadat po mediumi stvari sto go skvernavat negovoto ime, toj, nasiot,golemiot,angelot TOSE ZASEKOGAS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kolku ni fali,kolku ni e potreben kolku sakam luge ne znaete kolku sakam barem da imav edna mala prilika  da mukazam kolku golem covek e za mene a veruvam iza drugi.Negovoto znacenje ne moze da se iskaze so zborovi.ANGELU KE ZIVEES VECNO MEGU NAS,ZAPEJ NI OD NEBOTO DA GI RASTRGNEME OVIE OBLACI STO SE NADVISANALE NAD MAKEDONIJA ,GORDOST NASA KE TE NOSIME ZASEKOGAAAAAAAAAAAS VO SRCATA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POCIVAJ VO MIR MI BESE KAKO BRAT!!!

Кон врв
mileva Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 06.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mileva Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2007 во 21:31
sto i da kazuvame sega,sto i da pravime mislam deka i ne etolku vazno.vazno e deka nego go nema poveke.mi nedostiga uzasnoплачење
Кон врв
Em4i Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Октомври.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 50
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Em4i Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Ноември.2007 во 00:36
Ama iskreno kazete koj gi imase site negovi albumi uste pred da umre, a ne sega glumi ludilo so toa sto ke kaze: Gi imam site uste ovaj mi fali, i sega mu teknalo da gi sobira.
Eve jas iskreno kazuvam go nemav samo albumot Sinot Bozji ama ke go nabavam za brzoнамигнување
Кон врв
macenceto Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 02.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 152
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај macenceto Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Ноември.2007 во 08:43
jas gi imam site DO EDEN !
 
ako sakas neso nekoja pesna prati mi lp pa ako sakas ke ti ja pratam nekako nema problem ama gi imam bukvalno site albumi  i toa kako so izleguvaa ja gi imav
 
pozz
 
 
 
 
розарозарозарозарозарозарозарозароза
Кон врв
despina Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 24.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај despina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Ноември.2007 во 09:27
Originally posted by Lencee Lencee напиша:

26 rozi za TOSE***********************************************

розарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозароза
najdov nacin kako barem malku da si olesnam na dusava
SEKOJ DEN ROZI ZA TOSE DA GO UKRASAT NEGOVIOT VECEN DOM.
TOSE******************************************************
POCIVAJ VO MIR ZVEZDO NEBESNA*******************************
 
Ubava e idejava...
Jas nekolku pati na plostad nosam buket cveke, prvo zosto toa e edinstveno sto od pocit kon nego mozam da go napravam, a drugo - mnogu tazno izgleda toa tamu... so dve sliki i eden venec.
Poentata mi e deka ili bisme mozele site nie ponekogas da polozime cveke na plostat, a uste podobro - da mu teknese na nekoj od gradov (gradonacaknik, sovetnici...  ).
Najlesno e da izglasas preimenuvanje na Univerzalna, treba malku poveke napor da go odrzuvas negoviot duh i sekavanjeto na nego zivi...
Кон врв
najnajnaj3 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Ноември.2007
Локација: Switzerland
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај najnajnaj3 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Ноември.2007 во 23:59
Originally posted by Lencee Lencee напиша:

26 rozi za TOSE***********************************************

розарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозарозароза
najdov nacin kako barem malku da si olesnam na dusava
SEKOJ DEN ROZI ZA TOSE DA GO UKRASAT NEGOVIOT VECEN DOM.
DENES E ZADUSNICA .
TOSE******************************************************
POCIVAJ VO MIR ZVEZDO NEBESNA*******************************


la vita e bella.....viviamola
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 14>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 4,250 секунди.