IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мистерии и астрологија
  Активни теми Активни теми RSS - РЕЗОНАНЦИЈА
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

РЕЗОНАНЦИЈА

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 497498499500501 717>
Автор
Порака
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јули.2008 во 00:29
Originally posted by Andjelina Andjelina напиша:

газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењесо имево за НАС прилепчанките ме изнасмеа,кај ти текна...прв пат слушам дека и вака не викалеголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка

јас стално за тебе кафе,а ти на пивце си трзала...аааа.....

... toa ni se shifri...so ednata prijatelka ... taa mene apucincarija...jas nejze...apumajmunija... a so drugata... taa mene Pitu Guli...jas nejze Marko... od marko krali...nikoj ne razbira koga si pishuvame poraki na oglasna tabla...(da ne arcime kredit od mobilenголема%20насмевка) inaku toa e sluzbena rezonacija... a na privatnata... pivoto... e toa e od zdravstven aspektнамигнување... za odrzuvanje zdravi bubrezi...zdrava beshika... a mastika...uzo... votka...wisky... toa za cirkulacija...ama aj da ne zabegame vo medicinata...
...a za kafeto...pijam bez sheker...gorko... da ne se turam na arch...големо%20гушкање

Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јули.2008 во 00:32
е па маменце,јас те напуштам.за мене е и утре работен ден.морам да спијам.ти...трета смена,пошто си и официјално на одмор...другиве апумајмунии резонираат на друга страна
лека ти ноќ
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јули.2008 во 00:36
Originally posted by Andjelina Andjelina напиша:

е па маменце,јас те напуштам.за мене е и утре работен ден.морам да спијам.ти...трета смена,пошто си и официјално на одмор...другиве апумајмунии резонираат на друга страна
лека ти ноќ

...leka nok...noapti buna... utre e Petrov den...i nishto ne se raboti... duri ne se gotviнамигнување...ne se pali ogan... utre uzivancija...големо%20гушкање...
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јули.2008 во 02:03


vecherva neboto e prekrasno

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јули.2008 во 10:22

...leka nok...noapti buna... utre e Petrov den...i nishto ne se raboti... duri ne se gotviнамигнување...ne se pali ogan... utre uzivancija...големо%20гушкање   
--- --------------------------------------------------------------------------
 
...Сега ...Петре ручај....и српот на појас...намигнување.....а  Павле ....не давал...
да се работи...............така ми кажуваше  дедо ми......голема%20насмевка


Изменето од blashka - 12.Јули.2008 во 10:23
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јули.2008 во 11:01
mili rezonatori..mila blashka..dobar jutar kako si/ste?..jsa onaka..Vcera imav mnogu cuden den..ali go zapisav kasno pa go pastirav,za ako ste u sostojba da mi kazete dalijas znam sto sakam,sto baram ods zivotot?

a da mi se razladite mili eve po edna grc ladna coca-cola
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
RUSHKA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2837
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RUSHKA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јули.2008 во 11:42
ДОООБААААР ДЕЕЕН РЕЗОНАТОРИголемо%20гушкањеголемо%20гушкањепозитивни како секогаш..уникатни, незаменливиголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеповелете послузете се...

4ISTA SOVEST=MIREN SON
Кон врв
RUSHKA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2837
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RUSHKA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јули.2008 во 11:45
СПЕЦИЈАЛНО ЗА МАМАМД ЗА СО РУЧЕК...А ЈАС ЕДНО ЗА ПРЕД РАБОТА

4ISTA SOVEST=MIREN SON
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јули.2008 во 12:48
Originally posted by blashka blashka напиша:


...leka nok...noapti buna... utre e Petrov den...i nishto ne se raboti... duri ne se gotviнамигнување...ne se pali ogan... utre uzivancija...големо%20гушкање   
--- --------------------------------------------------------------------------
 
...Сега ...Петре ручај....и српот на појас...намигнување.....а  Павле ....не давал...
да се работи...............така ми кажуваше  дедо ми......голема%20насмевка

... ni Petre ...ni Pavle.. denes se sedi... ni ogan ne se pali... zatoa deneska stroga dieta..samo salata od svez zelencuk... ili ko rushka shto posluzi...svezo ovoshje... pa posle pivoнамигнување... mila moja rushka...pazi da ne te mirisne shefot/sheficata...ti pivoto ostajgo...nema da odi firan...pij ona shto ti dade maki... od bezbednostni pricini...големо%20гушкање...
Кон врв
marco_antony Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11062
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marco_antony Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јули.2008 во 18:07


POZDRAV REZONATORIIIIIIIIIIIII ...

DENES E GOLEM PRAZNIK PETROVDEN ...

                             PARADISE MACEDONIA
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јули.2008 во 18:17
...dobar den i srekno ime na site petrevci...


Кон врв
kejt-d-grejt Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kejt-d-grejt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јули.2008 во 18:20

pred edna godina bev kuma i kumceto si go krstiv Petar

od togas i mene mi e mnogu drag ovoj denсреќа

се' што е убаво во животот е поезија. сето друго е проза
Кон врв
marco_antony Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11062
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marco_antony Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јули.2008 во 19:55


REZONANCIJA KE IMA 500 STRANICI ...

TOCNO DENES ...

                             PARADISE MACEDONIA
Кон врв
marco_antony Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11062
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marco_antony Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јули.2008 во 19:57
                             PARADISE MACEDONIA
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 497498499500501 717>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,328 секунди.