IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно > Тоше Проески - IN MEMORIAM
  Активни теми Активни теми RSS - ТОШЕ ПРОЕСКИ - Книга на жалост
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Затворена темаТОШЕ ПРОЕСКИ - Книга на жалост

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 90>
Автор
Порака
 Оцена: Оцена на тема: 1 Гласови, Просечно 5,00  Тема Пребарувај Тема Пребарувај  Опции за темата Опции за темата
marco_antony Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11062
Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2007 во 10:12
Originally posted by Valerija Valerija напиша:

A imase samo 26 ....
KOga ja slusam negovata "Igri bez granici"solzi bez prekin mi pagjaat po liceee
taka e Val ...

zalno ...

                             PARADISE MACEDONIA
Кон врв
T-E-T-E Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3802
Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2007 во 10:12
тага nemam zborovi...steta.....dusicka mlada....zalam,........
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2007 во 10:12
Golem humanist,golem vernik....golem covek..
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2007 во 10:16
значи за малце го утна КЛУБ27
Кон врв
Boogie Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Слобода или Смрт

Регистриран: 26.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 10652
Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2007 во 10:16
Навистина тажно млад дечко.Бог да го прости 
Кон врв
m__g__ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 591
Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2007 во 10:23
изненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадување

изненадувањетагатагатага

Изменето од m__g__ - 16.Октомври.2007 во 10:24
Кон врв
naum 1518118 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
GayLord f**ker

Регистриран: 13.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 312
Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2007 во 10:24
Бог да го простит!!!
Кон врв
pagane Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 13044
Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2007 во 10:29
роза
Кон врв
MisIcA, Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The first MISS suspended

Регистриран: 01.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1089
Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2007 во 10:35
eh..za del od sekunda zgasnal eden mlad zivot...
neka pociva vo mir!
атеист да бидеш е слично како да си далтонист
а цел живот да пишуваш и зборуваш
за боите...(модератор аџија)
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2007 во 10:36
Cel zivot...vo edna sekunda.....neka pochiva vo mir...

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
Vojkan Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Мај.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 387
Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2007 во 10:36
Pred pol saat citav na hr.net, a posle vidov deka i na drugi sajtovi ja ima vesta. Nemam zborovi.

Tose, pocivaj vo mir!
Ernst Haas: "Leica, schmeica. The camera doesn't make a bit of difference. All of them can record what you are seeing. But, you have to SEE."
Кон врв
*Mia* Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2
Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2007 во 10:36
Леле не ми се верува ....  тага   ....душичка.........спиел на предно седиште........како можеше ова да се случи........го изгубивме нашиот најголем Ангел......почивај во мир.......
Кон врв
MisIcA, Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The first MISS suspended

Регистриран: 01.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1089
Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2007 во 10:37
Boze mili, nemas milost!
Imase samo 26 god
 
 
атеист да бидеш е слично како да си далтонист
а цел живот да пишуваш и зборуваш
за боите...(модератор аџија)
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2007 во 10:37
Сеуште не ми се верува

http://dnevnik.hr/naslovnica/vijesti...1016_28177.php


Бог да го прости.

Се почесто млади слушам како умираат.. за жал!
Живот! Пу, ебати животот !
Денес си човек, утре вест и статистика.
лутинатагатагатагатага

http://www.makfax.com.mk/look/novina/article.tpl?IdLanguage=10&IdPublication=2&NrArticle=86596&NrIssue=479&NrSection=10

тага
тагатагатага

Изменето од SeXY - 16.Октомври.2007 во 10:44
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 90>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,313 секунди.